Bambusová regata

 Zpět

CTl 172006
Datum 15.07.2017
Dní 2
Místo konání Velké Dářko
Pořadatel TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
Zúčastněné třídy L47-7P,Q-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Wehrenberg Lukáš
9
13 990
2
Kraus Lukáš
13
11 883
3
Hála Petr
18
10 651
4
Kraus Tobiáš
19
9 776
5
Rek Adam
22
9 098
6
Mlejnek Tomáš
23
8 543
7
Jaroš Adam
33
8 075
8
Ondrej Syitas
34
7 669
9
Brestovský Oliver
38
7 311
10
Kališová Marketa
40
6 990
11
Tlapák Vojtěch
43
6 701
12
Jurečka Šimon
45
6 436
13
Himmelová Klára
48
6 193
14
Piňosová Kristýna
54
5 967
15
Kučera Matěj
58
5 758
16
Švíková Bára
62
5 562
17
Lokajíčková Lucie
65
5 377
18
Chalupníková Kristýna
67
5 203
19
Slosiar Leo
72
5 039
20
Šindelka Ondřej
72
4 883
21
Plch Jiří
73
4 735
22
Popov Adam
74
4 593
23
Halouzka Michal
76
4 458
24
Tlapáková Zuzana
77
4 329
25
Valenová Barbora
83
4 205
26
Paigerová Vanda
88
4 086
27
Hála Jan
99
3 971
28
Přikryl Jeremiáš
106
3 860
29
Hasman Radim
108
3 754
30
Himmel Jiří
110
3 651
31
Šebková Kristýna
115
3 551
32
Rais Michal
118
3 454
33
Konopík Tomáš
119
3 361
34
Vyoral Dominik
122
3 270
35
Rabasová Adéla
123
3 182
36
Sušil Jan
129
3 096
37
Dokoupilová Linda
142
3 013
38
Ptáčková Tereza
145
2 932
39
Hálová Anna
2 853
40
Flídr Jaromír
146
2 776
41
Lojková Karolína
146
2 701
42
Klíma Ondřej
169
2 628
43
Dokoupilová Beáta
170
2 556
44
Kříž Jan
170
2 486
45
Chalupníková Klára
178
2 418
46
Hartig Bartoloměj
180
2 351
47
Hrubý Lukáš
181
2 286
48
Brestovská Tamara
182
2 222
49
Motlíková Pavlína
182
2 159
50
Hanák Jakub
186
2 098
51
Ostrý Dominik
191
2 037
52
Hýža Vít
197
1 978
53
Dymák Matyáš
203
1 920
54
Juha Jan
207
1 864
55
Rezek Richard
212
1 808
56
Kováč Richard
215
1 753
57
Fanfrlová Eliška
220
1 699
58
Lokajíčková Kateřina
224
1 646
59
Novák Vojtěch
226
1 594
60
Provazník Dan
227
1 543
61
Bělunková Tatiana
230
1 493
62
Navrátilová Helena
234
1 444
63
Čížková Barbora
234
1 395
64
Novák Adam
238
1 347
65
Hála Jakub
1 300
66
Zajíček Krištof
242
1 254
67
Hejnová Karolína
242
1 208
68
Kučerová Michaela
247
1 163
69
Beerová Anežka
255
1 118
70
Veselý Štěpán
264
1 075
71
Novák Matěj
271
1 032
72
Štafa Patrick
272
989
73
Tománková Lucie
292
947
74
Hešková Karolína
308
906
75
Štolbová Ela
310
865
76
Ptáčková Markéta
311
825
77
Kováč Vladimír
312
785
78
Dymáková Liliana
313
746
79
Blatecký Martin
320
707
poř.
jméno
body
l.body
1
Müller Ondřej
9
8 505
2
Moučka ml. Vítězslav
12
6 397
3
Burska Zosia
16
5 165
4
Vaszi Mikuláš
23
4 290
5
Hudáková Tereza
33
3 612
6
Sovadina Petr
39
3 058
7
Moučková Hana
42
2 589
8
Vacula Jiří
44
2 183
9
Bauerová Markéta
51
1 825
10
Provazníková Barbora
53
1 505
11
Veselá Elena
54
1 215
12
Samec Marek
58
950
13
Vysloužil Zdeněk
60
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ