Kalendář závodů

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
174298 01.01.2017 Palamos Christmas Race Las-10iz Palamos Palamos
174301 05.01.2017 Trofeo Marcello Campobasso 2017 Q-10iz Neapol - Itálie RYCC Savoia Neapol
177001 07.01.2017 První led DN-3C,DN-2 Nejlepší Led ALT Lední jachty
174005 08.01.2017 DN Hungarian Open Championship Dn-12mm Tisza-to Hungary
177002 08.01.2017 Pohár Máchova Jezera DN-7P,DN-2 Nejlepší Led ALT Lední jachty
177003 14.01.2017 MČR DN-12mr Nejlepší Led ALT Lední jachty
174004 16.01.2017 international Australia Finn Championshi Fin-12mm Brokem Bay RMYC
177004 21.01.2017 Cena Oldy Vintišky DN-7P,DN-2 Nejlepší Led ALT Lední jachty
177005 22.01.2017 Memoriál J. Novotného DN-7P,DN-2 Nejlepší Led ALT Lední jachty
174201 27.01.2017 X TROFEO INTERNATIONAL OPTIMIST TROPHY Q-10iz Torrevieja, Španělsko Reál Club Náutico Torrevieja
177006 28.01.2017 Velká Cena DN DN-7P,DN-2 Nejlepší Led ALT Lední jachty
177007 29.01.2017 Pohár 311. Perutě DN-7P,DN-2 Nejlepší Led ALT Lední jachty
177008 04.02.2017 MITROPA TROPHY DN-8mz Nejlepší Led ALT Lední jachty
174009 07.02.2017 Mezinárodní mistrovství Polska Dn-12mm Jezero Wielimie, Polsko Polsko
177009 11.02.2017 Pohár Václava Hudce DN-3C,DN-2 Nejlepší Led ALT Lední jachty
177010 12.02.2017 Memoriál Pavla Harcuby DN-3C,DN-2 Nejlepší Led ALT Lední jachty
174205 16.02.2017 29er EuroCup 2017 - I. 29r-10iz Sant Andreu de Llavaneres, Spain Club Nautico El Balis
174203 17.02.2017 State Victoria Champion ship 2017 Fin-7iz Melbourne BRYC
179901 18.02.2017 Školení rozhodčích - KSJ20,21,22,23 R2, R3 LS Brno KSJ Jmk, z.s.
AR
177011 19.02.2017 EUROPEAN DN CHAMPONSHIP DN-24me Nejlepší Led ALT Lední jachty
174012 24.02.2017 Andalusian Olympic Week- Mistrovstvi ESP Rsx-12mm Cadiz, ESP FAV
174204 24.02.2017 NSW Finn State Championships 2017 Fin-8iz Sydney Valná hromada
177012 25.02.2017 Severní vítr DN-3C,DN-2 Nejlepší Led ALT Lední jachty
179902 25.02.2017 Školení národních rozhodčích R1,J1,U1 Vlašim Valná hromada
AR
174006 25.02.2017 XII. AOW + Mistrovství Španělska LaR Lar-12mm Cádiz Federacion Andaluza de Vela
174206 27.02.2017 Euro Cup Dn-10iz Balaton Czech Republic
179903 04.03.2017 Školení rozhodčích - KSJ21 R2,R3 Pavlov KSJ Jmk, z.s.
AR
179905 04.03.2017 Školení rozhodčích KSJ 14+15 R3, R2 Plzeň KSJ kraj Plzeňský
AR
174211 04.03.2017 11. Memorijal Zlatana Pecenkovica Q-10iz PULA, CHORVATSKO JK VEGA PULA
174226 09.03.2017 trophy.arenaltrainingcamps Las-10iz Arenal Palma de Mallorca CNARENAL
174304 09.03.2017 Arenal Training Camp Regatta Las-10iz Arenal, Malorka CNA
179904 10.03.2017 Školení rozhodčích KSJ 16+17 R3,R2 Duchcov Valná hromada
AR
174207 10.03.2017 WINNER SAN SIMON CUP Q-10iz IZOLA, SLOVINSKO Jadralni klub Ljubljan
174209 10.03.2017 Eurocup Slovenia, Koper Las-7iz Koper, Slovinsko JK JadroKoper
172304 11.03.2017 Mezi kry I. RsF-1 štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR
174210 11.03.2017 1st Regata Selezione Nazionale 29er 29r-10iz Ostia (Roma), Italy Nauticlub Castelfusano & FIV
172305 17.03.2017 Kolem sněhuláků
Závod se neodjel – nízký stav hladiny
RsF-2 štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
174232 17.03.2017 Pohár Asie Dn-10iz jezero Bajkal RUS
179906 18.03.2017 Školení rozhodčích KSJ 18+19 R2,R3 Hradec Králové KSJ kraj Královéhradecký
AR
179907 18.03.2017 Školení rozhodčích - KSJ13 R2, R3 České Budějovice Krajský svaz jachtingu Jihočeského kraje
AR
179909 18.03.2017 Školení rozhodčích KSJ 24 R2, R3 Soběšovice, Hotel Maják, Žermanická přeh KSJ kraj Moravskoslezský
AR
174230 18.03.2017 Pohár Ruska Dn-10iz jezero Bajkal RUS
174231 23.03.2017 Bajkal Cup Dn-10iz Jezero Bajkal
174227 24.03.2017 48.trofeo S.A.R.Princesa Sofia Las-10iz Palma de Malllorca ESP ISAF
172306 25.03.2017 Okolo sněhuláků
Závod se neodjel – nízký stav hladiny
RsF-2 štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
172307 01.04.2017 Mezi kry II.
Závod se neodjel – nízký stav hladiny
RsF-1 štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
179908 01.04.2017 Školení rozhodčích KSJ 11+12 R2,R3,J2,U2 Praha - Strahov Valná hromada
AR
171101 01.04.2017 Memoriál Dr. Štěpána L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava Praha Český Yacht Klub
AR AH
171601 01.04.2017 O Pohár YachtClubu Štětí L47-2,Q-2 Labe YachtClub SK Štětí
AR
171701 01.04.2017 Pohár Noprosu Fin-3C,Fin-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
174219 01.04.2017 LASER YOUTH EASTER MEETING L47-10iz Lago di Garda Fraglia Vela Malcesine
174295 01.04.2017 Velikonoční regata Nj-8iz Chorvatsko Murter JK-ZAL
174208 04.04.2017 Campionato Zonale 2017 29r-4iz Malcesine, VR, Italy Fraglia Vela Malcesine & Zona XiV FIV
171118 05.04.2017 Pražský točák I.
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
174214 07.04.2017 Int. Spring Optimist Cup 2017. Q-10iz Opatija JEDRILIČARSKI KLUB OPATIJA
174234 07.04.2017 RYBNICKIE REGATY ŻEGLARSKIE Q-4iz Rybník TS KUŹNIA RYBNIK
172308 08.04.2017 Dokola sněhuláků
Závod se neodjel – nízký stav hladiny
RsF-2 štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
171102 08.04.2017 Memoriál Rösslera-Ořovského Cad-3C,Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava Praha Český Yacht Klub
AR AH
171301 08.04.2017 Slavoj Cup Pir-3C,Evr-2,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
171401 08.04.2017 Bohemia Sekt Regata Fb-3C Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
171702 08.04.2017 Pohár Haas+Sohn
změna termínu !!!
Fin-7P,Fin-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
172103 08.04.2017 Krajský přebor
změna termínu
L47-3M,Lar-3M,Las-3M,Q-3M, Q-4K,Lar-2,Lar-4K,Fin-1,Vau-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
172401 08.04.2017 Jarní závod
změna termínu
L47-2,Lar-2,Las-2,Evr-1,Fb-1,Fin-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR AH
174212 08.04.2017 Internationale Trapezregatta FD Fd-10iz Steinhuder Meer Hannoverscher Yacht-Club e.V
174215 08.04.2017 19th Torbole Europe Meeting Evr-10iz Garda, Itálie Circolo Vela Torbole
174217 08.04.2017 29er Easter Regatta 29r-8iz Lago di Garda, Arco (TN), Italy Circolo Vela Arco
174222 08.04.2017 EUROPA CUP LASER 2017 Lar-10iz Hyeres COYCH
172101 09.04.2017 Brněnský Rstart RsT-3M,RsF-3M,RsV-3M,RsO-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
172102 12.04.2017 Prigl rejs I
závod zrušen z povětrnostních důvodů
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
171119 12.04.2017 Pražský točák II.
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
172180 12.04.2017 Pohár JMK 1 Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
174221 12.04.2017 Laser Youth Easter Meeting Lar-10iz Malcesine, Itálie Fraglia Vela Malcesine
174216 13.04.2017 35 Lake Garda Meeting Optimist Class Q-10iz Lago di Garda Fraglia vela Riva
174213 14.04.2017 Sailing Point Easter Regatta 2017 Q-10iz Portorož Jadralni klub Pirat Portorož
174218 14.04.2017 29er EuroCup 2017 29r-10iz Cavalaire-sur-Mer, France Yacht Club de Cavalaire, 29er Class
174244 14.04.2017 2nd Easter meeting - Eurocup #1 RsF-8iz Lago di Garda - Gargnano CV Gargnano
177014 14.04.2017 ČP Slalom I. Fus-7P Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
AR
171402 15.04.2017 Bohemia Cup RsF-3C Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
171602 15.04.2017 Zlatá plachta Barbory 47. ročník Evr-3C,Spl-3C,L47-2,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
173201 15.04.2017 2017 LASER 4.7 EUROPEAN CHAMPIONSHIP L47-18me Los Alcazares Mar Menor
174007 15.04.2017 Mistrovství Itálie - Vele Pasqua Tor-12mm Cesenatico - Italy Congrega Velisti
177013 15.04.2017 Finn premiera L47-3C,Fin-3C,L47-2 Máchovo jezero ALT Flying Dutchman, z.s.
AR
171120 19.04.2017 Pražský točák III.
bezvětří - závod se neodjel
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
172105 19.04.2017 Prigl rejs II
závod zrušen z povětrnostních důvodů
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
172104 19.04.2017 Štatl Cup I Lar-2,Las-1,L47-1,Fin-1,Vau-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
177015 21.04.2017 ČP Slalom II.
závod zrušen z povětrnostních důvodů
Fus-7P Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
174223 21.04.2017 XXVII ŚLĄSKI PUCHAR OPTIMISTA 2017 Q-7iz Rybník Śląski Okręgowy Związek Żeglarski
172106 22.04.2017 To je celá, to je půl
závod se neuskutečnil
Fb-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
172107 22.04.2017 Mem. Hynka Švédy
závod zrušen z technických důvodů
Evr-3M,Las-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
172108 22.04.2017 JJEETTYY Regata
závod zrušen z technických důvodů
Vau-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
172402 22.04.2017 Cena Olešné
závod zrušen bez náhrady (technické problémy)
Evr-2,Fin-2,Q-1 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
171103 22.04.2017 O vorařskou houžev Kaj-1 Vltava Praha Český Yacht Klub
AR
171148 22.04.2017 Dubnová rozcvička Q-1,L47-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
171203 22.04.2017 Toušeňský pohár
přesun koef. Fb-3C ze závodu 17-1401
Fb-3C,420-3C,Cad-3C,Fb-3R,RsA-1 Jezero Poděbrady Jachtklub Toušeň, z.s.
AR
171302 22.04.2017 Modrá stuha Bezdreva Pir-7P,Evr-3C,Spl-3C,Q-1 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
171403 22.04.2017 O Cenu Plzeňské teplárenské Evr-2,Fb-2,RsF-2,Fin-1,Pir-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
171501 22.04.2017 Lucky regata 2017 CaO-7P,Rac-2,Ok-2, Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
171703 22.04.2017 Optimistický Mácháč
Spolu s JK Česká Lípa
L47-4K,L47-3C,Q-3C Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR AH
172201 22.04.2017 Mem. M.Kouřila Q-4K,Fin-3M,Evr-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR AH
174220 22.04.2017 2nd Regata Selezione Nazionale 29er 29r-4iz Lago di Garda, Campione s.G. (BS), Italy Circolo Vela Gargnano & Ass. Classe 29er
171121 26.04.2017 Pražský točák IV.
závod se neodjel - bezvětří
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
172109 26.04.2017 Prigl rejs III
závod zrušen z povětrnostních důvodů
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
177016 28.04.2017 ČP Slalom III. Fus-7P Nechranice/Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
AR
171144 29.04.2017 Jachtařská liga I. Lig-7P Vltava YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
171204 29.04.2017 Pohár Bohemia 420-2,Cad-2,Fb-2,Evr-1,Q-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
171303 29.04.2017 Velký cena YC Lipna 29r-7P,Rs5-7P,Rs7-7P,RsA-7P Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR AH
171404 29.04.2017 Cena Ziosu Fb-2,Fun-2,Q-2,Rac-2,RsF-2,Evr-1,Fin-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
171704 29.04.2017 Mem. Ing. Böhma Cad-7P,Pir-3C,Fin-2,Pir-2,Q-1,L47-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
171801 29.04.2017 Jarní premiéra Q-7P,Spl-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR AH
172110 29.04.2017 Kiss my RS I. RsT-7P,RsF-3M,RsV-7P,RsO-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
172111 29.04.2017 Spring Cup 420-7P,Fb-7P,Lar-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
172403 29.04.2017 Těrlická regata Rac-4K Těrlicko - KJT HTJ Odra Ostrava, z.s.
AR AH
174008 29.04.2017 Mezinárodní mistrovství Rakouska - Silbe Fd-12mm Neusiedler See UYCNs
174229 29.04.2017 Split 1700 Q-7iz Split JK Split
174243 29.04.2017 United 4 sailing Medemblik - Eurocup #2 RsF-10iz Medemblik United 4 Sailing
174270 30.04.2017 Kornati Cup 2017 Orc-8iz Biograd na moru YC Kornati
172112 01.05.2017 Brněnskej mač I.
závod se neuskutečnil
TR-7P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
172113 03.05.2017 Prigl rejs IV
závod zrušen z povětrnostních důvodů
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
171122 03.05.2017 Pražský točák V.
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
174224 04.05.2017 Regata Sv. Dujma 2017 Q-8iz Split JK Mornar Split
173237 05.05.2017 ME Marseille Fin-24me Marseille, FRA
174258 05.05.2017 Berlin Cup T24-4iz Müggelsee YCBG
171705 06.05.2017 Ansegeln 2017 OT-1,Vau-1,CaO-1,Q-1,Rac-2 Berzdorfersee TJ Delfín Jablonec
171104 06.05.2017 Skiffmania 29r-7P,Rs7-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
171145 06.05.2017 Cena Modřan Q-2,Fin-1,Evr-1 Vrané nad Vltavou Tělovýchovná jednota SPARTAK MODŘANY, spolek - jachetní oddíl
AR
171205 06.05.2017 Pohár SOSIOS Evr-2,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
171405 06.05.2017 Štít města Plzně Q-4K,Bic-3C,Pir-3C,Pir-2 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
172114 06.05.2017 To je celá to je půl RsT-7P,RsF-7P,RsV-7P,RsO-7P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Lar-12mr,De1-7P,Evr-7P,Fin-7P,Lar-7P,Las-7P,Evr-8mz,Fin-8mz,Las-8mz Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
173204 06.05.2017 RSX European Championships Rsx-24me Marseille, FRA FF Voile
174225 06.05.2017 Super Cup Rac-8iz,Bic-8iz Domaša - SVK ATU Košice
173202 07.05.2017 MS masters 2017 Rac-24ms Gyžyce PL tř.Raceboard JO Gyžycko
172116 08.05.2017 Krajský přebor RS
závod se neuskutečnil
RsT-4K,RsF-4K,RsV-4K,RsO-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
171123 10.05.2017 Pražský točák VI.
závod se neodjel - bezvětří
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
172117 10.05.2017 Prigl rejs V
závod se neuskutečnil
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
174228 11.05.2017 Puchar YKP Gdynia Q-7iz Gdynia YKP Gdynia
177017 12.05.2017 CECC POL Cad-6ip Zalew Zegrziňski Asociace lodní třídy Laser, z. s.
172202 13.05.2017 Májový závod
bezvětří - závod se neodjel
Fin-4K,Evr-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR AH
171202 13.05.2017 Jarní závod
změna termínu
Fin-2,Q-2,Spl-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
171304 13.05.2017 Pohár D.I.M. Rac-3C,Bic-3C Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR
171706 13.05.2017 Mem. Bruno Hámy Pir-2 ,Fin-2,Q-2 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR
171802 13.05.2017 Jarní fireballistická Rozkoš
Závod se neodjel - bezvětří
Fb-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
171901 13.05.2017 Mem. T.Dymáka Pir-7P,Evr-2,Q-2,Fb-1,Fin-1,Las-1 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
AR AH
172001 13.05.2017 Májový pohár Evr-7P,Spl-7P,L47-3M,Q-3C,Q-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
172118 13.05.2017 Pavlovská regata 29r-7P,L47-7P,Las-7P,RsF-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
171124 17.05.2017 Pražský točák VII.
závod se neodjel - bezvětří
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
172119 17.05.2017 Prigl rejs VI
VPOZ
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
172181 17.05.2017 Pohár JMK 2 Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
174019 18.05.2017 Swiss Nationals 2017 Fb-12mm Mammern Segler-Vereinigung Mammern
174277 18.05.2017 Foiling Bay OT-16iz La Baule Francie La Baule Voile
174236 19.05.2017 Puchar Polskiego Zwią zku Żeglarskiego OT-4iz Krynica Morska
171207 20.05.2017 Pohár YC Kladno Fin-2 Turynský rybník Yacht Club Kladno
AR
171502 20.05.2017 Krajský přebor Fin-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Las-3C Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR AH
171603 20.05.2017 Cena Oldřichova 30. ročník+KP Evr-4K,Q-4K Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
171707 20.05.2017 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Fin-4K,Pir-4K,Fb-4K Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR
171902 20.05.2017 Jarní závod Vau-7P,RsF-3C,RsF-1,Fin-2 Seč Yachtclub Pardubice
AR AH
172120 20.05.2017 Věstonická Venuše Rac-7P,Fun-7P,Rsx-7P,Bic-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
172301 20.05.2017 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané Q-4K,L47-3M,Lar-3M,Evr-2,Lar-2,L47-2,Q-2 štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR
172404 20.05.2017 Hornický kahan 420-7P,Fb-3M,Fin-3M,420-2,Evr-2,L47-2,Lar-2,Q-2 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
AR AH
174233 20.05.2017 PUCHAR NYSY Q-7iz Nysa Klub Żeglarski „Nysa”
174306 21.05.2017 ERSTE PREMIER TROPHY Nj-1 Biograd na Moru, Chorvatsko YFA
174242 23.05.2017 Delta Lloyd Regatta Lar-10iz Medemblik, Nizozemsko Regatta Center Medemblik
171125 24.05.2017 Pražský točák VIII.
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
172121 24.05.2017 Prigl rejs VII
VPOZ
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
173242 24.05.2017 MS (D One Rooster Gold Cup) De1-36ms Lake Balaton, Hungary Balatonfüredi Yacht Club
174010 25.05.2017 Mistrovství Rakouska Tornado Tor-12mm Attersesee - Rakousko Unionyachtclub Attersee
174237 25.05.2017 FD - Eurocup Fd-10iz Diessen am Ammersee Diessner-Segel-Club e.V
174254 25.05.2017 3 EuroCup 29er (DYR) 29r-10iz Workum, The Nederlands DYR, 29er Class Ass.
174239 26.05.2017 Campione Univela Trophy-Four Nations Cup 420-10iz Campione, Lago di Garda, ITA Univela Sailing + FIV
171305 27.05.2017 Krajský přebor Cad-7P,Evr-4K,Fd-4K,Pir-4K,Q-4K Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR
171306 27.05.2017 MČR - Compotech Catamaran Open CaO-12mr,CaO-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
AR AH
171503 27.05.2017 SKP Plzeňského a Karlovarského Kraje 420-4K,Fb-4K,RsF-4K,Fb-3C Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
AR
171604 27.05.2017 Jarní cena Labe - Církvice Kaj-2,OT-1 Labe-Církvice Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
171708 27.05.2017 Mácháčský zápich Rs5-7P,Rs7-7P,RsA-7P,RsO-1,L47-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
172122 27.05.2017 Velká cena Optimist Q-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
172123 27.05.2017 Velká cena YC Dyje L47-7P,Lar-7P,Vau-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
172124 27.05.2017 Starobrno Cup a Krajský přebor Rac-3M,Bic-3M, Rac-4K,Bic-4K Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
AR
172405 27.05.2017 Velká cena Ostravy 420-4K,Evr-4K,Fb-4K,420-3C,420-3M,420-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Q-2 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
AR AH
172125 28.05.2017 Prigl rejs VIII RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
172126 31.05.2017 Prigl rejs IX
závod se neodjel z povětrnostních důvodů
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
171126 31.05.2017 Pražský točák IX.
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
174240 01.06.2017 Dziwnow Cup 2017 Q-10iz Dziwnów - Polsko PSKO
174294 03.06.2017 TROFEO MARINAS Orc-4iz Monfalcone; Italy YCH-YachtClubHannibal
171406 03.06.2017 Bolevácká štafeta
závod se neuskutečnil - bez závodníků
Fb-3D Bolevák TJ Prazdroj Plzeň, JO
171206 03.06.2017 Župní přebor
pozor změna termínu !!!!
Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
171307 03.06.2017 Cena Šumavy 420-8vc,Evr-7P,L47-7P,Las-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
171308 03.06.2017 Lipno marathon CaO-7P,Tor-7P Lipno - Lipno nad Vltavou Yachtclub Lipno
AR
171338 03.06.2017 Lipno marathon
VPOZ
Kaj-1 Lipno - Lipno nad Vltavou Yachtclub Lipno
AR
171709 03.06.2017 Bohemia Cup Pir-3C,Pir-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
171803 03.06.2017 Pohár Rozkoše Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P,Bic-7P Rozkoš Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
AR
172203 03.06.2017 Jarní sokolská regata Vau-4K,Vau-3M,Q-2 Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
AR
172406 03.06.2017 Bobova regata Fin-2 Petrův rybník Yacht Club Krnov
AR AH
173203 03.06.2017 European championship - Eurocup #4 RsF-18me Versoix, Švýcarsko CN de Versoix
AR
173205 03.06.2017 YES - Young Europeans Sailing 2017 Lar-18me Kiel-Schilksee Valná hromada
174011 03.06.2017 Rip Curl Kupa 2017- Mistrovstvi Madarska Rsx-4mm Alsoors, HUN Alpesi Club
174238 03.06.2017 Spring Cup 2017 420 Neusiedl am See, AUT UYCNs
174253 03.06.2017 YES - Young Europeans Sailing Las-8iz Kiel-Schilksee Kieler Yacht-Club
174256 03.06.2017 Trofeo Marinas Orc-7iz Monfalcone; Italy YCH-YachtClubHannibal
174257 03.06.2017 Young Europeans Sailing L47-8iz Kiel, Německo KYC
174317 03.06.2017 Saar-Lor-Lux Regatta- Mistrovství Sárska T24-8iz Bostalsee Yacht Club Saarbrucken
171201 04.06.2017 Regata Neumann institut
změna termínu !!!
Evr-2,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
173220 05.06.2017 Finn World masters 2017 Barbados Fin-24ms Barbados Barbados Yacht Club (BYC)
174250 06.06.2017 FinnMasters EURO CUP Fin-10iz Balaton Tihany Tihanyi-Hajós-Egylet
174321 06.06.2017 Regata Trend Nj-4iz Murter Chorvatska JK ZAL
171127 07.06.2017 Pražský točák X.
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
172127 07.06.2017 Prigl rejs X
VPOZ
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
171309 09.06.2017 MČR - Mulda Cup Tor-12mr,De1-7P,Tor-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
AR AH
171804 09.06.2017 Odysseův pohár I.
VPOZ, noční
Kaj-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
174247 09.06.2017 PUCHAR BURMISTRZA PSZCZYNY Q-4iz Pszczyna Moris Pszczyna
174260 09.06.2017 PUCHAR BURMISTRZA PSZCZYNY Lar-1iz Pszczyna Moris Pszczyna
177018 09.06.2017 ČP Slalom IV. Fus-7P Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
AR
171105 10.06.2017 FIFE Cup Fb-7P,Rs5-7P,RsF-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
171208 10.06.2017 Modrá stuha Slap
VPOZ
Kaj-1 Slapy Měřín Jachtklub Královská, z.s.
AR
171310 10.06.2017 Pohár Hluboké Pir-7P,Evr-3C,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
171504 10.06.2017 Stříbrná plachetnice Lar-3C,Las-3C Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR
171605 10.06.2017 Štít města Litoměřic Evr-2,Kaj-2,470-1 Labe-Křešice JO Slavoj Litoměřice, z.s.
AR
171606 10.06.2017 Cena Nechranic L47-7P,Q-7P Nechranice Yacht Club Nechranice
AR AH
171805 10.06.2017 Odysseův pohár II.
VPOZ
Evr-1,Fin-1,Kaj-1,Q-1,Vau-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
172128 10.06.2017 Jarní závod
VPOZ
Kaj-1,Vau-1,Sta-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR
172407 10.06.2017 Mladý vítr Evr-3M,Fb-3M,Fin-3M,420-2,Q-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
174245 10.06.2017 Super CUP Balaton Bic-8iz,Rac-8iz Balaton Laguna Yacht Club MSZA
174255 10.06.2017 R egaty Trzy Mola 2017 OT-7iz Sopot, Polsko UKS Navigo
174275 10.06.2017 Finn Dinghy Fin-7iz Traunsee Segelclub Traunkirchen
177019 10.06.2017 CECC GER Cad-6ip Geierswaldersee Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
171903 14.06.2017 Miniregata 01 Q-1 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
171128 14.06.2017 Pražský točák XI.
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
172129 14.06.2017 Prigl rejs XI
VPOZ
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
174324 15.06.2017 67. Langstreckenregatta Rund um den Bode Kaj-10iz Bodensee Lindauer Segler-Club e.V.
177020 16.06.2017 Austria National De1-7P Wolfgansee - AUT D-One
172204 17.06.2017 Červnový závod
závod zrušen bez náhrady (technické problémy)
Evr-2,Fin-1,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
172130 17.06.2017 Veletržní regata
závod zrušen - kolize termínů
Lar-3M,Las-3M,Q-3M,Lar-2,L47-1,Fin-1,Vau-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
172408 17.06.2017 Modrá stuha Českého Těšína
závod zrušen bez náhrady (technické problémy)
Fin-4K,Evr-2,Fb-2,Q-1 Těrlicko TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl
171106 17.06.2017 Cena CERE Fin-7P,Lar-7P,Las-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
171107 17.06.2017 Windy point regata Rs7-7P,RsA-7P Černá v Pošumaví YC Lískovec, z.s.
AR AH
171147 17.06.2017 OYC regatta RsT-7P Vltava - Praha Orthodocks Yacht Club o.s.
AR
171311 17.06.2017 Bali Cup Vau-7P,Pir-3C,Evr-2,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
171312 17.06.2017 Jihočeský pohár Spl-7P,Q-3C Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
AR AH
171407 17.06.2017 Pětadvacet Evr-1,Fb-2,420-1,Fin-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
171607 17.06.2017 Regata Lovosice + KP Kaj-4K Žernoseky Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
AR
171608 17.06.2017 Hop Regata Cad-7P,Fd-7P Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
171904 17.06.2017 O perníkovou chaloupku
Las-3C a Lar-3C nebylo v návrhu CTL od ALT
L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Evr-2,Q-2,Fin-1,RsF-1 Seč Yachtclub Pardubice
AR AH
172002 17.06.2017 Pohár Vysočiny Bic-7P,Rac-7P,RsX-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
172131 17.06.2017 Jachtařská liga II. Lig-7P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
172418 17.06.2017 PRAJZSKA RACE
nově vložený závod - VPOZ
Q-1,Fin-1 Štěrkovna Hlučín Valná hromada
AR AH
173247 17.06.2017 Worlds disabled OT-36ms Kiel- Schilksee World sailing - Kiel Schilksee
174030 17.06.2017 Slovenian Open Championship, Portoroz &# Ssc-12mm Marina Portoroz - monocup Marina Portorz
174248 17.06.2017 PUCHAR POLSKI POŁUDNIOWO-ZACHODNIEJ Q-4iz Mietkow UKS ŻEGLARZ WROCŁAW
174249 17.06.2017 Kieler Woche 2017 29er 29r-10iz,Lar-14-iz,Lar-10iz,ERvr-10iz,Fd-8iz,L47-10iz,Las-14iz Německo Valná hromada
173206 20.06.2017 Campionato Italiano Assoluto Altura 2017 Orc_12mm Italy, Monfalcone Valná hromada
174291 20.06.2017 Kieler woche Fin-10iz Kiel, GER
171129 21.06.2017 Pražský točák XII.
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
172132 21.06.2017 Štatl Cup II Lar-2,Las-1,L47-1,Fin-1,Vau-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
172133 21.06.2017 Prigl rejs XII
VPOZ
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
174282 22.06.2017 Kieler Woche 2017 420-10iz Kiel - Schilksee Kieler Yacht-Club e.V.
172009 23.06.2017 Veteran Cup Finn Fin-3R Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
171314 24.06.2017 Radavská regata
VPOZ
Kaj-1 Orlík "Yacht Club Písek,z.s."
AR
171905 24.06.2017 Neptunova regata Q-2,Spl-1 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
AR
171209 24.06.2017 Memorial Josefa Šenkýře Cad-4K,Q-4K,Cad-3C,Fb-3C,Fin-3C,420-2,Evr-2 Orlík - Velký Vír YC Neratovice
AR
171313 24.06.2017 Modrá stuha pojišťovny Pir-7P,Spl-7P,Q-2 Svět TJ Jiskra Třeboň
AR AH
171609 24.06.2017 Česká brána Kaj-3D,Kaj-2,OT-1 Labe JO Slavoj Litoměřice, z.s.
AR
172135 24.06.2017 Voltax regata Vau-3M,Kaj-1,Sta-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR
172136 24.06.2017 Veterán Cup Rac-3M,Bic-3M Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
AR
172137 24.06.2017 Kiss my RS II. RsT-7P,RsF-3M,RsV-7P,RsO-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
172211 24.06.2017 Bleděmodrá stuha Plumlova
Fin-4K přesun koef. ze závodu 17-2202
Fin-4K,Fin-2,Evr-2,Q-2 Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
AR
172134 25.06.2017 Hry VIII. LODM Q-10R,RsF-10R Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
171210 26.06.2017 Krajský přebor 420-4K,Evr-4K,Fb-4K,Cad-2,Fin-2,Q-2 Orlík - Velký Vír YC Neratovice
AR
171130 28.06.2017 Pražský točák XIII.
závod se neodjel - bezvětří
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
172138 28.06.2017 Prigl rejs XIII
závod se neuskutečnil
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
171211 28.06.2017 Přebor ČOS - dálková plavba Cad-3D,Evr-3D,Fb-3D,Fin-3D,Q-3D Orlík - Radava T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
172182 28.06.2017 Pohár JMK 3 Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
174278 29.06.2017 Flying Phantom Extreme Sailing Series OT-16iz Madeira, POR OC Sport
172003 30.06.2017 MČR Vau-12mr,Vau-6ip Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
179801 01.07.2017 Soustředění Optimist - JK Brno Q Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AH
171315 01.07.2017 O krále Šumavy 29r-7P,420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Fd-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
171408 01.07.2017 Cena Prazdroje Evr-2,Fin-2,Q-2 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
AR
172004 01.07.2017 Šilhánkův memoriál Evr-7P,Lar-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
173207 01.07.2017 ORC Worlds Trieste 2017 Orc_36ms Italy, Trieste Valná hromada
173212 01.07.2017 2.4mR Worlds 2017/ MS T24-36ms Sneekermeer,Netherlands třída 2,4mR
174276 01.07.2017 25. Brandenburgische Meisterschaft Schwi Fin-8iz Schwielochsee Seglergemeinschaft Schwielochsee e.V.
171340 02.07.2017 Bezdrev Cup I.
VPOZ
Q,Evr-1,Pir-1 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
174252 04.07.2017 Warnemunde woche Las-10iz Warnemunde Warnemunde yacht club
171131 05.07.2017 Pražský točák XIV.
závod se neodjel - bezvětří
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
171316 05.07.2017 MČR - Vítr a slunce
FD pouze 2 dny 8/7-9/7
Cad-12mr,29r-7P,420-7P,Fb-7P,Fd-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
171409 05.07.2017 MS Hracholusek Evr-3D,Fin-3D,Q-3D Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
AR
171317 06.07.2017 MČR Pir-12mr Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR
173214 06.07.2017 Mistrovství světa LT Evropa Evr-36ms Costa Brava,Blanes,Španělsko Club Vela Blanes
173216 06.07.2017 Laser Radial Youth European Championship Lar-18me Gdynia Polsko PZZ
171505 08.07.2017 Porcelán Cup Las-3C Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
172005 08.07.2017 Závod mladých nadějí Bic-7P,Evr-4K,Q-4K,L47-4K,L47-3C,L47-3M,Q-3M,Q-3C,Bic-3M,Evr-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
172409 08.07.2017 Bermuda CUP
Fin-4K přesun koef. ze závodu 17-2408
Fin-4K,Fin-3M,Lar-3M,Evr-2,Fb-2,Evr-3M,Fb-3M Slezská Harta YACHT CLUB RAZOVÁ z. s.
AR AH
172410 08.07.2017 Bermuda CUP - O pohár Slezské Harty
VPOZ
OT-1 Slezská Harta YACHT CLUB RAZOVÁ z. s.
AR AH
171341 10.07.2017 Bezdrev Cup II.
VPOZ
Q-1,Evr-1,Pir-1 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
173210 11.07.2017 2017 Optimist World Championships Q-24ms Thajsko - Pattaya Royal Varuna Yacht Club
171132 12.07.2017 Pražský točák XV.
závod se neodjel - bezvětří
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
172139 12.07.2017 Prigl rejs XIV
závod se neodjel z povětrnostních důvodů
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
174018 13.07.2017 Championnat de France Finn Fin-12mm La Rochelle Valná hromada
171108 14.07.2017 Prague Sail Open MR-12mr Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
172411 15.07.2017 Prázdninový závod
závod se neuskutečnil
Fb-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-2,Evr-1,Fin-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
172419 15.07.2017 Prázdninový závod II.
VPOZ
Fb-1,L47-1,Lar-1,Las-1,Q-1,Evr-1,Fin-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AH
171410 15.07.2017 Letní Hracholusky Evr-2,Fin-2,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
AR
172006 15.07.2017 Bambusová regata L47-7P,Q-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
172140 15.07.2017 Prázdninovej rejs Fin-3M,RsT-3M,RsF-3M,RsV-3M,RsO-3M,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
174013 15.07.2017 Mistrovství Švýcarska, Dervio Tor-12mm Dervio, Lake Como Centro Vela Dervio + SUI Tornado
177021 15.07.2017 Maier Star Cup Sta-7P Máchovo Jezero ALT Star
AR
173211 16.07.2017 2017 LASER 4.7 YOUTH WORLD CHAMPIONSHIPS L47-24ms Nieuwpoort, Belgie KYCN
177022 17.07.2017 MČR FUN SLALOM Fus-12mr Viganj Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
AR
177122 17.07.2017 MČR FUN - Course Fun-12mr Viganj Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
AR
174310 18.07.2017 EGYC Annual Regatta Nj-4iz USA East Greenwich Yacht Club
171133 19.07.2017 Pražský točák XVI.
závod se neodjel - bezvětří
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
172141 19.07.2017 Prigl rejs XV
VPOZ
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
173209 20.07.2017 Mistrovství Evropy Tornádo Tor-24me Dervio, Lake Como Centro Vela Dervio
174279 20.07.2017 Flying Phantom Extreme Sailing Series OT-16iz Barcelona ESP OC Sport
174251 21.07.2017 LIMAR Cup - Interpohár Q-6ip,Evr-6ip,Lar-6ip,L47-6ip Liptovská Mara SVK - Slovak Republic
173208 21.07.2017 RS Feva World Championships RsF-24ms Ijsselmeer - Medemblik RYCH + IRSFCA
AR
172142 22.07.2017 Moravia Cup
závod zrušen z důvodu nízkého stavu vody
Sta-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
171318 22.07.2017 Modrá stuha Lipna 52.roč.
VPOZ
Kaj-1 Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
171506 22.07.2017 Sdružený krajský přebor Rac-4K,Rac-3C,CaO-2,Q-1,Ok-2 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
171710 22.07.2017 Mistrovství české flotily Sta-7P,L47-2,Q-2,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
171711 22.07.2017 Euroimmun OT-1,Vau-1,CaO-1,Q-1,Bic-2,Rac-2 Berzdorfersee TJ Delfín Jablonec
172206 22.07.2017 Mohelnická regata Evr-3M,Fin-2,Q-1 Moravičany Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice
AR
173213 22.07.2017 Vaurien World Championships Vau-36ms Lubie Lake - Poland Yacht Club Jermak
173233 22.07.2017 ME BIC Techno 2017 Bic-18me Francie Lorient IWA
173234 22.07.2017 Open 420 European Championships 420-24me Athény, GRE NOTK
174271 22.07.2017 Finn Bayern Cup 2017 Fin-8iz Tegernsee YC Bad Wiessee
173226 23.07.2017 ROOSTER RS AERO WORLD CHAMPIONSHIP 2017 RsA-24ms Carnac, France YC Carnac, France
173236 24.07.2017 MS RS500 Rs5-36ms Gravedona Como IT AVAL-CDV Gravedona
174015 24.07.2017 Mezinárodní mistrovství Maďarska Pir-7mm Neusiedelrsee Fertő Tavi Vitorlás Szövetség együttműkö
171134 26.07.2017 Pražský točák XVII.
závod se neodjel - bezvětří
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
172143 26.07.2017 Prigl rejs XVI
VPOZ
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
172420 26.07.2017 Hawaii race
nově vložený závod
Q-2,RsF-1,Evr-1 Petrův Rybník Yacht Club Krnov
AR AH
174014 27.07.2017 Mezinárodní mistrovství německa Fd-12mm Robel/ Muritz Röbeler Segler-Verein
171212 28.07.2017 Prázdniny v půli Fin-2,Q-2,Spl-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
173223 28.07.2017 Laser Standard Men Under-21 World Champ. Las-24ms Nieuwpoort ILCA
171319 29.07.2017 Bezdrevský maraton Pir-3D,Evr-3D,Fd-3D Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR
171320 29.07.2017 Lázeňská regata Fb-3C Svět TJ Jiskra Třeboň
AR AH
171411 29.07.2017 Modrá stuha Hnačova Fin-2,Evr-1,Q-1 Hnačov Jachetní Klub Tělovýchovná jednota Klatovy , z.s.
AR
171806 29.07.2017 4 hodiny Rozkoše
VPOZ, náhr. termín 30.7.
Evr-1,Fin-1,Kaj-1,Q-1,Vau-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
172007 29.07.2017 24 hodin Dářka Rac-3D Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
172205 29.07.2017 Modrá stuha Plumlova Evr-3M,L47-3M,Las-3M,Vau-3M,Q-2 Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
AR
174272 29.07.2017 Oberland Pütz Seeshaupt Fin-2iz Starnberger See Deutsche Finnsegler-Vereinigung e.V.
171213 30.07.2017 Modrá stuha YC Kladno
bezvětří - závod se neodjel
Fin-2,Q-2,Spl-2 Turynský rybník Yacht Club Kladno
173219 30.07.2017 49er/49erFX/Nacra 17 Europeans 2017 49r-24me Olympia Zentrum Kiel-Schilksee Kieler Yacht-Club e.V.
172421 31.07.2017 Soustředění Olešná
VPOZ
Q-1 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
AR AH
173215 31.07.2017 Eurepean Optimist Championship 2017 Q-18me Burgas, Bulgaria Yacht Club Port Bourgas
173245 01.08.2017 MS Laser Las-36ms Split JK Mornar
171135 02.08.2017 Pražský točák XVIII.
závod se neodjel - bezvětří
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
172144 02.08.2017 Prigl rejs XVII
závod se neuskutečnil
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
173221 03.08.2017 Mistrovství světa Cad-24ms Bruinisee, Nizozemí The Dutch Cadet Class Associaton (DCCA)
174268 03.08.2017 Promotion Cad-10iz Bruinisee, Nizozemí The Dutch Cadet Class Association (DCCA)
174259 04.08.2017 Srebrny Żagiel Optimista Q-7iz Poznaň-Kiekrz Jacht Klub Wielkopolski
172146 05.08.2017 Jedovnický kapr
závod z technických důvodů zrušen
Vau-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
172147 05.08.2017 Fidorkap
závod z technických důvodů zrušen
Q-1,Evr-1 Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
179802 05.08.2017 Soustředění optimist ČYK Q Lipno - Černá v Pošumaví Český Yacht Klub
AH
171214 05.08.2017 Poděbradský TEAM RACE TR-7P Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR AH
171321 05.08.2017 Bezdrevský kapr Fd-7P,Fb-3C Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR
171322 05.08.2017 Lipenský vítr
VPOZ
Kaj-1 Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
171712 05.08.2017 Mem. Oldy Vintišky Sta-7P,Sta-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
172145 05.08.2017 Mem. Dušana Vaculky
VPOZ
RsF-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1,Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
174312 05.08.2017 2017 Block Island Race Nj-1iz USA Twenty Hundred Club
174285 07.08.2017 Sailing World Championships Test event Rsx-10iz Aarhus, DEN World Sailing
174263 08.08.2017 Aarhus Sailing Week 2017 Lar-10iz Aarhus, Dánsko Ega Marina
172148 09.08.2017 Prigl rejs XVIII
závod se neodjel z povětrnostních důvodů
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
171136 09.08.2017 Pražský točák XIX.
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
173225 09.08.2017 Hempel Sailing World Championships Test Las-36ms Aarhus World sailing
174313 09.08.2017 Diplomatic regatta 2017 Nj-4iz Izola Jadrani club veter
174280 10.08.2017 Flying Phantom Extreme Sailing Series OT-16iz Hamburg GER OC Sport
171337 11.08.2017 Jachtařská liga III. Lig-7P Lipno Melges 24 z.s.
AR AH
171713 11.08.2017 MČR Star Sta-12mr,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
172413 11.08.2017 Interpohár 2017 Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Slezská Harta KSJ kraj Moravskoslezský
AR AH
173229 11.08.2017 2017 ILCA Laser Radial Youth World Champ Lar-24ms Medemblik Royal Yacht Club Hollandia
173231 11.08.2017 Europe class youth european championship Evr-18me Biscarosse- Francie C.N Biscarosse Olympique
172149 12.08.2017 Finnlandia Cup
závod z technických důvodů zrušen
Evr-1,Fin-1 Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
174235 12.08.2017 Regata Fatranu Vau-6ip Litovská Mara SVK - Slovak Republic
171215 12.08.2017 Slapská 24 hodinovka
VPOZ
Kaj-1 Slapy Měřín Jachtklub Královská, z.s.
AR
171324 12.08.2017 Optík regata Evr-2,Q-2 Orlík "Yacht Club Písek,z.s."
AR AH
171412 12.08.2017 Letní závod Evr-2,Pir-2,Fb-1,Fin-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
171507 12.08.2017 Senior Cup Bic-3C,Rac-3C,CaO-2,Q-2,Ok-2 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
171610 12.08.2017 Cena Duchcova Evr-2,Q-2,470-1,Fin-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
171906 12.08.2017 Štít města Pardubic Q-4K,Fin-3C,Evr-2 Sec Yachtclub Pardubice
AR AH
174261 12.08.2017 Bodovací závod Achensee Tor-7iz Achensee-Rakousko SCTWV Achensee
174262 12.08.2017 42. Betinska regata Q-4iz Chorvatsko, Murter JK ŽAL Betina
174264 12.08.2017 International Laser Grand Prix Lar-7iz Wolfgangsee - Rakousko UYCWg
177023 12.08.2017 Laser Grandprix Lar-7P,Las-7P Wolfgansee - AUT Asociace lodní třídy Laser, z. s.
177032 13.08.2017 MČR vyhodnocení série Jachtařské ligy Lig-12ms Valná hromada
171611 14.08.2017 Kontrolní závod I Evr-2,470-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
174022 15.08.2017 Mistrovství Polska A CAT 2017 OT-12mm Sopot, Polsko UKS Navigo
171137 16.08.2017 Pražský točák XX.
závod se neodjel - bezvětří
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
172150 16.08.2017 Prigl rejs XIX
závod se neodjel z povětrnostních důvodů
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
171612 16.08.2017 Dálková plavba 470-3D,Evr-3D,Fin-3D,Q-3D Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
171325 17.08.2017 The Crown Cup - ME+MČR Rs7-24me,Rs5-12mr,RsF-12mr,Rs7-12mr,RsA-8vc,Rs5-8mz,RsF-8mz,RsA-7P,RsF-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
171613 17.08.2017 Kontrolní závod II Evr-2,Q-1,470-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
177024 18.08.2017 FD cup Achensee Fd-7P Achensee ALT Flying Dutchman, z.s.
171339 19.08.2017 Modrá stuha Dvořiště
VPOZ
Pir-1,Q-1,Evr-1 Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
171508 19.08.2017 Modrá stuha Jesenice Fin-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-2 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR
171614 19.08.2017 Regata Petra Zouhara Evr-2,470-1,Fin-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
171615 19.08.2017 Nechranická buchta Rac-7P,Rsx-7P,Fun-7P,Bic-7P,Rac-4K,Bic-2 Nechranice Sportklub Lomazice
AR AH
171907 19.08.2017 Modrá vlajka Seče Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Q-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
AR AH
172414 19.08.2017 Olešná regata
POZOR změna místa konání
Fb-3M,Evr-2,Fin-2,Q-2,Fin-3M Petrův rybník TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
AR AH
173228 19.08.2017 Mistrovství světa A CAT 2017 OT-36ms Sopot, Polsko UKS Navigo
174265 19.08.2017 Opti PM 2017 Davos Swiss Optimist Punkt Q-10iz Davos Valná hromada
171342 20.08.2017 Bezdrev Cup III.
VPOZ
Evr-1,Q-1,Pir-1 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
173240 20.08.2017 29er European Championship 29r-18me Quiberon, France France
174266 20.08.2017 Eurocap/Karwendelcup Fd-8iz Achensee TWV Achensee
173217 21.08.2017 MS LaR ženy Lar-36ms Medemblik, Nizozemsko Regatta Center Medemblik
173224 21.08.2017 Laser Radial Worlds Lar-36ms Medemblik ILCA
171138 23.08.2017 Pražský točák XXI.
závod se neodjel - bezvětří
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
172151 23.08.2017 Prigl rejs XX
VPOZ
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
171616 24.08.2017 MMČR Q Q-12mr Nechranice Yacht Club Nechranice
AR AH
173222 24.08.2017 ME Fireball Fb-24me Lyme Regis GBR LRSC
174320 24.08.2017 ÖSTM Pirat Rosenwindpokal Pir-4iz Attersee SVW-YS
174326 24.08.2017 ÖSTM Pirat Rosenwindpokal OÖLM Pir-8iz Weyreg SVWYS
177025 25.08.2017 Rofi pokal Fin-7P Attersee "ALT FINN z.s."
171326 25.08.2017 Lipno regata Spl-12mr,Las-12mr,Evr-7P,Lar-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
174016 25.08.2017 Mezinárodní mistrovství Polska Fd-12mm Otmuchóv TJ Lanškroun - Vodní sporty
174017 25.08.2017 Mistrovství Řecka 2017 - Tornado Tor-12mm Thessaloniki - Greece Nautical Club
174023 25.08.2017 Mezin. mistr. Rakouska Pir-12mm Atersee SV Weireg, Rakousko
174267 25.08.2017 Europa cup - POL L47-8iz Poland-Dziwów Eurilca
174281 25.08.2017 Flying Phantom Extreme Sailing Series OT-16iz Cardiff GBR OC Sport
171327 26.08.2017 Radavský pohár
VPOZ
Kaj-1 Orlík "Yacht Club Písek,z.s."
171509 26.08.2017 Femina regata 420-2,Evr-2,Rac-2,Q-1 Regent Yacht Club Regent
AR
171617 26.08.2017 Labský pohár Kaj-2 Labe - Ústí nad Labem TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
AR AH
172152 26.08.2017 MČR RsV-12mr,RsT-8vc,RsO-8vc Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
172153 26.08.2017 O pohár Vranova Vau-7P,Kaj-1,Sta-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR
172154 26.08.2017 Mistrovství ČR Rac Rac-12mr,Fun-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
174274 26.08.2017 Finn Trophy Fin-7iz Attersee UYCAS
173218 28.08.2017 Mistrovství světa Tornád 2017 Tor-36ms Thessaloniki - Greece Tornado Class
171139 30.08.2017 Pražský točák XXII.
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
172155 30.08.2017 Prigl rejs XXI
VPOZ
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
174001 01.09.2017 Velká cena Slovenska MMSR - kajutové lodě Kaj-12mm Liptovská Mara SVK - Slovak Republic
171328 01.09.2017 Mistrovství ČR De1-12mr,De1-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
AR AH
172156 01.09.2017 MČR Bic, Vítr z vinohradů/Czech Supercup Bic-12mr,Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
173241 01.09.2017 Laser Standard Men European Championship Lar-24me Barcelona, Spain Vela Federacio Catalana (Catalan Sailing
173248 01.09.2017 Finn Gold Cup 2017 Fin-36ms Balatonföldvár Spartacus Sailing Club
174025 01.09.2017 Mistrzostwa Polski Rsx-12mm Puck, POL PYA
174269 01.09.2017 PUCHAR BESKIDÓW - INTERPUCHAR Q-8iz Žywiec UKS WIKING
172302 02.09.2017 O Hanáckó Klobáso
závod zrušen ztechnických důvodů - nízká hladina
Evr-4K,L47-4K,Lar-4K,Q-2,Evr-2,L47-2,Lar-2 štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
171908 02.09.2017 Prázdninová regata Spl-4K,Q-2 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
AR
171109 02.09.2017 Regata Laguna
VPOZ
Kaj- 1 Slapy TJ Císařská louka - yachting, z.s.
AR
171216 02.09.2017 Hurá do školy 420-2,Cad-2,Fb-2,Evr-1,Q-1,Pir-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
171329 02.09.2017 Memorial Karla Smetany
VPOZ
Kaj-1 Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
171330 02.09.2017 Frymburský pohár Fin-7P Lipno - Kovářov Yacht Club Kovářov
AR AH
171331 02.09.2017 Borůvková regata Cad-7P,Rs5-7P,RsA-7P,RsF-7P,Q-3C Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR AH
171413 02.09.2017 Konec na Hrachách Evr-2,Fin-1,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
AR
171714 02.09.2017 Grand Prix Bohemia Pir-7P,Sta-7P,Evr-3C,Pir-2,Q-2,L47-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
172415 02.09.2017 Hornická regata Q-4K,Evr-3M,Fb-3M,420-2,Fin-2 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
AR AH
174309 02.09.2017 51st TROFEO RICCARDO GORLA OT-4iz Lago di Garda Circolo Vela Gargnano
174311 03.09.2017 Around the Island Race Nj-8iz USA Conanicut Yacht Club
173227 04.09.2017 Mistrovství Evropy Raceboard 2017 Rac-24me Balatonfüred, Maďarsko Hungarian Windsurfing Association
171140 06.09.2017 Pražský točák XXIII.
závod se neodjel - bezvětří
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
172157 06.09.2017 Prigl rejs XXII
závod se neuskutečnil
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
171618 08.09.2017 MMČR Fd-12mr Nechranice Yacht Club Nechranice
AR AH
172158 08.09.2017 MČR Fin-12mr Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
172159 08.09.2017 ČP Slalom V. Fus-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
174020 08.09.2017 Mistrovství Rakouska T24-12ms Traunsee UYC Traunsee
174028 08.09.2017 Campionato Nazionale (ITA) Fb-12mm Punta Ala C.V. Punta Ala
177026 08.09.2017 Attersee Trophy De1-7P Attessee D-One
171716 09.09.2017 Trojúhelník Pepy Jurka
VPOZ
Rac-1,OT-1 Kristýna Jachetní klub Kristýna Hrádek nad Nisou, z.s.
171217 09.09.2017 Královská regata
závod zrušen pro nedostatečný počet účastníků
Kaj-1 Slapy Měřín Jachtklub Královská, z.s.
171150 09.09.2017 OYC regatta II. RsT-3R Vltava - Praha Orthodocks Yacht Club o.s.
AR
171218 09.09.2017 Štít města Poděbrad 420-3C,420-3M,Cad-2,Fb-2,Q-2,Evr-1,Pir-1 Jezero Poděbrady Jachtklub Toušeň, z.s.
AR
171332 09.09.2017 Bezdrevský vítr Spl-7P,RsF-3C Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR
171333 09.09.2017 Babí léto Q-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
171619 09.09.2017 Cena Povodí Labe - Církvice Kaj-2,OT-1 Labe-Církvice Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
171715 09.09.2017 Modrá vlajka Máchova jezera Fb-3C,Pir-2,Sta-2,Q-1,L47-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
172160 09.09.2017 Dálková plavba
VPOZ
Kaj-1,Vau-1,Sta-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR
172209 09.09.2017 Podzimní sokolská regata Vau-7P,Vau-6ip,Q-2 Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
AR
174026 09.09.2017 Open Belgium Championship Evr-12mm Ostende Royal North Sea Yacht Club
174305 09.09.2017 67th Centomiglia OT-10iz Lago di Garda Circolo Vela Gargnano
177027 09.09.2017 Stauseepokal Cad-3C Bautzen Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
173230 11.09.2017 ME Pirát Pir-24me Německo, Róbel, Múritz YC Róbel, Německo
174316 11.09.2017 Nebel-Beil Pir-4iz Güstrow VVG
174302 12.09.2017 IT regatta 2017 Nj-1 Biograd na Moru, Chorvatsko YFA
172161 13.09.2017 Štatl Cup III
závod se neodjel z povětrnostních důvodů
Lar-2,Las-1,L47-1,Fin-1,Vau-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
171909 13.09.2017 Miniregata 02 Q-1 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
AR
171141 13.09.2017 Pražský točák XXIV.
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
172162 13.09.2017 Prigl rejs XXIII
VPOZ
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
174021 14.09.2017 M Polska jun. a sen. Evr-12mm Gdaňsk - Gorki Zachodnie POL
174303 14.09.2017 Stavební regatta 2017 Nj-1 Biograd na Moru, Chorvatsko Hollidays sailing
174002 15.09.2017 Velká cena Slovenska MMSR - okruhový jachting 420-12mm,470-12mm,Bic-12mm,Evr-12mm,Fin-12mm,Lar-12mm,Q-12mm,Rac-12mm,Vau-12mm,Vau-6ip Liptovská Mara SVK - Slovak Republic
174024 15.09.2017 International Championship of the Polish Q-12mm Dziwnow PSKQ
174284 15.09.2017 MM Otwarte PSKO Q-12iz Dziwnow, Polsko Valná hromada
174323 15.09.2017 PUCHAR WÓJTA GMINY CHEŁM ŚLĄSKI Lar-2iz Chelm Slaski UKS SILESIA CHEŁM ŚLĄSKI
172163 16.09.2017 Moravia skiff regatta
závod z důvodu nízké hladiny vody ZRUŠEN
29r-12mr Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
172164 16.09.2017 Moravia skiff regata
závod z důvodu nízké hladiny vody ZRUŠEN
Rs5-7P,Rs7-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
172416 16.09.2017 FLEXIMONT Cup Lar-4K,Evr-2,Fb-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-2 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AH
171151 16.09.2017 Skiffmania II.
přesun ze závodu 172164
Rs7-7P,29r-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
171219 16.09.2017 Pohár města Neratovic 420-2,Cad-2,Fb-2 Jezero Poděbrady YC Neratovice
AR
171414 16.09.2017 Cena Lokomotivy Fb-2,Pir-2,RsF-2,Evr-1,Fin-1,Q-1, Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
171510 16.09.2017 Jesenický pohár Q Q-3C Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
172184 16.09.2017 Grand Prix NJ 2017
VPOZ
Nj-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
172208 16.09.2017 Tvarůžková regata
pozor změna termínu !!!!
Rac-3M Moravičany Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice
AR
172165 17.09.2017 Kiss my RS III.
závod zrušen z povětrnostních důvodů
RsT-7P,RsV-7P,RsO-7P, RsF-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
177028 18.09.2017 5. Offshore Cup ČANY Nj-7P Německo - Balt Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
AR
172166 20.09.2017 Prigl rejs XXIV
závod se neuskutečnil
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
171142 20.09.2017 Pražský točák XXV.
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
173243 21.09.2017 ME (Campionato Europeo Classe D-One) De1-24me Alassio, Italy Circolo Nautico “Al Mare” -
174319 21.09.2017 Prien City Cup T24-8iz Chiemsee Segelclub Prien Chiemsee
177029 22.09.2017 ČP Slalom VI. Fus-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
172185 22.09.2017 CECC CZE Cad-6ip Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
173232 22.09.2017 Mistrovství světa FD Fd-36ms Marina di Scarlino Club nautico Scarlino
174283 22.09.2017 Mezinárodní mistrovství Bavorska T24-10iz Prien SCPC
171146 23.09.2017 Cena Spartaku
závod zrušen porušení SŘ ČSJ - příloha K
Q-2,Fin-1,Evr-1 Vrané nad Vltavou Tělovýchovná jednota SPARTAK MODŘANY, spolek - jachetní oddíl
171511 23.09.2017 Švestková regata L47-7P,Las-7P,Evr-3C,Fin-1,Q-1,Fin-3C Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR
171620 23.09.2017 Cena YCN
pozor změna termínu !!!!
Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P,Bic-2,Rac-2 Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
171717 23.09.2017 Lighthouse Cup Pir-7P,Spl-7P,Sta-7P,Sta-4K,Pir-2,Fin-1,Q-1 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR
171718 23.09.2017 Absegeln 2017 OT-1,Vau-1,CaO-1,Q-1,Bic-2,Rac-2 Berzdorfersee TJ Delfín Jablonec
172167 23.09.2017 Mem. Miloše Alexy Vau-7P,RsT-7P,RsF-3M,RsV-7P,RsO-7P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
172168 23.09.2017 Modrý hrozen Q Q-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
172169 23.09.2017 Modrý Hrozen 420-7P,Fb-7P,Fd-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
173235 23.09.2017 RS:X WINDSURFING WORLD CHAMPIONSHIP 2017 Rsx-36ms Enoshima, JPN JPN
174273 23.09.2017 Tornado regatta Tor-7iz Arco - Garda - ITA Circolo Vela Arco
171143 27.09.2017 Pražský točák XXVI.
závod se neodjel - bezvětří
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
172170 27.09.2017 Prigl rejs XXV
závod se neodjel z povětrnostních důvodů
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
171110 28.09.2017 MČR + Eurocup
koef. Fb-7P přesunut ze závodu 171802
Fb-12mr,29r-12mr,29r-7P,Fb-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
171221 28.09.2017 Svatováclavský závan Fin-3V,Q-2,Spl-2 Turynský rybník Yacht Club Kladno
AR
172171 28.09.2017 Sváteční pohár RsT-3M,RsV-7P,RsO-7P, RsF-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
172172 28.09.2017 MČR Evr-12mr,L47-12mr,Las-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
172173 28.09.2017 Pohárový závod
420-7P přesunuto na nový závod 17-1343
Cad-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
174296 29.09.2017 International Finn Cup Fin-10iz Lago di Garda Fraglia Vela Malcesine
171220 30.09.2017 Veteránská regata-mem J. Sosnovce
změna termínu
Evr-2,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
171222 30.09.2017 Zhasnutý kahan Fin-4K Turynský rybník Yacht Club Kladno
AR
171334 30.09.2017 Jihočeská žába Pir-3C,Q-2 Svět TJ Jiskra Třeboň
AR AH
171343 30.09.2017 Pohár Nikose Drougkase
nově vložený závod místo závodu CTL 17-2173
420-7P Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
171415 30.09.2017 Cena Primátora Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2, Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
171512 30.09.2017 Jesenický marathon Catamaran Open CaO-7P,Q-3D,Rac-2,Ok-2 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
171719 30.09.2017 Mácháčské finále RsF-7P Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
171720 30.09.2017 Skiregata Bic-4K,Bic-3C,Rac-2,OT-1,Q-1,Vau-1 Jablonec TJ Delfín Jablonec
AR
174027 30.09.2017 Mistrovství Německa A-Cat 2017 OT-12mm Campione Univela Garda
174290 30.09.2017 Chiemsee-Insel-Marathon Rac-1 Chiemsee Regatta Surfclub Chiemsee
172183 04.10.2017 Pohár JMK 4 Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
172175 07.10.2017 Poslední vítr
závod zrušen bez náhrady
Fb-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
174003 07.10.2017 MMSR - námořní jachting Nj-12mm Chorvatsko - Kremik SVK - Slovak Republic
171910 07.10.2017 Lanškrounská regata 420-4K,420-3C,420-3M,Q-2 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
AR
171111 07.10.2017 Memoriál A. Bürgermeistra
změna termínu
Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava Praha Český Yacht Klub
AR AH
171112 07.10.2017 Vytrvalostní závod Kaj-2 Vltava Praha Český Yacht Klub
AR
171335 07.10.2017 Lipenský kotrmelec Rs5-7P,Rs7-7P,RsA-7P Lipno - Lipno nad Vltavou Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
171336 07.10.2017 Jestřábí Cup CaO-7P,Tor-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
AR AH
171416 07.10.2017 Modrá stuha Boleváku Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2,RsF-2,Evr-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
171621 07.10.2017 Podzimní regata Václava Vacka 21. ročník Evr-3C,Spl-3C,Evr-2,Q-2 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
171622 07.10.2017 Modrá stuha Labe Kaj-2 Labe - Ústí nad Labem TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
AR AH
171721 07.10.2017 Baban Cup Fin-7P,Fin-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
172174 07.10.2017 Mem. Jana Sedláka
koef. Lar-3M přesun ze závodu 17-2130
Las-3M,Q-3M,Lar-3M,Lar-2,L47-1,Fin-1,Vau-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
174325 07.10.2017 XIX SEMANA OLIMPICA CANARIA DE VELA Las-8iz Las Palmas de Gran Canaria Club Náutico de Gran Canaria
172310 08.10.2017 O hanáckó klobáso 2 Q-1 štěrkoviště Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR
173244 08.10.2017 ME Laser Las-24me Barcelona BArcelona
174288 13.10.2017 V.Interpohar - Puchar Rybnika Q-10iz Rybník TS KUŹNIA RYBNIK
172303 14.10.2017 Pohár Kroměříže Evr-2,L47-2,Lar-2,Q-2 štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR
171113 14.10.2017 Primátorský Štít Cad-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K,RsF-4K,Cad-3C,420-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,RsF-3C Vltava Praha Český Yacht Klub
AR AH
171223 14.10.2017 Pohár 155 let Sokola
změna termínu
Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
171624 14.10.2017 O pohár města Štětí Q-2,L47-2 Labe YachtClub SK Štětí
AR
172176 14.10.2017 Brněnskej mač II. TR-7P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
174286 14.10.2017 Trichter regatta Evr-8iz Großer Brombachsee Yacht-Club Noris e. V.
174292 14.10.2017 Pohár Slovana Fin-4iz Senec Slovan
177030 14.10.2017 21. Česká námořní rally Nj-12mr,Nj-7P Chorvatsko Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
AR AH
172177 15.10.2017 Prigl rejs XXVI
závod se neuskutečnil
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
171626 15.10.2017 O Excalibur krále Arthura L47-2,Q-1 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
AR
174299 15.10.2017 SP Gamagori Las-16iz Gamagori, JPN Gamagori, JPN
173246 16.10.2017 SeaScape Cup–european championship Ssc-24me Lago di Garda - malcesine stickl
174307 18.10.2017 Rolex Middle Sea Race - Coastal Race Nj-16iz Malta RMYC
171623 21.10.2017 Cena Roudnice
změna termínu
Fin-2,Q-1,L47-1 Labe Roudnice YCR Jachting Roudnice n/Labem
172178 21.10.2017 Modrá stuha
závod z technických důvodů zrušen
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1,Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
172210 21.10.2017 O kuře na rožni
závod zrušen bez náhrady
Evr-2,Fin-1,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
171625 21.10.2017 Zlatá sekyrka
změna termínu
Fin-1 Labe Roudnice YCR Jachting Roudnice n/Labem
171114 21.10.2017 Modrá stuha Vltavy Cad-3C, Q-2, L47-2, Lar-2,RsF-2, Kaj-2 Vltava Praha Český Yacht Klub
AR AH
171417 21.10.2017 Optimistrace OT-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
172417 21.10.2017 Hlučínská regata
změna termínu, přesun pro E+F ze závodu 172402
Lar-4K,Evr-3M,Fin-3M,L47-3M,Lar-3M,Fb-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-2,Evr-2,Fin-2 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR AH
173238 21.10.2017 Mistrovství světa Bic Techno293 Bic-24ms Salou, Tarragona, Španělsko Club Nautic Salou
174287 21.10.2017 Trofeo Ezio Torboli Q-10iz Riva del Garda - Italy F R A G L I A V E L A R I V A
174308 21.10.2017 Rolex Middle Sea Race Orc-16iz Malta RMYC
177031 21.10.2017 STAR finále Sta-7P Máchovo Jezero ALT Star
AR
173239 26.10.2017 Mistrovství Belgie - Antwerp City Cup T24-12mm Galgenweel Lake Royal Yacht Club van België
174293 26.10.2017 29er Eurocup - Italy 29r-10iz Riva del Garda Fraglia Vela Riva
171115 27.10.2017 Velká cena Prahy TMR-12mr Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
172179 28.10.2017 Poslední sváteční pohár
závod se neuskutečnil
RsT-3M,RsV-3M,RsO-3M, RsF-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
174289 29.10.2017 5 Halloween Cup Optimist Q-10iz Garda - Italy Circolo Vela Torbole
171116 03.11.2017 MMČR Teamracing Q TmQ-12mr Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
174031 03.11.2017 Mistrovství Chorvatska Orc-12mm Sibenik JK VAL
171117 04.11.2017 MČR - Champagne Race Orc-12mr,Nj-7P Chorvatsko - Vodice YACHT CLUB SaS, z.s.
AR AH
174202 10.11.2017 15. Jabuka Nj-7P Chorvatsko - Vodice CRO - Croatia
171722 11.11.2017 Evropa Cup
VPOZ
Evr-1 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR
174322 12.11.2017 Eisregatta - YARDSTIC Las-4iz Mittersheim, Lac vert, Francie Yacht Club Saarbrucken
174314 17.11.2017 Johny Kohler Cup Dn-8iz Ranua, Finsko Finsko
174315 18.11.2017 All Saints Regatta Dn-8iz Ranua, Finsko
174318 02.12.2017 Nikolausregatta 2017 Pir-4iz Postdam PSCW
184116 06.12.2017 XIX SEMANA OLIMPICA CANARIA DE VELA
pořadatel: RCNGC
Las Gran Canaria 9927 - esp - spain

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ