Lipno regata

 Zpět

CTl 111329
Datum 02.09.2011
Dní 3
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy 420-4P,Evr-4P,Fin-4P,L47-4P,Las-4P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Vika Tomáš
3
5 108
2
Hrnčál Tomáš
5
3 904
3
Čajčík Jan
10
3 200
4
Cintl Václav
10
2 700
5
Lidařík Rudolf
11
2 312
6
Hyrš Ladislav
18
1 996
7
Plecitý Martin
18
1 728
8
Outrata Jiří
20
1 496
9
Jochovič Josef
26
1 291
10
Kmoníček Jiří
27
1 108
11
Hrnčál Milan
30
943
12
Valouch Vlastimil
32
792
13
Valouch Libor
36
653
14
Audy Petr
39
524
15
Orlovský Matúš
44
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Teplý Ondřej
3
6 064
2
Pospíšil Martin
6
4 860
3
Audy Dan
9
4 155
4
Drahorád Petr
14
3 656
5
Hrubý Karel
15
3 268
6
Vachel Ondřej
16
2 951
7
Vaidišová Kateřina
19
2 684
8
Hájek Daniel
22
2 452
9
Vaidiš Tomáš
25
2 247
10
Kašpar Antonín
28
2 064
11
Sláma Eduard
30
1 898
12
Steiner Michal
31
1 747
13
Hájek Tomáš
33
1 608
14
Bauer Franta
34
1 479
15
Kotisa Jan
35
1 360
16
Netopilík Zdeněk
37
1 247
17
Blatecký David
39
1 142
18
Petřík Martin
43
1 043
19
Šlechta Jiří
51
949
20
Solík Jakub
53
860
21
Dymák Jiří
55
775
22
Liška Matěj
56
694
23
Němec Vojtěch
57
617
24
Pospíšilová Klára
60
543
25
Styblo Peter
61
472
26
Král Karel
72
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Štrunc Jan
4
4 989
Kliment Michal
4 989
2
Chudějová Hana
7
3 784
Kořanová Johana
3 784
3
Summerling Roman
9
3 080
Vaďuroivá Dominika
3 080
4
Chrapčiak Tomáš
11
2 580
Bilka Adam
2 580
5
Žáková Petra
11
2 193
Žáková Martina
2 193
6
Mertlová Michaela
15
1 876
Peibischová Monika
1 876
7
Bilka Miroslav
18
1 608
Bilková Nina
1 608
8
Košvica Jakub
19
1 376
Seidl Šimon
1 376
9
Summerlingová Soňa
25
1 172
Maňková Linda
1 172
10
Karhánek Jiří
26
989
Karhánek Jan
989
11
Maršálek Daniel
29
823
Šinová Alexandra
823
12
Vlach Martin
672
Vlachová Veronika
29
672
13
Fiala Michal
37
533
Fiala Eduard
533
14
Novotný David
404
Synková Anna
40
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Směšný Marek
7
6 580
2
Šmídová Petra
9
5 376
3
Škráčková Vendula
10
4 672
4
Rozsypal Martin
15
4 172
5
Sivý Štěpán
16
3 784
6
Zárubová Michaela
19
3 468
7
Zárubová Daniela
20
3 200
8
Černá Anna
20
2 968
9
Rozsypal Jakub
22
2 763
10
Landkammerová Jana
24
2 580
11
Chlup Zdeněk
26
2 415
12
Bauerová Šárka
30
2 264
13
Matoušek Ondřej
32
2 124
14
Soukal Miloslav
33
1 996
15
Škoda Jan
34
1 876
16
Lejhanec David
38
1 764
17
Soukup Filip
42
1 658
18
Žáček Jiří
44
1 559
19
Švancarová Martina
47
1 465
20
Starý Martin
49
1 376
21
Kováčová Tereza
54
1 291
22
Daněk Michal
54
1 211
23
Sivý Filip
61
1 133
24
Novotný Michal
67
1 059
25
Matoušek Matěj
67
989
26
Cach Zdeněk
70
920
27
Pellar David
73
855
28
Šmakalová Pavlína
74
792
29
Žíla Jiří
74
731
30
Vrzalová Elen
75
672
31
Cachová Šárka
83
615
32
Beránek Tomáš
91
560
33
Fučikovský Jan
93
506
34
Vachelová Barbora
101
454
35
Hodačová Veronika
101
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Cejnar Lukáš
5
4 721
2
Cejnar Matyáš
6
3 517
3
Novotný Štěpán
7
2 812
4
Bezděková Martina
11
2 312
5
Lejhanec Filip
14
1 925
6
Provazníková Sára
16
1 608
7
Šamšulová Tereza
16
1 340
8
Šugárová Kristýna
19
1 108
9
Janča Jean-Baptiste
20
904
10
Halouzka Jiří
35
721
11
Uher Ondřej
37
555
12
Bachtík Tomáš
38
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ