49.Beskydská regata - Mem. Břetislava Hr

 Zpět

CTl 112410
Datum 05.08.2011
Dní 3
Místo konání Žermanice
Pořadatel Jacht club Frýdek Místek
Zúčastněné třídy Evr-5ip,L47-5ip,Lar-5ip,Q-5ip,Las-5ip,Fin-5mz,420-5mz,420-3M,Lar-3M,Las-3M,420-2

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Lidařík Rudolf
8
7 010
2
Hrubý Michal
8
5 505
3
Hyrš Ladislav
15
4 625
4
Holák Andrej
26
4 000
5
Sopuch Slavomír
26
3 515
6
Poór Robert
30
3 119
7
Valouch Libor
37
2 785
8
Valouch Vlastimil
39
2 495
9
KapraÄž Matej
42
2 239
10
Cicutto Remo
43
2 010
11
Macura Tomáš
44
1 803
12
Andel Pavol
54
1 614
13
Mihalík Tomáš
57
1 440
14
Šabo Peter
61
1 280
15
Červenka Matouš
67
1 130
16
Ježowicz Zbigniew
73
990
17
Kuchár Alex
79
858
18
Dybal Zdeněk
82
734
19
Szatanik Petr
95
616
20
Peterek Jiří
95
505
poř.
jméno
body
l.body
1
Maroščíková Gabriela
6
1 406
Vachtarčík Jakub
1 406
2
Košvica Jakub
11
804
Bobková Eva
804
3
Vachtarčík Martin
12
452
Vachtarčík Rudolf
452
4
Staňová Justýna
21
202
Stáňa Ivo
202
poř.
jméno
body
l.body
1
Halouzka Jakub
6
7 406
2
Dubiel Agnieszka
9
5 901
3
Fojcik Igor
20
5 020
4
Maňková Linda
22
4 396
5
Koštýř Michal
25
3 911
6
Bartoniek Vojciech
26
3 515
7
Zielonka Lukáš
37
3 181
8
Svoboda Jan
38
2 891
9
Ferianec Adam
40
2 635
10
Kilarová Marie
44
2 406
11
Skladaniec Marek
52
2 199
12
Kecskesová Michaela
59
2 010
13
Hyrš David
60
1 836
14
Dybal Zdeněk
62
1 675
15
Přikryl Benjamín
72
1 526
16
Boroš Michal
78
1 385
17
Sovadina Petr
82
1 254
18
Antonik Sebastian
83
1 130
19
Hyršová Denisa
83
1 012
20
Dunski Eryk
86
901
21
Malich Martina
92
795
22
Marek Marzena
94
694
23
Kadziolka Tadeusz
96
597
24
HrkeÄž Kristian
100
505
poř.
jméno
body
l.body
1
Žáček Jiří
6
6 385
2
Rozsypal Jakub
17
4 880
3
Daněk Michal
17
4 000
4
Pellar David
21
3 375
5
Staniek Štěpán
23
2 891
6
Kafka Richard
24
2 495
7
Varga Jan
27
2 160
8
Staniek Michal
38
1 870
9
Ščerba Patrik
44
1 614
10
Slíva Jakub
47
1 385
11
Kafka Roman
49
1 178
12
Lehotová Michaela
54
990
13
Tichánek Michael
60
816
14
Kochanski MichaÄž
65
655
15
Dunski Olaf
68
505
poř.
jméno
body
l.body
1
Pospíšil Martin
5
5 020
2
Borošová Soňa
9
3 515
3
Bilka Adam
17
2 635
4
Norulák Robert
21
2 010
5
Hotovec Jan
24
1 526
6
Meliš Patrik
24
1 130
7
Formánek Michael
31
795
8
Kuchár Branislv
39
505
poř.
jméno
body
l.body
1
Halouzka Jiří
9
4 000
2
Provazníková Sára
11
2 495
3
Babjaková Miriam
16
1 614
4
Janča Jean-Baptiste
16
990
5
Svoboda Lukáš
17
505
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ