nahrávám, chvilku strpení...
CTL | Datum | Název | Třídy | Místo | Pořadatel | |
---|---|---|---|---|---|---|
242164 | 27.09.2024 | Burčáková regata | Evr-12mr,Las-12mr,420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Fin-7P,Lar-7P,RsV-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
241802 | 18.05.2024 | Jarní FB Rozkoš | 420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Lar-7P | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
241621 | 31.08.2024 | Pohár YC Nechranice III | Fb-7P,420-7P,Cad-7P,Cad-2KP | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
241611 | 08.06.2024 | Pohár YC Nechranice II | 420-7P,FD-7P,Fb-7P,Pir-7P,Pir-2KP | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
241505 | 08.06.2024 | Modrá stuha Regentu | Evr-2KP,Fin-2KP,420-1MI,Rac-1MI | Regent | Yacht Club Regent | |
241312 | 29.06.2024 | Král Šumavy | FD-7P,Fb-7P,420-7P,Cad-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
241207 | 22.06.2024 | Memoriál Josefa Šenkýře | Cad-3C,Fb-3C,420-4K,Cad-4K,Fin-4K,Fb-4K,Q-4K,Evr-2KP | Orlík - Velký Vír | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
241136 | 05.10.2024 | Memoriál R. Holého | Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,420-1MI,Kaj-1MI | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
234108 | 04.07.2023 | 420 & 470 Junior Europeans 2023 | 420-18meJ,470-18meJ | Gdynia, Poland | Polski zwiaziek zeglarski | |
232166 | 28.09.2023 | Burčáková regata | Fb-12mr,Lar-12mr,420-7P,Cad-7P,Fin-7P,Las-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
232163 | 23.09.2023 | Modrý hrozen | Cad-8mz,29r-7P,420-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
231608 | 27.05.2023 | Pohár YC Nechranice II | FD-7P,Fb-7P,Cad-7P,420-7P,Cad-2KP | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
231605 | 20.05.2023 | Pohár YC Nechranice I | Las-7P,Lar-7P,420-7P,Lar-4K | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
231503 | 03.06.2023 | Modrá stuha Regentu | Fin-2KP,420-1MI,Evr-1MI,Q-1MI,Rac-1MI,T93-1MI | Regent | Yacht Club Regent | |
231316 | 05.07.2023 | MČR Vítr a slunce | Cad-12mr,420-8vc,FD-7P,Fb-7P,29r-3C | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
231313 | 01.07.2023 | Král Šumavy | Cad-7P,420-7P,Fb-7P,FD-7P,29r-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
231207 | 24.06.2023 | MEMORIÁL JOSEFA ŠENKÝŘE | Fb-3C,Cad-3C,Fin-4K,Fb-4K,Cad-4K,Q-4K,420-4K,Evr-2KP | Orlík - Velký Vír | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
231137 | 07.10.2023 | Memoriál R. Holého | Q-2KP,Cad-2KP,RsF-2KP,L47-2KP,420-1MI | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
224206 | 16.09.2022 | Slovenian Nationals | Fb-12mm,420-12mm | Izola, SLO | JK Olimpic Izola | |
224171 | 05.08.2022 | 420 World Championships MEN/MIXED | 420-24ms | Alsóörs, Balaton, HU | Balatoni Yacht Club | |
224170 | 05.08.2022 | 420 World Championships WOMEN | 420-24ms | Alsóörs, Balaton, HU | Balatoni Yacht Club | |
224150 | 23.08.2022 | Österreichischen Jugendmeisterschaften 2022 | Q-12mm,420-12mm | Traunsee | Segelclub Ebensee | |
224098 | 28.05.2022 | Balnea Cup | 420-7iz,Fin-7iz,Q-7iz | Slnava | TJ Slnava Piestany | |
224097 | 14.05.2022 | Krištáľový pohár | 420-8iz | Gabčíkovo | Slovan Bratislava | |
224087 | 05.08.2022 | 420 World Championships - U17 | 420-24ms | Alsóörs, Balaton, HU | Balatoni Yacht Club | |
224086 | 19.03.2022 | Prvý vietor | 420-7iz,Q-7iz | Senec, SK | Slovan Bratislava | |
222163 | 24.09.2022 | Burčáková regata | 420-12mr,Fb-7P,Fin-7P,Cad-8iz | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
222158 | 17.09.2022 | Modrý hrozen | 420-7P,Cad-7P,RS7-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
222108 | 30.04.2022 | Spring cup | 420-7P,Fb-7P,L47-7P,Las-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
221908 | 08.10.2022 | Krajský přebor
Změna termínu |
Q-4K,OT-1,420-1 | Dlouhý rybník - Lanškroun | TJ Lanškroun - Jachting | |
221803 | 21.05.2022 | Pohár města Česká Skalice | 420-7P,Fin-7P,Rs4-7P,Vau-7P | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
221708 | 04.06.2022 | Mem. Ing. Böhma | 420-7P,Fin-2,Pir-2,Q-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
221520 | 20.08.2022 | Klubový přebor | Evr-1,Fin-1,Rac-1,420-1 | Regent | Yacht Club Regent | |
221509 | 04.06.2022 | Modrá stuha Regentu | Fin-2,420-1,Evr-1,Q-1,Rac-1,T93-1 | Regent | Yacht club Regent | |
221404 | 20.08.2022 | Letní závod | 420-2,Fb-2,Fin-1,Q-1,Rac-2 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
221403 | 13.08.2022 | Cena Primátora | 420-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,Rac-2,RsF-2 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
221402 | 23.04.2022 | Okresní přebor | 420-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,Rac-2,RsF-2 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
221320 | 09.07.2022 | O krále Šumavy | 420-7P,Cad-7P,FD-7P,Fb-7P,29r-3C | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
221319 | 02.07.2022 | MČR - Vítr a slunce
pro LT FD a 420 závod pouze 2 dny (02.07.2022-03.07.2022) |
Cad-12mr,Fb-12mr,420-7P,FD-7P,29r-3C | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
221217 | 01.10.2022 | Pohár města Neratovice | Cad-3C,420-2,Cad-2,Fb-2,RsA-2 | Mlékojedy | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
221209 | 27.06.2022 | Přebor ČOS
Změna termínu |
420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,RsA-2,RsF-2 | Orlík - Radava | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
221208 | 27.06.2022 | Středočeský krajský přebor
závod z technických důvodů ZRUŠEN! |
420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Q-4K,RsA-4K,RsF-4K | Orlík - Velký Vír | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
221207 | 25.06.2022 | Memoriál Josefa Šenkýře | 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Q-4K,RsA-4K,RsF-4K,Fb-3C,420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,RsF-2 | Orlík - Velký Vír | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
221115 | 15.10.2022 | Primátorský štít | L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Q-3C,RsF-3C,420-2,Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
214174 | 26.06.2021 | Dunaj regata (SK) | 420-7iz | Gabčíkovo | Dynamo Bratislava | |
214096 | 17.08.2021 | 2021 470 & 420 Class Eastern Europe Championship | 420-24me | Gizycko | Gizycka Grupa Regatowa | |
214012 | 12.06.2021 | Krištáľový pohár 50. ročník | Fin-4iz,Las-4iz,L47-4iz,420-4iz,Q-4iz,29r-4iz | VD Gabčíkovo na Dunaji | SVK - Slovak Republic | |
212164 | 25.09.2021 | Mistrovství České republiky
420,RsV,FD - pouze 2 dny (25.09.2021-26.09.2021), Cad,Evr,Las - pouze 3 dny (25.09.2021-27.09.2021) |
420-12mr,Evr-12mr,Fb-12mr,Las-12mr,Cad-8mz,Cad-7P,FD-7P,RsV-7P,Las-7P,Evr-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
212161 | 18.09.2021 | Modrý hrozen | 29r-7P,420-7P,Cad-7P,RS7-7P,Rs5-7P,29r-3M | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
212107 | 01.05.2021 | Spring Cup
závod zrušen - COVID-19 |
420-7P,Fb-7P,Las-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
211804 | 12.06.2021 | Pohár Finn
přesun koef. 420-7P ze závodu 21-1802 |
Fin-7P,420-7P | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
211802 | 15.05.2021 | Jarní fireballistická Rozkoš
závod zrušen - COVID-19 |
420-7P,FD-7P,Fb-7P | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
211713 | 06.08.2021 | MČR Star | Sta-12mr,Sta-2,420-7P | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
211708 | 29.05.2021 | Mem. Ing. Böhma | 420-7P,Sta-3C,Fin-2,Pir-2,Q-2,Lar-1,L47-1 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
211704 | 03.07.2021 | Optimistický Mácháč
Nový termín závodu |
420-3C,L47-3C,Lar-3C,Q-3C | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
211503 | 05.06.2021 | Modrá stuha Regentu | 420-2,Bic-2,Evr-2,Fin-2,Rac-2,Q-1,Rac-1 | Regent | Yacht Club Regent | |
211407 | 14.08.2021 | Letní závod | Evr-2,Fb-2,420-1,Fin-1,Q-1 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
211219 | 02.10.2021 | Pohár města Neratovice
POZOR změna místa konání a délka závodu je pouze 1 den |
Cad-3C,420-2,Cad-2,Fb-2,RsA-2 | Mlékojedy | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
211209 | 26.06.2021 | Krajský přebor - Mem. Josefa Šenkýře
Závod zrušen - technicko-organizační důvody na straně pořadatele |
420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,Fb-3C | Orlík - Velký Vír | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
211135 | 16.10.2021 | Primátorský štít | Cad-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,RsF-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Q-3C,RsF-3C,Q-2,Kaj-1 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
211118 | 05.06.2021 | FIFE CUP
koef. 29r-7P přesun ze závodu CTL 21-1106, zrušeno FD-7P,
koef. Las-7P přesun ze závodu CTL 21-1305 |
420-7P,Fb-7P,29r-7P,Las-7P | Nechranice | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
204021 | 10.09.2020 | MM Maďarska | 420-12mm | Balaton | Česká asociace lodní třídy 420, z.s. | |
204007 | 11.09.2020 | Kielerwoche | 420-10iz | G, Kiel-Schilksee | GER - Germany | |
204002 | 01.05.2020 | Euro Cup
ZÁVOD ZRUŠEN - COVID 19 |
420-10iz | Balaton | CRO - Croatia | |
204001 | 10.04.2020 | Spring Cup
ZÁVOD ZRUŠEN |
420-10iz | IT, Izola | Česká asociace lodní třídy 420, z.s. | |
202157 | 19.09.2020 | Fireballistické vinobraní | 420-7P,Fb-7P,Cad-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
202114 | 23.05.2020 | Velká cena YC Dyje | 29r-7P,420-7P,Lar-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
201707 | 30.05.2020 | Mem. Ing. Böhma
koef. Q-3C přesun ze závodu 20-1704 |
420-7P,Sta-3C,Fin-2,Pir-2,Q-2,Q-3C,L47-1 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
201704 | 25.04.2020 | Optimistický Mácháč
ZÁVOD ZRUŠEN |
Lar-4K,420-3C,Lar-3C,Q-3C,L47-3C | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
201506 | 06.06.2020 | Modrá stuha Regentu | Fin-2,420-1,Bic-1,Evr-1,Q-1,Rac-1,Vau-1 | Regent | Yacht Club Regent | |
201410 | 22.08.2020 | Modrá stuha Boleváku
ZÁVOD ZRUŠEN |
Evr-2,Fb-2,Pir-2,420-1,Fin-1,Q-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
201409 | 08.08.2020 | Letní závod | Evr-2,Fb-2,Pir-2,420-1,Fin-1,Q-1 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
201331 | 28.08.2020 | MMČR - Lipno regata
Lar-12mr přesun ze závodu CTL 20-2107 |
29r-12mr,420-12mr,Lar-12mr,29r-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
201328 | 15.08.2020 | Marmeláda
doplněna LT 420-7P |
Q-7P,420-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
201319 | 04.07.2020 | Pohár Jestřábí | 420-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Yacht klub Jestřábí, z.s. | |
201215 | 03.10.2020 | Pohár města Neratovice | 420-3C,Cad-3C,420-2,Fb-2 | Jezero Poděbrady | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
201211 | 29.08.2020 | Hurá do školy | Pir-3C,420-2,Cad-2,Fb-2,Q-2,Evr-1 | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
201210 | 22.08.2020 | Táborová Regata | 420-2,Cad-2,Q-2,Pir-1 | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
201207 | 20.06.2020 | Krajský přebor - Mem. Josefa Šenkýře | 420-3C 420 4K,Cad-3C,Cad-4K,Evr-4K,Fin-4K,Fb-3C,Fb-4K,Q-4K | Orlík - Velký Vír | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
201201 | 11.04.2020 | Pohár Bohemia Poděbrady
ZÁVOD ZRUŠEN |
420-3C,Pir-3C,420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Q-2 | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
201142 | 17.10.2020 | Primátorský štít
Závod zrušen COVID-19. |
Cad-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,RsF-3C,Q-3C | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
194152 | 13.07.2019 | 2019 Youth Sailing World Championships | Rsx-24ms, Lar-24ms, 29r-24ms, 420-24ms | Gdynia, Poland | World sailing | |
194100 | 24.05.2019 | 420er ÖStM SCTWV 2019 420er | 420-4iz | Achensee | Achensee / SCTWV | |
194022 | 29.08.2019 | MM Maďarska | 420-12mm | Balaton | Česká asociace lodní třídy 420, z.s. | |
194016 | 13.07.2019 | Worlds Youth | 420-10iz | Gdynia | Česká asociace lodní třídy 420, z.s. | |
194011 | 22.06.2019 | Kielerwoche | 420-10iz | Kiel-Schilksee | Česká asociace lodní třídy 420, z.s. | |
194005 | 18.05.2019 | 4 Nations Cup | 420-10iz | Garda | Česká asociace lodní třídy 420, z.s. | |
194003 | 18.04.2019 | Spring Cup | 420-10iz | Izola | Česká asociace lodní třídy 420, z.s. | |
192422 | 05.10.2019 | Hlučínská regata
přesun koef. Evr-4K + Fin-3M ze závodu 19-2417 |
Evr-4K,Fin-3M,Evr-3M,L47-3M,Lar-3M,420-2,Fb-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-2 | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
192421 | 28.09.2019 | Hornická regata
přesun koeficientu Q-4K ze závodu 19-2406 |
Q-4K,420-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,Evr-1 | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
192417 | 07.09.2019 | FLEXIMONT Cup | Evr-4K,Lar-4K,Fin-3M,420-2,Fb-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-1 | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
192408 | 15.06.2019 | Mladý vítr | Fb-3M,Fin-3M,Evr-3M,420-2,Fin-2,Evr-2,Q-2,RsT-1 | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
192404 | 25.05.2019 | Velká cena Ostravy
závod se neodjel pro bezvětří |
Fin-3M,420-2,Evr-2,Fb-2,Q-1 | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
192402 | 18.05.2019 | Hornický kahan | Fb-3M,420-2,Fb-2,Q-2,Evr-1,Fin-1 | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
192121 | 08.06.2019 | Modrý hrozen | 420-7P,Q-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
191801 | 04.05.2019 | Jarní premiéra | 420-7P,Q-7P | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
191706 | 27.04.2019 | Mem. Ing. Böhma | 420-7P,Fin-2,Q-1 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
191705 | 20.04.2019 | Optimistický Mácháč | L47-4K,420-3C,L47-3C,Q-3C | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
191504 | 08.06.2019 | Modrá stuha Regentu | Bic-2,Fin-2,420-1,Q-1,Rac-1 | Regent | Yacht Club Regent | |
191502 | 18.05.2019 | Sdružený krajský přebor | 420-4K,Fb-4K,RsF-4K,Las-3C,RsF-3C | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
191410 | 10.08.2019 | Letní závod | Pir-2,420-1,Evr-1,Fb-1,Fin-1,Q-1 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
191335 | 29.06.2019 | O krále Šumavy II. | 29r-7P,420-7P,Rs5-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
191330 | 27.09.2019 | MČR 420 | 420-12mr | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
191326 | 07.09.2019 | McDONALD'S CUP 2019
přesun koef. Q-12mr ze závodu 19-2144 |
Q-12mr,420-7P,Q-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
191319 | 17.08.2019 | 420 Sailing Party Cup | 420-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
191313 | 04.07.2019 | MMČR CADET - Vítr a slunce
všechny třídy kromě Cadet 3 dny od 5.7.2019 |
Cad-12mr,29r-7P,Fd-7P,Fb-7P,420-3C | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
191221 | 05.10.2019 | Pohár města Neratovic | Cad-3C,420-2,Cad-2,Fb-2,RsA-2 | Jezero Poděbrady | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
191216 | 07.09.2019 | Štít města Poděbrad | Pir-3C,420-2, FB-2, Pir-2, Evr-1, Cad-2, Q-2 | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
191215 | 31.08.2019 | Hurá do školy | Pir-7P,420-2,Cad-2,Fb-2,Evr-1,Q-1 | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
191214 | 18.07.2019 | Táborová regata (uzavřený závod)
změna termínu |
420-2,Cad-2,Pir-1,Q-1 | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
191210 | 24.06.2019 | Středočeský krajský přebor | 420-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,RsA-4K,Cad-2,Q-2 | Orlík - Velký Vír | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
191209 | 22.06.2019 | Memoriál Josefa Šenkýře | Cad-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,Fb-3C,420-2,Evr-2,Fin-2,RsA-2 | Orlík - Velký Vír | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
191202 | 13.04.2019 | Pohár Bohemia | 420-3C,420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Pir-2,Q-2 | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
191201 | 06.04.2019 | Toušeňský pohár | 420-3C,Cad-3C,Fb-3C | Jezero Poděbrady | Jachtklub Toušeň, z.s. | |
191148 | 12.10.2019 | Primátorský štít | Cad-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,RsF-3C | Vltava - Praha | Český Yacht Klub |