Závod mladých nadějí

 Zpět

CTl 172005
Datum 08.07.2017
Dní 2
Místo konání Velké Dářko
Pořadatel Yacht Club Velké Dářko
Zúčastněné třídy Bic-7P,Evr-4K,Q-4K,L47-4K,L47-3C,L47-3M,Q-3M,Q-3C,Bic-3M,Evr-3M

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Jurečka Šimon
7
6 129
2
Hála Petr
4 925
3
Rek Adam
11
4 221
4
Jaroš Adam
16
3 721
5
Kališová Marketa
19
3 334
7
Hála Jan
2 749
8
Ptáčková Tereza
33
2 517
9
Popov Adam
33
2 312
10
Lokajíčková Lucie
33
2 129
11
Konopík Tomáš
39
1 964
12
Šebková Kristýna
43
1 813
13
Dokoupilová Linda
53
1 674
14
Hofmanová Barbora
56
1 545
15
Hálová Anna
56
1 425
16
Chalupníková Klára
61
1 313
18
Ostrý Dominik
72
1 108
19
Hanák Jakub
73
1 014
20
Dokoupilová Beáta
75
925
21
Hýža Vít
77
841
23
Lokajíčková Kateřina
87
683
24
Fanfrlová Eliška
88
609
25
Novák Matěj
99
538
26
Hrubý Lukáš
113
470
27
Tománková Lucie
113
404
28
Ptáčková Markéta
116
0
poř.
jméno
body
l.body
1
Kubík Michal
11
5 519
2
Žáček Jiří
11
4 315
3
Kafka Richard
13
3 611
4
Soukal ml. Miloslav
16
3 111
5
Mlejnek Tomáš
17
2 723
6
Plodek Adam
18
2 406
7
Kršňák Jakub
21
2 139
8
Kafka Roman
24
1 907
9
Kubík Martin
38
1 702
10
Wehrenbergová Anna
38
1 519
11
Konopáč Daniel
41
1 353
12
Mojdl Ondřej
46
1 202
13
Mojdlová Kateřina
46
1 063
14
Kršňák Jan
52
935
15
Hodačová Veronika
53
815
16
Kaiser Ondřej
57
703
17
Valdhans Vít
57
597
18
Směšný Marek
61
498
19
Novohradský Filip
69
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Moučka ml. Vítězslav
4
4 016
2
Samec Marek
14
2 812
3
Moučková Hana
14
2 108
4
Vacula Jiří
15
1 608
5
Hudáková Tereza
17
1 220
6
Provazníková Barbora
20
904
7
Veselá Elena
21
636
8
Vysloužil Zdeněk
22
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Pospíšil Martin
5
12 211
2
Štěpánek Jan
7
10 104
3
Štěpánský Adam
13
8 871
4
Himmelová Klára
14
7 997
5
Chalupníková Kristýna
15
7 318
6
Horáček Jonáš
16
6 764
7
Švíková Kateřina
17
6 295
8
Sadílková Nela
23
5 890
9
Rašková Adéla
23
5 531
10
Říčanová Nicol
27
5 211
11
Mikulec Martin
28
4 921
12
Šplíchal Filip
30
4 657
13
Sadílek Adam
34
4 414
14
Himmel Jiří
35
4 188
15
Altmannová Kateřina
37
3 979
16
Raška Marek
38
3 782
17
Drda David
42
3 598
18
Netík Pavel
42
3 424
19
Müller Ondřej
50
3 260
20
Švíková Bára
55
3 104
21
Skřepek Šimon
56
2 956
22
Wagner David
63
2 814
23
Komendová Kateřina
65
2 679
24
Diviš Lukáš
71
2 550
25
Tlapák Vojtěch
73
2 426
26
Piňosová Kristýna
76
2 306
27
Neckařová Martina
77
2 192
28
Dvořák Rudolf
77
2 081
29
Parchomenko Ondřej
79
1 974
30
Štěpánková Markéta
85
1 871
31
Rais Michal
85
1 772
32
Šeliga Teodor
89
1 675
33
Samcová Klára
91
1 582
34
Provazník Samuel
96
1 491
35
Richterová Ludmila
100
1 403
36
Lojínová Alexandra
100
1 317
37
Hasman Radim
100
1 234
38
Tlapáková Zuzana
111
1 153
39
Marek Filip
116
1 074
40
Hykrdová Markéta
118
997
41
Slíva Matěj
129
922
42
Voříšek Filip
135
777
42
Kříž Jan
135
777
42
Loužek Štěpán
135
777
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ