Špásregata - Lipenský pohár

 Zpět

CTl 111337
Datum 30.07.2011
Dní 1
Místo konání Lipno
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy Kaj-1

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Drdová Vlasta
1 764
Beneš Pavel
1 764
Šimek Karel
1
1 764
Drda Josef
1 764
2
Vachel Petr
1 463
Kotisa Jan
2
1 463
Kotisa Jan
1 463
3
Klimeš Radek
1 287
Hauer Petr
1 287
Lojka Michal
3
1 287
Vachel Jiří
1 287
4
Tokes Emikö
1 162
Karan Dietmar
1 162
Karan Rosmarie
4
1 162
DÝring Germart
1 162
5
Střítězský Jiří
5
1 065
Štolba Pavel
1 065
6
Jermalowicz Gregor
6
986
7
Duda Vlastimil
919
Dudová Nataša
7
919
Duda Tomáš
919
8
Bloudek Jan
8
861
Bloudek Zdena
861
9
Simonová Zuzana
9
810
Jindra Michal
810
10
KlÝn Andreas
764
Modeschele Manfred
764
Modeschele Krist
10
764
MÝller Ervin
764
11
Krausová Miroslava
722
Ticháček Tomáš
11
722
Kraus Vladimír
722
12
Kolafa Zdeněk
685
Linhart Petr
12
685
Knorr Jindřich
685
13
Jegorov Boris
650
Jegorovová Jitka
13
650
Jegorov Alexandr
650
14
Šimonová Monika
14
618
Kuneš Jan,
618
15
Klamuth Ingrid
15
588
Klamuth Gerald
588
16
Vachelová Hana
16
560
Vachel František
560
17
Křečková Jitka
533
Křeček František
17
533
Nováček Lukáš
533
Nováček František
533
18
Mráček Milan
508
Holba Václav
508
Nešpor Pavel
18
508
Kruml František
508
19
Škardová Dana
485
Kaplická Zuzana
485
Kaplický Vít
19
485
Pelant Ivo
485
20
Homolka Miloš
20
463
21
Tauchen Anton
21
442
22
Pichl Erna
22
421
Zimmermann Robert
421
23
Cislerová Alena
402
Cislerová Tereza
402
Antel Jan
23
402
Cisler Richard
402
24
Musilová Marta
24
384
Musil Lubor
384
25
Svoboda Olga
25
366
Svoboda Jiří
366
26
Noháč Radek
26
349
Pinc Tomáš
349
27
Bitter Michal
27
332
Žák Jaromír
332
28
Heiulere Manfred
317
Lanz Walter
28
317
Pilsofer Viktor
317
29
Rumplík Luboš
29
301
Vostrý Petr
301
30
Doležel Martin
287
Stráchal Pavel
30
287
Ebenhöch Jiří
287
31
Klímová Šárka
272
Radová Šárka
272
Radová Jana
31
272
Klíma Pavel
272
32
Svitnik Franz
32
259
StÝmpl Hans-Jorg
259
33
Černá Jana
33
245
Sovič Boris
245
34
Krejčí Jiří
34
232
Krejčí Jan
232
35
Havránková Olga
35
220
Havránek Tomáš
220
36
Tupý Jiří
207
Seidl Lev
36
207
Klimeš Ondřej
207
37
Vastl Tomáš
37
196
Vastl Ladislav
196
38
Muková Jana
38
184
Muk Pavel
184
39
Fousková Jana
39
173
Fousek Bronislav
173
40
Pappenschelb Eliabeth
40
162
Zwichmayer Monika
162
Pappenschelb Wolfgang
162
Zwichmayer Robert
162
41
Pechlát Pavel
41
151
42
Štros Josef
42
141
Klíma Bohuslav
141
43
Paul Karel
43
130
Paul Tomáš
130
44
Laisek Petr
120
Gvenetadze Tim
44
120
Řebík Libor
120
45
Drda Jiří
48
0
45
Šimonová Monika
48
106
Dedečková Jarka
106
45
Matějíčková Nataša
48
106
Ernest Jiří
106
45
Šimon Emil
106
45
Marek Tomáš
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ