Modrá stuha Lipna 46.ročník -Lipenský p.

 Zpět

CTl 111318
Datum 16.07.2011
Dní 1
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy Kaj-1

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Duda Vlastimil
1 645
Brousek Miroslav
1
1 645
Duda Tomáš
1 645
2
Knorr Luděk
2
1 344
Knorr Jindřich
1 344
3
Jermalowicz Gregor
3
1 168
4
žák Jaromír
4
1 043
5
Kaplická Zuzana
946
Kaplický Vít
946
Škardová Dana
5
946
Pelant Ivo
946
6
Motlová Andrea
867
Kruml Jiří
6
867
Motl Milan
867
7
Krusová Miroslava
800
Ticháček Tomáš
7
800
Kraus Vladimír
800
8
Jegorov Alexandr
742
Jegorov Boris
8
742
Jegorov Alexandr
742
9
Meškán Jan
691
Kovařík František
9
691
Meškán Zbyněk
691
10
Vachelová Hana
10
645
Vachel František
645
11
Šimonová Zuzka
11
604
Jindra Michal
604
12
Heiderer Manfred
12
566
Pilsfoher Viktor
566
13
Matějíčková Nataša
13
531
Ernest Jiří
531
14
Klímová Šárka
499
Klíma Petr
499
Klímová Ludmila
14
499
Klíma Pavel
499
15
Pichl
15
469
Zimmermann Robert
469
16
Muková Jana
441
Muk Daniel
16
441
Muk Pavel
441
17
Klein Andreas
17
415
MÝler Ervin
415
18
Soukupová Marie
18
390
Svoboda Oldřich
390
19
Nováček
366
Nováček
366
Nováček
19
366
Nováček František
366
20
Fousek Jaromír
344
Petrák Jan
20
344
Fousek Bronislav
344
21
Paul Karel
21
323
Paul Tomáš
323
22
Klepl Václav
22
303
Trčka Miroslav
303
23
Gura Gisela
23
283
Gura Wihelm
283
24
Solich Josef
24
265
Buchalík Andreas
265
25
Jegorovová Jitka
247
Linhart Jan
25
247
Jegorov Alexandr
247
26
Klišticová Dana
26
230
Sýkora František
230
27
Řehoušek Petr
27
214
Řehoušková Alexandra
214
Řehoušek Jan
214
28
Nenov
28
198
Madersbacher
198
29
Tupý Jiří
183
Seidl Lev
29
183
Klimeš Ondřej
183
30
Drapalová Zuzana
168
Drapala Olda
30
168
Kuneš Jan
168
31
Antelová Alena
154
Antel jun. Jan
31
154
Antel Jan
154
32
Císler Richard
32
140
33
Šimonová Zuzana
127
Konaříková Maruška
33
127
Šimon Emil
127
34
Štros Josef
34
114
Klíma Bohuslav
114
35
Vostrá Zdeňka
35
101
Vostrý Petr
101
poř.
jméno
body
l.body
1
Myslík Jan
1
1 277
2
Zídek Zdeňek
2
976
3
Homolka Miroslav
3
800
Homolka Miloš
800
4
Beneš Pavel
675
Šimek Karel
675
Drdová Vlasta
4
675
Drda Josef
675
5
Klimeš Radek
578
Hauer Petr
5
578
Vachel Jiří
578
6
Tokes Emiko
499
During Martin
499
During Sanrda
6
499
During Gerhard
499
7
Blodek Jan
7
432
Bloudek Zdena
432
8
Veselý Tomáš
374
Záhora Martin
8
374
Kukačka Pavel
374
9
Vachel Petr
323
Kotisa Jan
323
Vachel Ondřej
9
323
Kotisa Jan
323
10
Štindl Zdeněk
10
277
11
Klamuth Michael
11
236
Klamuth Ingrid
236
12
Svitnik Franz
12
198
Frauenberger
198
13
Střítězský Jiří
13
163
Štolba Pavel
163
14
Bauerová Helena
131
Kobzová Kateřina
14
131
Bauer Karel
131
15
Král Marek
15
101
Kaplický Daniel
101
Umlauf Karel
101
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ