nahrávám, chvilku strpení...
CTL | Datum | Název | Třídy | Místo | Pořadatel | |
---|---|---|---|---|---|---|
991104 | 26.03.2011 | Školení rozhodčích | R2,R3 | Těrlická přehrada | KSJ kraj Moravskoslezský | |
151906 | 20.07.2011 | Setkání Finnařů na Seči
1901 |
Fin-1 | Seč | Yachtklub Pardubice | |
127025 | 28.04.2011 | Czech Open
Course racing |
Kit-5iz | Nové Mlýny | ALT Kiteboarding | |
124243 | 30.04.2011 | Essen City Cu,středoevropský pohár | T24-5iz | Baldensee | WSB | |
119904 | 26.03.2011 | Školení krajských rozhodčích KSJ 24 | R2,R3 | Těrlická přehrada | KSJ kraj Moravskoslezský | |
119903 | 19.03.2011 | Školení rozhodčích KSJ 14+15 | R2,R3 | Plzeň | KSJ kraj Plzeňský | |
119902 | 12.03.2011 | Školení národních rozhodčích | R1,J1,U1 | Vlašim | Komise vrcholového sportu | |
119901 | 05.03.2011 | Školení rozhodčích R2 + R3 | R2,R3 | Praha - YC CERE | KSJ kraj Praha | |
117018 | 31.12.2011 | Trofeo P. Neirotti | Fun-4P | Lago di Garda | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
117017 | 01.10.2011 | 15. Česká námořní rally
Ela340 |
Nj-5ip | Chorvatsko | Česká asociace námořního yachtingu, z.s. | |
117016 | 02.04.2011 | Czech & Slovak Grand Prix
ORCi, ORC |
Nj-5ip | Chorvatsko | Česká asociace námořního yachtingu, z.s. | |
117015 | 07.10.2011 | Puchar Rybnika | Q-5ip | Rybnik - POL | POL | |
117014 | 24.09.2011 | Vyvoněná "40", Ski regata | Rac-5mz,Fun-5mz | Jablonecká přehrada | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
117013 | 25.08.2011 | Mistrovství ČR | M24-6mr | Lipno - Kovářov | Melges 24 z.s. | |
117012 | 20.08.2011 | Velká cena ALT Melges 2011
změna názvu závodu |
M24-4P | Lipno - Kovářov | Melges 24 z.s. | |
117011 | 18.08.2011 | CECC HUN | Cad-5ip | Balaton - HUN | Asociace lodní třídy Cadet, z.s. | |
117009 | 25.07.2011 | Mistrovství ČR - Course racing | Fun-6mr, Fus-4P | Viganj | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
117008 | 06.07.2011 | Torbole Melges Tour | M24-4P | Garda | Melges 24 z.s. | |
117007 | 25.06.2011 | Lipenský pohár RS | Rs7-4P,Rs1-4P | Lipno n/Vlt. | Asociace lodních tříd RS, z.s. | |
117006 | 18.06.2011 | CECC GER | Cad-5ip | Geierwalder see - GER | Asociace lodní třídy Cadet, z.s. | |
117005 | 18.06.2011 | RODOP Melges Tour I.
změna místa konání |
M24-4P | Lipno | Melges 24 z.s. | |
117004 | 10.06.2011 | Mistrovství ČR - Slalom | Fus-6mr | Tenerife | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
117003 | 14.05.2011 | Silberbarrentrophy | Tor-4P | Attersee - AUT | ALT Tornádo | |
117002 | 13.05.2011 | CECC POL | Cad-5ip | Kiekrz - POL | Asociace lodní třídy Cadet, z.s. | |
117001 | 07.05.2011 | Melges Tour I.
závod zrušen bez náhrady |
M24-4P | Lipno - Kovářov | Melges 24 z.s. | |
115101 | 31.12.2011 | ČANY hlášení plaveb pro ročenku | Nj-1 | dle jednotlivých plaveb | dle jednotlivých plaveb | |
114309 | 01.10.2011 | Varwelkom | Spl-5iz | Grou, NL | KWV Frisia | |
114308 | 08.12.2011 | Imperia Winter Regata | 420-5iz | San Stefano al Mare, Itálie | Y C Imeria, Itálie | |
114307 | 18.03.2011 | Melges 32 audi tour | OT-4iz | neapole | international melges 32 association | |
114306 | 17.01.2011 | Key West Race Week | OT-4iz | key west | us melges 32 class association | |
114305 | 29.04.2011 | melges 32 audi tour | OT-4iz | scarlino | international melges 32 association | |
114304 | 17.06.2011 | melges 32 audi tour | M32-3iz | porto cervo | international melges 32 association | |
114303 | 01.06.2011 | Le Record SNSM | Class 40 | Saint-Nazaire, Francie | Profil Grand Large | |
114302 | 28.04.2011 | Grand Prix Guyader | Nj-3iz | Douarnenez, Francie | Société des Régates de Douarnenez | |
114301 | 11.11.2011 | Regata Jabuka | Nj-3iz | Vodice | YC Tijat Vodice | |
114299 | 19.10.2011 | VinaCapital Hong Kong to Vietnam Race | Nj-3iz | China sea | Royal Hong Kong Yacht Club | |
114298 | 19.11.2011 | All Saints Regatta 2011 | Dn-4iz | Muonio, lake Jerisjjärvi, Finland | Finnish DN Ice Yacht Assosiation | |
114297 | 22.10.2011 | ROLEX Middle Sea Race | Orc-5iz | Valetta, MLT | Royal Malta Yacht Club | |
114296 | 12.09.2011 | European Masters Games | Rac-8me | Lignano Sabbiadoro | O.C. EMG Lignano | |
114295 | 01.10.2011 | Jesenski Pokal | Q-5iz | Koper, Slovenia | JK Jadro | |
114294 | 10.09.2011 | Sanduhr | Orc-5iz | Ammersee | Segelgemeinschaft Augsburg | |
114293 | 08.09.2011 | Auropa Cup- Breitrenbrunn | Lar-5iz | Breitenbrunn | Breitenbrunn | |
114292 | 02.09.2011 | Europa Cup- Hungary | Lar-5iz | Balaton | HUN | |
114291 | 27.10.2011 | Antwerp City Cup | T24-4iz | Galgenweel, Antwerp | The Royal Yacht Club van België | |
114290 | 22.10.2011 | Trofeo Torboli Cadeti | Q-5iz | Lago di Garda Italy | YC Riva | |
114289 | 22.10.2011 | Trofeo Torboli Juniores | Q-5iz | Riva del Garda | YC Riva | |
114288 | 21.05.2011 | Melges24 Cup, Starnberger See | M24-3iz | StarnbergerSee, Německo | Valná hromada | |
114287 | 22.10.2011 | Tatran Cup | Lar-3iz | Senec | Tatran | |
114286 | 16.07.2011 | 15. Chiemsee Tornado Cup | Tor-3iz | Chiemsee - GER | Segelclub Chieming | |
114285 | 08.10.2011 | Chiemsee Insel Marathon 2011 | Rac-5iz | Chiemsee, Německo | Regatta Surfclub Chiemsee | |
114284 | 22.10.2011 | Joachim-Hunger-Gedächtnis-Preis | Fd-3iz | Wannsee - Berlín | VSaW - Berlín | |
114283 | 22.10.2011 | TROFEO TORBOLI | Q-5iz | Riva del Garda, ITALY | ||
114282 | 02.06.2011 | Dutch Youth Regata | Spl-3iz | Holandsko, Workum | ||
114281 | 15.10.2011 | 22 Inter. Herbstpokal | Q, | Schwerin, DE | Schweriner Yacht Club | |
114280 | 29.09.2011 | IDM 2011 Travamünde | T24-4iz | Travemünde | NRV,LYC.STG | |
114279 | 19.08.2011 | O Pohár primatora mesta Piešťan | Fin-3iz | Piešťany | TJ Slnava Piestany | |
114278 | 10.09.2011 | Pohár Slovana - Memorial Tonky Malej | Fin-3iz | Senec - Slovensko | Slovan | |
114277 | 08.10.2011 | FD finale Leipzig | Fd-3iz | Cospundener see | Cospudener Yachtclub e. V. | |
114276 | 29.09.2011 | Finn Bajnokság 2011 | Fin-5iz | Balatonkenese | ||
114275 | 24.09.2011 | Finn Duell | Fin-5iz | Wolfgangsee Austria | UYC Wolfgangsee | |
114274 | 27.08.2011 | lefkas islands cup 2011 | Q-5iz | Lefkas Grece | YC N O E | |
114273 | 17.09.2011 | Battle of Marathon 2011 | Q-3iz | Marathon Řecko | NAUTICAL CLUB OF GREEK SEAS | |
114272 | 08.09.2011 | Europa Cup , Austria | L47-4iz | Breitenbrunn | YCBB | |
114271 | 09.09.2011 | Puchar Wojta Gminy Clem Slaski - Mistror | Q-3iz | Chelm Slaski | ||
114270 | 02.09.2011 | Puchar Beskydow | Q-4iz | POL, Tresna | Wiking v Zarzeczu | |
114269 | 02.03.2011 | VIII Regaty Żar | Q-3iz | Międzybrodzie Bialskie - PL | ||
114268 | 02.09.2011 | Laser Europa Cup Hungary | L47-5iz | Balatonfuered, Maďarsko | BYC | |
114267 | 03.09.2011 | Lindenblat | Fin-3iz | Chiemsee | Wvf Frauinsel Chiemsee | |
114266 | 13.08.2011 | Trofeo Simone Lombardi | Q-5iz | Lago di Garda | Fraglia Vela Malcesine | |
114265 | 25.08.2011 | Eurpa Cup Puck, PL | L,LaR,L 4,7 | Puck, PL | PUCK | |
114264 | 27.08.2011 | TRAMONTANA KUP 2011 | Q-4iz | Chorvatsko, Pag | JK TRAMONTANA OPATIJA | |
114263 | 20.08.2011 | ROFI Pokal | Fin-5iz | Attersee | UYCK Attersee | |
114262 | 13.08.2011 | Rosewindpokal-mistr.hor.Rakouska | Pir-3iz | Atersee | Rakousko | |
114261 | 23.07.2011 | Finn Silvec Cup 2011 | Fin-10ms | Moskva | Valná hromada | |
114260 | 20.08.2011 | IODA AUDI QUATTRO JUNIOR CUP 2011 | Optimist | Koper / Capodistria, Slovenija | Jadralno Društvo J/24 + JK Jadro Koper | |
114259 | 06.08.2011 | Sv Roko 2011 | Q-4iz | Sv. Filip i Jakov, Croatia | JK Sv. Filip i Jakov | |
114257 | 08.08.2011 | Ora cup Ora | Q-5iz | Italy, Riva del Garda | Circolo vela Arco | |
114256 | 06.08.2011 | Copa Patella | Fin-4iz | Traunsee - Austria | UYC Traunsee | |
114255 | 22.07.2011 | 21st IODA Asian Optimist Championship | Q-8me | Singapore | IODA | |
114254 | 06.08.2011 | 4 LAGHI | Q-5iz | Lago di Garda | Circolo Vela Arco | |
114253 | 28.07.2011 | Olympic hopes regata 2011 | Q-4ip,L47-3ip,Lar-3ip | Orava, Slovakia | Valná hromada | |
114252 | 03.05.2011 | Leba Cup IV eliminacja MS i ME | Q-5iz | Leba | Polsko | |
114251 | 23.07.2011 | Otvoreno prvenstvo grada Poreča | Q-5iz | Poreč- uvala Peškera | JK Horizont Poreč | |
114250 | 02.07.2011 | Warnemuender woche | L47-5iz | Warnemuende, BRD | Warnemuender Segel-Club | |
114249 | 02.07.2011 | Krčka regata | Q-5iz | Krčki z. | JK Plav, Krk | |
114248 | 09.07.2011 | Kraljevačka regata | Q-3iz | Chorvatsko-Kraljevica | JK | |
114247 | 07.07.2011 | Melges24 Volvo Cup 5 | M24-5iz | Riva Del Gatda | cicolo vela Garda | |
114246 | 02.06.2011 | Topsport Flanders Nieuwpoortweek Regatta | Q-5iz | Nieuwpoort, Belgium | KYCN, VVW, WSKLuM, IODA | |
114245 | 23.06.2011 | Super Cup Balaton | Fun-4iz | Balaton HUN | Ski+Surf Balatogyorok | |
114244 | 02.07.2011 | REGATA MEĐUNARODNOG DJEČJEG FESTIVALA | Q-4iz | Croatia, Šibenik | VAL Šibenik | |
114243 | 24.04.2011 | ČTK 402 - Slovak Sailing Week 2011 | Nj-3iz | Chorvatsko | Dynamo BA | |
114241 | 02.07.2011 | 19.Brandenburgische Meisterchaft Finn | Fin-3iz | Schwielochsee | SG Schwielochsee | |
114240 | 11.06.2011 | Spring Cup 2011 | 420-4iz | Neusiedler am See | UYCNS | |
114239 | 20.06.2011 | Dutch Youth Regatta | LaR-5iz,L47-5iz,Spl-5iz,Q-5iz,Cad-5iz | Workum , NL | IJsselmeer , Workum | |
114238 | 07.05.2011 | XVI Trofeo Neirotti | Fun-5iz | Lago di Garda, ITA | Circolo Surf Torbole | |
114237 | 16.04.2011 | Frejus windsurf festival | Rsx-4iz | Frejus, FRA | Club nautique de Frejus | |
114236 | 30.04.2011 | Ostseecup 2011 | Cad-3iz | Warnemunde | Mecklenburgischer Yachtclub Rostock e. | |
114235 | 20.05.2011 | Memorijal Antolic-Cešic 2011 | Q-2iz | Pula | JK Uljanik Plovidba | |
114234 | 26.03.2011 | Essen-Ruhr-City-Cup | T24-4iz | Essen (Baldeneysee) | WSB | |
114233 | 02.04.2011 | Münster Cup | T24-3iz | Münster (Aasee) | SCM | |
114232 | 07.05.2011 | Trofeo Paolo Neirotti | Fun-5iz | Lago di Garda | Circolo Vela Torbole | |
114231 | 05.05.2011 | Volvo melges24cup | M24-4iz | Umama -Italie | YC Umama | |
114230 | 29.04.2011 | Berlin Cup | T24-3iz | Berlin - Mueggel see | YCBG | |
114229 | 05.05.2011 | South East European Open Optimist Cup | Q-5iz | Palić, Srbsko | JK Palić, JK Gemax, IODA | |
114228 | 07.05.2011 | Steinberger Krug | Fd-3iz | Steinbergsee -Německo | Steinberger Yacht Club | |
114227 | 07.05.2011 | Boddenpokal 2011 | Q-3iz | Greifswald | Greifswalder Yachtclub | |
114226 | 30.04.2011 | Kornati cup 11. | Orc-5iz | Murter Croatia | JK Kornati Murter, Pitter | |
114225 | 30.04.2011 | Kornati cup 11. | Nj-3iz | Murter Croatia | JK Kornati Murter, Pitter | |
114224 | 14.05.2011 | Vodice | L47-3iz,Q-3iz | Vodice, Chorvatsko | JK TIJAT VODICE | |
114223 | 01.05.2011 | blue sky racing days | 420-3iz | Breitesbruun / Rakousko | YC Breitesbruun | |
114222 | 29.04.2011 | Berlin Cup | T24-3iz | Berlin - Mueggelsee | YCBG | |
114221 | 04.03.2011 | SPRING MEETING 2011 | Q-5iz,L47-3iz | Piran Slovinsko | ŠPORTNO DRUŠTVO PIRAN | |
114220 | 30.04.2011 | United 4 Sailing | 420-4iz | Workum (NED) | ||
114219 | 22.04.2011 | MM International Easter Optimist Regatta | Q-5iz | Braassemermeer, Holandsko | WV Braassermermeer, Holandsko | |
114218 | 21.04.2011 | XXIX Lake Garda Meeting Optimist Class | Q-5iz | Lago di Garda, Italie | Fraglia Vela Riva | |
114217 | 22.04.2011 | Spring Cup 2011 | 420-5iz | IZOLA, Slovinsko | Yacht Club Burja | |
114216 | 16.04.2011 | Śląski Puchar Optimista | Q-4iz | Rybnik PL | Pod Zaglami Rybnik | |
114215 | 22.04.2011 | Velikonočna regata 2011 | Q-5iz | jk pirat portorož | jk pirat portorož | |
114214 | 16.04.2011 | 13th TORBOLE EUROPE MEETING | Evr-5iz | Lago de Garda, Itálie | Circolo Vela Torbole | |
114213 | 16.04.2011 | United 4 Sailing Cup 1/4 | Optimist | Medemblik, Holandsko | United 4 Sailing, Holandsko | |
114212 | 08.04.2011 | Memorijal Branko Tudor | Q-2iz | Jedriličarski klub PLAV Krk | Valná hromada | |
114211 | 02.04.2011 | Trofej mesta Piran | Q-5iz | Piran, Slovenija | ŠD Piran | |
114210 | 26.03.2011 | Essen City Cup | T24-4iz | Baldeneysee, Essen | WSB1919 | |
114209 | 25.03.2011 | Europa Cup Torbole | L47-5iz | Lago di Garda | Circolo Vela Torbole | |
114208 | 02.03.2011 | Middle Island (Ranking) Regatta | Q-5iz | Hong Kong | RHKYC Hong Kong | |
114207 | 19.03.2011 | Odyssea Cup | Q-5iz | Athens | Y.C.G. | |
114206 | 02.03.2011 | European Cup 2011 | DN-5iz | Kuresaare | Estonia | |
114205 | 25.02.2011 | Karnevalska regata | Nj-4iz | Biograd n/M | YC Biograd | |
114204 | 18.03.2011 | Spomladnski pokal 2011 | Q-5iz | Koper | jadro koper | |
114203 | 16.03.2011 | Split olympic week | Las-5iz | Split | JK labud | |
114202 | 19.02.2011 | ALEXANDRIA CUP 2011 | L47-3iz | Athens | Ε.Ν.Ο.Α. | |
114201 | 01.01.2011 | Europa Cup Hvar , Croatia | L47-5iz,Lar-5iz | Hvar , Croatia | JK Zvir , Hvar | |
114032 | 21.08.2011 | International Schweizer Meisterschaft | Fin-6mm | Ubersse | Yacht club Schafhausen | |
114031 | 23.09.2011 | Open Dutch Class Chapionship FD | Fd-6mm | Roelofsarendsveen | OKK Braassemermeer | |
114030 | 21.10.2011 | Jesenski pokal - DP Fireball | Fb-6mm | Portorož - SLO | Český Fireball, z.s. | |
114029 | 07.10.2011 | Bavarian Masters | Rac-3mm | Chiemsee, Německo | Regatta Surfclub Chiemsee | |
114028 | 11.10.2011 | 6th Sail Qatar Open Championship 2011 | TRQ-2mm | Doha, Qatar | Qatar Sailing & Rowing Federation | |
114027 | 11.10.2011 | 6th Sail Qatar Open Championship 2011 | Q-6mm | Doha, Qatar | Qatar Sailing & Rowing Federation | |
114026 | 27.08.2011 | Mistrovství Anglie | LaR-6mm | Weymouth - Portland, GBR | ||
114025 | 08.10.2011 | Mistrovství Rakouska FW & SL | Fus-6mm | WEIDEN - Rakousko | YACHT CLUB WEIDEN | |
114024 | 02.10.2011 | India Intl Regatta (Championship) 2011 | Q-6mm | Chennai, Tamil Nadu, India | IYA, IODA | |
114023 | 01.10.2011 | Internationale Deutsche Jugendmeistersch | Cad-6mm | Blossin - Wolziger See | Segelclub Zeuthen e.V. | |
114022 | 18.09.2011 | MMSR Elektrovod cup ORC | Nj-3mm | Chorvatsko, Split | YC Šibenik | |
114021 | 22.09.2011 | Mistovství Itálie | Las-6mm | Torbole, ITA | circolovelatorbole | |
114020 | 16.09.2011 | Open Dutch Championships | T24-3mm | Medemblik | Saling Center Medemblik | |
114019 | 27.08.2011 | Optimist Open Belgian Championship 2011 | Q-6mm | Oostende, Belgium | Royal North Sea Yacht Club, Oostende | |
114018 | 17.08.2011 | Swiss Open Championship 2011 | Q-6mm | Lake Silvaplana | Segelclub St. Moritz | |
114017 | 22.08.2011 | Austria National championship 2011 | Q-6mm | Neusiedel am See, Rakousko | OeS | |
114016 | 18.08.2011 | Hungary National championship 2011 | Q-6mm | Balatonfuhred, Madarsko | Byc | |
114015 | 18.08.2011 | Mistrovství Francie | FB-8me | Le Val-André | Valná hromada | |
114014 | 06.08.2011 | ORCi Greek Championship | Orc-6mm | Skopelos | Th.O.R.C. | |
114013 | 27.07.2011 | German Tornado Championship | Tor-3mm | Travemunde, Německo | IDM | |
114012 | 17.07.2011 | ORC Italian Championship | OrI-6mm | Trieste | YCPSR | |
114011 | 18.07.2011 | OTVORENO PRVENSTVO HRVATSK | Fus-6mm,Fun-6mm | Viganj, CRO | Valná hromada | |
114010 | 19.06.2011 | CROATIAN CHAMPIONSHIP OPTIMIST 2011 | Q-6mm | Croatia Split | JK Mornar | |
114009 | 13.06.2011 | Singapore Open National Championship | Q-6mm | Singapore, Singapore | Singapore Sailing Federation | |
114008 | 02.06.2011 | Oestereichische Melges championat | M24-6mr | Attersee -Seewalchen | SCK | |
114007 | 28.04.2011 | Schweizer Meisterschaft | Fb-6mm | Bodensee | Seglervereinigung Mammern | |
114006 | 07.04.2011 | melges24 Italian Championat Volvo cup | M24-6mm | Scarlino Italie | ||
114005 | 29.01.2011 | Hungarian Championship | DN-6mm | Balaton | Hungary | |
114004 | 15.02.2011 | Qatar Intl. Championship | TRQ-6mm | Doga, Qatar | Qatar Sailing & Rowing Federation | |
114003 | 16.02.2011 | Qatar Intl. Championship | Q-6mm | Doha, Qatar | Qatar Sailing & Rowing Federation | |
114002 | 23.07.2011 | Velká cena Slovenska | 420-6mm | SVK | Česká asociace lodní třídy 420, z.s. | |
114001 | 02.06.2011 | MM Rakouska PIR | Pir-6mm | Traun - AUT | AUT | |
113366 | 30.09.2011 | International Finn Cup (ISAF GRADE 2) | Fin-7iz | Lago di Garda | Fraglia Vela Malcesine | |
113365 | 20.10.2011 | Enoshima Olympic Week | 470-7iz,Las-7iz | Enoshima - JPN | JPN | |
113364 | 27.08.2011 | Pacific Games | Las-7iz | Noumea - CAL | CAL | |
113363 | 04.08.2011 | Intervela | 470-7iz,Fin-7iz | Riva del Garda - ITA | ITA | |
113362 | 01.08.2011 | London Olympic Games Test Event | 470-7iz,Fin-7iz,Lar-7iz,Las-7iz,Rsx-7iz | Weymouth - GBR | GBR | |
113361 | 02.07.2011 | Laser Europa Cup - Germany | Lar-7iz,Las-7iz | Warnemünde - GER | GER | |
113360 | 05.06.2011 | Skandia Sail for Gold Regatta | 470-7iz,Fin-7iz,Rsx-7iz | Weymouth - GBR | GBR | |
113359 | 11.05.2011 | Expert Olympic Garda | 470-7iz,Fin-7iz,Lar-7iz,Las-7iz,Rsx-7iz | Riva del Garda - ITA | ITA | |
113358 | 14.04.2011 | Laser Europa Cup - France | Lar-7iz,Las-7iz | La Rochelle - FRA | FRA | |
113357 | 13.04.2011 | International 470 Spring Cup | 470-7iz | Les Sablettes - FRA | FRA | |
113356 | 02.04.2011 | Trofeo SAR Princess Sofia MAPFRE | 470-7iz,Fin-7iz,Lar-7iz,Las-7iz,Rsx-7iz | Palma de Majorca - ESP | ESP | |
113355 | 25.03.2011 | Laser Europa Cup - Italy | Lar-7iz,Las-7iz | Torbole - ITA | ITA | |
113354 | 21.03.2011 | Athens Olympic Week | 470-7iz,Rsx-7iz | Athens - GRE | GRE | |
113353 | 15.02.2011 | Semaine Internationale Cannes | Fin-7iz | Cannes - FRA | FRA | |
113352 | 21.01.2011 | New Zeland Laser Championship | Lar-7iz,Las-7iz | Waiake - NZL | NZL | |
113351 | 01.01.2011 | Australian Laser Championships | Lar-7iz,Las-7iz | Sydney - AUS | AUS | |
113314 | 08.08.2011 | PWA | Fus-8iz | Alacati | PWA | |
113313 | 31.05.2011 | PWA | Fus-8iz | Costa Brava | PWA | |
113312 | 14.05.2011 | PWA Korea | Fus-8iz | Ulsan, Korea | PWA | |
113311 | 06.11.2011 | Sail Melbourne Int. Regatta | 470-8iz,Fin-8iz,Lar-8iz,Las-8iz,Rsx-8iz,T24-8iz | Melbourne - AUS | AUS | |
113310 | 20.08.2011 | Cork OCR | Lar-8iz,Las-8iz | Kingston - CAN | CAN | |
113309 | 01.07.2011 | IFDS Disable Sailing World Championship | T24-8iz | Weymouth - GBR | GBR | |
113308 | 18.06.2011 | Kiel Woche | 470-8iz,Fin-8iz,Lar-8iz,Las-8iz,Rsx-8iz,T24-8iz | Kiel - GER | GER | |
113307 | 05.06.2011 | Skandia Sail for Gold Regatta | T24-8iz | Weymouth - GBR | GBR | |
113306 | 24.05.2011 | Delta Lloyd Regatta | 470-8iz,Fin-8iz,Lar-8iz,Las-8iz,Rsx-8iz | Medemblik - NED | NED | |
113305 | 22.04.2011 | Semaine Olympique Francaise | 470-8iz,Fin-8iz,Lar-8iz,Las-8iz,Rsx-8iz | Hyeres - FRA | FRA | |
113304 | 24.02.2011 | Midwinter regatta | T24-8iz | St. Petersburg - CAN | St. Petersburg Yacht Club | |
113303 | 02.02.2011 | Sail Auckland Regatta | 470-8iz,Lar-8iz,Las-8iz,Rsx-8iz | Auckland - NZL | NZL | |
113302 | 23.01.2011 | US SAILINGs Rolex Miami OCR | 470-8iz,Fin-8iz,Lar-8iz,Las-8iz,Rsx-8iz,T24-8iz | Miamy - USA | USA | |
113301 | 12.01.2011 | RS:X Asian Windsurfing Championships | Rsx-8iz | SIN | SIN | |
113252 | 04.12.2011 | MS FINN | Fin-12ms | Perth - Australie | ISAF | |
113210 | 28.06.2011 | D One Gold Cup 2011 | De1-12ms | Riva, Lago di Garda, Itálie | Fraglia Vela Riva | |
113209 | 30.06.2011 | FLYING DUTCHMAN OPEN WORLD CHAMPIONSHIP | Fd-12ms | Malcesine - Itálie | FRAGLIA VELA MALCESINE | |
113208 | 30.07.2011 | Vaurien WC 2011 | Vau-12ms | Lake Dümmer, Germany | Segelclub Lembruch | |
113207 | 11.09.2011 | Finn Masters Europa Cup 2011 | Fin-8me | Balaton, HUN | Tihanyi Hajós Egylet | |
113206 | 12.08.2011 | Mistrovství světa LT 2.4mR | T24-12ms | Alesund | ASC | |
113205 | 11.07.2011 | MS Laser Radial Youth | Lar-10ms | La Rochelle France | ||
113204 | 12.06.2011 | FINN WORLD MASTER 2011 | Fin-10ms | Punta Ala Italy | circola vela -World Finn Class | |
113203 | 01.01.2011 | Europa cup Hvar | Las-5mz | Hvar | JK Zvir | |
113202 | 01.01.2011 | IODA WORLD SAILING CHAMPIONSHIP | Q-10ms | Langkawi, Malaysia | IODA | |
113201 | 26.02.2011 | European DN Championship 2011 | Dn-10me | Kuresaare | Estonsko | |
113199 | 19.06.2011 | FB World Championship | Fb-12ms | Sligo Yachrt Club | Ireland | |
113198 | 01.07.2011 | MS-IFDS Worlds | T24-12ms | Weymouth - GBR | GBR | |
113197 | 07.07.2011 | MS ISAF 2011 - LT 420 | 420-10ms | Zadar - CRO | ISAF | |
113196 | 20.07.2011 | ME 420 | 420-10me | Tavira - POR | POR | |
113195 | 27.07.2011 | MS Cadet 2011 | Cad-10ms | Kühlungsbom - GER | GER | |
113194 | 30.07.2011 | ME PIR | Pir-10me | Balaton - HUN | HUN | |
113193 | 07.08.2011 | MEJ 420 | 420-10me | Niewpoort - BEL | BEL | |
113192 | 12.08.2011 | MS Open 2011 - T 2.4mR | T24-12ms | Alesund - NOR | NOR | |
113191 | 22.08.2011 | MS TOR | Tor-12ms | Bielersee - SUI | SUI | |
113190 | 08.09.2011 | ME TOR | Tor-10me | Lago di Como - ITA | ITA | |
113156 | 04.10.2011 | MS_470_M | 470-12ms | Perth - Australie | ISAF | |
113155 | 04.12.2011 | MS_LASE_R_Ž | Lar-12ms | Perth - Austrálie | ISAF | |
113154 | 04.12.2011 | MS LASER_M | Las-12ms | Perth - Australia | Asociace lodní třídy Laser, z. s. | |
113151 | 04.12.2011 | MS RSX_M | Rsx-12ms | Perth - Australie | ISAF | |
113141 | 22.07.2011 | ME 420 | 420-10me | Tavira,POR | Tavira,POR | |
113136 | 02.07.2011 | IODA EUROPEAN CHAMPIONSHIP | Q-8me | Portugal, Tavira | Nautico Tavira | |
113135 | 02.07.2011 | IODA EUROPEAN CHAMPIONSHIP 2011 - BOYS | Q-8me | Portugal, Tavira | Nautico Tavira | |
113134 | 24.07.2011 | Mistrovství světa La Rochelle | Lar-10ms | La Rochelle | La Rochelle FRA | |
113133 | 06.07.2011 | ME Laser 4,7 | L 4,7 | NL,Workum | ||
113132 | 18.06.2011 | ORCi World Championship | Orc-12ms | Cres, Chorvatsko | SCOR | |
113131 | 10.09.2011 | RS:X European championship | Rsx-10me | Burgas, BUL | Bulgarian sailing federation | |
113130 | 03.09.2011 | MS Raceboard | Rac-12ms | L Hospitalet de L Infant, Španělsko | Club Nautico Hospitalet-Vandellos | |
113129 | 07.09.2011 | 2011 European Championship | Tor-10me | Dervio, Lago di Como, Itálie | CV Dervio | |
113128 | 23.08.2011 | MCM TORNADO World Championship | Tor-12ms | Biel, Švýcarsko | YCB | |
113126 | 05.08.2011 | World Champiopionship | Evr-12ms | Lago di Como | AVAL CDV | |
113121 | 22.08.2011 | Mistrovství Evropy Melges24 | M24-10me | Aarhus Dánsko | Melges 24 class | |
113117 | 24.07.2011 | MEJ-Evropa | Evr-10me | Trawemunde | GER | |
113114 | 05.07.2011 | ME 470 | 470-10me | Helsinki - FIN | FIN | |
113112 | 16.08.2011 | World & European Laser Radial Men | Lar-12ms | La Rochelle | Societe des Regates Rochelaises | |
113110 | 06.07.2011 | ME Laser 4,7 | L47-8me | NL,Workum | ||
113109 | 01.07.2011 | ME LASER RADIAL_W | Lar-10me | Helsinki | ||
113108 | 01.07.2011 | ME Helsinki | Las-10me | Helsinki | ||
113107 | 30.06.2011 | IFDS Worlds 2011 | T24-12ms | Weymouth | IFDS | |
113105 | 09.07.2011 | Open Europeans Helsinki 2011 | Fin-10me | Finsko - Helsinki | HRSM | |
113102 | 18.06.2011 | Fireball Worlds 2011 | Fb-12ms | Sligo Yacht Club, Ireland | Fireball International | |
112420 | 12.07.2011 | Open Week Harta
nově vložený závod |
Evr-1 | Slezská Harta | Yacht Club BER Slezská Harta o.s. | |
112419 | 19.09.2011 | Kontrolní závod III.
závod se neuskutečnil |
Evr-1,Lar-1,Q-1 | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
112418 | 15.06.2011 | Kontrolní závod II.
závod se neuskutečnil |
Evr-1,Lar-1,Q-1 | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
112417 | 18.05.2011 | Kontrolní závod I.
pro všechny LT - VPOZ |
Evr-1,Lar-1,Q-1 | Štěrkovna Hlučím | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
112416 | 13.03.2011 | Sailing Academy - Ledoborci "Q"
nově vložený závod |
Q-1 | Rybnik - Polsko | Yachtclub Baník Ostrava | |
112415 | 22.10.2011 | FB party
změna termínu |
Fb-2 | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
112414 | 01.10.2011 | Cena Bordochem | Evr-3M,L47-3M,Lar-3M,Q-3M,420-2,Fb-2,Fin-2,Lar-2 | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
112413 | 17.09.2011 | FLEXIMONT Cup | Fb-2,Lar-2,Q-2,420-1,Evr-1,Fin-1 | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
112412 | 10.09.2011 | Hornická regata
420-4K, Fb-4K přesunut ze závodu CTL 11-2407 |
420-4K,Fb-4K,420-3M,Fb-3M,420-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Lar-2,Q-2 | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
112411 | 27.08.2011 | Olešná regata | Fb-3M,Evr-2,Q-2 | Olešná | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
112410 | 05.08.2011 | 49.Beskydská regata - Mem. Břetislava Hr | Evr-5ip,L47-5ip,Lar-5ip,Q-5ip,Las-5ip,Fin-5mz,420-5mz,420-3M,Lar-3M,Las-3M,420-2 | Žermanice | Jacht club Frýdek Místek | |
112409 | 16.07.2011 | Bermuda Cup
VPOZ pro LT Finn, Pirát, Kaj |
Lar-4K,Fb-3M,Evr-2,420-1,Fin-1,Kaj-1,Pir-1,Q-1 | Slezská Harta | Yacht Club BER Slezská Harta o.s. | |
112408 | 09.07.2011 | Modrá stuha Č.Těšína | Fin-4K,Evr-2,Q-2,420-1 | Těrlicko | TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl | |
112407 | 25.06.2011 | Velká cena Ostravy
Fb-4K a 420-4K přesunut na CTL 11-2412 |
Evr-4K,Q-4K,420-3M,Fb-2,Fin-2,Lar-2,Q-2 | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
112406 | 18.06.2011 | Mladý vítr | Evr-3M,Fb-3M,420-2,Fin-2,Q-1 | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
112405 | 04.06.2011 | Pohár Radegastu | L47-3M,Q-3M,Evr-2,Lar-2,Fin-1 | Žermanice | Yacht Club Kozmice o.s. | |
112404 | 28.05.2011 | Hornický kahan | 420-3M,Evr-3M,Fb-3M,420-2,Fb-2,Fin-2,Q-1 | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
112403 | 07.05.2011 | Santi Cup
závod zrušen bez náhrady |
Rac-4K, Rac-3M,Fin-2,Q-1 | Těrlicko | TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl | |
112402 | 23.04.2011 | Pohár Olešné | L47-3M,Q-3M,Evr-2 | Olešná | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
112401 | 09.04.2011 | Jarní závod | 420-2,Lar-2,Q-2,Evr-1,Fb-1,Fin-1 | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
112309 | 23.10.2011 | Prázdninový podzimní vítr
nově vložený závod |
Q-1 | JNS Otrokovice | SK Lodní sporty Zlín | |
112308 | 12.11.2011 | EVROPA Cup
nově vložený závod |
Evr-1 | Lodní Sporty Kroměříž, JO | ||
112307 | 29.10.2011 | Poslední réčko
změna termínu |
Evr-2,Q-2 | JNS Otrokovice | SK Lodní sporty Zlín | |
112306 | 17.09.2011 | Pohár Kroměříže
změna termínu |
Evr-4K,Evr-2,Q-2 | Štěrkovna Hráza | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
112305 | 25.06.2011 | O hanáckó klobáso
změna termínu |
Evr-2,Q-2 | Štěrkovna Hráza | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
112304 | 10.09.2011 | Krajský přebor | Q-4K | JNS Otrokovice | SK Lodní sporty Zlín | |
112303 | 15.10.2011 | Mistrovství Valašsko-Slovácka na Hané
změna termínu, doplněno Q-2 |
Vau-4K,Q-2 | Štěrkovna Hráza | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
112302 | 16.04.2011 | Ahoj Sluníčko
závod zrušen bez náhrady |
Q-2 | JNS Otrokovice | SK Lodní sporty Zlín | |
112301 | 09.04.2011 | Jarní rozcvička | Evr-2,Q-2 | JNS Otrokovice | SK Lodní sporty Zlín | |
112212 | 28.10.2011 | Konec sezóny | Evr-1,Fin-1,Q-1 | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
112211 | 22.10.2011 | O kuře na rožni | Evr-2,Fin-2,Q-1 | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
112210 | 24.09.2011 | Burčáková regata | Evr-2,Fin-2,Q-1 | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
112209 | 10.09.2011 | Tvarůžková regata | Rac-4K,Rac-3M | Mohelnice | Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice | |
112208 | 03.09.2011 | Podzimní sokolská regata, Veterán cup -
pro Vau-1 - VPOZ |
Vau-3M,Q-2,Vau-4,Vau-1 | Tovačov | TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu | |
112207 | 13.08.2011 | Tovačovskéma zátokama
pro Fun,Rac a Rsx - VPOZ |
Q-4K,Fun-1,Rac-1,Rsx-1 | Tovačov | TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu | |
112206 | 27.08.2011 | Prázdninová regata | Fin-2, Evr-2, Q-2 | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
112205 | 30.07.2011 | Modrá stuha Plumlova
změna místa konání závodu |
Evr-4K,Las-3M,Evr-3M,Lar-3M,Vau-3M,Q-2 | Mohelnici – Moravičanech | JACHT KLUB Prostějov, spolek | |
112204 | 25.06.2011 | Červnový závod | Evr-2,Fin-2,Q-1 | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
112203 | 04.06.2011 | Jarní sokolská regata | Vau4K,Vau-3M,Q-2 | Tovačov | TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu | |
112202 | 21.05.2011 | Olomoucká regata | Evr-2,Fin-2,Q-1 | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
112201 | 16.04.2011 | Jarní závod | Fin-4K,Evr-3M,Fin-2,Evr-2,Q-2 | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
112155 | 22.10.2011 | Modrá stuha Brněnské přehrady
VPOZ, nově vložený závod |
OT-1 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
112154 | 06.08.2011 | FINNLANDIA CUP
nově vložený závod |
Evr-1,Fin-1,Q-1,Vau-1 | Jedovnice | Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s. | |
112153 | 22.10.2011 | Podzimní Team Race
závod se neuskutečnil |
Tr-4P | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
112152 | 14.10.2011 | Mistrovství ČR | Evr-6mr,Fin-6mr,L47-6mr,Las-6mr | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
112151 | 08.10.2011 | Mem. Jana Sedláka | T24-4P,De1-3M,420-3M,Lar-3M,Las-3M,Cad-2,L47-2,Q-2,Vau-2,Fin-1 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
112150 | 01.10.2011 | Burčáková regata
VPOZ |
Kaj-1 | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
112149 | 01.10.2011 | Poslední vítr | Vau-4P,Fb-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
112148 | 24.09.2011 | Pohár ALT FB | Fb-4P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
112147 | 23.09.2011 | Mistrovství ČR | Lar-6mr,Q-6mr | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
112146 | 17.09.2011 | Modrý hrozen | 420-4P,Cad-4P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
112145 | 16.09.2011 | Mistrovství ČR | Fd-6mr,Vau-6mr | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
112144 | 14.09.2011 | Brněnský rejs X.
závod se neodjel - bezvětří |
Cad-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
112143 | 14.09.2011 | Závod 4 - Drž pínu za konec | Cad-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-1 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
112142 | 09.09.2011 | Český pohár - slalom IV.
závod zrušen bez náhrady |
Fus-4P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
112141 | 07.09.2011 | Brněnský rejs IX.
závod se neodjel - bezvětří |
Cad-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
112140 | 03.09.2011 | Vítr z vinohradů | Fun-4P,Rac-4P,Rsx-4P,Fun-3M | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
112139 | 31.08.2011 | Brněnský rejs VIII.
závod se neodjel - bezvětří |
Cad-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
112138 | 31.08.2011 | Prígl mač III.
závod se neodjel |
OT-2 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
112137 | 27.08.2011 | Mistrovství ČR | Rac-6mr, Fun-4P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
112136 | 27.08.2011 | Gagan regata
pro LT Kaj-1 - VPOZ |
Vau-4P,Kaj-2,Q-2,Sta-2, Kaj-1 | Vranovská přehrada | Yacht club Znojmo, z.s. | |
112135 | 20.08.2011 | Dálková plavba
pro LT Kaj-1 - VPOZ |
Kaj-3D,Sta-3D,Vau-3D,Kaj-1 | Vranovská přehrada | Yacht club Znojmo, z.s. | |
112134 | 20.08.2011 | Mem. Dušana Vaculky
pro LT Kaj a OT - VPOZ |
Kaj-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
112133 | 18.08.2011 | MS Veterán Evropa | Evr-10ms | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
112132 | 13.08.2011 | Kutálkův memoriál
VPOZ |
Kaj-1 | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
112131 | 17.09.2011 | Putovní pohár
závod se neuskutečnil - bezvětří |
Kaj-2 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
112130 | 29.06.2011 | Brněnský rejs VII.
pro všechny LT - VPOZ |
Cad-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
112129 | 25.06.2011 | Veterán Cup | Rac-3M | Brněnská přehrada | Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s. | |
112128 | 24.06.2011 | Mistrovství ČR | Sta-6mr | Vranovská přehrada | Yacht club Znojmo, z.s. | |
112127 | 18.06.2011 | Moravia Cup
pro LT Kaj-1 - VPOZ |
Sta-4P,Kaj-2,Q-2,Sta-2,Vau-2,Kaj-1 | Vranovská přehrada | YachtClub Dyje z.s. | |
112126 | 18.06.2011 | Veletržní regata | De1-4P,L47-3M,Las-3M,Q-3M,Cad-2,Vau-2,Fin-1,Lar-1 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
112125 | 15.06.2011 | Brněnský rejs VI.
pro všechny LT - VPOZ |
Cad-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
112124 | 15.06.2011 | Závod 3 - Kdo se necvaká, jezdí pod své | Cad-2,L47-2,Lar-2,Las-2,420-1,Q-1 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
112123 | 08.06.2011 | Brněnský rejs V.
pro všechny LT - VPOZ |
Cad-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
112122 | 04.06.2011 | O kapitánskou čepici
VPOZ |
Kaj-1 | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
112121 | 04.06.2011 | Cukrovarnická regata
pro LT Kaj-1 - VPOZ |
Kaj-2,Q-2,Sta-2,Vau-2,Kaj-1 | Vranovská přehrada | Yacht club Znojmo, z.s. | |
112120 | 01.06.2011 | Brněnský rejs IV.
závod se neodjel - bezvětří |
Cad-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
112119 | 01.06.2011 | Prígl mač II.
závod se neuskutečnil |
OT-2 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
112118 | 28.05.2011 | KP Jm kraje | Rac-4K | Brněnská přehrada | Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s. | |
112117 | 28.05.2011 | Velká cena YC Dyje | Cad-4P,De1-4P,L47-4P,Lar-4P,Q-4P,Spl-4P,Vau-4P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
112116 | 25.05.2011 | Brněnský rejs III.
pro všechny LT - VPOZ |
Cad-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
112115 | 21.05.2011 | Věstonická Venuše | Fun-4P,Rac-4P,Rsx-4P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
112114 | 18.05.2011 | Brněnský rejs II.
pro všechny LT - VPOZ |
Cad-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
112113 | 14.05.2011 | Pavlovská regata
MČR 470 - zrušeno bez náhrady |
420-4P,Fb-4P,Fd-4P,L47-4P,Las-4P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
112112 | 11.05.2011 | Závod 2 - Komu co chybí | Cad-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-2 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
112111 | 07.05.2011 | Pohár Jedovnic | Q-3M | Jedovnice | Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s. | |
112110 | 07.05.2011 | To je celá, to je půl | Fb-4K,Vau-4P,420-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
112109 | 06.05.2011 | Pálavská regata | De1-5mz,Evr-5mz,Fin-5mz,Lar-5mz,Las-5mz,De1-4P,Evr-4P,Fin-4P,Lar-4P,Las-4P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
112108 | 04.05.2011 | Brněnský rejs I.
pro všechny LT - VPOZ |
Cad-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
112107 | 01.05.2011 | Prígl mač I.
závod se neuskutečnil |
OT-2 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
112106 | 30.04.2011 | Moravia RS Regata | Rs7-4P,Rs1-4P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
112105 | 23.04.2011 | Mistrovství ČR | T24-6mr,T24-4P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
112104 | 30.04.2011 | Memoriál Hynka Švédy | Evr-3M,Las-3M | Jedovnice | Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s. | |
112103 | 23.04.2011 | Jarní Team race
závod zrušen bez náhrady |
Tr-4P | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
112102 | 16.04.2011 | Krajský přebor | 420-4K,Cad-4K,De1-4K,Evr-4K,Fin-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K,Vau-4K,T24-4K,De1-3M,Lar-3M,Las-3M | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
112101 | 13.04.2011 | Závod 1 - Dřevák - nejlepší volba | Cad-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-2 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
112010 | 30.07.2011 | 24 hodin Dářka | Fun-3D,Rac-3D | Velké Dářko | Windsurf Club Velké Dářko | |
112009 | 16.07.2011 | Bambusová regata
koef. L47-3M přesunut ze závodu CTL 11-2006 |
Q-4P,L47-3M,Evr-1 | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
112008 | 09.07.2011 | Závod mladých nadějí | Q-4K,Evr-4K,L47-1 | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
112007 | 02.07.2011 | WS-SPEED + CYKLO | Fun-1,Rac-1 | Velké Dářko | Windsurf Club Velké Dářko | |
112006 | 02.07.2011 | ilhánkův memoriál
koef. L47-3M přesunut na CTL 11-2009 |
Evr-4P,Lar-4P,Vau-4P,L47-1 | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
112005 | 18.06.2011 | Velká cena Dářka | Rac-4K,Fun-3M,Rac-3M | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
112004 | 11.06.2011 | Pohár Vysočiny | Rac-4P,Rsx-4P,Fun-3C,Fun-3M | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
112003 | 21.05.2011 | Májový pohár | L47-3M,Q-3M,Evr-1 | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
112002 | 30.04.2011 | Jarní pohár WCVD | Fun-3M,Rac-3M | Velké Dářko | Windsurf Club Velké Dářko | |
112001 | 12.02.2011 | Snow Big Day 2011
změna termínu |
Rac-1,OT-1 | Velké Dářko | Windsurf Club Velké Dářko | |
111910 | 17.09.2011 | Poslední Seč
závod se neuskutečnil - bez účasti |
420-2,Cad-2,Fb-2,Fin-2,Piir-2,Evr-1,Q-1 | Seč | Yachtclub Pardubice | |
111909 | 03.09.2011 | Mem. Františka Ehla
změna místa konání |
Fd-3C,Evr-2,Q-2 | jezero Glebinowskie - POL | TJ Lanškroun - Vodní sporty | |
111908 | 27.08.2011 | Opatovický pohár | 420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Piir-2,Q-2 | Seč | Yachtclub Pardubice | |
111907 | 20.08.2011 | Modrá vlajka Seče | 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,Q-4K | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
111906 | 13.08.2011 | O štít města Pardubic | Fin-3C,Q-3C,Evr-3C | Seč | Yachtclub Pardubice | |
111905 | 06.08.2011 | Prázdninový závod mládeže | Evr-2,Q-2 | Dlouhý rybník Lanškroun | TJ Lanškroun - Vodní sporty | |
111904 | 09.07.2011 | Setkání Finnařů na Seči
VPOZ |
Fin-1 | Seč | Yachtclub Pardubice | |
111903 | 18.06.2011 | O perníkovou chaloupku | 420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Piir-2,Q-2 | Seč | Yachtclub Pardubice | |
111902 | 28.05.2011 | Memoriál Tomáše Dymáka | 420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Piir-2,Q-2 | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
111901 | 30.04.2011 | Jarní závod | 420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2, | Seč | Yachtclub Pardubice | |
111807 | 17.09.2011 | Fair play | De1-4P,L47-4P,Las-4P | Rozkoš | TJ Slávia - jachting Česká Skalice | |
111806 | 30.07.2011 | 4 hodiny Rozkoše
vše VPOZ, náhr.termín 31.7. |
Kaj-1,Q-1,Vau-1 | Rozkoš | TJ Slávia - jachting Česká Skalice | |
111805 | 18.06.2011 | Odysseův pohár II.
vše VPOZ |
Kaj-1,Q-1 | Rozkoš | TJ Slávia - jachting Česká Skalice | |
111804 | 17.06.2011 | Odysseův pohár I.
noční závod, VPOZ |
Kaj-1 | Rozkoš | TJ Slávia - jachting Česká Skalice | |
111803 | 04.06.2011 | Pohár Rozkoše | Fun-4P, Rac-4P, Rsx-4P | Rozkoš | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
111802 | 21.05.2011 | Jarní premiéra II.
neodjeto - bezvětří bude následovat přesun koef. |
420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Spl-4P | Rozkoš | TJ Slávia - jachting Česká Skalice | |
111801 | 14.05.2011 | Jarní premiéra I. | Evr-4P,Fin-4P,Q-4P | Rozkoš | TJ Slávia - jachting Česká Skalice | |
111728 | 29.10.2011 | Star Cup II. | Sta-4P,Sta-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
111727 | 15.10.2011 | Baban Cup III. | Fin-3C,Fin-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
111726 | 08.10.2011 | Mike D1 Cup | De1-4P | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
111725 | 24.09.2011 | LIGHTHOUSE CUP+KP
závod se neuskutečnil pro bezvětří |
Sta-4K,420-3C,Fin-2,Pir-2 | Máchovo Jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
111724 | 10.09.2011 | Modrá vlajka Máchova jezera | Sta-4P, T24-4P,420-3C,Fb-3C,Pir-3C,Pir-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
111723 | 03.09.2011 | Cena Příšovic VPOZ | Cad-1, Fin-1, OT-1, Pir-1 Q-1 | Písečák | Jachetní klub Příšovice | |
111722 | 03.09.2011 | Grand Prix Bohemia | Pir-4P,T24-4P,Cad-3C | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
111721 | 13.08.2011 | Star Cup I. | Sta-4P,Sta-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
111720 | 06.08.2011 | Mistrovství české flotily | Sta-4P,Sta-2 | Máchovo Jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
111719 | 11.06.2011 | Bohemia Cup | Pir-4P,Vau-4P,420-3C,Cad-3C,Pir-2,Sta-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
111718 | 28.05.2011 | Sdružený krajský přebor | Fin-4K, Fb-4K, 420-4K, Pir-4K, Fb-3C, Sta-2 | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
111717 | 21.05.2011 | Mem.Bruno Hámy | Sta-4P,Fin-2,Pir-2 | Máchovo Jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
111716 | 14.05.2011 | Příšovický trojúhelník
pro všechny LT - VPOZ |
Cad-1,Fin-1,OT-1,Pir-1,Q-1 | Písečák | Jachetní klub Příšovice | |
111715 | 14.05.2011 | Altošův Vymácháč | Fun-3C,Rac-3C | Máchovo Jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
111714 | 14.05.2011 | Jarní hrádecký trojúhelník | Q-1,Rac-1 | Kristýna | Jachetní klub Kristýna Hrádek nad Nisou, z.s. | |
111713 | 07.05.2011 | Mem. Böhma | T24-4P,420-3C,Pir-3C, Sta-2, Pir-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
111712 | 30.04.2011 | Baban Cup II. | Fin-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
111711 | 08.10.2011 | Pohár HAAS&SOHN
změna termínu |
Fin-4P | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
111710 | 09.04.2011 | Baban Cup I. | Fin-3C,Pir-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
111709 | 02.04.2011 | NOPROSU CUP | Fin-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
111708 | 19.02.2011 | Regata Ledový dech | Dn-3C,Dn-2 | Máchovo Jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
111707 | 12.02.2011 | Velká Cena DN | Dn-4p,Dn-2 | Máchovo Jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
111706 | 05.02.2011 | Pohár Máchova Jezera | Dn-4p,Dn-2 | Máchovo Jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
111705 | 29.01.2011 | Pohár 311. Perutě | Dn-4p,Dn-2 | Lipno | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
111704 | 22.01.2011 | Memoriál J. Novotného | Dn-4P,Dn-2 | Lipno | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
111703 | 15.01.2011 | MČR | Dn-6mr | Svět | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
111702 | 08.01.2011 | Cena Oldy Vintišky | Dn-4p | Máchovo Jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
111701 | 01.01.2011 | Memoriál Pavla Škopa | Dn-5mz,Dn-4P | Máchovo Jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
111628 | 22.10.2011 | Zlatá sekyrka
neodjeto pro bezvětří |
Fin-2 | Labe-Roudnice | YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s. | |
111627 | 01.10.2011 | Nechranický maratón
závod se neodjel - bezvětří |
Fun-3D,Rac-3D | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
111626 | 01.10.2011 | Podzimní regata V.Vacka
závod se neodjel = bezvětří |
470-2,Evr-2,Q-2 | Barbora - Oldřichov | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
111625 | 01.10.2011 | Modrá stuhu Labe | Kaj-2 | Labe Ústí-Církvice | Yacht club Ústí nad Labem z.s | |
111624 | 17.09.2011 | Cena Lučana + SKP
závod se pro bezvětří neodjel |
Fun-4P,Rac-4P,Rsx-4P,Fun-4K,Rac-4K | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
111623 | 17.09.2011 | Cena Povodí Labe
závod se neodjel - bezvětří |
Kaj-2 | Labe-Církvice | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
111622 | 10.09.2011 | Cena YC Nechranice
závod se neodjel - bezvětří |
Fd-4P,Evr-4P,Fin-4P,Lar-4P | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
111621 | 10.09.2011 | Sdružený krajský přebor | Kaj-4K | ernoseky | JO Slavoj Litoměřice, z.s. | |
111620 | 03.09.2011 | Štít města Litoměřic | 470-2, Evr-2, Kaj-2, Fin-1 | Labe-Křešice | JO Slavoj Litoměřice, z.s. | |
111619 | 27.08.2011 | Labský pohár | Kaj-2 | ernoseky | Yacht club Ústí nad Labem z.s | |
111618 | 20.08.2011 | Nechranická buchta | Rac-4P,Rsx-4P,Fun-3C,Rac-3C | Nechranice - Lomazice | Sportklub Lomazice | |
111617 | 20.08.2011 | Regata Petra Zouhara | 470-2,Evr-2,Q-2,Fin-1 | Barbora - Oldřichov | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
111616 | 18.08.2011 | Kontrolní závod II. | 470-2,Evr-2,Q-2,Fin-1 | Barbora - Oldřichov | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
111615 | 17.08.2011 | Dálková plavba | 470-3D,Evr-3D,Fin-3D,Q-3D | Barbora - Oldřichov | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
111614 | 15.08.2011 | Kontrolní závod I. | 470-2,Evr-2,Q-2,Fin-1 | Barbora - Oldřichov | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
111613 | 13.08.2011 | Cena Duchcova+KP | 470-4K,Evr-2,Q-2,Fin-1 | Barbora - Oldřichov | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
111612 | 12.08.2011 | Český pohár - slalom III. | Fus-4P | Nechranice | Identity WS Club Nechra, z.s. | |
111611 | 02.07.2011 | Optimist veterán cup
VPOZ |
Q-1 | ernoseky | JO Slavoj Litoměřice, z.s. | |
111610 | 18.06.2011 | Česká brána | Kaj-4P,Kaj-3D,OT-3D | Labe | Yacht club Ústí nad Labem z.s | |
111609 | 11.06.2011 | Cena Damet | Fb-4P,Fd-4P,L47-4P,Las-4P | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
111608 | 11.06.2011 | Regata Lovosice | Kaj-2 | ernoseky | Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl | |
111607 | 04.06.2011 | Hop Regata | 420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fd-4P | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
111606 | 04.06.2011 | Jarní cena Labe | Kaj-2 | Labe-Církvice | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
111605 | 28.05.2011 | Cena Oldřichova+KP | Evr-4K,470-2,Q-2 | Barbora - Oldřichov | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
111604 | 27.05.2011 | eský pohár - slalom II. | Fus-4P | Nechranice | Identity WS Club Nechra, z.s. | |
111603 | 06.05.2011 | Český pohár - slalom I. | Fus-4P, | Nechranice | Identity WS Club Nechra, z.s. | |
111602 | 23.04.2011 | Zlatá plachta Barbory + KP | Q-4K,Evr-3C,Fd-3C,Spl-3C | Barbora - Oldřichov | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
111601 | 23.04.2011 | Cena Roudnice | Fin-3C | Máchovo jezero | YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s. | |
111516 | 17.09.2011 | Švestková regata | Evr-3C,Pir-3C,Q-3C,Fin-2 | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
111515 | 03.09.2011 | Modrá stuha hracholusek Jak
VPOZ |
Kaj-1 | Hracholusky | SK PASÁT námořní jachting o.s. | |
111514 | 27.08.2011 | Modrá stuha Jesenice | Evr-2,Lar-2,Las-2,Q-2,Fin-1 | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
111513 | 20.08.2011 | O (plný) pohár prezidenta klubu
VPOZ |
Kaj-1 | Hracholusky | SK PASÁT námořní jachting o.s. | |
111512 | 20.08.2011 | Porcelán CUP | Lar-2,Las-2,Evr-1;Fin-1,Q-1 | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
111511 | 13.08.2011 | Senior Cup | Fun-5mz,Rac-5mz,Rsx-5mz | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
111510 | 06.08.2011 | Modrá stuha Regentu | 420-2,Evr-2,Rac-1,Q-1 | Regent | TJ Slovan Mar. Lázně | |
111509 | 06.08.2011 | Sdružený krajský přebor | Fun-4K,Rac-4K,Rsx-4K,Rac-3C | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
111508 | 30.07.2011 | Femina regata | 420-2,Evr-1,Q-1,Rac-1,Fun-1 | Regent | TJ Slovan M. Lázně | |
111507 | 02.07.2011 | Hurá na prázdniny | Q-1, Evr-1, 420-2, RAC-1 | Regent | TJ Slovan Mar. Lázně | |
111506 | 02.07.2011 | Mistrovství ČR | Pir-6mr | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
111505 | 18.06.2011 | Jesenický pohár | L47-4P,Las-4P,Evr-3C | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
111504 | 28.05.2011 | SKP | Evr-4K,Fin-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,L47-3C,Lar-3C,Las-3C | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
111503 | 07.05.2011 | Jesenický pohár | Fun-3C,Rac-3C,Rsx-3R | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
111502 | 23.04.2011 | Luky Regata | Fun-3C,Rac-3C | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
111501 | 16.04.2011 | I.Jesenický maratón | Fun-3D, Rac-3D | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
111425 | 22.10.2011 | Optimistrace
závod dosplěých na lodí optimist - VPOZ |
OT-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
111424 | 09.07.2011 | Závod nadějí
nově vložený závod |
Q-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
111423 | 29.06.2011 | Středeční liga V.
ZÁVOD SE NEUSKUTEČNIL |
Q-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
111422 | 22.06.2011 | Středeční liga IV.
ZÁVOD SE NEUSKUTEČNIL |
Q-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
111421 | 15.06.2011 | Středeční liga III.
ZÁVOD SE NEUSKUTEČNIL |
Q-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
111420 | 08.06.2011 | Středeční liga II.
ZÁVOD SE NEUSKUTEČNIL |
Q-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
111419 | 01.06.2011 | Středeční liga I.
ZÁVOD SE NEUSKUTEČNIL |
Q-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
111418 | 27.05.2011 | Bambiriada
VPOZ |
Q-1 | Litická přehrada | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
111417 | 15.10.2011 | Poslední vítr | Evr-2,Fb-2,Fin-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Q-2,Rs7-2,Rs1-2 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
111416 | 08.10.2011 | Konec v Plzni | Evr-3C,L47-3C,Las-3C,Pir-3C,Fb-2,Fin-1,Rs7-2,Rs1-2,Q-2,Fin-1,L47-3C | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
111415 | 10.09.2011 | Modrá stuha Boleváku | Fb-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Q-2,Rs7-2,Rs1-2,Evr-1,Fin-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
111414 | 03.09.2011 | Cena Lokomotivy
závod se neodjel pro bezvětří |
Rs7-4P,Evr-2,Fb-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Q-2,Fin-1,Rs1-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
111413 | 27.08.2011 | Apollo | Fin-2,Evr-1,Q-1 | Hracholusky | TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO | |
111412 | 20.08.2011 | Letní závod | Evr-1,Fb-1,Fin-1,Pir-1,Q-1,Rs7-1,Rs1-1 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
111411 | 13.08.2011 | Cena Primátora | Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Rs7-2,Q-2,Rs1-2 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
111410 | 23.07.2011 | Modrá stuha Hnačova | Fin-2,Evr-1,Q-1 | Hnačov | Jachetní Klub Tělovýchovná jednota Klatovy , z.s. | |
111409 | 23.07.2011 | Letní Vánoční regata | T24-4P,Fb-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Evr-1,Fin-1,Q-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
111408 | 05.07.2011 | MS Hracolusek | Evr-3D,Fin-3D,Q-3D | Hracholusky | TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO | |
111407 | 02.07.2011 | Cena Prazdroje | Evr-2,Fin-2,Q-2 | Hracholusky | TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO | |
111406 | 18.06.2011 | Cena Ziosu
změna termínu |
Pir-2,Evr-1,Fb-1,Fin-1,Fun-1,Q-1,Rac-1,Rsx-1 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
111405 | 25.06.2011 | SKP
změna termínu |
Fb-4K,Pir-4K,RS7-4K,RS1-4K,Q-4K | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
111404 | 14.05.2011 | Okresní přebor | Rs7-2,Rs1-2,Evr-1,Fin-1,Pir-1,Q-1 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
111403 | 07.05.2011 | Jarní závod | Fb-2,Rs1-2,Rs7-2,Evr-1,Fin-1,Pir-1,Q-1 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
111402 | 23.04.2011 | Štít města Plzně | Pir-4P | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
111401 | 09.04.2011 | Bohemia regata | Rs7-4P,Fb-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Rs1-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
111338 | 21.05.2011 | Jestřábí Open Cat Race - open class
pro všechny LT VPOZ |
OT-1 | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
111337 | 30.07.2011 | Špásregata - Lipenský pohár
VPOZ |
Kaj-1 | Lipno | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
111336 | 22.10.2011 | Zbytek Větru - Grand Prix | Evr-2,Pir-2,Q-2 | Svět - Třeboň | TJ Jiskra Třeboň | |
111335 | 15.10.2011 | Lipenský kotrmelec | Rs7-4P,Rs1-4P | Lipno - Lipno n/Vlt. | YC Lipno nad Vltavou | |
111334 | 01.10.2011 | Jihočeská žába - Grand Prix | Pir-3C,Q-2,Evr-1 | Svět - Třeboň | TJ Jiskra Třeboň | |
111333 | 17.09.2011 | Lipenská vlna - Lipenský pohár
pro ALT Kaj-1 VPOZ |
Kaj-1 | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
111332 | 10.09.2011 | Borůvková regata
závod se neodjel - beztvětří |
Cad-4P,Spl-4P,L47-3C,Lar-3C,Q-3C,Spl-3C | Lipno - Lipno n/Vlt. | YC Lipno nad Vltavou | |
111331 | 03.09.2011 | Lipenský drak | Q-4P | Lipno - Lipno n/Vlt. | YC Lipno nad Vltavou | |
111330 | 02.09.2011 | Lipno regata | De1-6mr | Lipno - Černá v Pošumaví | Yacht klub Jestřábí, z.s. | |
111329 | 02.09.2011 | Lipno regata | 420-4P,Evr-4P,Fin-4P,L47-4P,Las-4P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
111328 | 27.08.2011 | Radavský pohár
pro ALT Kaj-1 VPOZ |
Kaj-1 | Orlík-YCPK Radava | Yacht Club Písek,z.s. | |
111327 | 27.08.2011 | Modrá stuha Světa | Pir-4P | Svět - Třeboň | TJ Jiskra Třeboň | |
111326 | 26.08.2011 | Mistrovství ČR RS700 | Rs7-6mr,Rs7-4P,Rs1-5vc | Lipno - Lipno n/Vlt. | YC Lipno nad Vltavou | |
111325 | 20.08.2011 | Modrá stuha Dvořiště - Grand Prix | Lar-3C,Las-3C,Evr-2,Q-2,Pir-2 | Dvořiště | Yacht Club Dvořiště - Lišov | |
111324 | 13.08.2011 | Optík regata - Grand Prix | Evr-2,Q-2 | Orlík-YCPK Radava | Yacht Club Písek,z.s. | |
111323 | 13.08.2011 | Splash Worlds 2011 | Spl-10ms,Fla-8iz | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
111322 | 09.08.2011 | MČR - Připravný závod před MS 2011
změna termínu |
Spl-6mr,Fla-6mr,Fla-5mz | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
111321 | 06.08.2011 | Bezdrevský kapr | Fd-4P,Fb-3C | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
111320 | 30.07.2011 | Lázeňská regata | Fb-3C | Svět - Třeboň | TJ Jiskra Třeboň | |
111319 | 30.07.2011 | Bezdrevský maraton | Pir-3V,Evr-3V | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
111318 | 16.07.2011 | Modrá stuha Lipna 46.ročník -Lipenský p.
VPOZ |
Kaj-1 | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
111317 | 08.07.2011 | Lipenský pohár + CECC CZE
pro LT FB přebor hl.m.Prahy |
Cad-5ip,420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fb-4K,Fd-3C | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
111316 | 02.07.2011 | MČR - O krále Šumavy | 420-6mr,Cad-6mr,Fb-6mr,Fd-4P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
111315 | 25.06.2011 | Radavská regata | Kaj-1 | Orlík-YCPK Radava | Yacht Club Písek,z.s. | |
111314 | 25.06.2011 | 1000 Bezdrevských kapříků | Fun-3C,Rac-3C | Bezdrev - velký | Yacht Club DIM Bezdrev | |
111313 | 25.06.2011 | Bali Cup | Pir-3C,Q-3C,Evr-1 | Bezdrev - malý | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
111312 | 18.06.2011 | 24 hodin Nonstop - Lipenský pohár
pro ALT Kaj-1 VPOZ |
Kaj-1 | Lipno - Hrdoňov | Yachtclub Lipno | |
111311 | 18.06.2011 | O pohár starosty Lipna | Spl-4P,Q-3C | Lipno - Lipno n/Vlt. | YC Lipno nad Vltavou | |
111310 | 11.06.2011 | Cena Šumavy II.
závod zrušen bez náhrady |
De1-4P | Lipno - Černá v Pošumaví | Yacht klub Jestřábí, z.s. | |
111309 | 11.06.2011 | Cena Šumavy I. | Evr-4P,Q-4P,Spl-4P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
111308 | 04.06.2011 | Lipno marathon 2011 - Lipenský pohár
pro ALT Kaj-1 VPOZ |
Tor-6mr,Kaj-4P,Tor-4P,M24-3V,Kaj-1 | Lipno - Lipno n/Vlt. | YC Lipno nad Vltavou | |
111307 | 28.05.2011 | Krajský přebor Jč.kraje | Evr-4K,Lar-4K,Las-4K,Pir-4K,Q-4K | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
111306 | 21.05.2011 | Jihočeský pohár - Grand Prix | Lar-4P,Q-3C,Evr-2,Pir-2 | Dvořiště | Yacht Club Dvořiště - Lišov | |
111305 | 21.05.2011 | Mistrovství ČR | Tor-6mr,Tor-4P | Lipno - Černá v Pošumaví | YC Mulda + JK Černá | |
111304 | 18.06.2011 | Pohár Hluboké - Grand Prix
změna termínu |
Pir-4P,Evr-2,Q-2 | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
111303 | 30.04.2011 | Velká cena YC Lipna | Lar-4P,Q-4P,Spl-4P,L47-3C,Cad-3C | Lipno - Lipno n/Vlt. | YC Lipno nad Vltavou | |
111302 | 30.04.2011 | Modrá stuha Bezdreva | Pir-5mz,Pir-4P,Evr-3C,Q-1 | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
111301 | 09.04.2011 | Slavoj cup - Grand Prix | Evr-2,Pir-2,Q-2 | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
111223 | 22.10.2011 | Konec větru
závod se neuskutečnil pro bezvětří |
Fin-1,Q-1 | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
111222 | 08.10.2011 | Pohár ČOS | Evr-2,Fin-2,Q-1 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
111221 | 08.10.2011 | Pohár města Neratovice
změna termínu, koef. Cad-3C přesunut z 11-1201 |
Cad-3C,420-2,Cad-2,Fb-2 | Jezero Poděbrady | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
111220 | 28.09.2011 | Svatováclavský závan | Fin-1,Q-1 | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
111219 | 17.09.2011 | Štít města Poděbrad | Cad-2,Evr-2,Fb-2,Q-2 | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
111218 | 24.09.2011 | Veterán regata -mem.J. Sosnovce | Evr-2,Fin-1,Q-1 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
111217 | 17.09.2011 | Zhasnutý kahan | Fin-2,Q-1 | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
111216 | 03.09.2011 | Letní přeháňka | Fin-1,Q-1 | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
111215 | 03.09.2011 | Hurá do školy | Cad-2,Evr-1,Fb-2,Q-2, | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
111214 | 27.08.2011 | Truc Regata
pro LT Kaj - VPOZ |
Kaj-1 | Slapy -Modrá loděnice | Lodní klub Štěchovice | |
111213 | 27.08.2011 | Letní závod mládeže | Pir-4K,Cad-2,Fb-2,Q-2,Evr-1 | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
111212 | 06.08.2011 | "24" | Kaj-4P | Slapy 93. Km | Lodní klub Štěchovice | |
111211 | 30.07.2011 | Prázdniny v půli | Fin-2 | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
111210 | 29.06.2011 | Přebor ČOS-dálková plavba | 420-3D,Cad-3D,Evr-3D,Fb-3D,Fin-3D,Q-3D | Orlík - Radava | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
111209 | 27.06.2011 | Přebor středočeského kraje | 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Q-4K | Orlík - Velký Vír | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
111208 | 25.06.2011 | Memoriál J.Šenkýře | Cad-3C,Fb-3C,Fin-3C,Lar-3C,Las-3C,420-2,Evr-2,Q-2 | Orlík | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
111207 | 04.06.2011 | Izoglass regata | Fin-4P | Jesenice | Yacht Club Kladno | |
111206 | 21.05.2011 | Cena Izoglass | Fin-3C,Q-2 | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
111205 | 14.05.2011 | Župní přebor | Evr-2,Fin-2,Q-1 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
111204 | 07.05.2011 | Pohár SOSIOS | Evr-2,Fin-2,C-1 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
111203 | 23.04.2011 | Jarní závod | Fin-2,Q-1 | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
111202 | 23.04.2011 | Pohár Bohemia | Cad-2,Evr-2,Fb-2,Q-2 | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
111201 | 16.04.2011 | Toušeňský pohár | 420-3C,Cad-3C,Fb-2,420-2 | Jezero Poděbrady | Jachtklub Toušeň, z.s. | |
111122 | 28.10.2011 | MČR - Velká cena Prahy | Tr-6mr,Tr-4P | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
111121 | 22.10.2011 | Modrá stuha Vltavy
pro LT Kaj-1 - VPOZ |
Kaj4P,Evr-4K,L47-4K,Cad-2,Evr-2,Q-2,L47-2,Kaj-2,Lar-2,Q-2,420-1,Fb-1 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
111120 | 15.10.2011 | Primátorský štít | Cad-4K,Kaj-4K,Lar-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Spl-3C,Cad-2,Evr-2,L47-2,Lar-2,Q | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
111119 | 08.10.2011 | Modrá stuha Vranské přehrady | Evr-2,420-1,Fb-1,Q-1,Fin-1 | Vranská přehrada | Tělovýchovná jednota SPARTAK MODŘANY, spolek - jachetní oddíl | |
111118 | 08.10.2011 | Vytrvalostní závod
pro LT Kaj-1 VPOZ |
Kaj-4P,Kaj-4K,Kaj-1 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
111117 | 22.09.2011 | MČR kajutových lodí | Kaj-6mr | Vltava - Praha | TJ Císařská louka - yachting, z.s. | |
111116 | 18.09.2011 | MČR - Velká cena YFA
One Design |
Nj-6mr,Nj-5ip | Chorvatsko | Česká asociace námořního yachtingu, z.s. | |
111115 | 10.09.2011 | Pirátský šátek
pro ALT Kaj-1 VPOZ |
Kaj-1 | Slapy - Měřín | Jachtklub Královská | |
111114 | 03.09.2011 | Regata Laguna
pro ALT Kaj-1 VPOZ |
Kaj-4P,Kaj-1 | Slapská přehrada | TJ Císařská louka - yachting, z.s. | |
111113 | 27.08.2011 | Memoriál Rösslera-Ořovského
pro ALT Kaj-1 VPOZ |
Cad-2,Evr-2,L47-2,Lar-2,Q-2,Spl-2,420-1,Fb-1,Kaj-1 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
111112 | 20.08.2011 | Modrá stuha Slap
pro ALT Kaj-1 VPOZ |
Kaj-1 | Slapy - Měřín | Jachtklub Královská | |
111111 | 11.06.2011 | Regata Sasanek
pro ALT Kaj-1 VPOZ |
Kaj-2,Kaj-1 | Slapy - Měřín | Jachtklub Královská | |
111110 | 22.05.2011 | Proti proudu
pro ALT Kaj-1 VPOZ |
Kaj-2,Kaj-1 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
111109 | 18.09.2011 | Czech & Slovak Championship
závod zrušen bez náhrady |
Orc-6mr,OrcI-6mr | Biograd na Moru | Sportovní klub YACHTING STYL | |
111108 | 21.05.2011 | Pirátská sekyrka
pro ALT Kaj-1 VPOZ |
Kaj-1 | Slapy - Měřín | Jachtklub Královská | |
111107 | 21.05.2011 | O vorařskou houžev
pro ALT Kaj-1 VPOZ |
Kaj-2,Kaj-1 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
111106 | 14.05.2011 | Cena Modřan | Evr-2,Q-2,420-1,Fb-1,Fin-1 | Vranská přehrada | Tělovýchovná jednota SPARTAK MODŘANY, spolek - jachetní oddíl | |
111105 | 14.05.2011 | Mem. Arnošta Burgermeistera
změna názvu závodu |
Cad-2,Q-2,Evr-2,L47-2,Lar-2,420-1 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
111104 | 23.04.2011 | Mem. Dr. Štěpána
závod zrušen bez náhrady |
Cad-2,Q-2,L47-2,Lar-2,420-1 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
111103 | 16.04.2011 | Prague Catamaran 2011
závod se neodjel = bezvětří |
Tor-5mz,Tor-4P | Vltava - Praha | YC Markop FL | |
111102 | 15.04.2011 | Katamarán Match Race | Mr-6mr,Tor-4P | Vltava - Praha | YC Markop FL | |
111101 | 19.03.2011 | Svatý Patrik Team Race
Závod se neuskutečnil |
Tr-4P | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. |