Radek Sopoušek

 Zpět

Datum narození: 1998
Adresa
Brno

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachtklub Brno z.s.
ověřená licence domácího klubu
2101-0619 11.08.2015 - 31.03.2020
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
192103 27.04.2019 Krajský přebor Brněnská přehrada LaR 4 1 2 812
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181327 30.08.2018 MČR - Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví LaR 7 1 7 387
182142 11.08.2018 Veletržní regata Brněnská přehrada Las 2 2 804
182004 30.06.2018 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 7 6 3 689
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny LaR 12 12 7 983
182102 14.04.2018 Krajský přebor Brněnská přehrada LaR 3 4 1 497
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
174209 10.03.2017 Eurocup Slovenia, Koper Koper, Slovinsko LaR 7 82 1 682
172103 08.04.2017 Krajský přebor Brněnská přehrada LaR 4 2 2 312
174221 12.04.2017 Laser Youth Easter Meeting Malcesine, Itálie LaR 10 68 3 584
172111 29.04.2017 Spring Cup Nové Mlýny LaR 7 6 4 367
173205 03.05.2017 YES - Young Europeans Sailing 2017 Kiel-Schilksee LaR 8 40 3 128
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny LaR 12 5 11 500
172123 27.05.2017 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny LaR 7 6 4 921
174249 17.06.2017 Kieler Woche 2017 29er Německo LaR 10 46 4 553
174249 17.06.2017 Kieler Woche 2017 29er Německo Las 14 132 1 414
174252 04.07.2017 Warnemunde woche Warnemunde LaR 10 49 2 369
172174 07.10.2017 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada LaR 3 3 1 734
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
164214 23.03.2016 Laser Youth Easter Meeting Malcesine ITA LaR 10 72 2 304
164233 09.04.2016 2016 EUROPA CUP FRANCE Hyères LaR 10 200 2 166
164236 15.04.2016 Italia Cup Laser Malcesine Malcesine ITA LaR 8 39 3 865
162114 06.05.2016 M.B.Keramika Pálavská regata 2016 Nové Mlýny LaR 12 5 10 373
164245 14.05.2016 YES - Young Europeans Sailing 2016 Kiel-Schilksee LaR 10 45 2 607
162120 21.05.2016 Velka cena YC Dyje I. Nové Mlýny LaR 7 5 4 243
161312 04.06.2016 Cena Sumavy I. Lipno - Černá v Pošumaví Las 2 12 646
164202 18.06.2016 Kieler Woche Kiel LaR 10 63 3 808
164265 02.07.2016 79. WARNEMÜNDER WOCHE 2016 Warnemünde LaR 10 88 1 565
164267 08.07.2016 EP POL Dziwnov POL LaR 10 42 3 470
163223 07.08.2016 Laser Radial Youth Europeans Championshi Tallinn, Estonia LaR 18 106 3 880
163222 20.08.2016 European Championship U21 Split, Chorvatsko Las 18 63 3 685
162155 06.09.2016 Pohár Jachtklubu Brno Brněnská přehrada LaR 1 1 800
164290 16.09.2016 EuropaCup Austria Attersee, Rakousko LaR 7 9 4 157
161140 08.10.2016 MČR - Laser 4.7 + Laser Nechranice Las 12 14 3 071
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
154223 09.04.2015 EC Macesina ITA Macesina ITA L47 10 100 3 220
152111 25.04.2015 Krajský přebor Brněnská přehrada LaR 4 5 1 425
152116 01.05.2015 Pavlovská regata Nové Mlýny LaR 7 9 3 559
152121 08.05.2015 M.B.Keramika Pálavská regata 2015 Nové Mlýny LaR 12 17 6 285
152126 16.05.2015 Věstonická Venuše Nové Mlýny L47 7 2 6 623
152129 23.05.2015 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny L47 7 2 7 213
151312 06.06.2015 Cena Šumavy Lipno - Černá v Poš. L47 7 3 4 921
154268 04.07.2015 2015 Europa Cup Germany Warnemunde L47 10 26 4 184
153311 17.07.2015 European Laser 4.7 Youth Championship & Gdynia, Poland L47 18 98 5 747
153133 06.08.2015 2015 Laser 4.7 Youth Worlds Medemblik, Netherlands L47 24 100 5 683
152301 22.08.2015 O hanáckó klobáso Kroměříž L47 4 2 2 580
151334 28.08.2015 Lipno regata 2015 Lipno - Černá v Poš. L47 7 3 4 367
151113 05.09.2015 Cena CERE Nechranice L47 7 1 6 623
154287 18.09.2015 EC AUT Attersee Attersee LaR 3 13 1 155
152182 25.09.2015 MČR Evr,Las,L47 + Czech Cup Finn Nové Mlýny L47 12 2 14 162
152188 10.10.2015 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada LaR 3 2 1 497
152302 17.10.2015 Mistrovství Valašskoslovácka Kroměříž L47 3 1 2 637
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
144212 04.04.2014 Europa Cup Slovenia Koper L47 5 98 871
142103 19.04.2014 Krajský přebor Brněnská přehrada L47 4 2 2 312
144229 24.04.2014 Europa Cup Italy Lago di Garda L47 5 94 1 740
142110 02.05.2014 Pálavská regata Nové Mlýny LaR 4 6 2 661
142115 10.05.2014 Pavlovská regata Nové Mlýny L47 4 11 943
142123 23.05.2014 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny L47 4 3 3 517
142133 20.06.2014 Veletržní regata Brněnská přehrada L47 3 1 2 400
142005 28.06.2014 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 4 4 2 580
144264 05.07.2014 Europa Cup Germany Warnemuende L47 5 35 1 526
144263 11.07.2014 Europa Cup Poland Dziwnów L47 5 23 3 129
142412 15.08.2014 Interpohar Olešná L47 5 2 3 225
141332 21.08.2014 MČR - Optimistická hvězdička Lipno - Černá v Pošumaví LaR 4 9 1 791
141336 29.08.2014 MČR Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví L47 4 4 2 161
141627 13.09.2014 Cena YC Nechranice Nechranice LaR 4 3 1 291
142164 26.09.2014 MČR Nové Mlýny L47 6 8 3 776
142170 11.10.2014 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada LaR 2 5 0
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
134220 28.03.2013 31. LAKE GARDA MEETING OPTIMIST CLASS-A Riva del Garda Q 5 729 844
132102 20.04.2013 Krajský přebor Brněnská přehrada L47 4 3 1 291
132108 08.05.2013 Prigl Rejs II Brněnská přehrada L47 1 2 101
132109 11.05.2013 Pavlovská regata Nové Mlýny L47 4 6 1 996
132110 15.05.2013 Prigl Rejs III Brněnská přehrada OT 1 8 312
132002 18.05.2013 Májový pohár Velké Dářko L47 3 3 1 407
132114 25.05.2013 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny L47 4 8 1 907
134254 06.07.2013 KRČKA REGATA Krk, Croatia L47 3 4 1 734
132411 19.07.2013 51.Beskydská regata - Memoriál Břetislav Žermanice L47 5 3 2 010
132122 27.07.2013 Veletržní regata Brněnská přehrada L47 3 3 1 407
134258 01.08.2013 LASER EUROPA CUP POLAND 2013 Puck L47 5 49 1 596
134209 09.08.2013 Velká cena Slovenska Liptovská Mara L47 3 2 2 637
132136 22.08.2013 Mistrovství ČR, závod olympijských naděj Nové Mlýny L47 1 1 800
131331 30.08.2013 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví L47 4 3 2 312
134287 06.09.2013 Puchar Beskydow Zarzecze L47 3 6 1 660
134286 13.09.2013 Europa Cup Austria Breitenbrunn, Lake Neusiedl L47 3 13 653
132149 27.09.2013 MČR Nové Mlýny L47 6 8 2 860
134207 11.10.2013 Puchar Rybnika Rybnik L47 5 5 4 603
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
124210 17.03.2012 četvrti memorijal Alda Prodana Rovinj Q 5 48 1 668
124217 05.04.2012 XXX Lake Garda Meeting Optimist Class Riva del Garda Q 5 451 1 768
122101 11.04.2012 Dřevák správná volba Brněnská přehrada Q 1 2 914
122102 14.04.2012 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 4 2 812
122402 21.04.2012 Cena Olešné Olešná Q 3 2 2 928
121307 28.04.2012 Velká cena YC Lipno Lipno nad Vltavou Q 4 7 3 597
122107 05.05.2012 Znojemský pohár Vranovská přehrada Q 3 3 2 775
122108 09.05.2012 Komu co chybí Brněnská přehrada Q 1 2 879
121808 12.05.2012 Jarní vánek - Velká cena YC CSA Rozkoš - Surfcentrum Q 4 12 2 360
122002 19.05.2012 Májový pohár Velké Dářko Q 3 4 2 263
122113 26.05.2012 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 13 2 637
127010 02.06.2012 Mlýny jinak Pasohlávky Q 3 6 1 407
121316 09.06.2012 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Q 4 5 3 734
122120 16.06.2012 Veletržní regata Brněnská přehrada L47 2 4 202
123118 30.06.2012 MEJ_OPT_M ITA Q 8 141 1 204
122007 14.07.2012 Bambusová regata Velké Dářko Q 4 4 4 757
124258 17.07.2012 III.Choco CUP 2012 .IODA Madársko-Balaton Q 5 25 3 493
124266 28.07.2012 Pohár Ruform Agard, Hungary Q 3 1 3 166
124021 30.07.2012 OTP Junior Hungarian Youth Championship Balatonfüred Hungary Q 6 24 3 839
122207 11.08.2012 Tovačovskéma zátokama, Veteran Cup Tovačov Q 4 1 3 517
121334 16.08.2012 Mezinárodní MČR + Eurocup Lipno - Černá v Pošumaví Q 6 14 4 762
121913 25.08.2012 Modrá vlajka Seče Seč Q 4 2 4 404
122128 05.09.2012 Prigl rejs 7 Brněnská přehrada OT 1 3 402
122129 08.09.2012 Jedovnický kapr Jedovnice Q 2 2 1 600
122131 12.09.2012 Drž pínu za konec Brněnská přehrada Q 1 1 800
121806 15.09.2012 Fair Play Rozkoš Q 4 14 2 961
122139 27.09.2012 MČR Nové Mlýny L47 6 7 2 918
122415 06.10.2012 Cena BorsodChem MCHZ Štěrkovna Hlučín Q 4 4 2 700
121121 03.11.2012 MČR Vltava pod Vyšehradem TRQ 6 3 3 992
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
112301 10.04.2011 Jarní rozcvička JNS Otrokovice Q 2 2 1 828
112101 13.04.2011 Závod 1 - Dřevák - nejlepší volba Brněnská přehrada Q 2 2 804
114213 16.04.2011 United 4 Sailing Cup 1/4 Medemblik, Holandsko Q 5 99 1 627
114219 22.04.2011 MM International Easter Optimist Regatta Braassemermeer, Holandsko Q 5 153 1 313
111303 30.04.2011 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. Q 4 16 1 764
112111 07.05.2011 Pohár Jedovnic Jedovnice Q 3 2 3 427
112112 11.05.2011 Závod 2 - Komu co chybí Brněnská přehrada Q 2 1 1 892
111801 14.05.2011 Jarní premiéra I. Rozkoš Q 4 9 2 376
112003 21.05.2011 Májový pohár Velké Dářko Q 3 2 3 541
112117 28.05.2011 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 16 1 860
112405 04.06.2011 Pohár Radegastu Žermanice Q 3 14 0
111309 11.06.2011 Cena Šumavy I. Lipno - Černá v Pošumaví Q 4 10 1 851
112124 15.06.2011 Závod 3 - Kdo se necvaká, jezdí pod své Brněnská přehrada Q 1 1 1 055
112126 18.06.2011 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 3 3 2 400
112008 09.07.2011 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 1 6 193
112009 16.07.2011 Bambusová regata Velké Dářko Q 4 4 4 172
114253 28.07.2011 Olympic hopes regata 2011 Orava, Slovakia Q 4 4 3 285
114260 20.08.2011 IODA AUDI QUATTRO JUNIOR CUP 2011 Koper / Capodistria, Slovenija Q 5 61 2 181
114017 22.08.2011 Austria National championship 2011 Neusiedel am See, Rakousko Q 6 41 2 626
111331 03.09.2011 Lipenský drak Lipno - Lipno n/Vlt. Q 4 5 3 972
112143 14.09.2011 Závod 4 - Drž pínu za konec Brněnská přehrada Q 1 3 703
112147 23.09.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 6 3 8 039
112414 01.10.2011 Cena Bordochem Štěrkovna Hlučín Q 3 2 3 694
112151 08.10.2011 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 2 1 2 008
111120 15.10.2011 Primátorský štít Vltava - Praha Q 4 3 4 516
114289 22.10.2011 Trofeo Torboli Juniores Riva del Garda Q 5 61 1 011
112307 29.10.2011 Poslední réčko JNS Otrokovice Q 2 1 1 892
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
102101 14.04.2010 Volba Brněnská přehrada Q 2 6 554
102201 17.04.2010 Jarní závod Chomoutov Q 2 6 202
102402 24.04.2010 Pohár Olešné Olešná Q 3 6 1 581
101303 01.05.2010 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. Q 4 19 1 078
102105 08.05.2010 Pohár Pasohlávek Pasohlávky Q 3 16 831
102106 12.05.2010 Závod 2 - Komu co chybí Brněnská přehrada Q 1 5 356
101801 15.05.2010 Jarní premiéra I. Rozkoš Q 4 21 904
102003 22.05.2010 Majový pohár Velké Dářko Q 3 10 1 388
102109 29.05.2010 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 24 1 679
102202 05.06.2010 Jarní Sokolská regata Těrlice Q 3 10 1 206
102112 12.06.2010 ervnový závod Jedovnice Q 3 11 1 264
102113 16.06.2010 Jezdí pod své možnosti Brněnská přehrada Q 2 4 906
102114 26.06.2010 Krajský přebor KSJ21 Brněnská přehrada Q 4 4 1 608
102007 10.07.2010 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 4 3 904
102008 17.07.2010 Bambusová regata Velké Dářko Q 4 22 1 527
104281 06.08.2010 O pohár primátora SVK - Liptovská Mara Q 3 8 1 206
102121 26.08.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 6 21 2 649
101335 11.09.2010 Borůvková regata Lipno - Lipno n/Vlt. Q 3 8 2 400
102305 18.09.2010 Mistrovství Valašskoslovácka Štěrkovna Hráza Q 4 4 3 443
101341 28.09.2010 Soustředění mládeže Lipno n/Vlt. Q 1 1 1 101
104318 01.10.2010 TROFEO TORBOLI - Juniores Riva del Garda, Itálie Q 5 80 712
102418 02.10.2010 Cena Borsodchem těrkovna Hlučín Q 3 8 1 497
102134 09.10.2010 Pohárový závod Nové Mlýny Q 4 8 3 200
101118 16.10.2010 Primátorský štít Vltava pod Vyšehradem Q 4 1 5 108
104330 02.12.2010 St. Nicholas Race 2010 Chorvatsko, Pula Q 5 217 1 362
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
092101 15.04.2009 Závod mládeže č.1 Brněnská přehrada Q 1 3 469
092301 18.04.2009 Jarní rozcvička JNS Otrokovice Q 2 4 804
092402 25.04.2009 Pohár Olešné Olešná Q 3 6 1 734
091303 01.05.2009 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt Q 4 27 699
092109 09.05.2009 Pohár Jedovnic I. Jedovnice Q 3 8 1 122
092110 13.05.2009 Závod mládeže č.2 Brněnská přehrada Q 1 4 499
092004 23.05.2009 Májový pohár Velké Dářko Q 3 13 864
092117 30.05.2009 Velká cena YC Dyje - o pohár starosty Hu Nové Mlýny Q 4 32 703
092124 17.06.2009 Závod mládeže č.3 Brněnská přehrada Q 1 4 344
092008 11.07.2009 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 1 5 849
092009 18.07.2009 Bambusová regata Velké Dářko Q 3 17 999
092413 24.07.2009 47. Beskydská regata - Mem. B.Hrubého Žermanice Q 5 35 901
092204 15.08.2009 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 2 2 1 406
092415 22.08.2009 Olešná regata Olešná Q 2 4 804
091330 27.08.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. Q 6 24 1 589
092145 26.09.2009 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 4 29 1 006
092418 03.10.2009 Cena Borsodchem Hlučín Q 3 9 1 581
092305 10.10.2009 Krajský přebor ZK těrkovna Hráza Kroměříž Q 4 4 3 285
092306 24.10.2009 Poslední réčko JNS Otrokovice Q 2 5 1 032
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
082102 16.04.2008 Závod pod záštitou myšlenky Piera de Cou Brněnská přehrada Q 2 5 713
082103 26.04.2008 Putovní pohár Brněnská přehrada Q 2 3 452
082108 14.05.2008 Závod pod záštitou myšlenky Fair-Play Brněnská přehrada Q 2 5 804
082110 24.05.2008 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 2 43 431
082117 18.06.2008 Závod pod záštitou myšlenky Lence Amstro Brněnská přehrada Q 2 5 962
082118 21.06.2008 Krajský přebor KSJ21 Brněnská přehrada Q 4 2 1 996
082007 05.07.2008 Bambusová Regata Velké Dářko Q 3 24 456
082008 09.07.2008 Závod mladých nadějí II. Velké Dářko Q 2 16 590
082010 14.07.2008 Závod mladých nadějí II. Velké Dářko Q 1 8 374
082414 25.07.2008 46. Beskydská regata - Mem. Bř.Hrubého ermanice Q 5 43 918
082143 24.08.2008 Memoriál Dušana Vaculky Brněnská přehrada OT 1 16 198
082129 28.08.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 6 46 925
082306 13.09.2008 Krajský přebor Q JNS Otrokovice Q 4 3 2 661
082134 17.09.2008 Závod pod záštitou myšlenky Josefa Rössl Brněnská přehrada Q 2 3 804
082210 20.09.2008 Moravský pohár II. Plumlovská přehrada Q 3 11 617
082138 26.09.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 4 39 533
082141 04.10.2008 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 3 11 791
082307 18.10.2008 Tulení závody JNS Otrokovice Q 2 1 2 110
082308 28.10.2008 Poslední réčko Stězkovna Hráza Kroměříž Q 2 2 1 758
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
072104 18.04.2007 Závod pod záštitou myšlenky Piera de Cou Brněnská přehrada Q 1 9 124
072105 28.04.2007 Putovní pohár Brněnská přehrada Cad 3 8 303
072107 05.05.2007 To je celá, to je půl ? Brněnská přehrada Cad 3 9 782
072109 16.05.2007 Závod pod záštitou myšlenky Fair-Play Brněnská přehrada Q 2 9 452
072113 26.05.2007 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 49 439
072116 20.06.2007 Závod pod záštitou myšlenky Lence Armstr Brněnská přehrada Q 1 8 152
072117 23.06.2007 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 2 4 202
072121 11.08.2007 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 2 5 360
071381 30.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Alfa) Lipno - Černá v Pošumaví Q 6 55 789
072127 08.09.2007 Brněnský závod Brněnská přehrada Q 3 14 348
072132 19.09.2007 Závod pod záštitou myšlenky Josefa Rössl Brněnská přehrada Q 1 3 469
072133 22.09.2007 Poslední vítr Brněnská přehrada Vau 4 14 636
072134 28.09.2007 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 4 52 653
072142 06.10.2007 Modrá stuha Brněnské přehrady Brněnská přehrada Q 1 3 402
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
062141 26.04.2006 Závod mladých nadějí 1 Brněnská přehrada Q 1 8 127
062142 17.05.2006 Závod mladých nadějí 2 Brněnská přehrada Q 1 13 163
062143 07.06.2006 Závod mladých nadějí 3 Brněnská přehrada Q 1 9 377
062144 21.06.2006 Závod mladých nadějí 4 Brněnská přehrada Q 1 10 380
062114 24.06.2006 Krajský přebor II. Brněnská přehrada Q 4 15 644
062128 09.09.2006 Brněnský závod Brněnská přehrada Q 3 14 701
062145 20.09.2006 Závod mladých nadějí 5 Brněnská přehrada Q 1 9 188
062137 30.09.2006 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 2 6 452
062146 04.10.2006 Závod mladých nadějí 6 Brněnská přehrada Q 1 8 344

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ