Bermuda Cup

 Zpět

CTl 112409
Datum 16.07.2011
Dní 2
Místo konání Slezská Harta
Pořadatel Yacht Club BER Slezská Harta o.s.
Zúčastněné třídy Lar-4K,Fb-3M,Evr-2,420-1,Fin-1,Kaj-1,Pir-1,Q-1

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Valouch Vlastimil
3
946
2
Červenka Matouš
8
645
3
Heneš David
9
469
4
Valouch Libor
14
344
5
Němec Milan
19
247
6
Ježowicz Zbigniew
21
168
7
Novotný Alois
24
101
poř.
jméno
body
l.body
1
Řezáč Jindřich
3
3 166
Kuřava Jaromír
3 166
2
Staniek Pavel
10
2 263
Pacek Alexandr
2 263
3
Šmíd Jiří
10
1 734
Šmídová Jana
1 734
4
Vašík Martin
14
1 360
Huk Václav
1 360
5
Kroupa Rostislav
15
1 069
Beneš Marian
1 069
6
Mašek Tomáš
18
831
Hejna Jan
831
7
Zielonková Ivona
19
630
Zielonka Tomáš
630
8
Strejček Radim
21
456
Bilek Vladimir
456
9
Trňák Lukáš
28
303
Pellar David
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Šmídová Petra
7
2 760
2
Rozsypal Jakub
12
2 157
3
Šmídová Katka
13
1 805
4
Daněk Michal
18
1 555
5
Žáček Jiří
18
1 362
6
Škráčková Vendula
20
1 203
7
Šmakalová Pavlína
24
1 069
8
Staniek Štěpán
25
953
9
Kováčová Tereza
29
851
10
Čudek Radim
30
760
11
Rozsypal Martin
31
677
12
Staniek Michal
33
601
13
Tichánek Michael
33
532
14
Ščerba Patrik
38
467
15
Hanzlík Aleš
43
407
16
Bartoněk Daniel
46
351
17
Pavelková Nikola
60
299
18
Chlup Jan
61
249
19
Lejhanec David
66
0
19
Směšný Marek
66
0
19
Packová Alexandra
66
202
poř.
jméno
body
l.body
1
Palasz Michal
2
1 423
Balcerak Magdalena
1 423
2
Jelínková Anna
1 122
Jelínková Věra
1 122
Jelínková Marta
5
1 122
Jelínek Tomáš
1 122
3
Pospíšil Leo
5
946
Prášil Jan
946
4
Jurčíková Jana
8
821
Jurčík Tomáš
821
5
Strohalm Petr
724
Fohler Pavel
724
Jakubík Tomáš
724
Strohalm Petr
14
724
Strohalm Roman
724
6
Zapadlová Jitka
16
645
Zapadlo Petr
645
7
Silber Adam
17
578
Zahuta Tom
578
8
Slezinger Petr
17
520
Vahalík Jiří
520
9
Kučera Vítězslav
19
469
10
Stacho Libor
19
423
Libor Stacho
423
11
Smyček Josef
22
382
Orság Petr
382
12
Juřicová Petra
344
Šnajdr Jáchym
344
Juřicová Lenka
24
344
Černý Pavel
344
13
Kaníková Jana
26
309
Ženč Petr
309
14
Nováková Vendula
27
277
Drápala Petr
277
15
Burešová Alena
29
247
Bureš Jaroslav
247
16
Hloběnová Dagmar
29
219
Skalný Pavel
219
17
Zemanová Pavlína
38
193
Tománek Jaroslav
193
18
Lukeš Marek
168
Smějsík Petr
40
168
Spáčil Martin
168
19
Ďurník Miroslav
144
Herudek Marcel
41
144
Herudek Petr
144
20
Hromadová Libuše
122
Hromadová Anna
42
122
Hromada Jaroslav
122
21
Běhal Miroslav
44
101
Běhal Miroslav
101
poř.
jméno
body
l.body
1
Chlup Zdeněk
4
3 517
2
Černý Ondřej
6
2 312
3
Hotovec Jan
10
1 608
4
Hlavsa Tomáš
10
1 108
5
Formánek Michael
15
721
6
Bitomský Martin
20
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ