Memoriál J.Šenkýře

 Zpět

CTl 111208
Datum 25.06.2011
Dní 2
Místo konání Orlík
Pořadatel Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
Zúčastněné třídy Cad-3C,Fb-3C,Fin-3C,Lar-3C,Las-3C,420-2,Evr-2,Q-2

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Plecitý Martin
5
3 915
2
Jochovič Josef
12
3 012
3
Vinkl Daniel
16
2 484
4
Sosnovec Josef
19
2 109
5
Šplíchal Jiří
30
1 818
6
Podhorec Štefan
32
1 581
7
Vinkl Petr
35
1 380
8
Hudec Václav
39
1 206
9
Čajčík Karel
40
1 053
10
Drvota Jaromir
56
915
11
Vít Radek
57
791
12
Hruška Martin
58
678
13
Jelínek Tomáš
58
574
14
Ručka Tomáš
59
477
15
Vojta Zdeněk
63
387
16
Cákoci Marek
76
303
17
Korych Pavel
90
0
poř.
jméno
body
l.body
1
Hudec Adam
7
3 166
Havel Filip
3 166
2
Hejnic Tadeáš
7
2 263
Štruncová Michaela
2 263
3
Hrnčířová Vendula
14
1 734
Svoboda Lukáš
1 734
4
Hálová Lucie
20
1 360
Tkadlecová Sára
1 360
5
Fiala Šimon
25
1 069
Komárek Jakub
1 069
6
Fialová Adéla
29
831
Štursová Pavla
831
7
Malnocký Roman
32
630
Štursová Jana
630
8
Mojdl Ondřej
34
456
Fiala Jan
456
9
Petráň Petr
44
303
Hochman Petr
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Ptáčník Jan
5
2 110
2
Soldátová Tina
12
1 508
3
Pokoš Radim
17
1 156
4
Kaiser Ondřej
17
906
5
Riedel Jan
22
713
6
Skála Filip
23
554
7
Páleníčková Aneta
35
420
8
Wehrenbergová Anna
44
304
9
Wehrenberg Lukáš
52
202
10
Maroušešk Petr
55
0
poř.
jméno
body
l.body
1
Roček Roman
7
4 069
Kubový Martin
4 069
2
Kýhosová Kamila
13
3 166
Kýhos Karel
3 166
3
Kvasnik Milan
17
2 637
Kořan Petr
2 637
4
Burdová Michaela
20
2 263
Nápravníková Barbora
2 263
5
Lambl Vojtěch
23
1 972
Jeništa Milan
1 972
6
Procházka Filip
32
1 734
Čáp Milan
1 734
7
Koláčný Rudolf
32
1 534
Mika Radek
1 534
8
Parůžek Zdeněk
32
1 360
Myslík Vladimír
1 360
9
Vích Ondřej
41
1 206
Šupolík Petr
1 206
10
Čulák Tomáš
44
1 069
Čuláková Adéla
1 069
11
Huk Václav
45
945
Parůžek Jiří
945
12
Matoušková Eva
831
Janderová Klára
831
13
Hostinský Petr
64
727
Juppe Michal
727
14
Šindýlková Lenka
65
630
Šindýlek Jiří Ing.
630
15
Skála Petr
66
541
Skála David
541
16
Fiala Michal
75
456
Fiala Eduard
456
17
Krejza Filip
79
377
Veit Martin
377
18
Papenbrock Simona
84
303
Bícha Václav
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Soukal Miloslav
5
1 156
2
Konopáč Daniel
10
554
3
Podráský Daniel
14
202
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ