O krále Šumavy

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 221320
Datum závodu 09.07.2022
Dní 2
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy 420-7P, Cadet-7P, Flying Dutchman-7P, Fireball-7P, 29er-3C
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1605-0093 Storch Petr
1
3*
1
1
1
4
6154
1609-0262 Palkovský Tomáš
4
6154
2
1301-0169 Šimek Karel
4*
1
2
2
3
8
4047
1302-0110 Beneš Pavel
8
4047
3
1302-0070 Grill Milan
2
2
3*
3
2
9
2814
1302-0111 Novotný Karel
9
2814
4
1302-0005 Kleiner Otakar
3
4
4
4
DNC*
15
1940
1302-0037 Novotný Michal
15
1940
5
2203-0147 Lehečka Zdeněk
5
6
DNC*
5
DNC
24
1261
2203-0084 Korbová Ivana
24
1261
6
2103-0658 Ach-Hübner Otakar
6
5
DNF*
6
NSC
25
707
9999-0055 Vistr Tomáš
25
707
7
1302-0020 Čutka Jan
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
32
0
1526-0089 Pavlíček Zdeněk
32
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1214-0110 Winkler Adam
1
5*
1
2
2
2
8
8940
1214-0120 Cvikrová Berenika
8
8940
2
1214-0122 Růžička Luděk
3
1
OCS*
1
1
3
9
6832
1214-0123 Jiřička Tomáš
9
6832
3
1203-0591 Dítětová Tereza
5
2
SCP*
4
3
1
15
5600
1203-0608 Dítětová Anna Marie
15
5600
4
1101-0226 Kramplová Annamaria
9*
7
2
5
4
5
23
4725
1101-0522 Šebor Martin Morgan
23
4725
5
1101-0525 Vrána Adam
6
3
4
9*
6
4
23
4047
1101-0584 Kukla Jaromír
23
4047
6
1203-0586 Pfeifer Matyáš
12*
6
5
7
5
6
29
3493
1101-0573 Horváth Pavel
29
3493
7
1206-0360 Karbusický Jaroslav
2
4
7
8
9
DNC*
30
3024
1206-0378 Bulušek Matěj
30
3024
8
1101-0538 Dressler Josef
4
9
6
10
10*
7
36
2618
1402-0498 Nováková Viktorie
36
2618
9
1602-0104 Krchňavý Vít
7
11
DNF*
3
DNC
9
46
2260
1602-0354 Jiránková Karolína
46
2260
10
1101-0539 Dressler Antonín
10
10
8
11
11
DNC*
50
1940
1203-0613 Kubáňová Nikita
50
1940
11
1214-0111 Winklerová Anna
11
12
DNF*
6
8
DNC
53
1650
1203-0615 Ročková Anežka
53
1650
12
1602-0341 Jiránek Radek
13
DNF*
DNS
DNC
7
8
60
1385
1214-0125 Kátrik Viktor
60
1385
13
1101-0513 Beretová Adéla
15
13
DNC*
12
12
10
62
1142
1101-0623 Maršálková Michaela
62
1142
14
1203-0589 Roček Matyáš
8
8
DNF*
DNC
DNC
DNC
64
917
1206-0334 Horynová Alexandra
64
917
15
1206-0345 Bulušek Ondřej
14
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
78
707
1214-0126 Jiřičková Nikola
78
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1203-0546 Vychová Zuzana
1*
1
1
1
1
1
5
5600
1203-0562 Vychová Eliška
5
5600
2
1702-0186 Ptáčník Matěj
2
2
2
3
3*
3
12
3493
1702-0192 Ptáčník Ondřej
12
3493
3
1101-0211 Klíma Vojtěch
4*
3
3
2
2
4
14
2260
1101-0352 Lokajíčková Lucie
14
2260
4
1909-0132 Rek Adam
3
4
4
5*
4
2
17
1385
1909-0035 Kučera Matěj
17
1385
5
1402-0497 Novák Jaroslav
5*
5
5
4
5
5
24
707
1402-0457 Rusňák Štěpán
24
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1214-0097 Parůžek Jiří
13*
1
1
1
2
8
13
10368
2103-0684 Košvica Jakub
13
10368
2
1214-0095 Kubový Martin
2
8*
4
2
8
2
18
8261
1203-0268 Roček Roman
18
8261
3
1214-0037 Verner Jaroslav
3
6
5
7
3
10*
24
7029
1214-0079 Winkler Pavel
24
7029
4
1203-0550 Jedlička Jan
5
11
3
4
5
13*
28
6154
1203-0503 Štrunc Jan
28
6154
5
1203-0492 Nápravníková Kořanová Johana
12*
2
9
5
9
4
29
5476
1101-0882 Nápravník Jakub
29
5476
6
1203-0083 Procházka Libor
4
9
15*
11
6
1
31
4921
1214-0090 Cikrt Tomáš
31
4921
7
1203-0483 Jedličková Michaela
1
7
13*
6
10
9
33
4453
1402-0353 Dragoun Dominik
33
4453
8
1401-0250 Čechura Jiří
6
12*
2
12
7
7
34
4047
1401-0215 Will Jan
34
4047
9
1130-0985 Šamšulová Tereza
7
5
11
8
13*
3
34
3689
1401-0446 Čechura Přemysl
34
3689
10
1401-0224 Mudra Martin
10
4
6
9
12*
5
34
3368
1401-0292 Šedivák Kryštof
34
3368
11
1203-0172 Kořan Petr
8
10
12*
10
1
6
35
3079
1203-0293 Kvasnik Milan
35
3079
12
1401-0419 Šnajdr Milan
17*
3
10
13
4
11
41
2814
1401-0420 Šnajdr Matěj
41
2814
13
1206-0293 Vomáčko Ladislav
11
13
8
3
15*
12
47
2571
1201-0127 Gemperle Jiří
47
2571
14
1203-0520 Štruncová Michaela
15
20*
7
16
14
16
68
2346
1203-0490 Škoda Michal
68
2346
15
1203-0499 Havel Filip
20*
15
18
14
11
17
75
2136
1203-0510 Svoboda Lukáš
75
2136
16
1130-0750 Beneš Jiří
14
14
14
18*
16
18
76
1940
1130-0749 Špaček Matěj
76
1940
17
1108-0127 Průcha Alexandr
9
18
16
17
17
19*
77
1755
1108-0131 Beneš Vlastimil
77
1755
18
1402-0508 Štursová Lucie
16
19*
17
19
18
14
84
1582
1402-0364 Dragoun Vítek
84
1582
19
7012-0039 Skála David
18
16
19
21*
19
15
87
1417
7012-0038 Skála Petr
87
1417
20
1402-0323 Vít Ladislav
19
23*
20
15
20
20
94
1261
1406-0272 Chodora Miroslav
94
1261
21
1203-0130 Lambl Vladimír
21*
17
21
20
21
21
100
1113
1130-1558 Lambl Kubáňová Zuzana 1984
100
1113
22
1710-0003 Štursová Pavla
22
21
22
DNF*
23
22
110
972
1402-0379 Červený Martin
110
972
23
7015-1040 Motal Tomáš
23
22
23
23
22
DNC*
113
836
1130-0709 Teplý Jakub
113
836
24
1101-0591 Škopová Barbara
DNF*
DNC
DNC
22
DNF
23
123
707
9999-0077 Šimková Markéta
123
707
25
1504-0015 Jindřichová Markéta
DNC
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
130
0
1503-0276 Veselá Jana
130
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1401-0439 Dobrý Jakub
1
1
4
2
1
1
5*
10
2637
1402-0405 Cibulka Vojtěch
10
2637
2
1214-0103 Tkadlec Tadeáš
3*
3
1
1
2
3
2
12
1734
1130-0230 Paigerová Vanda
12
1734
3
1201-0166 Milerová Anna
2
2
2
3*
3
2
1
12
1206
1901-0465 Košťálová Anna
12
1206
4
1902-0198 Dymák Matyáš
4*
4
3
4
4
4
3
22
831
1103-0317 Sušil Jan
22
831
5
1401-0482 Juha Jan
5
5
6*
6
5
5
4
30
541
1401-0478 Čechura Ladislav
30
541
6
1703-0269 Svobodová Sára
6*
6
5
5
6
6
6
34
303
1703-0248 Muchová Kateřina
34
303
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru