M.B. Keramika - Pálavská regata

 Zpět

CTl 172115
Datum 06.05.2017
Dní 3
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy Lar-12mr,De1-7P,Evr-7P,Fin-7P,Lar-7P,Las-7P,Evr-8mz,Fin-8mz,Las-8mz

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Hýža Jiří
4
12 849
3
Jozíf Martin
11
9 032
4
Čajčík Jan
13
8 033
5
Ščerba Patrik
14
7 257
6
Hýža Petr
16
6 624
7
Hyrš Ladislav
18
6 088
8
Jochovič Josef
21
5 624
9
Gebhart Zdeněk
21
5 215
11
Outrata Jiří
31
4 518
13
Ščerba Kamil
31
3 938
14
Skalický Vladimír
34
3 680
16
Kmoníček Jiří
40
3 216
17
Plecitý Martin
40
3 006
19
Valouch Libor
45
2 619
21
Šilhavý Jiří
51
2 271
23
Valouch Vlastimil
65
1 955
25
Němec Milan
71
1 666
26
Rešl Pavel
74
1 529
27
Šilhavý Jaromír
76
1 398
28
Kraus Jan
79
1 272
29
Valenová Klára
83
1 150
31
Dybal Zdeněk
94
918
32
Zbořil Vladimír
98
808
33
Sedláček Petr
114
0
33
Lidařík Rudolf
114
0
poř.
jméno
body
l.body
1
Teplý Viktor
6
8 730
2
Novotný Štěpán
7
6 623
3
Vaidiš Tomáš
12
5 390
4
Steiner Michal
12
4 515
5
Smetana Radek
13
3 837
6
Drahorád Petr
15
3 283
7
Hrubý Karel
18
2 814
8
Kašpar Antonín
19
2 408
9
Vaidišová Kateřina
21
2 050
10
Sláma Eduard
28
1 730
11
Janča Jean-Baptiste
30
1 440
12
Netopilík Zdeněk
30
1 176
13
Liška Matěj
36
932
15
Král Karel
54
0
poř.
jméno
body
l.body
1
Škráčková Vendula
7
11 601
2
Ondíková Petra
11
9 494
3
Žáček Jiří
15
8 261
5
Matoušek Ondřej
18
6 708
6
Sivý Štěpán
20
6 154
7
Soukal ml. Miloslav
21
5 685
8
Šmídová Petra
23
5 279
9
Bauerová Šárka
25
4 921
10
Kafka Richard
27
4 601
11
Staniek Štěpán
29
4 311
12
Bezušková Jana
29
4 047
13
Chlupová Kateřina
31
3 804
14
Plodek Adam
35
3 578
15
Kala Roman
38
3 368
16
Čudek Radim
38
3 172
17
Kučerová Lucie
40
2 988
18
Zárubová Michaela
41
2 814
19
Švancarová Martina
44
2 650
20
Kafka Roman
46
2 494
21
Kršňák Jakub
46
2 346
22
Bobek Pavel
47
2 204
24
Sivý Filip
55
1 940
25
Kováčová Tereza
59
1 816
26
Sobotová Kristýna
62
1 696
27
Kilarová Marie
64
1 582
28
Wehrenbergová Anna
71
1 471
29
Kršňák Jan
76
1 364
30
Žíla Jiří
78
1 261
31
Lejhanec David
84
1 162
32
Hodačová Veronika
87
1 065
33
Dušek Josef
89
972
34
Tichánek Michael
89
881
35
Korbová Helena
93
793
36
Mojdlová Kateřina
94
707
37
Směšný Marek
117
0
37
Ptáček Lumír
117
0
poř.
jméno
body
l.body
1
Halouzka Jakub
3
19 888
2
Přikryl Benjamín
7
16 275
3
Chlup Zdeněk
11
14 162
4
Halouzka Jiří
18
12 663
5
Sopoušek Radek
20
11 500
6
Nuc Mario
20
10 550
8
Moučka ml. Vítězslav
21
9 051
9
Bezděk David
21
8 437
11
Bezděková Martina
24
7 391
12
Pospíšil Martin
24
6 937
13
Keblová Lucie
25
6 520
14
Blatecký David
27
6 134
15
Kališová Lenka
38
5 775
16
Hlavsa Tomáš
45
5 438
17
Valdhansová Klára
48
5 122
18
Kmenta Martin
50
4 824
20
Podzimek Antonín
53
4 275
21
Ptáčník Jan
57
4 021
22
Mikula Josef
59
3 779
23
Sovadina Petr
63
3 547
24
Pospíšilová Lucie
65
3 325
25
Dybal Zdeněk
65
3 112
26
Košťálová Bára
67
2 908
27
Moučková Hana
68
2 711
28
Dvořák Filip
71
2 522
29
Burska Zosia
74
2 339
30
Šindelka Jakub
77
2 162
31
Mikula Luboš
80
1 991
32
Dvořák Ondřej
87
1 826
33
Bauerová Markéta
97
1 665
34
Rosík Alex
98
1 510
36
Šušková Julie
106
1 212
37
Štěpán David
120
0
poř.
jméno
body
l.body
1
Huček Jakub
4
6 154
2
Bachtík Marek
4
4 047
3
Sláma Ivo
9
2 814
4
Novotný Václav
13
1 940
5
Hošek Libor
13
1 261
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ