Toušeňský pohár

 Zpět

CTl 171203
Datum 22.04.2017
Dní 2
Místo konání Jezero Poděbrady
Pořadatel Jachtklub Toušeň, z.s.
Zúčastněné třídy Fb-3C,420-3C,Cad-3C,Fb-3R,RsA-1

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Postránecký František
11
3 303
Postránecká Klára
3 303
2
Ronovský Jonáš
11
2 400
Štursová Lucie
2 400
3
Winkler Adam
12
1 872
Vychová Eliška
1 872
4
Winklerová Anna
13
1 497
Hálová Lucie
1 497
5
Žalud František
21
1 206
Cvikrová Michaela
1 206
6
Roček Matyáš
31
969
Tkadlec Tadeáš
969
7
Dvořáková Nela
36
768
Bryxová Lucie
768
8
Dítětová Tereza
38
594
Hrnčíř Matyáš
594
9
Motal Adam
47
440
Motal Filip
440
10
Pačanda Roman
49
303
Pačanda David
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Štursová Pavla
6
2 838
Vlachová Veronika
2 838
2
Synková Anna
13
1 935
Štursová Jana
1 935
3
Peterková Lucie
25
1 407
Boháček David
1 407
4
Licková Aneta
28
1 032
Licková Nikola
1 032
5
Dítětová Kornelie
36
741
Svoboda Pavel
741
6
Faltysová Natálie
39
504
Faltys David
504
7
Myška Daniel
39
303
Hušek Matěj
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Winkler Pavel
8
4 139
Verner Jaroslav
4 139
2
Nápravník Jakub
21
3 236
Nápravníková Kořanov Johana
3 236
3
Will Jan
23
2 708
Čechura Jiří
2 708
4
Kvasnik Milan
29
2 333
Kořan Petr
2 333
5
Lambl Vojtěch
29
2 042
Jeništa Milan
2 042
6
Karhánek Jiří
31
1 805
Mudra Martin
1 805
7
Bidlová Jitka
39
1 604
Janderová Klára
1 604
8
Škoda Michal
40
1 430
Jedlička Jan
1 430
9
Cikrt Tomáš
40
1 277
Procházka Libor
1 277
10
Mrzílková Lenka
51
1 139
Kořanová Michaela
1 139
11
Vít Ladislav
52
1 015
Dragoun Dominik
1 015
12
Šindýlek Michal
72
902
Myslík Vladimír
902
13
Dostál Radek
74
797
Mika Radek
797
14
Buchta Jan
78
701
Klusáčková Radka
701
15
Čermák Josef
84
611
Svoboda Petr ml.
611
16
Čechura Přemysl
92
527
Dragoun Vítek
527
17
Baudyš Pavel
97
448
Šindýlek Jiří
448
18
Procházka Radek
100
373
Licek Jiří
373
19
Hochman Petr
115
303
Šára Marek
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Bryx Petr
10
703
2
Šulc David
14
402
3
Mrázová Sylvia
24
226
4
Bříza Petr
30
101
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ