Hurá do školy

VÝSLEDKY ZÁVODUAKTIVITA ROZHODČÍCH
 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 191215
Datum 31.08.2019
Dní 2
Místo konání Jezero Poděbrady
Pořadatel JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
Zúčastněné třídy Pir-7P,420-2,Cad-2,Fb-2,Evr-1,Q-1

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1301-0074 Sivý Josef
1
2
1
4
9136
1301-0094 Sivý Dalibor
4
9136
2
1701-0196 Richter Zdeněk
3
4
3
10
7029
1701-0346 Popper Šimon
10
7029
3
1304-0160 Tobolka Michal
2
3
6
11
5796
1304-0190 Gardavský Petr
11
5796
4
1902-0070 Steiner Jiří
6
6
2
14
4921
1902-0104 Rašín Vladimír
14
4921
5
1206-0094 Svoboda Petr 1969
5
7
4
16
4243
1206-0346 Bulušek Jiří
16
4243
6
1301-0212 Němec Jiří
4
1
DNF
22
3689
1301-0303 Koubek Zdeněk
22
3689
7
1304-0208 Valenta Jan
8
9
5
22
3220
1304-0207 Dušek Josef
22
3220
8
1206-0322 Horynová Jitka
10
11
7
28
2814
1206-0354 Dítětová Kornelie
28
2814
9
1702-0049 Moudrý Miroslav
7
5
DNF
29
2456
1701-0135 Moucha Pavel
29
2456
10
1206-0321 Svoboda Pavel
13
8
8
29
2136
1206-0370 Vinterlíková Karolína
29
2136
11
1201-0145 Baudyš Pavel
11
10
9
30
1846
1206-0356 Baudyšová Klára
30
1846
12
1701-0359 Nevole Antonín
9
14
13
36
1582
1701-0358 Horáčková Tereza
36
1582
13
1301-0210 Svoboda Stanislav
12
13
11
36
1338
1301-0207 Snopek Martin
36
1338
14
1206-0316 Licek Jiří
14
12
12
38
1113
1206-0377 Vlachová Jana
38
1113
15
1206-0340 Skořepa Martin
16
15
10
41
903
1206-0358 Pačanda Jiří
41
903
16
1206-0330 Boháček David
15
16
14
45
707
1206-0318 Licková Nikola
45
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1304-0273 Holoubek David
1
2
1
4
1758
1206-0317 Licková Aneta
4
1758
2
1206-0315 Hušek Matěj
4
1
3
8
1156
1206-0333 Hušková Lia
8
1156
3
1206-0275 Faltys David
3
3
2
8
804
1206-0363 Kolář Jan
8
804
4
1206-0374 Jaroš Marek
2
4
4
10
554
9999-0114 Jaroš Lukáš
10
554
5
1206-0337 Horyna Otakar
5
6
5
16
360
1206-0376 Jaroš Bohumil
16
360
6
9999-0115 Friedrich Matěj
6
5
6
17
202
9999-0116 Pešat Jan
17
202
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1902-0200 Dymák Jonáš
1
1
2
4
1004
2
1902-0199 Dymák Vojtěch
2
2
1
5
703
3
1206-0327 Svoboda Petr
3
3
3
9
527
4
1206-0360 Karbusický Jaroslav
4
4
4
12
402
5
1206-0345 Bulušek Ondřej
6
5
5
16
305
6
1206-0462 Pačanda Roman
5
6
DNC
20
226
7
1206-0334 Horynová Alexandra
7
DNF
DNC
25
159
8
1206-0406 Svoboda Pavel
DNF
DNF
DNC
27
101
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1214-0037 Verner Jaroslav
1
1
1
3
1600
1214-0105 Verner Kamil
3
1600
2
1201-0142 Šupolík Petr
3
2
2
7
998
1201-0124 Vích Ondřej
7
998
3
1201-0097 Svoboda Jiří
2
4
4
10
646
1201-0130 Gemperle Jan
10
646
4
1206-0033 Šindýlek Jiří
DNC
3
3
12
396
1206-0232 Šindýlek Michal
12
396
5
9999-0117 Košek Tomáš
4
5
5
14
202
9999-0118 Kretschmerová Karolína
14
202
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ