nahrávám, chvilku strpení...
Funkce | Reg.číslo | Platnost |
---|
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
192005 | 29.06.2019 | Šilhánkův memoriál | Velké Dářko | Lar | 7 | 3 | 4 657 |
192125 | 22.06.2019 | Veletržní regata | Brněnská přehrada | Lar | 7 | 6 | 2 550 |
192103 | 27.04.2019 | Krajský přebor | Brněnská přehrada | Lar | 4 | 1 | 2 812 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
181327 | 30.08.2018 | MČR - Lipno regata | Lipno - Černá v Pošumaví | Lar | 7 | 1 | 7 387 |
182142 | 11.08.2018 | Veletržní regata | Brněnská přehrada | Las | 2 | 2 | 804 |
182004 | 30.06.2018 | Šilhánkův memoriál | Velké Dářko | Lar | 7 | 6 | 3 689 |
182108 | 28.04.2018 | M.B.Keramika - Palavská regata | Nové Mlýny | Lar | 12 | 12 | 7 983 |
182102 | 14.04.2018 | Krajský přebor | Brněnská přehrada | Lar | 3 | 4 | 1 497 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
174209 | 10.03.2017 | Eurocup Slovenia, Koper | Koper, Slovinsko | Lar | 7 | 82 | 1 682 |
172103 | 08.04.2017 | Krajský přebor | Brněnská přehrada | Lar | 4 | 2 | 2 312 |
174221 | 12.04.2017 | Laser Youth Easter Meeting | Malcesine, Itálie | Lar | 10 | 68 | 3 584 |
172111 | 29.04.2017 | Spring Cup | Nové Mlýny | Lar | 7 | 6 | 4 367 |
173205 | 03.05.2017 | YES - Young Europeans Sailing 2017 | Kiel-Schilksee | Lar | 8 | 40 | 3 128 |
172115 | 06.05.2017 | M.B. Keramika - Pálavská regata | Nové Mlýny | Lar | 12 | 5 | 11 500 |
172123 | 27.05.2017 | Velká cena YC Dyje | Nové Mlýny | Lar | 7 | 6 | 4 921 |
174249 | 17.06.2017 | Kieler Woche 2017 29er | Německo | Lar | 10 | 46 | 4 553 |
174249 | 17.06.2017 | Kieler Woche 2017 29er | Německo | Las | 14 | 132 | 1 414 |
174252 | 04.07.2017 | Warnemunde woche | Warnemunde | Lar | 10 | 49 | 2 369 |
172174 | 07.10.2017 | Mem. Jana Sedláka | Brněnská přehrada | Lar | 3 | 3 | 1 734 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
164214 | 23.03.2016 | Laser Youth Easter Meeting | Malcesine ITA | Lar | 10 | 72 | 2 304 |
164233 | 09.04.2016 | 2016 EUROPA CUP FRANCE | Hyères | Lar | 10 | 200 | 2 166 |
164236 | 15.04.2016 | Italia Cup Laser Malcesine | Malcesine ITA | Lar | 8 | 39 | 3 865 |
162114 | 06.05.2016 | M.B.Keramika Pálavská regata 2016 | Nové Mlýny | Lar | 12 | 5 | 10 373 |
164245 | 14.05.2016 | YES - Young Europeans Sailing 2016 | Kiel-Schilksee | Lar | 10 | 45 | 2 607 |
162120 | 21.05.2016 | Velka cena YC Dyje I. | Nové Mlýny | Lar | 7 | 5 | 4 243 |
161312 | 04.06.2016 | Cena Sumavy I. | Lipno - Černá v Pošumaví | Las | 2 | 12 | 646 |
164202 | 18.06.2016 | Kieler Woche | Kiel | Lar | 10 | 63 | 3 808 |
164265 | 02.07.2016 | 79. WARNEMÜNDER WOCHE 2016 | Warnemünde | Lar | 10 | 88 | 1 565 |
164267 | 08.07.2016 | EP POL | Dziwnov POL | Lar | 10 | 42 | 3 470 |
163223 | 07.08.2016 | Laser Radial Youth Europeans Championshi | Tallinn, Estonia | Lar | 18 | 106 | 3 880 |
163222 | 20.08.2016 | European Championship U21 | Split, Chorvatsko | Las | 18 | 63 | 3 685 |
162155 | 06.09.2016 | Pohár Jachtklubu Brno | Brněnská přehrada | Lar | 1 | 1 | 800 |
164290 | 16.09.2016 | EuropaCup Austria | Attersee, Rakousko | Lar | 7 | 9 | 4 157 |
161140 | 08.10.2016 | MČR - Laser 4.7 + Laser | Nechranice | Las | 12 | 14 | 3 071 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
154223 | 09.04.2015 | EC Macesina ITA | Macesina ITA | L47 | 10 | 100 | 3 220 |
152111 | 25.04.2015 | Krajský přebor | Brněnská přehrada | Lar | 4 | 5 | 1 425 |
152116 | 01.05.2015 | Pavlovská regata | Nové Mlýny | Lar | 7 | 9 | 3 559 |
152121 | 08.05.2015 | M.B.Keramika Pálavská regata 2015 | Nové Mlýny | Lar | 12 | 17 | 6 285 |
152126 | 16.05.2015 | Věstonická Venuše | Nové Mlýny | L47 | 7 | 2 | 6 623 |
152129 | 23.05.2015 | Velká cena YC Dyje | Nové Mlýny | L47 | 7 | 2 | 7 213 |
151312 | 06.06.2015 | Cena Šumavy | Lipno - Černá v Poš. | L47 | 7 | 3 | 4 921 |
154268 | 04.07.2015 | 2015 Europa Cup Germany | Warnemunde | L47 | 10 | 26 | 4 184 |
153311 | 17.07.2015 | European Laser 4.7 Youth Championship & | Gdynia, Poland | L47 | 18 | 98 | 5 747 |
153133 | 06.08.2015 | 2015 Laser 4.7 Youth Worlds | Medemblik, Netherlands | L47 | 24 | 100 | 5 683 |
152301 | 22.08.2015 | O hanáckó klobáso | Kroměříž | L47 | 4 | 2 | 2 580 |
151334 | 28.08.2015 | Lipno regata 2015 | Lipno - Černá v Poš. | L47 | 7 | 3 | 4 367 |
151113 | 05.09.2015 | Cena CERE | Nechranice | L47 | 7 | 1 | 6 623 |
154287 | 18.09.2015 | EC AUT Attersee | Attersee | Lar | 3 | 13 | 1 155 |
152182 | 25.09.2015 | MČR Evr,Las,L47 + Czech Cup Finn | Nové Mlýny | L47 | 12 | 2 | 14 162 |
152188 | 10.10.2015 | Memoriál Jana Sedláka | Brněnská přehrada | Lar | 3 | 2 | 1 497 |
152302 | 17.10.2015 | Mistrovství Valašskoslovácka | Kroměříž | L47 | 3 | 1 | 2 637 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
144212 | 04.04.2014 | Europa Cup Slovenia | Koper | L47 | 5 | 98 | 871 |
142103 | 19.04.2014 | Krajský přebor | Brněnská přehrada | L47 | 4 | 2 | 2 312 |
144229 | 24.04.2014 | Europa Cup Italy | Lago di Garda | L47 | 5 | 94 | 1 740 |
142110 | 02.05.2014 | Pálavská regata | Nové Mlýny | Lar | 4 | 6 | 2 661 |
142115 | 10.05.2014 | Pavlovská regata | Nové Mlýny | L47 | 4 | 11 | 943 |
142123 | 23.05.2014 | Velká cena YC Dyje II. | Nové Mlýny | L47 | 4 | 3 | 3 517 |
142133 | 20.06.2014 | Veletržní regata | Brněnská přehrada | L47 | 3 | 1 | 2 400 |
142005 | 28.06.2014 | Šilhánkův memoriál | Velké Dářko | Lar | 4 | 4 | 2 580 |
144264 | 05.07.2014 | Europa Cup Germany | Warnemuende | L47 | 5 | 35 | 1 526 |
144263 | 11.07.2014 | Europa Cup Poland | Dziwnów | L47 | 5 | 23 | 3 129 |
142412 | 15.08.2014 | Interpohar | Olešná | L47 | 5 | 2 | 3 225 |
141332 | 21.08.2014 | MČR - Optimistická hvězdička | Lipno - Černá v Pošumaví | Lar | 4 | 9 | 1 791 |
141336 | 29.08.2014 | MČR Lipno regata | Lipno - Černá v Pošumaví | L47 | 4 | 4 | 2 161 |
141627 | 13.09.2014 | Cena YC Nechranice | Nechranice | Lar | 4 | 3 | 1 291 |
142164 | 26.09.2014 | MČR | Nové Mlýny | L47 | 6 | 8 | 3 776 |
142170 | 11.10.2014 | Memoriál Jana Sedláka | Brněnská přehrada | Lar | 2 | 5 | 0 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
134220 | 28.03.2013 | 31. LAKE GARDA MEETING OPTIMIST CLASS-A | Riva del Garda | Q | 5 | 729 | 844 |
132102 | 20.04.2013 | Krajský přebor | Brněnská přehrada | L47 | 4 | 3 | 1 291 |
132108 | 08.05.2013 | Prigl Rejs II | Brněnská přehrada | L47 | 1 | 2 | 101 |
132109 | 11.05.2013 | Pavlovská regata | Nové Mlýny | L47 | 4 | 6 | 1 996 |
132110 | 15.05.2013 | Prigl Rejs III | Brněnská přehrada | OT | 1 | 8 | 312 |
132002 | 18.05.2013 | Májový pohár | Velké Dářko | L47 | 3 | 3 | 1 407 |
132114 | 25.05.2013 | Velká cena YC Dyje | Nové Mlýny | L47 | 4 | 8 | 1 907 |
134254 | 06.07.2013 | KRČKA REGATA | Krk, Croatia | L47 | 3 | 4 | 1 734 |
132411 | 19.07.2013 | 51.Beskydská regata - Memoriál Břetislav | Žermanice | L47 | 5 | 3 | 2 010 |
132122 | 27.07.2013 | Veletržní regata | Brněnská přehrada | L47 | 3 | 3 | 1 407 |
134258 | 01.08.2013 | LASER EUROPA CUP POLAND 2013 | Puck | L47 | 5 | 49 | 1 596 |
134209 | 09.08.2013 | Velká cena Slovenska | Liptovská Mara | L47 | 3 | 2 | 2 637 |
132136 | 22.08.2013 | Mistrovství ČR, závod olympijských naděj | Nové Mlýny | L47 | 1 | 1 | 800 |
131331 | 30.08.2013 | Lipno regata | Lipno - Černá v Pošumaví | L47 | 4 | 3 | 2 312 |
134287 | 06.09.2013 | Puchar Beskydow | Zarzecze | L47 | 3 | 6 | 1 660 |
134286 | 13.09.2013 | Europa Cup Austria | Breitenbrunn, Lake Neusiedl | L47 | 3 | 13 | 653 |
132149 | 27.09.2013 | MČR | Nové Mlýny | L47 | 6 | 8 | 2 860 |
134207 | 11.10.2013 | Puchar Rybnika | Rybnik | L47 | 5 | 5 | 4 603 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
124210 | 17.03.2012 | četvrti memorijal Alda Prodana | Rovinj | Q | 5 | 48 | 1 668 |
124217 | 05.04.2012 | XXX Lake Garda Meeting Optimist Class | Riva del Garda | Q | 5 | 451 | 1 768 |
122101 | 11.04.2012 | Dřevák správná volba | Brněnská přehrada | Q | 1 | 2 | 914 |
122102 | 14.04.2012 | Krajský přebor | Brněnská přehrada | Q | 4 | 4 | 2 812 |
122402 | 21.04.2012 | Cena Olešné | Olešná | Q | 3 | 2 | 2 928 |
121307 | 28.04.2012 | Velká cena YC Lipno | Lipno nad Vltavou | Q | 4 | 7 | 3 597 |
122107 | 05.05.2012 | Znojemský pohár | Vranovská přehrada | Q | 3 | 3 | 2 775 |
122108 | 09.05.2012 | Komu co chybí | Brněnská přehrada | Q | 1 | 2 | 879 |
121808 | 12.05.2012 | Jarní vánek - Velká cena YC CSA | Rozkoš - Surfcentrum | Q | 4 | 12 | 2 360 |
122002 | 19.05.2012 | Májový pohár | Velké Dářko | Q | 3 | 4 | 2 263 |
122113 | 26.05.2012 | Velká cena YC Dyje | Nové Mlýny | Q | 4 | 13 | 2 637 |
127010 | 02.06.2012 | Mlýny jinak | Pasohlávky | Q | 3 | 6 | 1 407 |
121316 | 09.06.2012 | Cena Šumavy | Lipno - Černá v Pošumaví | Q | 4 | 5 | 3 734 |
122120 | 16.06.2012 | Veletržní regata | Brněnská přehrada | L47 | 2 | 4 | 202 |
123118 | 30.06.2012 | MEJ_OPT_M | ITA | Q | 8 | 141 | 1 204 |
122007 | 14.07.2012 | Bambusová regata | Velké Dářko | Q | 4 | 4 | 4 757 |
124258 | 17.07.2012 | III.Choco CUP 2012 .IODA | Madársko-Balaton | Q | 5 | 25 | 3 493 |
124266 | 28.07.2012 | Pohár Ruform | Agard, Hungary | Q | 3 | 1 | 3 166 |
124021 | 30.07.2012 | OTP Junior Hungarian Youth Championship | Balatonfüred Hungary | Q | 6 | 24 | 3 839 |
122207 | 11.08.2012 | Tovačovskéma zátokama, Veteran Cup | Tovačov | Q | 4 | 1 | 3 517 |
121334 | 16.08.2012 | Mezinárodní MČR + Eurocup | Lipno - Černá v Pošumaví | Q | 6 | 14 | 4 762 |
121913 | 25.08.2012 | Modrá vlajka Seče | Seč | Q | 4 | 2 | 4 404 |
122128 | 05.09.2012 | Prigl rejs 7 | Brněnská přehrada | OT | 1 | 3 | 402 |
122129 | 08.09.2012 | Jedovnický kapr | Jedovnice | Q | 2 | 2 | 1 600 |
122131 | 12.09.2012 | Drž pínu za konec | Brněnská přehrada | Q | 1 | 1 | 800 |
121806 | 15.09.2012 | Fair Play | Rozkoš | Q | 4 | 14 | 2 961 |
122139 | 27.09.2012 | MČR | Nové Mlýny | L47 | 6 | 7 | 2 918 |
122415 | 06.10.2012 | Cena BorsodChem MCHZ | Štěrkovna Hlučín | Q | 4 | 4 | 2 700 |
121121 | 03.11.2012 | MČR | Vltava pod Vyšehradem | TRQ | 6 | 3 | 3 992 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
112301 | 10.04.2011 | Jarní rozcvička | JNS Otrokovice | Q | 2 | 2 | 1 828 |
112101 | 13.04.2011 | Závod 1 - Dřevák - nejlepší volba | Brněnská přehrada | Q | 2 | 2 | 804 |
114213 | 16.04.2011 | United 4 Sailing Cup 1/4 | Medemblik, Holandsko | Q | 5 | 99 | 1 627 |
114219 | 22.04.2011 | MM International Easter Optimist Regatta | Braassemermeer, Holandsko | Q | 5 | 153 | 1 313 |
111303 | 30.04.2011 | Velká cena YC Lipna | Lipno - Lipno n/Vlt. | Q | 4 | 16 | 1 764 |
112111 | 07.05.2011 | Pohár Jedovnic | Jedovnice | Q | 3 | 2 | 3 427 |
112112 | 11.05.2011 | Závod 2 - Komu co chybí | Brněnská přehrada | Q | 2 | 1 | 1 892 |
111801 | 14.05.2011 | Jarní premiéra I. | Rozkoš | Q | 4 | 9 | 2 376 |
112003 | 21.05.2011 | Májový pohár | Velké Dářko | Q | 3 | 2 | 3 541 |
112117 | 28.05.2011 | Velká cena YC Dyje | Nové Mlýny | Q | 4 | 16 | 1 860 |
112405 | 04.06.2011 | Pohár Radegastu | Žermanice | Q | 3 | 14 | 0 |
111309 | 11.06.2011 | Cena Šumavy I. | Lipno - Černá v Pošumaví | Q | 4 | 10 | 1 851 |
112124 | 15.06.2011 | Závod 3 - Kdo se necvaká, jezdí pod své | Brněnská přehrada | Q | 1 | 1 | 1 055 |
112126 | 18.06.2011 | Veletržní regata | Brněnská přehrada | Q | 3 | 3 | 2 400 |
112008 | 09.07.2011 | Závod mladých nadějí | Velké Dářko | Q | 4 | 1 | 6 193 |
112009 | 16.07.2011 | Bambusová regata | Velké Dářko | Q | 4 | 4 | 4 172 |
114253 | 28.07.2011 | Olympic hopes regata 2011 | Orava, Slovakia | Q | 4 | 4 | 3 285 |
114260 | 20.08.2011 | IODA AUDI QUATTRO JUNIOR CUP 2011 | Koper / Capodistria, Slovenija | Q | 5 | 61 | 2 181 |
114017 | 22.08.2011 | Austria National championship 2011 | Neusiedel am See, Rakousko | Q | 6 | 41 | 2 626 |
111331 | 03.09.2011 | Lipenský drak | Lipno - Lipno n/Vlt. | Q | 4 | 5 | 3 972 |
112143 | 14.09.2011 | Závod 4 - Drž pínu za konec | Brněnská přehrada | Q | 1 | 3 | 703 |
112147 | 23.09.2011 | Mistrovství ČR | Nové Mlýny | Q | 6 | 3 | 8 039 |
112414 | 01.10.2011 | Cena Bordochem | Štěrkovna Hlučín | Q | 3 | 2 | 3 694 |
112151 | 08.10.2011 | Mem. Jana Sedláka | Brněnská přehrada | Q | 2 | 1 | 2 008 |
111120 | 15.10.2011 | Primátorský štít | Vltava - Praha | Q | 4 | 3 | 4 516 |
114289 | 22.10.2011 | Trofeo Torboli Juniores | Riva del Garda | Q | 5 | 61 | 1 011 |
112307 | 29.10.2011 | Poslední réčko | JNS Otrokovice | Q | 2 | 1 | 1 892 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
102101 | 14.04.2010 | Volba | Brněnská přehrada | Q | 2 | 6 | 554 |
102201 | 17.04.2010 | Jarní závod | Chomoutov | Q | 2 | 6 | 202 |
102402 | 24.04.2010 | Pohár Olešné | Olešná | Q | 3 | 6 | 1 581 |
101303 | 01.05.2010 | Velká cena YC Lipna | Lipno - Lipno n/Vlt. | Q | 4 | 19 | 1 078 |
102105 | 08.05.2010 | Pohár Pasohlávek | Pasohlávky | Q | 3 | 16 | 831 |
102106 | 12.05.2010 | Závod 2 - Komu co chybí | Brněnská přehrada | Q | 1 | 5 | 356 |
101801 | 15.05.2010 | Jarní premiéra I. | Rozkoš | Q | 4 | 21 | 904 |
102003 | 22.05.2010 | Majový pohár | Velké Dářko | Q | 3 | 10 | 1 388 |
102109 | 29.05.2010 | Velká cena YC Dyje | Nové Mlýny | Q | 4 | 24 | 1 679 |
102202 | 05.06.2010 | Jarní Sokolská regata | Těrlice | Q | 3 | 10 | 1 206 |
102112 | 12.06.2010 | ervnový závod | Jedovnice | Q | 3 | 11 | 1 264 |
102113 | 16.06.2010 | Jezdí pod své možnosti | Brněnská přehrada | Q | 2 | 4 | 906 |
102114 | 26.06.2010 | Krajský přebor KSJ21 | Brněnská přehrada | Q | 4 | 4 | 1 608 |
102007 | 10.07.2010 | Závod mladých nadějí | Velké Dářko | Q | 4 | 4 | 3 904 |
102008 | 17.07.2010 | Bambusová regata | Velké Dářko | Q | 4 | 22 | 1 527 |
104281 | 06.08.2010 | O pohár primátora | SVK - Liptovská Mara | Q | 3 | 8 | 1 206 |
102121 | 26.08.2010 | Mistrovství ČR | Nové Mlýny | Q | 6 | 21 | 2 649 |
101335 | 11.09.2010 | Borůvková regata | Lipno - Lipno n/Vlt. | Q | 3 | 8 | 2 400 |
102305 | 18.09.2010 | Mistrovství Valašskoslovácka | Štěrkovna Hráza | Q | 4 | 4 | 3 443 |
101341 | 28.09.2010 | Soustředění mládeže | Lipno n/Vlt. | Q | 1 | 1 | 1 101 |
104318 | 01.10.2010 | TROFEO TORBOLI - Juniores | Riva del Garda, Itálie | Q | 5 | 80 | 712 |
102418 | 02.10.2010 | Cena Borsodchem | těrkovna Hlučín | Q | 3 | 8 | 1 497 |
102134 | 09.10.2010 | Pohárový závod | Nové Mlýny | Q | 4 | 8 | 3 200 |
101118 | 16.10.2010 | Primátorský štít | Vltava pod Vyšehradem | Q | 4 | 1 | 5 108 |
104330 | 02.12.2010 | St. Nicholas Race 2010 | Chorvatsko, Pula | Q | 5 | 217 | 1 362 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
092101 | 15.04.2009 | Závod mládeže č.1 | Brněnská přehrada | Q | 1 | 3 | 469 |
092301 | 18.04.2009 | Jarní rozcvička | JNS Otrokovice | Q | 2 | 4 | 804 |
092402 | 25.04.2009 | Pohár Olešné | Olešná | Q | 3 | 6 | 1 734 |
091303 | 01.05.2009 | Velká cena YC Lipna | Lipno - Lipno n/Vlt | Q | 4 | 27 | 699 |
092109 | 09.05.2009 | Pohár Jedovnic I. | Jedovnice | Q | 3 | 8 | 1 122 |
092110 | 13.05.2009 | Závod mládeže č.2 | Brněnská přehrada | Q | 1 | 4 | 499 |
092004 | 23.05.2009 | Májový pohár | Velké Dářko | Q | 3 | 13 | 864 |
092117 | 30.05.2009 | Velká cena YC Dyje - o pohár starosty Hu | Nové Mlýny | Q | 4 | 32 | 703 |
092124 | 17.06.2009 | Závod mládeže č.3 | Brněnská přehrada | Q | 1 | 4 | 344 |
092008 | 11.07.2009 | Závod mladých nadějí | Velké Dářko | Q | 1 | 5 | 849 |
092009 | 18.07.2009 | Bambusová regata | Velké Dářko | Q | 3 | 17 | 999 |
092413 | 24.07.2009 | 47. Beskydská regata - Mem. B.Hrubého | Žermanice | Q | 5 | 35 | 901 |
092204 | 15.08.2009 | Modrá stuha Plumlova | Plumlov | Q | 2 | 2 | 1 406 |
092415 | 22.08.2009 | Olešná regata | Olešná | Q | 2 | 4 | 804 |
091330 | 27.08.2009 | Mistrovství ČR | Lipno - Černá v Poš. | Q | 6 | 24 | 1 589 |
092145 | 26.09.2009 | Mistrovství ČR | Nové Mlýny | Q | 4 | 29 | 1 006 |
092418 | 03.10.2009 | Cena Borsodchem | Hlučín | Q | 3 | 9 | 1 581 |
092305 | 10.10.2009 | Krajský přebor ZK | těrkovna Hráza Kroměříž | Q | 4 | 4 | 3 285 |
092306 | 24.10.2009 | Poslední réčko | JNS Otrokovice | Q | 2 | 5 | 1 032 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
082102 | 16.04.2008 | Závod pod záštitou myšlenky Piera de Cou | Brněnská přehrada | Q | 2 | 5 | 713 |
082103 | 26.04.2008 | Putovní pohár | Brněnská přehrada | Q | 2 | 3 | 452 |
082108 | 14.05.2008 | Závod pod záštitou myšlenky Fair-Play | Brněnská přehrada | Q | 2 | 5 | 804 |
082110 | 24.05.2008 | Velká cena YC Dyje | Nové Mlýny | Q | 2 | 43 | 431 |
082117 | 18.06.2008 | Závod pod záštitou myšlenky Lence Amstro | Brněnská přehrada | Q | 2 | 5 | 962 |
082118 | 21.06.2008 | Krajský přebor KSJ21 | Brněnská přehrada | Q | 4 | 2 | 1 996 |
082007 | 05.07.2008 | Bambusová Regata | Velké Dářko | Q | 3 | 24 | 456 |
082008 | 09.07.2008 | Závod mladých nadějí II. | Velké Dářko | Q | 2 | 16 | 590 |
082010 | 14.07.2008 | Závod mladých nadějí II. | Velké Dářko | Q | 1 | 8 | 374 |
082414 | 25.07.2008 | 46. Beskydská regata - Mem. Bř.Hrubého | ermanice | Q | 5 | 43 | 918 |
082143 | 24.08.2008 | Memoriál Dušana Vaculky | Brněnská přehrada | OT | 1 | 16 | 198 |
082129 | 28.08.2008 | Mistrovství ČR | Nové Mlýny | Q | 6 | 46 | 925 |
082306 | 13.09.2008 | Krajský přebor Q | JNS Otrokovice | Q | 4 | 3 | 2 661 |
082134 | 17.09.2008 | Závod pod záštitou myšlenky Josefa Rössl | Brněnská přehrada | Q | 2 | 3 | 804 |
082210 | 20.09.2008 | Moravský pohár II. | Plumlovská přehrada | Q | 3 | 11 | 617 |
082138 | 26.09.2008 | Mistrovství ČR | Nové Mlýny | Q | 4 | 39 | 533 |
082141 | 04.10.2008 | Memoriál Jana Sedláka | Brněnská přehrada | Q | 3 | 11 | 791 |
082307 | 18.10.2008 | Tulení závody | JNS Otrokovice | Q | 2 | 1 | 2 110 |
082308 | 28.10.2008 | Poslední réčko | Stězkovna Hráza Kroměříž | Q | 2 | 2 | 1 758 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
072104 | 18.04.2007 | Závod pod záštitou myšlenky Piera de Cou | Brněnská přehrada | Q | 1 | 9 | 124 |
072105 | 28.04.2007 | Putovní pohár | Brněnská přehrada | Cad | 3 | 8 | 303 |
072107 | 05.05.2007 | To je celá, to je půl ? | Brněnská přehrada | Cad | 3 | 9 | 782 |
072109 | 16.05.2007 | Závod pod záštitou myšlenky Fair-Play | Brněnská přehrada | Q | 2 | 9 | 452 |
072113 | 26.05.2007 | Velká cena YC Dyje | Nové Mlýny | Q | 4 | 49 | 439 |
072116 | 20.06.2007 | Závod pod záštitou myšlenky Lence Armstr | Brněnská přehrada | Q | 1 | 8 | 152 |
072117 | 23.06.2007 | Krajský přebor | Brněnská přehrada | Q | 2 | 4 | 202 |
072121 | 11.08.2007 | Veletržní regata | Brněnská přehrada | Q | 2 | 5 | 360 |
071381 | 30.08.2007 | MČR - Lipno Regatta (okruh Alfa) | Lipno - Černá v Pošumaví | Q | 6 | 55 | 789 |
072127 | 08.09.2007 | Brněnský závod | Brněnská přehrada | Q | 3 | 14 | 348 |
072132 | 19.09.2007 | Závod pod záštitou myšlenky Josefa Rössl | Brněnská přehrada | Q | 1 | 3 | 469 |
072133 | 22.09.2007 | Poslední vítr | Brněnská přehrada | Vau | 4 | 14 | 636 |
072134 | 28.09.2007 | Mistrovství ČR | Nové Mlýny | Q | 4 | 52 | 653 |
072142 | 06.10.2007 | Modrá stuha Brněnské přehrady | Brněnská přehrada | Q | 1 | 3 | 402 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
062141 | 26.04.2006 | Závod mladých nadějí 1 | Brněnská přehrada | Q | 1 | 8 | 127 |
062142 | 17.05.2006 | Závod mladých nadějí 2 | Brněnská přehrada | Q | 1 | 13 | 163 |
062143 | 07.06.2006 | Závod mladých nadějí 3 | Brněnská přehrada | Q | 1 | 9 | 377 |
062144 | 21.06.2006 | Závod mladých nadějí 4 | Brněnská přehrada | Q | 1 | 10 | 380 |
062114 | 24.06.2006 | Krajský přebor II. | Brněnská přehrada | Q | 4 | 15 | 644 |
062128 | 09.09.2006 | Brněnský závod | Brněnská přehrada | Q | 3 | 14 | 701 |
062145 | 20.09.2006 | Závod mladých nadějí 5 | Brněnská přehrada | Q | 1 | 9 | 188 |
062137 | 30.09.2006 | Mem. Jana Sedláka | Brněnská přehrada | Q | 2 | 6 | 452 |
062146 | 04.10.2006 | Závod mladých nadějí 6 | Brněnská přehrada | Q | 1 | 8 | 344 |