Borůvková regata

 Zpět

CTl 171331
Datum 02.09.2017
Dní 2
Místo konání Lipno - Lipno nad Vltavou
Pořadatel YC Lipno nad Vltavou
Zúčastněné třídy Cad-7P,Rs5-7P,RsA-7P,RsF-7P,Q-3C

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Holá Magdaléna
6
8 730
Vychová Zuzana
8 730
2
Kramplová Annamaria
6
6 623
Štursová Lucie
6 623
3
Pfeifer Matyáš
7
5 390
Hrnčířová Vendula
5 390
4
Winklerová Anna
15
4 515
Hálová Lucie
4 515
5
Roček Matyáš
18
3 837
Tkadlec Tadeáš
3 837
6
Málek Mateo
20
3 283
Holubová Tereza
3 283
7
Winkler Adam
22
2 814
Vychová Eliška
2 814
8
Žalud František
23
2 408
Cvikrová Michaela
2 408
9
Pfeiferová Veronika
31
2 050
Bryxová Lucie
2 050
10
Ronovský Jonáš
33
1 730
Motal Filip
1 730
11
Dítětová Tereza
34
1 440
Hrnčíř Matyáš
1 440
12
Pačanda Roman
35
1 176
Holubová Kristýna
1 176
13
Dvořáková Nela
35
932
Hudec Adam
932
14
Motal Adam
39
707
Pačanda David
707
poř.
jméno
body
l.body
1
Lokajíčková Lucie
4
3 303
2
Lojková Karolína
8
2 400
3
Popov Adam
10
1 872
4
Plch Jiří
12
1 497
5
Flosmanová Kristýna
12
1 206
6
Maruš Max
19
969
7
Hanka Vojtěch
22
768
8
Klíma Vojtěch
22
594
9
Lokajíčková Kateřina
26
440
10
Beringer Jan
30
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Dobrá Tereza
4
10 104
Dobrý Jakub
10 104
2
Viščor Dan
8
7 997
Tupý Petr
7 997
3
Kaltounková Klára
13
6 764
Hlaváček Matouš
6 764
4
Buchtová Sarah
14
5 890
Škvařil Patrik
5 890
5
Richterová Eliška
14
5 211
Košatová Lucie
5 211
6
Křenková Monika
16
4 657
Nejezchleba Jakub
4 657
7
Viščorová Nela
18
4 188
Justová Anna
4 188
8
Koštýř Michal
24
3 782
Mann Štěpán
3 782
9
Pelnář Petr
30
3 424
Baštář Ondřej
3 424
10
Dadák Lukáš
30
3 104
Huk Vítězslav
3 104
11
Majchrák Kristian
31
2 814
Pourová Barbora
2 814
12
Košata Lukáš
35
2 550
Smrčka Jiří
2 550
13
Hlavsa Vilém
40
2 306
Valenová Barbora
2 306
14
Stibůrková Tereza
2 081
Borkovec Bořek
2 081
15
Křiváková Magdalena
44
1 871
Koláčková Jasmína
1 871
16
Szmaragowski Dominik
47
1 675
Szmaragowski David
1 675
17
Brhelová Iva
52
1 491
Burger Leon
1 491
18
Svobodová Sára
58
1 317
Richter Jan
1 317
19
Křenková Kristýna
59
1 153
Pešková Adéla
1 153
20
Blažek Marek
60
997
Blažek Martin
997
21
Kovačková Barbora
63
848
Najvárek Ondřej
848
22
Borkovcová Barbora
64
707
Stibůrková Eliška
707
poř.
jméno
body
l.body
1
Bryx Petr
4
5 600
2
Horák Miroslav
7
3 493
3
Prokýšek Petr
9
2 260
4
Mrázová Sylvia
10
1 385
5
Bříza Petr
15
707
poř.
jméno
body
l.body
1
Houšková Klára
3
7 997
Milerová Anna
7 997
2
Lukačovič Samuel
7
5 890
Van Morgen Patrick
5 890
3
Szmaragowski Daniel
12
4 657
Szmaragowski Michaela
4 657
4
Martinkovičová Monika
15
3 782
Motl Luboš
3 782
5
Veselý Štěpán
17
3 104
Jarošová Natálie
3 104
6
Iljuchin Ilja
19
2 550
Dvořák Jan
2 550
7
Hajný Martin
20
2 081
Sitař Robin
2 081
8
Bartoš Richard
23
1 675
Buřil Miloš
1 675
9
Jenčík Petr
26
1 317
Veselá Elena
1 317
10
Lejčarová Klára
27
997
Kratochvíl Zdeněk Eduard
997
11
Majchrák Lukáš
30
707
Pour Jan
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ