Jarní premiéra

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 191801
Datum 04.05.2019
Dní 2
Místo konání Rozkoš
Pořadatel TJ Slávia - jachting Česká Skalice
Zúčastněné třídy 420-7P,Q-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1213-0146 Wehrenberg Lukáš
4*
1
1
3
2
2
1
10
7707
1703-0245 Kraus Tobiáš
10
7707
2
1203-0546 Vychová Zuzana
2
4*
3
1
3
1
2
12
5600
1203-0562 Vychová Eliška
12
5600
3
1130-0597 Páleníčková Aneta
1
5
2
2
1
3
DNF*
14
4367
1203-0572 Postránecká Klára
14
4367
4
1206-0318 Licková Nikola
6*
2
4
6
6
4
3
25
3493
1101-0351 Smrčka Jiří
25
3493
5
1710-0004 Štursová Lucie
5
6
5
4
7
5
DNC*
32
2814
1402-0364 Dragoun Vítek
32
2814
6
1214-0119 Rek Adam
3
3
6
7
5
DNC*
DNC
35
2260
1214-0104 Hálová Lucie
35
2260
7
1702-0186 Ptáčník Matěj
8
7
7
5
4
DNF*
DNC
42
1791
1702-0192 Ptáčník Ondřej
42
1791
8
1203-0314 Hamáčková Alice
7
8
8
8
8
6
DNF*
45
1385
2103-0729 Synková Anna
45
1385
9
1206-0371 Kaiser Ondřej
DNF*
10
9
DNF
DNF
DNF
4
56
1027
1206-0333 Hušková Lia
56
1027
10
1206-0374 Jaroš Marek
DNF*
9
10
9
DNF
DNC
DNC
61
707
9999-0007 Dostál Radek
61
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2116-0006 Jaroš Adam
2
1
3
1
6*
2
6
15
13579
2
1703-0244 Kraus Lukáš
1
6
2
BFD*
1
8
2
20
11472
3
1609-0301 Tlapák Vojtěch
3
3
5*
2
2
5
5
20
10239
4
1304-0262 Flosmanová Kristýna
4
8
9
3
3
10*
1
28
9365
5
2101-0726 Dokoupilová Linda
17*
2
11
9
9
4
4
39
8686
6
1909-0035 Kučera Matěj
19*
11
10
4
5
3
11
44
8132
7
1902-0198 Dymák Matyáš
12
9
4
6
17
31*
8
56
7663
8
2101-0725 Dokoupilová Beáta
33*
5
12
5
12
21
3
58
7257
9
1609-0298 Rais Michal
10
20
26*
8
4
7
14
63
6899
10
1606-0282 Ráža Matyáš
5
15
1
11
27
6
DNF*
65
6579
11
1606-0279 Kaláb Jindřich
9
24
32*
19
7
1
9
69
6289
12
1609-0308 Tlapáková Zuzana
6
10
15*
13
13
15
15
72
6025
13
1305-0321 Lojková Karolína
7
7
7
20
16
35*
29
86
5781
14
2419-0061 Rabasová Adéla
14
17
21*
15
18
9
13
86
5556
15
1101-0352 Lokajíčková Lucie
21
21
22*
10
11
11
12
86
5346
16
2203-0243 Valenová Barbora
8
14
25*
16
10
18
24
90
5150
17
2101-0717 Chalupníková Klára
27*
4
18
17
19
17
25
100
4966
18
1101-0211 Klíma Vojtěch
41*
16
33
21
14
12
7
103
4792
19
2419-0063 Bělunková Tatiana
18
22
40*
7
23
20
17
107
4628
20
1703-0236 Burda František
23
19
30
14
8
DNF*
28
122
4472
21
1702-0191 Povolný Adam
22
BFD*
27
22
15
19
18
123
4323
22
1609-0303 Kříž Jan
20
12
17
24
28
25
32*
126
4182
23
2306-0004 Hálová Anna
32
13
16
26
34*
29
22
138
4047
24
1701-0305 Hartig Bartoloměj
34*
34
29
23
29
14
16
145
3917
25
2306-0002 Hála Jan
31
27
36*
18
24
26
19
145
3793
26
1902-0202 Veselá Ema
44*
33
6
35
26
13
37
150
3674
27
2116-0011 Štafa Patrick
13
36
37*
25
20
34
33
161
3559
28
1701-0331 Klíma Ondřej
38
31
54*
12
41
23
21
166
3449
29
1703-0249 Tomeš Jiří
16
25
28
37
32
DNF*
30
168
3342
30
1302-0052 Plch Jiří
45
44
DNC*
31
25
16
10
171
3239
31
2419-0059 Fanfrlová Eliška
28
50
52*
27
22
27
20
174
3139
32
1101-0470 Peterka Tomáš
25
30
48
32
21
DNF*
23
179
3043
33
1606-0956 Knorr Petr
24
41
49*
40
33
24
26
188
2949
34
1902-0197 Dymáková Liliana
11
BFD*
14
44
37
22
DNS
198
2859
35
1504-0001 Rezek Richard
53*
52
24
38
31
33
27
205
2770
36
1504-0094 Motlíková Pavlína
26
42
46*
33
40
28
36
205
2685
37
2101-0741 Hýžová Helena
51
29
61*
34
30
30
31
205
2602
38
1701-0337 Novák Vojtěch
40
47*
39
39
38
32
35
223
2520
39
1609-0312 Podrábská Adéla
37
23
20
28
46
DNC
DNC*
224
2441
40
2101-0718 Navrátilová Helena
39
DNF*
57
36
36
37
34
239
2365
41
1101-0208 Hatle Stella Marie
30
35
19
42
44
DNF*
DNC
240
2289
42
1909-0061 Flídr Jaromír
36
46
31
30
42
DNC*
DNC
255
2216
43
1702-0193 Chlumský Tomáš
29
39
23
29
DNF*
DNC
DNC
260
2145
44
1101-0478 Štolbová Ela
42
18
13
48
DNF
DNF*
DNS
261
2075
45
1302-0053 Szmaragowski Dominik
35
26
35
51
45
DNF*
DNC
262
2006
46
1909-0080 Kučerová Michaela
15
32
8
DNC*
DNC
DNC
DNC
265
1940
47
1101-0485 Lokajíčková Kateřina
46
48
63
46
35
36
DNF*
274
1874
48
1206-0343 Mašková Eliška
48
28
38
41
DNC*
DNC
DNC
295
1810
49
1909-0099 Bilerová Rozálie
52
45
45
45
43
DNC*
DNC
300
1748
50
2201-0039 Krč Lukáš
43
43
34
47
DNC
DNC*
DNC
307
1686
51
2404-0450 Hejnová Karolína
49
49
50
49
48
DNF*
DNC
315
1626
52
1609-0272 Beerová Anežka
50
DNF*
42
43
47
DNC
DNC
322
1567
53
1702-0205 Chlumská Tereza
58
60
53
56
39
DNF*
DNC
336
1509
54
1101-0433 Klíma Jáchym
57
51
43
50
DNF*
DNF
DNF
341
1452
55
1705-0188 Zima Daniel
DNF*
40
47
52
DNC
DNC
DNC
349
1396
56
1130-1129 Paigerová Nina
54
37
55
DNF*
DNC
DNF
DNC
356
1342
57
1705-0189 Šercl Ondřej
DNS*
38
41
DNF
DNF
DNC
DNC
359
1288
58
1606-0298 Regetskiy Artem
47
53
51
DNF*
DNF
DNC
DNF
361
1235
59
1705-0164 Verl Jan
DNS*
57
62
53
49
DNF
DNC
361
1183
60
2001-0231 Čížková Zuzana
DNF*
55
44
54
DNF
DNC
DNC
363
1132
61
1101-0475 Hanka Vilém
60
61
59
55
DNC*
DNC
DNC
375
1082
62
2306-0003 Hála Jakub
55
59
56
DNF*
DNF
DNC
DNC
380
1032
63
2001-0230 Čížková Barbora
56
54
64
DNC*
DNC
DNF
DNC
384
984
64
1101-0514 Klímová Johana
59
58
60
DNF*
DNF
DNC
DNC
387
936
65
2419-0079 Fanfrlová Markéta
DNC*
56
58
DNF
DNC
DNC
DNC
394
889
66
1606-0304 Snížek Jan
61
BFD*
BFD
DNF
DNC
DNC
DNC
411
842
67
1101-0507 Skořepová Anna
DNF*
62
DNF
DNC
DNC
DNC
DNC
412
796
68
1206-0360 Karbusický Jaroslav
DNF*
DNF
DNC
DNC
DNC
DNF
DNC
420
729
68
1305-0328 Lojka Jakub
DNF*
DNS
DNS
DNS
DNC
DNC
DNC
420
729
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ