Lipno marathon 2011 - Lipenský pohár

 Zpět

CTl 111308
Datum 04.06.2011
Dní 2
Místo konání Lipno - Lipno n/Vlt.
Pořadatel YC Lipno nad Vltavou
Zúčastněné třídy Tor-6mr,Kaj-4P,Tor-4P,M24-3V,Kaj-1

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Adam Zdeněk
4
5 677
Křížek David
5 677
2
Pavliš Jiří
5
3 870
Pavliš Zdeněk
3 870
3
Ptáčník Jan
13
2 814
Ptáčník Ivan
2 814
4
Fousek Filip
14
2 064
Fousek Bronislav
2 064
5
Marek František
15
1 483
Petrák Jan
1 483
6
Vít Ladislav
16
1 008
Štajnrt Michal
1 008
7
Šafář Jan
19
606
Chodora Miroslav
606
poř.
jméno
body
l.body
1
Střítězský Jiří
1 101
Myslík Jan
1
1 101
Štolba Pavel
1 101
2
Knorr Jindřich
2
800
Knorr Luděk
800
3
Jegorov Alexandr
3
624
Jegorov Alexandr
624
4
Říha Ivo
4
499
Říha Mojmír
499
5
Dušek Josef
5
402
Uher Jan
402
6
Šula Martin
6
323
7
Hájková Jarka
7
256
Hájek Ivo
256
8
Heiderer Manfred
8
198
Pilshofer Viktor
198
9
Podracká Lucie
9
147
Podracký Miloslav
147
10
Žampach Antonín
101
Žampach Ondra
10
101
Trčka Miroslav
101
poř.
jméno
body
l.body
1
Štemproková Alena
1
1 305
Sochor Jaroslav
1 305
Kotek Kamil
1 305
2
Veselý Tomáš
1 004
Pseidl Pavel
2
1 004
Kukačka Pavel
1 004
3
Beneš Pavel
3
828
Drdová Vlasta
828
Drda Josef
828
4
Vachel Petr
703
Svačina Petr
703
Šilený Robert
4
703
Kotisa Jan
703
5
Klimeš Radek
606
Hauer Petr
5
606
Vachel Jiří
606
6
Jermalovicz Gragor
6
527
7
Meškán Jan
460
Meškán Zbyněk ml.
7
460
Meškán Zbyněk
460
8
Tupý Jiří
402
Seidl Lev
402
Klimešová Taťána
8
402
Klimeš Ondřej
402
9
Klamuth Gerald
9
351
Klamuth Ingrid
351
MÝller Erwin
351
10
Votoček Robert
305
Žižka Radim
305
Wilček Dušan
10
305
Umlauf Karel
305
11
Tomečková Andrea
264
Doležal Petr
264
Stehlík Marek
11
264
Šámal Vladimír
264
12
Homolka Miloš
12
226
13
Kraus Vladimír
191
Krausová Miroslava
191
Nováková Kateřina
13
191
Kraus Tomáš
191
14
Pelant Ivo
14
159
15
Suchánek Jiří
129
Jakubková Dita
129
Chasáková Kája
15
129
Kuneš Jan
129
16
Vachelová Hana
16
101
Vachel František
101
poř.
jméno
body
l.body
1
Ptašnik Jáchym
3
946
Ptašnik Vladislav
946
2
Dio Jan
6
645
Falta Miroslav
645
3
Kratochvíl Jan
15
469
Kopun Jan
469
4
Bílý Miroslav
17
344
Šprdlík Vít
344
5
Volena Karel
17
247
Fejtek Rudolf
247
6
Benda Jan ml.
19
168
Benda Jan
168
7
Myslivcová Elizabeth
22
101
Myslivec Bohumil
101
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ