Primátorský Štít

 Zpět

CTl 171113
Datum 14.10.2017
Dní 2
Místo konání Vltava Praha
Pořadatel Český Yacht Klub
Zúčastněné třídy Cad-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K,RsF-4K,Cad-3C,420-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,RsF-3C

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Kramplová Annamaria
4
4 221
Štursová Lucie
4 221
2
Žalud František
9
3 017
Cvikrová Michaela
3 017
3
Ronovský Jonáš
17
2 312
Motal Filip
2 312
4
Dvořáková Nela
20
1 813
Hudec Adam
1 813
5
Pačanda Roman
29
1 425
Holubová Tereza
1 425
6
Pfeifer Matyáš
1 108
Hrnčíř Matyáš
1 108
7
Postránecký František
31
841
Motal Adam
841
8
Pfeiferová Veronika
38
609
Dítětová Tereza
609
9
Valík Jiří
40
404
Pačanda David
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Vlach Martin
5
3 012
Vlachová Veronika
3 012
2
Licková Aneta
6
2 109
Licková Nikola
2 109
3
Synková Anna
14
1 581
Štursová Jana
1 581
4
Hrnčířová Vendula
17
1 206
Páleníčková Aneta
1 206
5
Doležal Tomáš
20
915
Stejskal Max
915
6
Dragoun Dominik
20
678
Štursová Pavla
678
7
Vít Ladislav
24
477
Nový Marek
477
8
Vychová Eliška
30
303
Vychová Zuzana
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Rek Adam
7
6 478
2
Wehrenberg Lukáš
11
5 274
3
Teubnerová Anna
12
4 570
4
Mlejnek Tomáš
13
4 070
5
Lokajíčková Lucie
18
3 682
6
Kraus Tobiáš
25
3 365
7
Paigerová Vanda
30
3 098
8
Buchar Petr
30
2 866
9
Mašková Michaela
35
2 661
10
Povolný Adam
39
2 478
11
Janota Jonáš
40
2 312
12
Klíma Vojtěch
43
2 161
13
Lojková Karolína
49
2 022
14
Ptáčková Tereza
50
1 894
15
Popov Adam
53
1 774
16
Dostál Tomáš
66
1 662
17
Semerád Sebastian
70
1 556
18
Burda František
72
1 457
19
Hatle Marie Stella
74
1 363
20
Klíma Jáchym
74
1 274
21
Kraus Lukáš
77
1 189
22
Hanka Vojtěch
85
1 108
23
Lokajíčková Kateřina
86
1 031
24
Štolbová Ela
96
957
25
Pastorek Dominik
99
886
26
Hanka Vilém
100
818
27
Procházková Tereza
100
753
28
Ptáčková Markéta
104
689
29
Marek David
108
628
30
Pfeifer Tomáš
109
570
31
Motlíková Pavlína
122
513
32
Cizler Radek
128
457
33
Červenka Bruno
136
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Cihelka Petr
6
1 406
Culek Jindřich
1 406
2
Löwitová Barbora
804
Jurečka Matěj
12
804
Löwit Harry
804
3
Fiala Pavel
16
452
4
Vyšín Miroslav
24
202
poř.
jméno
body
l.body
1
Valdhansová Klára
4
3 517
2
Šamšulová Tereza
8
2 312
3
Petřík Martin
12
1 608
4
Bauerová Markéta
13
1 108
5
Valeš Jáchym
18
721
6
Lederová Štěpánka
23
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Kaltounková Klára
6
4 404
Hlaváček Matouš
4 404
2
Dobrá Tereza
6
3 200
Dobrý Jakub
3 200
3
Majchrák Kristian
12
2 496
Pourová Barbora
2 496
4
Stibůrková Eliška
17
1 996
Smrčka Jiří
1 996
5
Stibůrková Tereza
20
1 608
Borkovec Bořek
1 608
6
Sušil Jan
21
1 291
Nahodil Alexander
1 291
7
Blažek Marek
22
1 024
Blažek Martin
1 024
8
Kovačková Barbora
26
792
Najvárek Ondřej
792
9
Hájek Adam
42
587
Behenský Jan
587
10
Krasauskas Tadas
42
404
Brhelová Iva
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ