Cena Bordochem

 Zpět

CTl 112414
Datum 01.10.2011
Dní 2
Místo konání Štěrkovna Hlučín
Pořadatel JK Ostrava Poruba, z.s.
Zúčastněné třídy Evr-3M,L47-3M,Lar-3M,Q-3M,420-2,Fb-2,Fin-2,Lar-2

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Hyrš Ladislav
3
1 758
2
Ježowicz Zbigniew
9
1 156
3
Dybal Zdeněk
9
804
4
Korbas Josef
12
554
5
Němec Milan
13
360
6
Šmiček Václav
17
202
poř.
jméno
body
l.body
1
Halouzka Jakub
3
4 597
2
Sopoušek Radek
9
3 694
3
Kučerová Lucie
12
3 166
4
Kmenta Martin
17
2 791
5
Svoboda Jan
18
2 500
6
Sobotová Kristýna
19
2 263
7
Přikryl Benjamín
20
2 062
8
Kilarová Marie
23
1 888
9
Louda Martin Simon
25
1 734
10
Dybal Zdeněk
29
1 597
11
Kališová Lenka
30
1 473
12
Hyršová Denisa
32
1 360
13
Šebek Martin
41
1 255
14
Novák Adam
41
1 159
15
Hála Petr
46
1 069
16
Sovadina Petr
47
985
17
Bartůněk Jan
48
906
18
Mannelová Anežka
57
831
19
Vrzal Libor
58
761
20
Samec Marek
59
694
21
Mannel Dominik
65
630
22
Bednář Jan
71
570
23
Bartoňová Tereza
71
512
24
Kučera ml. Tomáš
73
456
25
Hála Jan
75
403
26
Kysilka Jindřich
78
352
27
Bartoň David
79
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Škráčková Vendula
8
4 734
2
Šmídová Petra
10
3 831
3
Směšný Marek
12
3 303
4
Staniek Michal
13
2 928
5
Šmídová Katka
18
2 637
6
Švancarová Martina
22
2 400
7
Lipenský Martin
24
2 199
8
Chlup Zdeněk
25
2 025
9
Staniek Štěpán
25
1 872
10
Rozsypal Jakub
37
1 734
11
Holyszewská Anna
40
1 610
12
Daněk Michal
40
1 497
13
Žáček Jiří
43
1 393
14
Lejhanec David
45
1 296
15
Hyrš David
46
1 206
16
Rozsypal Martin
49
1 122
17
Kafka Roman
50
1 043
18
Pellar David
51
969
19
Čudek Radim
53
898
20
Kováčová Tereza
54
831
21
Kafka Richard
57
768
22
Ščerba Patrik
62
707
23
Slíva Jakub
67
649
24
Šmakalová Pavlína
67
594
25
Tichánek Michael
67
541
26
Žákovčíková Alžběta
75
489
27
Hahn Michal
78
440
28
Bartoněk Daniel
83
393
29
Pavelková Nikola
86
347
30
Osina Michal
89
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Halouzka Jiří
7
3 303
2
Janča Jean-Baptiste
10
2 400
3
Volf Vojtěch
12
1 872
4
Vrzalová Zdeňka
13
1 497
5
Svoboda Lukáš
13
1 206
6
Hotovec Jan
15
969
7
Přikryl Petr
17
768
8
Formánek Michael
21
594
9
Hašová Karin
28
440
10
Halátek Adam
29
303
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ