Modrý hrozen

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 192121
Datum 08.06.2019
Dní 2
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy 420-7P,Q-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1213-0146 Wehrenberg Lukáš
2*
1
1
1
1
4
6623
1703-0245 Kraus Tobiáš
4
6623
2
1130-0597 Páleníčková Aneta
1
2
2
3*
2
7
4515
1203-0572 Postránecká Klára
7
4515
3
1402-0395 Viták František
3
3
4*
2
3
11
3283
1401-0481 Holá Magdaléna
11
3283
4
1206-0318 Licková Nikola
5*
5
3
4
5
17
2408
1101-0351 Smrčka Jiří
17
2408
5
1214-0119 Rek Adam
4
4
5*
5
4
17
1730
1214-0104 Hálová Lucie
17
1730
6
1206-0374 Jaroš Marek
6
6
RET*
6
7
25
1176
1124-0055 Dostál Radek
25
1176
7
1203-0573 Postránecký František
DNC*
DNC
DNC
DNC
6
30
707
1203-0591 Dítětová Tereza
30
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1703-0244 Kraus Lukáš
1
2
7*
4
1
8
13708
2
2116-0008 Šindelka Ondřej
7*
6
1
1
2
10
11601
3
2116-0006 Jaroš Adam
2
3
3
2
13*
10
10368
4
1304-0262 Flosmanová Kristýna
5
5
2
10*
7
19
9494
5
2419-0061 Rabasová Adéla
4
15*
11
3
4
22
8816
6
1609-0298 Rais Michal
11
14*
5
5
5
26
8261
7
2301-0205 Přikryl Jeremiáš
10
1
15
7
31*
33
7793
8
2101-0726 Dokoupilová Linda
12
4
6
12
36*
34
7387
9
9901-001 Hruskova Sára
16*
8
4
9
14
35
7029
10
1902-0198 Dymák Matyáš
8
7
14
6
34*
35
6708
11
1909-0035 Kučera Matěj
18*
11
8
8
9
36
6419
12
1609-0301 Tlapák Vojtěch
3
9
16*
16
11
39
6154
13
1606-0279 Kaláb Jindřich
14*
13
10
11
6
40
5911
14
1609-0308 Tlapáková Zuzana
9
19
9
15
21*
52
5685
15
2203-0243 Valenová Barbora
13
18
19*
14
8
53
5476
16
1305-0321 Lojková Karolína
6
10
23
45*
23
62
5279
17
1101-0211 Klíma Vojtěch
17
17
12
32*
25
71
5095
18
1606-0282 Ráža Matyáš
15
33*
27
21
12
75
4921
19
1101-0352 Lokajíčková Lucie
19
21
22*
19
17
76
4757
20
2306-0002 Hála Jan
34
20
13
13
39*
80
4601
21
1902-0202 Veselá Ema
20
12
24
26
55*
82
4453
22
2116-0011 Štafa Patrick
44*
26
18
20
18
82
4311
23
1701-0305 Hartig Bartoloměj
33*
16
31
23
15
85
4176
24
1302-0052 Plch Jiří
21
24
45*
17
32
94
4047
25
1130-0853 Valenta Jan
30*
25
20
22
28
95
3923
26
2101-0717 Chalupníková Klára
26
29*
28
27
16
97
3804
27
9901-002 Stolárik Ladislav
32
23
17
25
50*
97
3689
28
1703-0236 Burda František
25
28
21
24
41*
98
3578
29
1101-0470 Peterka Tomáš
42*
27
33
35
10
105
3472
30
1609-0312 Podrábská Adéla
23
38
40*
31
19
111
3368
31
2306-0004 Hálová Anna
24
36
32
34
38*
126
3269
32
2419-0063 Bělunková Tatiana
41
32
26
29
42*
128
3172
33
1504-0094 Motlíková Pavlína
49*
40
34
33
22
129
3079
34
1304-0273 Holoubek David
54
31
30
18
65*
133
2988
35
1609-0303 Kříž Jan
37
35
38
DNC*
24
134
2900
36
1703-0249 Tomeš Jiří
28
30
37
39
49*
134
2814
37
1902-0197 Dymáková Liliana
27
34
DNC*
41
35
137
2731
38
1701-0331 Klíma Ondřej
48*
37
29
36
37
139
2650
39
2101-0729 Beroun Daniel
31
43
48*
42
27
143
2571
40
1504-0001 Rezek Richard
39
39
39
28
43*
145
2494
41
1702-0193 Chlumský Tomáš
35
22
42
49*
47
146
2419
42
1606-0956 Knorr Petr
36
42
41
50*
29
148
2346
43
1701-0337 Novák Vojtěch
22
46
44
DNF*
40
152
2274
44
2101-0718 Navrátilová Helena
38
49
36
30
51*
153
2204
45
1909-0061 Flídr Jaromír
47
55*
25
40
44
156
2136
46
1606-0298 Regetskiy Artem
53*
51
49
43
20
163
2069
47
2101-0741 Hýžová Helena
60*
41
35
37
54
167
2004
48
1909-0080 Kučerová Michaela
40
52
DNF*
DNC
3
168
1940
49
2419-0059 Fanfrlová Eliška
57*
44
46
38
45
173
1877
50
2404-0450 Hejnová Karolína
46
45
50*
44
46
181
1816
51
1130-1129 Paigerová Nina
43
48
DNC*
46
48
185
1755
52
1101-0485 Lokajíčková Kateřina
45
54
DNF*
48
53
200
1696
53
1101-0478 Štolbová Ela
29
DNF*
DNF
DNS
30
205
1638
54
2201-0039 Krč Lukáš
50
53
DNF*
DNC
33
209
1582
55
1909-0099 Bilerová Rozálie
62
50
43
DNC*
61
216
1526
56
1130-0816 Buchar Petr
55
DNC*
DNF
DNC
26
227
1471
57
1901-0482 Plachý Jonáš
51
OCS*
47
DNC
57
228
1417
58
2101-0722 Blatecký Martin
58
56
DNF*
52
68
234
1364
59
1606-0304 Snížek Jan
63
58
DNF*
51
66
238
1312
60
1701-0336 Novák Adam
61
47
DNC*
DNC
69
250
1261
61
2101-0751 Kouřil Vít
64
DNC*
DNF
47
72
256
1211
62
1203-0589 Roček Matyáš
52
DNF*
DNF
DNC
60
258
1162
63
1909-0090 Semler Jan
65
57
DNC*
DNC
64
259
1113
64
2306-0003 Hála Jakub
56
DNC*
DNC
DNC
58
260
1065
65
1902-0199 Dymák Vojtěch
59
DNS*
DNC
DNC
56
261
1018
66
1702-0205 Chlumská Tereza
67
DNS*
DNC
DNS
52
265
972
67
1606-0292 Skála Kryštof
66
DNF*
DNC
DNC
62
274
926
68
2419-0079 Fanfrlová Markéta
DNS*
DNC
DNC
DNC
59
278
881
69
1902-0200 Dymák Jonáš
DNC
DNF*
DNC
DNC
63
282
836
70
1302-0057 Plch Zdeněk
DNC*
DNC
DNC
DNC
67
286
793
71
2101-0757 Blatecká Veronika
DNF*
DNF
DNF
DNF
70
289
750
72
1302-0059 Plch Jan
DNC*
DNC
DNC
DNC
71
290
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ