MČR - O krále Šumavy

 Zpět

CTl 111316
Datum 02.07.2011
Dní 4
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy 420-6mr,Cad-6mr,Fb-6mr,Fd-4P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Zanker Zbyněk
7
4 016
Pinďáková Monika
4 016
2
Pinďák Josef
10
2 812
Storch Petr
2 812
3
Zajíček Petr
16
2 108
Šimek Karel
2 108
4
Šindýlek Vlastimil
25
1 608
Palkovský Tomáš
1 608
5
Beneš Pavel
29
1 220
Drda Josef
1 220
6
Záluský Kamil
32
904
Fiala Pavel
904
7
Lehečka Zdeněk
40
636
Lehečka Zdeněk
636
8
Ach-Hübner Adam
40
404
Ach-Hübner Otakar
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Hejnic Tadeáš
14
7 483
Štruncová Michaela
7 483
2
Tkadlec Tadeáš
22
5 677
Havel Filip
5 677
3
Hrnčířová Vendula
22
4 620
Svoboda Lukáš
4 620
4
Jebavá Markéta
36
3 870
Jebavý Vít
3 870
5
Ploner Jan
46
3 289
Vlachová Veronika
3 289
6
Šedivý Bořek
53
2 814
Hakl David
2 814
7
Hálová Lucie
58
2 412
Tkadlecová Sára
2 412
8
Vychová Zuzana
63
2 064
Hálová Kateřina
2 064
9
Vallová Anna
70
1 757
Maršálková Blanka
1 757
10
Stejskal Max
73
1 483
Brabec Václav
1 483
11
Štursová Lucie
95
1 234
Jarošová Natálie
1 234
12
Malnocký Roman
100
1 008
Štursová Jana
1 008
13
Mojdl Ondřej
102
799
Štursová Pavla
799
14
Fiala Šimon
103
606
Komárek Jakub
606
poř.
jméno
body
l.body
1
Mrzílková Lenka
12
7 663
Kořanová Johana
7 663
2
Štrunc Jan
26
5 856
Kliment Michal
5 856
3
Chrapčiak Tomáš
34
4 800
Bilka Adam
4 800
4
Žáková Petra
38
4 050
Žáková Martina
4 050
5
Chudějová Hana
40
3 469
Kořanová Michaela
3 469
6
Košvica Jakub
47
2 994
Seidl Šimon
2 994
7
Naništová Natália
80
2 592
Bilková Nina
2 592
8
Karhánek Jiří
82
2 244
Karhánek Jan
2 244
9
Maroščíková Gabriela
88
1 937
Vachtarčík Jakub
1 937
10
Synková Anna
91
1 663
Smolařová Barbora
1 663
11
Maršálek Daniel
98
1 414
Šinová Alexandra
1 414
12
Vachtarčík Martin
112
1 187
Bobková Eva
1 187
13
Fiala Michal
121
979
Fiala Eduard
979
14
Cíglerová Jana
131
786
Chmelová Lucie
786
15
Kleinová Jana
148
606
Culek Jindřich
606
poř.
jméno
body
l.body
1
Preibischová Michaela
21
10 218
Hájek Milan
10 218
2
Roček Roman
23
8 412
Kubový Martin
8 412
3
Peterka Miroslav
39
7 356
Musil Tomáš
7 356
4
Kvasnik Milan
48
6 606
Kořan Petr
6 606
5
Procházka Filip
55
6 025
Čáp Milan
6 025
6
Šedivák Kryštof
57
5 549
Mudra Martin
5 549
7
Winkler Pavel
58
5 148
Verner Jaroslav
5 148
8
Šára Michal
67
4 800
Svoboda Jiří
4 800
9
Will Jan
92
4 493
Čechura Jiří
4 493
10
Cikrt Tomáš
112
4 218
Procházka Libor
4 218
11
Záruba Vladimír
116
3 970
Kacálek Zdeněk
3 970
12
Kýhosová Kamila
118
3 743
Kýhos Karel
3 743
13
Huk Václav
130
3 535
Parůžek Jiří
3 535
14
Šnajdr Matěj
132
3 342
Šnajdr Milan
3 342
15
Škoda Michal
133
3 162
Jedlička Jan
3 162
16
Lambl Vojtěch
141
2 994
Jeništa Milan
2 994
17
Mika Radek
145
2 836
Stránská Lucie
2 836
18
Gemperle Jiří
160
2 687
Vomáčko Ladislav
2 687
19
Vích Ondřej
172
2 546
Šupolík Petr
2 546
20
Beneš Vlastimil
179
2 412
Průcha Alexandr
2 412
21
Burdová Michaela
192
2 285
Nápravníková Barbora
2 285
22
Nápravník Jakub
207
2 164
Pavlovská Alexandra
2 164
23
Žilková Tereza
226
2 048
Krátký Jan
2 048
24
Vašík Martin
239
1 937
Koutná Kamila
1 937
25
Parůžek Zdeněk
242
1 831
Myslík Vladimír
1 831
26
Franič Gregor
246
1 729
Kocjančič Marko
1 729
27
Čulák Tomáš
251
1 630
Čuláková Adéla
1 630
28
Matoušková Eva
252
1 535
Janderová Klára
1 535
29
Smetana Matěj
256
1 444
Smetana Karel
1 444
30
Čermák Lukáš
261
1 356
Lasztowka Vlastimil
1 356
31
Parůžek Zdeněk
276
1 270
Kejř Jaroslav
1 270
32
Skála Petr
279
1 187
Skála David
1 187
33
Trusíková Hana
281
1 107
Vašík Roman
1 107
34
Chodora Miroslav
336
1 029
Vít Ladislav
1 029
35
Spurný Kryštof
344
954
Hyk Jan
954
36
Řezáč Jindřich
349
881
Kuřava Jaromír
881
37
Darula Miroslav
358
809
Laco Jozef
809
38
Šlesinger Ivo
376
740
Vodáček Tomáš
740
39
Šindýlková Lenka
377
672
Šindýlek Jiří Ing.
672
40
Pešek Vítězslav
403
606
Papenbrock Simona
606
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ