O krále Šumavy

 Zpět

CTl 171315
Datum 01.07.2017
Dní 2
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy 29r-7P,420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Fd-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Houdek Roman
4
7 997
Hrubý Jiří
7 997
2
Palkovský Tomáš
11
5 890
Storch Petr
5 890
3
Beneš Pavel
12
4 657
Šimek Karel
4 657
4
Zanker Zbyněk
13
3 782
Záchvěj Martin
3 782
5
Pavlíček Zdeněk
18
3 104
Čutka Jan
3 104
6
Vachel Ondřej
27
2 550
Plch Jiří
2 550
7
Pinďák Josef
29
2 081
Kleiner Otakar
2 081
8
Neužil Pavel
29
1 675
Rada Filip
1 675
9
Suchomel Ondřej
35
1 317
Suchomel Jiří
1 317
10
Ročejdl Marek
44
997
Devera Tomáš
997
11
Hrabalová Veronika
45
707
Lehečka Zdeněk
707
poř.
jméno
body
l.body
1
Kramplová Annamaria
3
8 505
Štursová Lucie
8 505
2
Pfeifer Matyáš
8
6 397
Hrnčířová Vendula
6 397
3
Winkler Adam
9
5 165
Vychová Eliška
5 165
4
Postránecký František
9
4 290
Postránecká Klára
4 290
5
Žalud František
11
3 612
Cvikrová Michaela
3 612
6
Winklerová Anna
12
3 058
Hálová Lucie
3 058
7
Motal Adam
18
2 589
Holubová Tereza
2 589
8
Ronovský Jonáš
19
2 183
Motal Filip
2 183
9
Roček Matyáš
23
1 825
Tkadlec Tadeáš
1 825
10
Dítětová Tereza
24
1 505
Hrnčíř Matyáš
1 505
11
Pačanda Roman
35
1 215
Holubová Kristýna
1 215
12
Dvořáková Nela
42
829
12
Valík Jiří
42
829
12
Hudec Adam
829
12
Pačanda David
829
poř.
jméno
body
l.body
1
Vlach Martin
3
1 406
Vlachová Veronika
1 406
2
Synková Anna
9
804
Štursová Jana
804
3
Nový Marek
10
452
Štursová Pavla
452
4
Červenka Tadeáš
11
202
Stejskal Max
202
poř.
jméno
body
l.body
1
Šnajdr Matěj
6
10 944
Šnajdr Milan
10 944
2
Roček Roman
8
8 837
Kubový Martin
8 837
3
Nápravník Jakub
9
7 604
Nápravníková Kořanov Johana
7 604
4
Procházka Filip
10
6 729
Čáp Milan
6 729
5
Winkler Pavel
12
6 051
Verner Jaroslav
6 051
6
Hájek Milan
15
5 497
Brabec Václav
5 497
7
Košvica Jakub
20
5 028
Parůžek Jiří
5 028
8
Gemperle Jiří
22
4 622
Vomáčko Ladislav
4 622
9
Šedivák Kryštof
22
4 264
Mudra Martin
4 264
10
Mrzílková Lenka
24
3 944
Kořanová Michaela
3 944
11
Záruba Vladimír
26
3 654
Kacálek Zdeněk
3 654
12
Lambl Vojtěch
29
3 390
Jeništa Milan
3 390
13
Štrunc Jan
37
3 146
Jedlička Jan
3 146
14
Škoda Michal
39
2 921
Štruncová Michaela
2 921
15
Kvasnik Milan
40
2 711
Kořan Petr
2 711
16
Tkadlec Viktor
40
2 515
Skořepová Eva
2 515
17
Bidlová Jitka
42
2 331
Janderová Klára
2 331
18
Cikrt Tomáš
50
2 157
Procházka Libor
2 157
19
Skála Petr
53
1 993
Skála David
1 993
20
Veselá Jana
58
1 837
Jindřichová Markéta
1 837
21
Šindýlek Michal
59
1 688
Myslík Vladimír
1 688
22
Will Jan
60
1 547
Čechura Jiří
1 547
23
Dragoun Dominik
62
1 412
Klusáčková Radka
1 412
24
Pišťáček Jan
79
1 282
Šindýlek Jiří
1 282
25
Beneš Vlastimil
81
1 158
Průcha Alexandr
1 158
26
Teplý Jakub
83
1 039
Novák David
1 039
27
Čechura Přemysl
87
924
Dragoun Vítek
924
28
Žák Marek
89
814
Dufek Martin
814
29
Blechová Markéta
90
707
Beneš Jiří
707
30
Svoboda Lukáš
93
0
Kotisa Jan ml.
0
poř.
jméno
body
l.body
1
Svoboda Jan
3
6 623
Mareček Šimon
6 623
2
Pokorný Jan
8
4 515
Pavlíková Barbara
4 515
3
Petrovský Jan
9
3 283
Vítovec Matěj
3 283
4
Houšková Klára
9
2 408
Milerová Anna
2 408
5
Košťál Petr
11
1 730
Čermák Jaroslav
1 730
6
Muzikář David
19
1 176
Ott Adam
1 176
7
Zíta Tomáš
22
707
Jurečka Matěj
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ