MMČR CADET - Vítr a slunce

 Zpět  Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 191313
Datum 04.07.2019
Dní 4
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy Cad-12mr,29r-7P,Fd-7P,Fb-7P,420-3C

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1609-0258 Hrubý Jiří
2*
1
1
1
1
1
2*
1
2
1
9
7387
2103-0693 Houdek Roman
9
7387
2
1605-0093 Storch Petr
1
3
DNC*
DSQ*
2
2
3
2
1
2
16
5279
1609-0262 Palkovský Tomáš
16
5279
3
1302-0020 Čutka Jan
6*
2
5*
4
4
3
1
3
3
3
23
4047
1526-0089 Pavlíček Zdeněk
23
4047
4
1124-0028 Pšeidl Pavel
5
5
3
2
3
DNF*
4
6*
4
4
30
3172
1609-0305 Neužil Pavel
30
3172
5
1112-0108 Suchomel Ondřej
4
4
2
5
6*
4
7*
5
6
5
35
2494
1112-0137 Pešek Lukáš
35
2494
6
1302-0005 Kleiner Otakar
3
DNF*
4
3
5
6
6
DNC*
5
DNC
42
1940
1302-0111 Novotný Karel
42
1940
7
1304-0174 Grill Milan
7
6
DNC*
DNC*
DNF
5
5
4
DNC
DNC
57
1471
1302-0037 Novotný Michal
57
1471
8
2103-0658 Ach-Hübner Otakar
8
DNF*
DNC*
DNC
8
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
76
1065
1602-0130 Vlach Miroslav
76
1065
9
2203-0147 Lehečka Zdeněk
DNF*
DNC*
DNC
DNC
7
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
77
707
2103-0798 Adamcová Jiřina
77
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1203-0562 Vychová Eliška
1
2
2
1
1
4*
1
3*
1
1
1
11
14162
1214-0110 Winkler Adam
11
14162
2
1214-0104 Hálová Lucie
2
1
1
3*
4*
1
2
2
2
2
2
15
10550
1203-0586 Pfeifer Matyáš
15
10550
3
1101-0127 Holubová Tereza
5*
3
4
2
3
3
3
5*
4
3
4
29
8437
1214-0111 Winklerová Anna
29
8437
4
1203-0572 Postránecká Klára
4
6*
3
OCS*
2
2
4
4
3
5
3
30
6937
1203-0589 Roček Matyáš
30
6937
5
1101-0128 Holubová Kristýna
3
8*
5
4
6
5
7*
7
6
6
6
48
5775
1101-0226 Kramplová Annamaria
48
5775
6
1203-0595 Pfeiferová Veronika
7
DNF*
7
DNS*
DNC
7
5
1
5
4
5
54
4824
1602-0104 Krchňavý Vít
54
4824
7
1203-0594 Dvořáková Nela
11*
4
9
5
5
8
9
6
7
8
DNF*
61
4021
1602-0105 Krchňavý Vojtěch
61
4021
8
1101-0444 Motal Filip
6
9
6
6
10
9
6
DNC*
8
7
DNC*
67
3325
1203-0604 Charvát Matyáš
67
3325
9
1203-0573 Postránecký František
8
5
8
7
9
10
8
8
9
DNC*
DNC*
72
2711
1214-0120 Cvikrová Berenika
72
2711
10
1203-0591 Dítětová Tereza
10
7
10
8
8
11
DNS*
DNC*
DNC
DNC
DNC
93
2162
1203-0608 Dítětová Anna Marie
93
2162
11
1101-0454 Žalud František
DNF*
10
DNF*
DNC
7
6
DNC
DNC
DNC
9
DNS
97
1665
1101-0513 Beretová Adéla
97
1665
12
1602-0131 Vlach Miroslav
9
DNF*
11
DNS*
DNC
12
DNC
DNF
DNC
DNC
DNC
110
1212
1602-0329 Vlachová Eliška
110
1212
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1213-0146 Wehrenberg Lukáš
1*
1
1
1
1
1
1
1
1
1
DNC*
9
4921
1703-0245 Kraus Tobiáš
9
4921
2
1710-0004 Štursová Lucie
2
2
2
2
2
2
2
2
2
DNC*
DNC*
18
2814
1710-0003 Štursová Pavla
18
2814
3
1206-0318 Licková Nikola
4*
3
3
3
3
3
3
4
DNC*
2
1
25
1582
1206-0317 Licková Aneta
25
1582
4
1203-0552 Stejskal Max
3
DNF*
DNC*
DNC
4
4
4
3
3
DNC
DNC
39
707
1203-0561 Hudec Adam
39
707
5
1703-0244 Kraus Lukáš
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
54
0
1304-0262 Flosmanová Kristýna
54
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1214-0097 Parůžek Jiří
1
1
4*
2
1
1
1
3
1
18*
11
10837
2103-0684 Košvica Jakub
11
10837
2
1214-0095 Kubový Martin
2
5*
3
4
3
3
5
8*
3
3
26
8730
1203-0268 Roček Roman
26
8730
3
1214-0037 Verner Jaroslav
3
2
2
5
8*
2
6
DNF*
5
5
30
7497
1214-0079 Winkler Pavel
30
7497
4
1203-0563 Čáp Milan
9*
4
1
7
2
8
2
DNC*
7
1
32
6623
1203-0404 Procházka Filip
32
6623
5
1201-0116 Jeništa Milan
5
18*
7
3
6
4
3
11*
2
9
39
5944
1203-0486 Lambl Vojtěch 1989
39
5944
6
1203-0492 Nápravníková Kořanová Johana
4
3
9
6
10*
6
12*
7
4
2
41
5390
1101-0882 Nápravník Jakub
41
5390
7
1401-0419 Šnajdr Milan
7
7
10*
1
13*
5
7
1
8
8
44
4921
1401-0420 Šnajdr Matěj
44
4921
8
1203-0083 Procházka Libor
13*
13*
5
8
4
9
10
6
9
7
58
4515
1214-0090 Cikrt Tomáš
58
4515
9
1203-0172 Kořan Petr
UFD*
17
6
10
7
20*
11
4
14
4
73
4157
1203-0293 Kvasnik Milan
73
4157
10
1301-0128 Krátký Jan
10
9
8
11
9
11
17*
17*
6
11
75
3837
1401-0215 Will Jan
75
3837
11
1203-0520 Štruncová Michaela
15*
11
11
13
14
17*
4
10
13
6
82
3547
1203-0490 Škoda Michal
82
3547
12
1203-0550 Jedlička Jan
14*
16*
12
9
5
10
14
12
10
12
84
3283
1203-0503 Štrunc Jan
84
3283
13
1606-0186 Klucká Lucie
6
15
14
12
17
12
22*
9
12
DNC*
97
3040
1124-0035 Mika Radek
97
3040
14
1130-0985 Šamšulová Tereza
12
8
21*
15
19*
14
13
5
16
15
98
2814
1401-0446 Čechura Přemysl
98
2814
15
1203-0499 Havel Filip
16
12
22*
16
11
13
9
13
DNC*
14
104
2604
1203-0510 Svoboda Lukáš
104
2604
16
1201-0142 Šupolík Petr
11
14
17
18*
16
15
18*
14
11
16
114
2408
1201-0124 Vích Ondřej
114
2408
17
1124-0004 Janderová Klára
8
10
15
19
22*
18
15
19
20*
13
117
2224
2103-0428 Bidlová Jitka
117
2224
18
1108-0127 Průcha Alexandr
UFD*
6
13
DNC*
18
16
16
16
19
19
123
2050
1108-0131 Beneš Vlastimil
123
2050
19
1312-0001 Staňková Nikol
21*
19
16
20
12
22*
20
15
17
10
129
1886
1203-0483 Jedličková Michaela
129
1886
20
1130-0750 Beneš Jiří
18
21*
19
17
15
19
19
20*
15
17
139
1730
1402-0353 Dragoun Dominik
139
1730
21
7036-0009 Skála David
17
20
23*
14
21
DNC*
21
18
18
20
149
1582
7036-0007 Skála Petr
149
1582
22
1206-0293 Vomáčko Ladislav
DNC*
DNC*
DNC
DNC
20
7
8
2
DNC
DNC
153
1440
1201-0127 Gemperle Jiří
153
1440
23
9908-0001 Nemec Mitja
19
RET*
20
21
24
24
23
21
DNC*
DNC
181
1305
9908-0002 Škof Jerneja
181
1305
24
1504-0015 Jindřichová Markéta
20
22
18
DNF*
23
21
DNC*
DNC
DNC
DNC
191
1176
1503-0276 Veselá Jana
191
1176
25
1125-0030 Kulísek Jan
23
DNC*
DNC*
DNC
25
23
24
22
DNC
DNC
204
1052
1125-0003 Hron Petr
204
1052
26
1130-0631 Novák David
22
DNC*
24
DNC*
27
25
DNC
DNC
DNC
DNC
214
932
1130-0185 Plesníková Barbora
214
932
27
7015-1040 Motal Tomáš
DNC*
DNC*
DNC
22
26
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
222
818
7015-1234 Žalud Tomáš
222
818
28
2103-0800 Dufek Martin
DNF*
DNF*
DNF
DNC
DNF
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
232
707
2103-0754 Žák Marek
232
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1901-0415 Čermák Jaroslav
3
2
1
1
2
1
4*
6*
2
2
1
1
16
8505
1901-0414 Košťál Petr
16
8505
2
2101-0650 Ott Adam
1
5
4
2
1
4
1
1
1
5
6*
DNC*
25
6397
2101-0710 Muzikář David
25
6397
3
2103-0856 Justová Anna
5
1
2
3
3
2
3
8*
12*
1
3
2
25
5165
2103-0724 Tupý Petr
25
5165
4
2101-0617 Mareček Šimon
8*
7
3
6
UFD*
3
2
3
3
3
2
4
36
4290
1130-0496 Vítovec Matěj
36
4290
5
1130-0299 Krsička Lukáš
4
3
7
4
5
9*
5
5
4
4
10*
3
44
3612
1130-0298 Krsička Michal
44
3612
6
1103-0010 Jurečka Šimon
2
8
8
5
4
6
7
7
7
10
DNC*
DNC*
64
3058
1103-0008 Jurečka Matěj
64
3058
7
1201-0166 Milerová Anna
RDG
4
6
7
7
8
12*
9*
6
6
7
8
65
2589
7036-0015 Pokorný Jan
65
2589
8
1101-0488 Košatová Lucie
6
9
10
9
9
7
11*
4
5
11*
5
6
70
2183
1101-0215 Košata Lukáš
70
2183
9
1130-1173 Nahodil Alexander
10*
10
5
10
6
5
8
11*
8
8
4
7
71
1825
1130-0593 Sušil Jan
71
1825
10
1401-0439 Dobrý Jakub
9
6
11*
8
8
12*
10
2
10
7
9
5
74
1505
1201-0162 Houšková Klára
74
1505
11
1214-0103 Tkadlec Tadeáš
12
DNC*
DNC*
DNC
DNC
10
6
10
9
9
8
9
101
1215
1214-0102 Tkadlecová Sára
101
1215
12
1130-0003 Bauerová Markéta
11
11
12
11
10
11
13
12
11
DNC*
11
DNC*
113
950
1130-0230 Paigerová Vanda
113
950
13
1609-0256 Nevelöš Tibor
13
12
9
DNC*
11
13
9
13
13
DNC*
DNC
DNC
121
707
1609-0255 Nevelöš Adam
121
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ