O krále Šumavy II.

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 191335
Datum 29.06.2019
Dní 2
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy 29r-7P,420-7P,Rs5-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1213-0146 Wehrenberg Lukáš
1
1
2
3*
1
2
1
3*
8
7387
1703-0245 Kraus Tobiáš
8
7387
2
1710-0004 Štursová Lucie
2
5*
1
4
6*
1
2
1
11
5279
1710-0003 Štursová Pavla
11
5279
3
1402-0395 Viták František
4
3
7*
1
2
3
4
5*
17
4047
1401-0481 Holá Magdaléna
17
4047
4
1214-0119 Rek Adam
3
2
6*
2
4
6
7*
4
21
3172
1214-0104 Hálová Lucie
21
3172
5
1203-0546 Vychová Zuzana
6*
4
3
5*
5
5
3
2
22
2494
1203-0572 Postránecká Klára
22
2494
6
1130-0597 Páleníčková Aneta
5
7*
5
6
7*
4
5
6
31
1940
1203-0599 Doležal Tomáš
31
1940
7
1206-0318 Licková Nikola
7*
6
4
7
3
7
6
8*
33
1471
1206-0317 Licková Aneta
33
1471
8
1203-0314 Hamáčková Alice
8*
8*
8
8
8
8
8
7
47
1065
2103-0729 Synková Anna
47
1065
9
1203-0573 Postránecký František
9
UFD*
9
9
DNC*
DNC
DNC
DNC
57
707
1203-0591 Dítětová Tereza
57
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1901-0415 Čermák Jaroslav
2
4*
6*
1
1
1
1
1
7
8505
1901-0414 Košťál Petr
7
8505
2
1130-0298 Krsička Michal
6*
2
2
2
4
2
2
6*
14
6397
1130-0299 Krsička Lukáš
14
6397
3
1401-0439 Dobrý Jakub
1
1
1
6*
2
6
5
9*
16
5165
1609-0255 Nevelöš Adam
16
5165
4
1101-0488 Košatová Lucie
4
3
11*
3
8*
5
3
3
21
4290
1101-0215 Košata Lukáš
21
4290
5
1103-0010 Jurečka Šimon
3
5
3
8*
3
4
6*
5
23
3612
1103-0008 Jurečka Matěj
23
3612
6
1201-0166 Milerová Anna
5
6*
5
5
9*
3
4
2
24
3058
7036-0015 Pokorný Jan
24
3058
7
2103-0856 Justová Anna
7
7
4
7
5
UFD*
UFD*
7
37
2589
2103-0724 Tupý Petr
37
2589
8
1130-0985 Šamšulová Tereza
11
11
12*
4
7
7
7
DNC*
47
2183
1130-0234 Dvořák Ota
47
2183
9
1130-0316 Pavlíková Barbora
9
10
7
9
11*
12*
10
4
49
1825
1103-0056 Teubnerová Anna
49
1825
10
2101-0617 Mareček Šimon
DNS*
8
9
11*
6
9
11
8
51
1505
2101-0641 Marečková Lucie
51
1505
11
1130-1173 Nahodil Alexander
8
9
10
DNC*
10
8
8
11*
53
1215
1130-0593 Sušil Jan
53
1215
12
1130-0003 Bauerová Markéta
10
13*
8
10
12*
10
9
10
57
950
1130-0230 Paigerová Vanda
57
950
13
1214-0103 Tkadlec Tadeáš
DNS*
12
13*
12
13
11
12
12
72
707
1203-0561 Hudec Adam
72
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1203-0602 Matoušková Eva
1
1
1
3*
1
2
1
7
9658
1526-0039 Mertlová Michaela
7
9658
2
2103-0736 Nejezchleba Jakub
2
2
4*
1
3
1
4
13
7551
2103-0687 Maršálková Blanka
13
7551
3
1130-0496 Vítovec Matěj
4
3
2
2
UFD*
3
2
16
6318
1201-0162 Houšková Klára
16
6318
4
9999-0060 Schmiedová Petra
5
4
9*
4
2
7
3
25
5444
9999-0061 Schmied Martin
25
5444
5
1145-0092 Pourová Barbora
3
6
7*
5
4
6
5
29
4765
7040-0172 Lukačovič Samuel
29
4765
6
1305-0203 Lojka Michal
6*
5
3
6
5
4
6
29
4211
1305-0266 Lojková Petra
29
4211
7
1130-0114 Dvořák Jan
14*
9
8
12
6
8
7
50
3743
7040-0188 Iljuchin Ilja
50
3743
8
1305-0236 Klíma Pavel
8
12
13*
9
8
5
10
52
3337
1305-0340 Luhan Radek
52
3337
9
1302-0018 Szmaragowski Michaela
7
7
14*
11
7
12
9
53
2979
1302-0058 Szmaragowski Daniel
53
2979
10
1130-0996 Blažek Martin
9
13
5
13
11
9
14*
60
2658
1130-0997 Blažek Marek
60
2658
11
1149-0005 Bartoš Richard
12
10
6
15
UFD*
11
8
62
2369
1149-0006 Svobodová Lucie
62
2369
12
1130-0264 Motl Luboš
11
11
11
10
9
13*
11
63
2104
1130-0220 Martinkovičová Monika
63
2104
13
1101-0451 Stibůrková Eliška
13
8
10
8
12
DNC*
15
66
1861
1101-0497 Stibůrek Jan
66
1861
14
1101-0467 Najvárek Ondřej
10
14
12
7
UFD
10
UFD*
73
1635
1149-0010 Najvárek Matěj
73
1635
15
7040-0158 Buřil Miloš
15
16
17*
14
10
16
13
84
1426
7003-0022 Vastl Ladislav
84
1426
16
2205-0008 Mlčoch Bronislav
16
15
15
17*
13
15
12
86
1229
1705-0105 Havrda Luboš
86
1229
17
1130-1233 Benovič Martin
18
18
19*
16
15
14
17
98
1045
1130-1201 Nalejvajko Radek
98
1045
18
9999-0062 Lis Jáchym
17
17
16
18*
16
18
16
100
871
9999-0063 Lis Jonáš
100
871
19
1401-0506 Videršperk Jaroslav
DNC*
DNC
18
DNC
14
17
DNC
109
707
1401-0507 Videršperk Pavel
109
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ