Lipenský pohár + CECC CZE

 Zpět

CTl 111317
Datum 08.07.2011
Dní 3
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy Cad-5ip,420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fb-4K,Fd-3C

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Pinďák Josef
7
3 012
Storch Petr
3 012
2
Zanker Zbyněk
10
2 109
Pinďáková Monika
2 109
3
Zajíček Petr
11
1 581
Šimek Karel
1 581
4
Štamberg Jan
17
1 206
Hirnšal Jan
1 206
5
Beneš Pavel
24
915
Drda Josef
915
6
Šindýlek Jan
29
678
Šindýlek Vlastimil
678
7
Záluský Kamil
33
477
Lehečka Zdeněk
477
8
Kopecký Josef
39
303
Štamberg Zdeněk
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Hejnic Tadeáš
10
6 899
Štruncová Michaela
6 899
2
Máté Jeney
10
5 394
Julianna Kristóf
5 394
3
Balázs Horváth
18
4 513
Gergö Borsos
4 513
4
Tkadlec Tadeáš
23
3 888
Havel Filip
3 888
5
Kanycska Márk
28
3 404
Polgár Lukács
3 404
6
Hrnčířová Vendula
34
3 008
Svoboda Lukáš
3 008
7
Váradi Miklós
36
2 673
Jarró Gábor
2 673
8
Bence Rácz
42
2 383
Márton Simó
2 383
9
Jebavá Markéta
46
2 128
Jebavý Vít
2 128
10
Vychová Zuzana
48
1 899
Hálová Kateřina
1 899
11
Hálová Lucie
51
1 692
Tkadlecová Sára
1 692
12
Szabolcs Kardos
51
1 503
Levente Rácz
1 503
13
Stejskal Max
53
1 329
Brabec Václav
1 329
14
Ploner Jan
55
1 168
Vlachová Veronika
1 168
15
Štursová Pavla
58
1 018
Štursová Jana
1 018
16
Fiala Šimon
59
878
Komárek Jakub
878
17
Šedivý Bořek
74
747
Hakl David
747
18
Vallová Anna
80
622
Maršálková Blanka
622
19
Štursová Lucie
82
505
Jarošová Natálie
505
poř.
jméno
body
l.body
1
Mrzílková Lenka
4
4 570
Kořanová Johana
4 570
2
Štrunc Jan
12
3 365
Kliment Michal
3 365
3
Žáková Petra
14
2 661
Žáková Martina
2 661
4
Košvica Jakub
16
2 161
Seidl Šimon
2 161
5
Jaroměřská Tereza
17
1 774
Peibischová Monika
1 774
6
Chudějová Hana
23
1 457
Kořanová Michaela
1 457
7
Synková Anna
24
1 189
Smolařová Barbora
1 189
8
Karhánek Jiří
27
957
Karhánek Jan
957
9
Maroščíková Gabriela
27
753
Vachtarčík Jakub
753
10
Žilková Tereza
40
570
Vlach Martin
570
11
Fiala Michal
44
404
Fiala Eduard
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Roček Roman
5
6 369
Kubový Martin
6 369
2
Winkler Pavel
14
5 165
Verner Jaroslav
5 165
3
Kvasnik Milan
14
4 461
Kořan Petr
4 461
4
Will Jan
21
3 961
Čechura Jiří
3 961
5
Záruba Vladimír
30
3 574
Kacálek Zdeněk
3 574
6
Huk Václav
37
3 257
Parůžek Jiří
3 257
7
Šedivák Kryštof
40
2 989
Mudra Martin
2 989
8
Gemperle Jiří
42
2 757
Vomáčko Ladislav
2 757
9
Matoušková Eva
45
2 552
Janderová Klára
2 552
10
Mika Radek
52
2 369
Stránská Lucie
2 369
11
Šnajdr Matěj
59
2 204
Šnajdr Milan
2 204
12
Burdová Michaela
65
2 053
Nápravníková Barbora
2 053
13
Cikrt Tomáš
67
1 914
Procházka Libor
1 914
14
Nápravník Jakub
70
1 785
Pavlovská Alexandra
1 785
15
Beneš Vlastimil
70
1 665
Průcha Alexandr
1 665
16
Parůžek Zdeněk
71
1 553
Myslík Vladimír
1 553
17
Krátký Ondřej
71
1 448
Krátký Jan
1 448
18
Lambl Vojtěch
72
1 348
Jeništa Milan
1 348
19
Trusíková Hana
74
1 254
Vašík Roman
1 254
20
Škoda Michal
90
1 165
Jedlička Jan
1 165
21
Maršálek Daniel
93
1 081
Vašík Martin
1 081
22
Čermák Lukáš
98
1 000
Lasztowka Vlastimil
1 000
23
Šindýlková Lenka
102
923
Šindýlek Jiří Ing.
923
24
Čulák Tomáš
109
849
Čuláková Adéla
849
25
Skála Petr
110
778
Skála David
778
26
Chodora Miroslav
114
710
Vít Ladislav
710
27
Pešek Vítězslav
127
644
Flösslerová Michaela
644
28
Parůžek Zdeněk
133
581
Kejř Jaroslav
581
29
Šlesinger Ivo
134
520
Vodáček Tomáš
520
30
Procházka Filip
136
461
Čáp Milan
461
31
Spurný Kryštof
136
404
Hyk Jan
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ