Modrý Hrozen

 Zpět

CTl 172169
Datum 23.09.2017
Dní 2
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy 420-7P,Fb-7P,Fd-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Beneš Pavel
4
6 154
Šimek Karel
6 154
2
Pinďák Josef
4
4 047
Pinďáková Monika
4 047
3
Zanker Zbyněk
9
2 814
Grill Milan
2 814
4
Novotný Karel
12
1 940
Kleiner Otakar
1 940
5
Kopecký Ivo
13
1 261
Štamberg Jan
1 261
6
Suchomel Ondřej
13
707
Suchomel Jiří
707
poř.
jméno
body
l.body
1
Hrnčířová Vendula
3
6 154
Páleníčková Aneta
6 154
2
Synková Anna
7
4 047
Štursová Jana
4 047
3
Doležal Tomáš
8
2 814
Stejskal Max
2 814
4
Bauerová Markéta
12
1 940
Viták František
1 940
5
Licková Aneta
16
1 261
Licková Nikola
1 261
6
Nový Marek
18
707
Štursová Pavla
707
poř.
jméno
body
l.body
1
Košvica Jakub
4
11 047
Parůžek Jiří
11 047
2
Nápravník Jakub
8
8 940
Nápravníková Kořanov Johana
8 940
3
Mrzílková Lenka
12
7 707
Kořanová Michaela
7 707
4
Štrunc Jan
12
6 832
Jedlička Jan
6 832
5
Šedivák Kryštof
13
6 154
Mudra Martin
6 154
6
Will Jan
16
5 600
Čechura Jiří
5 600
7
Verner Kamil
16
5 131
Verner Jaroslav
5 131
8
Kvasnik Milan
16
4 725
Kořan Petr
4 725
9
Šnajdr Matěj
24
4 367
Šnajdr Milan
4 367
10
Bidlová Jitka
28
4 047
Janderová Klára
4 047
11
Gemperle Jiří
29
3 757
Vomáčko Ladislav
3 757
12
Lambl Vojtěch
32
3 493
Jeništa Milan
3 493
13
Cikrt Tomáš
37
3 249
Procházka Libor
3 249
14
Šindýlek Michal
40
3 024
Myslík Vladimír
3 024
15
Vích Ondřej
43
2 814
Šupolík Petr
2 814
16
Beneš Vlastimil
45
2 618
Průcha Alexandr
2 618
17
Škoda Michal
45
2 434
Štruncová Michaela
2 434
18
Svoboda Lukáš
50
2 260
Havel Filip
2 260
19
Špaček Matěj
51
2 096
Beneš Jiří
2 096
20
Vít Ladislav
55
1 940
Dragoun Dominik
1 940
21
Krejza Filip
57
1 791
Veit Martin
1 791
22
Šaňa Jan
59
1 650
Čudek Radim
1 650
23
Vašík Roman
59
1 515
Klusáčková Radka
1 515
24
Veselá Jana
68
1 385
Jindřichová Markéta
1 385
25
Bílek Vladimír
69
1 261
Lasztowka Vlastimil
1 261
26
Čechura Přemysl
76
1 142
Dragoun Vítek
1 142
27
Pišťáček Jan
81
1 027
Šindýlek Jiří
1 027
28
Procházka Radek
82
917
Licek Jiří
917
29
Teplý Jakub
83
810
Novák David
810
30
Pečková Markéta
86
707
Chodora Miroslav
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ