Toušeňský pohár

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 191201
Datum 06.04.2019
Dní 2
Místo konání Jezero Poděbrady
Pořadatel Jachtklub Toušeň, z.s.
Zúčastněné třídy 420-3C,Cad-3C,Fb-3C

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1214-0103 Tkadlec Tadeáš
1
1
1
1
3*
1
1
6
3166
1203-0586 Pfeifer Matyáš
6
3166
2
1101-0481 Ronovský Jonáš
3
3
3
2
2
3
5*
16
2263
1101-0522 Šebor Martin Morgan
16
2263
3
1203-0594 Dvořáková Nela
2
4
2
7*
4
2
3
17
1734
1602-0105 Krchňavý Vojtěch
17
1734
4
1203-0573 Postránecký František
7*
2
4
3
1
6
4
20
1360
1203-0591 Dítětová Tereza
20
1360
5
1203-0595 Pfeiferová Veronika
6
6
6
4
8*
4
2
28
1069
1602-0104 Krchňavý Vít
28
1069
6
1101-0444 Motal Filip
4
5
5
5
7
DNC*
DNC
36
831
1101-0539 Dressler Antonín
36
831
7
1602-0131 Vlach Miroslav
8*
8
7
8
5
5
6
39
630
1602-0329 Vlachová Eliška
39
630
8
1203-0561 Hudec Adam
5
7
8
6
6
DNC*
DNC
42
456
1203-0604 Charvát Matyáš
42
456
9
1101-0454 Žalud František
9
DNC*
DNC
DNC
9
OCS
DNF
58
303
1101-0513 Beretová Adéla
58
303
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1130-0597 Páleníčková Aneta
2
2
1
3
1
1
DNC*
10
2637
1203-0572 Postránecká Klára
10
2637
2
1402-0395 Viták František
1
1
2
2
2
2
DNC*
10
1734
1401-0481 Holá Magdaléna
10
1734
3
1702-0186 Ptáčník Matěj
4*
3
3
1
4
3
1
15
1206
1702-0192 Ptáčník Ondřej
15
1206
4
1203-0314 Hamáčková Alice
6*
4
4
4
3
5
2
22
831
2103-0729 Synková Anna
22
831
5
1215-0027 Kaiser Ondřej
5*
5
5
5
5
4
3
27
541
1206-0333 Hušková Lia
27
541
6
1206-0315 Hušek Matěj
3
DNC
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
38
303
1206-0330 Boháček David
38
303
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1214-0097 Parůžek Jiří
2
1
2
4
8*
3
1
13
3994
2103-0684 Košvica Jakub
13
3994
2
1203-0172 Kořan Petr
7*
4
4
1
4
1
2
16
3091
1203-0293 Kvasnik Milan
16
3091
3
1203-0483 Jedličková Michaela
1
16*
6
5
5
2
3
22
2563
1203-0477 Mrzílková Lenka
22
2563
4
1201-0116 Jeništa Milan
3
3
3
6*
2
5
6
22
2188
1203-0486 Lambl Vojtěch 1989
22
2188
5
1206-0293 Vomáčko Ladislav
4
9*
1
8
3
4
5
25
1897
1201-0127 Gemperle Jiří
25
1897
6
1203-0083 Procházka Libor
9*
7
9
2
1
6
4
29
1660
1214-0090 Cikrt Tomáš
29
1660
7
1108-0127 Průcha Alexandr
5
2
8*
3
7
8
7
32
1459
1108-0131 Beneš Vlastimil
32
1459
8
7012-0034 Veit Martin
11
5
7
9
6
7
DNC*
45
1285
7012-0035 Krejza Filip
45
1285
9
1124-0004 Janderová Klára
6
6
10
7
9
10
DNC*
48
1132
2103-0428 Bidlová Jitka
48
1132
10
1130-0750 Beneš Jiří
DNC*
10
16
12
10
9
10
67
994
1130-0749 Špaček Matěj
67
994
11
7036-0009 Skála David
13
8
15
10
12
11
DNC*
69
870
7036-0007 Skála Petr
69
870
12
1203-0499 Havel Filip
8
12
5
11
DNC
DNC
DNC*
72
757
1203-0510 Svoboda Lukáš
72
757
13
1206-0033 Šindýlek Jiří
DNC*
14
13
13
13
12
8
73
653
1206-0232 Šindýlek Michal
73
653
14
2103-0608 Klusáčková Radka
12
13
11
15*
15
13
9
73
556
1203-0520 Štruncová Michaela
73
556
15
1124-0035 Mika Radek
10
11
12
14
11
DNC
DNC*
76
466
1124-0049 Miková Žaneta
76
466
16
1206-0316 Licek Jiří
14
15
14
16*
14
14
11
82
382
1206-0319 Procházka Radek
82
382
17
7015-1040 Motal Tomáš
DNC*
17
17
17
16
15
DNC
100
303
7015-1234 Žalud Tomáš
100
303
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1203-0349 Bryx Petr
1
1
1
1
1
1
DNC*
6
703
2
1702-0187 Mrázová Sylvia
3
2
3*
2
2
2
2
13
402
3
7040-0150 Matějka Tomáš
2
3*
2
3
3
3
1
14
226
4
1901-0475 Bříza Petr
DNC
DNC*
DNC
DNC
4
4
3
26
101
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ