FIFE Cup

 Zpět

CTl 171105
Datum 10.06.2017
Dní 2
Místo konání Nechranice
Pořadatel YACHT CLUB CERE, z.s.
Zúčastněné třídy Fb-7P,Rs5-7P,RsF-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Roček Roman
11
10 612
Kubový Martin
10 612
2
Will Jan
16
8 505
Čechura Jiří
8 505
3
Šedivák Kryštof
19
7 272
Mudra Martin
7 272
4
Záruba Vladimír
20
6 397
Kacálek Zdeněk
6 397
5
Karhánek Jiří
24
5 719
Hájek Milan
5 719
6
Winkler Pavel
26
5 165
Verner Jaroslav
5 165
7
Štrunc Jan
26
4 696
Jedlička Jan
4 696
8
Mrzílková Lenka
26
4 290
Kořanová Michaela
4 290
9
Kvasnik Milan
29
3 932
Kořan Petr
3 932
10
Nápravník Jakub
30
3 612
Nápravníková Kořanov Johana
3 612
11
Lašová Zuzana
34
3 322
Horák Miroslav
3 322
12
Lambl Vojtěch
36
3 058
Jeništa Milan
3 058
13
Gemperle Jiří
39
2 814
Klusáčková Radka
2 814
14
Bidlová Jitka
44
2 589
Janderová Klára
2 589
15
Škoda Michal
44
2 379
Štruncová Michaela
2 379
16
Šnajdr Matěj
46
2 183
Šnajdr Milan
2 183
17
Havlová Veronika
47
1 999
Průcha Alexandr
1 999
18
Vích Ondřej
49
1 825
Šupolík Petr
1 825
19
Šindýlek Michal
49
1 661
Myslík Vladimír
1 661
20
Šmídová Pavla
50
1 505
Pavlovská Alexandra
1 505
21
Svoboda Lukáš
56
1 356
Havel Filip
1 356
22
Špaček Matěj
61
1 215
Beneš Jiří
1 215
23
Čechura Přemysl
64
1 080
Dragoun Vítek
1 080
24
Dragoun Dominik
66
950
Juha Roman
950
25
Procházka Radek
72
826
Licek Jiří
826
26
Teplý Jakub
79
707
Novák David
707
poř.
jméno
body
l.body
1
Dobrá Tereza
5
9 320
Dobrý Jakub
9 320
2
Kaltounková Klára
6
7 213
Hlaváček Matouš
7 213
3
Majchrák Kristian
11
5 980
Pourová Barbora
5 980
4
Cibulka Vojtěch
15
5 106
Cibulková Veronika
5 106
5
Viščor Dan
15
4 427
Tupý Petr
4 427
6
Kubů Jáchym
18
3 873
Plodek Adam
3 873
7
Stibůrková Eliška
22
3 404
Smrčka Jiří
3 404
8
Viščorová Nela
23
2 999
Justová Anna
2 999
9
Křenková Monika
24
2 640
Nejezchleba Jakub
2 640
10
Sedlák Štěpán
31
2 320
Václavík Jakub
2 320
11
Vymazalová Agáta
33
2 030
Vymazalová Karolína
2 030
12
Škvařil Patrik
35
1 766
Huk Vítězslav
1 766
13
Pelnář Petr
37
1 523
Mann Štěpán
1 523
14
Křenková Kristýna
45
1 297
Pešková Adéla
1 297
15
Stibůrková Tereza
1 088
Borkovec Bořek
1 088
16
Kovačková Barbora
47
891
Najvárek Ondřej
891
17
Blažek Marek
47
707
Blažek Martin
707
18
Baštářová Veronika
57
0
Baštář Ondřej
0
poř.
jméno
body
l.body
1
Houšková Klára
3
7 029
Milerová Anna
7 029
2
Iljuchin Ilja
7
4 921
Kazey Konstantin
4 921
3
Mrázová Sylvia
8
3 689
Bryx Petr
3 689
4
von Morgen Patrick
12
2 814
Lukačovič Samuel
2 814
5
Frélichová Lucie
17
2 136
Neuvirtová Natálie
2 136
6
Žůrek Pavel
18
1 582
Buřil Miloš
1 582
7
Majchrák Lukáš
20
1 113
Pour Jan
1 113
8
Jenčík Petr
23
707
Mazgaj Robert
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ