Memoriál Josefa Šenkýře

 Zpět  Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 191209
Datum 22.06.2019
Dní 2
Místo konání Orlík - Velký Vír
Pořadatel YC Neratovice
Zúčastněné třídy Cad-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,Fb-3C,420-2,Evr-2,Fin-2,RsA-2

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1406-0249 Výška Tomáš
1*
1
1
1
1
4
2008
2
1202-0066 Dvořák Pavel
DNC*
3
2
2
2
9
1406
3
1901-0235 Čajčík Karel
3
2
4
6
7*
15
1054
4
1702-0174 Ptáčník Milan 1974
2
5
5
7*
4
16
804
5
1213-0141 Ručka Tomáš
DNC*
4
6
3
3
16
610
6
1410-0047 Makrlík Dušan
4
6*
3
4
6
17
452
7
1406-0290 Vít Jaroslav
5
7
8*
5
5
22
318
8
1202-0072 Dvořák Jiří
DNC*
8
7
8
8
31
202
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1203-0595 Pfeiferová Veronika
1
1
2
4*
1
5
3200
1203-0604 Charvát Matyáš
5
3200
2
1101-0444 Motal Filip
2
3
1
3
4*
9
1996
1101-0522 Šebor Martin Morgan
9
1996
3
1203-0591 Dítětová Tereza
3
4*
4
1
2
10
1291
9999-0064 Dítětová Anna
10
1291
4
1203-0573 Postránecký František
DNC*
2
3
2
3
10
792
1203-0586 Pfeifer Matyáš
10
792
5
1101-0454 Žalud František
4
DNF*
5
5
DNC
20
404
1101-0513 Beretová Adéla
20
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1606-0282 Ráža Matyáš
1*
1
1
1
1
4
4570
2
1606-0956 Knorr Petr
2
3*
3
2
2
9
3365
3
1203-0589 Roček Matyáš
3
2
2
3
6*
10
2661
4
1307-0133 Maruš Max
4
6
6
8*
3
19
2161
5
1130-1129 Paigerová Nina
7*
4
5
4
7
20
1774
6
1606-0304 Snížek Jan
5
7
4
5
9*
21
1457
7
1702-0226 Čížková Barbora
6
5
9*
7
5
23
1189
8
1702-0225 Čížková Zuzana
8
9*
8
6
4
26
957
9
1206-0363 Kolář Jan
9
8
10*
10
8
35
753
10
1606-0301 Vlčková Světlana
10*
10
7
9
10
36
570
11
1606-0299 Rážová Lea
11
11
11
11
DNC*
44
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1214-0037 Verner Jaroslav
1
1
1
2
DNC*
5
3427
1203-0293 Kvasnik Milan
5
3427
2
1203-0502 Ročková Alena
5*
3
4
1
1
9
2524
1203-0268 Roček Roman
9
2524
3
1214-0097 Parůžek Jiří
4
7*
2
3
2
11
1996
2103-0684 Košvica Jakub
11
1996
4
1203-0483 Jedličková Michaela
2
5
8*
5
4
16
1621
1203-0477 Mrzílková Lenka
16
1621
5
1203-0550 Jedlička Jan
8
2
5
9*
3
18
1330
1203-0503 Štrunc Jan
18
1330
6
1206-0293 Vomáčko Ladislav
3
6
3
6
8*
18
1093
1201-0127 Gemperle Jiří
18
1093
7
1201-0097 Svoboda Jiří
10*
4
9
4
5
22
892
1201-0130 Gemperle Jan
22
892
8
1201-0142 Šupolík Petr
6
9*
6
7
7
26
718
1201-0124 Vích Ondřej
26
718
9
1130-0750 Beneš Jiří
7
8*
7
8
6
28
564
1203-0486 Lambl Vojtěch 1989
28
564
10
7015-1040 Motal Tomáš
11*
11
10
10
9
40
427
7015-1234 Žalud Tomáš
40
427
11
1203-0499 Havel Filip
9
10
DNC*
DNC
DNC
43
303
1203-0510 Svoboda Lukáš
43
303
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1203-0364 Soukal Miloslav
1*
1
1
1
1
4
1758
2
1202-0047 Konopáč Daniel
2*
2
2
2
2
8
1156
3
1201-0041 Novák Miroslav
3
3
3
3
DNC*
12
804
4
1202-0100 Valdhans Vít
DNC*
4
4
4
4
16
554
5
1201-0126 Novák Adam
4
5*
5
5
3
17
360
6
1601-0180 Valdhansová Eliška
DNC*
6
6
DNF
5
24
202
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1206-0321 Svoboda Pavel
DNC*
1
2
2
1
6
1406
2
1203-0349 Bryx Petr
DNC*
2
1
1
2
6
804
3
1206-0372 Mrázová Sylvia
DNC*
3
3
3
3
12
452
4
1901-0475 Bříza Petr
DNC*
4
4
DNC
4
17
202
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ