Mistrovství ČR

 Zpět

CTl 112152
Datum 14.10.2011
Dní 3
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy Evr-6mr,Fin-6mr,L47-6mr,Las-6mr

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Maier Michael
11
8 776
2
Hrubý Michal
13
6 970
3
Lidařík Rudolf
19
5 914
4
Cintl Václav
25
5 164
5
Hrnčál Tomáš
35
4 583
6
Vika Tomáš
36
4 107
7
Deutscher Patrik
45
3 706
8
Čajčík Jan
50
3 358
9
Moser Bernd
56
3 051
10
Outrata Jiří
58
2 776
11
Kmoníček Jiří
60
2 528
12
Hyrš Ladislav
62
2 301
13
Jochovič Josef
71
2 093
14
Hrnčál Milan
72
1 900
15
Cikuto Remo
83
1 720
16
Vinkl Daniel
90
1 552
17
Vinkl Petr
95
1 394
18
Podhorec Štefan
97
1 245
19
Poór Robert
101
1 104
20
Vít Radek
105
970
21
Korych Pavel
109
843
22
Šabo Peter
119
722
23
Zdražil Josef
128
606
poř.
jméno
body
l.body
1
Teplý Viktor
6
9 289
2
Drahorád Petr
20
7 483
3
Hrubý Karel
32
6 426
4
Blatecký David
37
5 677
5
Pospíšil Martin
39
5 095
6
Černý Michal
44
4 620
7
Teplý Ondřej
44
4 218
8
Sláma Eduard
54
3 870
9
Šenkýř Ivan
63
3 563
10
Steiner Michal
70
3 289
11
Kašpar Antonín
74
3 041
12
Solík Jakub
76
2 814
13
Huček Jakub
78
2 605
14
Dymák Jiří
80
2 412
15
Vaidiš Tomáš
80
2 232
16
Solfronk Antonín
80
2 064
17
Vaidišová Kateřina
86
1 906
18
Plecitý Marek
86
1 757
19
Kotisa Jan
88
1 616
20
Hájek Daniel
91
1 483
21
Hlavsa Tomáš
1 356
22
Vachel Ondřej
98
1 234
23
Král Karel
120
1 119
24
Petřík Martin
120
1 008
25
Hájek Tomáš
126
901
26
Šlechta Jiří
133
799
27
Styblo Peter
150
701
28
Pospíšilová Lucie
151
606
poř.
jméno
body
l.body
1
Směšný Marek
24
10 851
2
Sivý Štěpán
26
9 045
3
Zimny Jeremi
44
7 989
4
Krejza Tomáš
46
7 239
5
Šmídová Petra
59
6 658
6
Háma Martin
62
6 183
7
Zárubová Daniela
67
5 781
8
Škráčková Vendula
69
5 433
9
Čudek Radim
71
5 126
10
Chlup Zdeněk
72
4 851
11
Šmídová Katka
75
4 603
12
Soukal Miloslav
75
4 376
13
Bezušková Jana
75
4 168
14
Zárubová Michaela
76
3 975
15
Novotný Václav
79
3 795
16
Rozsypal Jakub
82
3 627
17
Rozsypal Martin
97
3 469
18
Žáček Jiří
100
3 320
19
Škoda Jan
102
3 179
20
Lipenský Martin
104
3 045
21
Staniek Štěpán
106
2 918
22
Matoušek Ondřej
128
2 797
23
Daněk Michal
131
2 681
24
Lejhanec David
133
2 570
25
Černá Anna
134
2 464
26
Varga Ján
135
2 362
27
Baran Miroslav
139
2 263
28
Lentz Felix Johannes
146
2 168
29
Pellar David
148
2 077
30
Švancarová Martina
149
1 989
31
Soukup Filip
150
1 903
32
Sivý Filip
156
1 821
33
Matoušek Matěj
180
1 740
34
Vachelová Barbora
187
1 663
35
Kováčová Tereza
195
1 587
36
Žíla Jiří
196
1 514
37
Kafka Roman
198
1 442
38
Kafka Richard
198
1 373
39
Cach Zdeněk
205
1 305
40
Šmakalová Pavlína
208
1 239
41
Slíva Jakub
212
1 175
42
Fučikovský Jan
213
1 112
43
Starý Martin
214
1 051
44
Ščerba Patrik
221
991
45
Novotný Michal
225
932
46
Holyszewská Anna
227
875
47
Lehotová Michaela
240
819
48
Tichánek Michael
245
764
49
Hodačová Veronika
249
710
50
Staniek Michal
250
658
51
Cachová Šárka
267
606
poř.
jméno
body
l.body
1
Novotný Štěpán
13
8 279
2
Cejnar Matyáš
15
6 472
3
Cejnar Lukáš
20
5 416
4
Halouzka Jiří
35
4 666
5
Bachtík Tomáš
39
4 085
6
Valdhansová Klára
42
3 610
7
Provazníková Sára
46
3 208
8
Šamšulová Tereza
49
2 860
9
Svoboda Lukáš
50
2 553
10
Lejhanec Filip
50
2 279
11
Bezděková Martina
52
2 030
12
Halouzka Jakub
62
1 803
13
Šugárová Kristýna
64
1 595
14
Janča Jean-Baptiste
73
1 402
15
Cvachová Adéla
74
1 222
16
Pospíšilová Klára
81
1 054
17
Babjaková Miriam
81
896
18
Meliš Patrik
91
747
19
Dostálová Vlasta
106
606
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ