nahrávám, chvilku strpení...
CTL | Datum | Název | Třídy | Místo | Pořadatel | |
---|---|---|---|---|---|---|
171206 | 03.06.2017 | Župní přebor
pozor změna termínu !!!! |
Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-1 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
171625 | 21.10.2017 | Zlatá sekyrka
změna termínu |
Fin-1 | Labe Roudnice | YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s. | |
171602 | 15.04.2017 | Zlatá plachta Barbory 47. ročník | Evr-3C,Spl-3C,L47-2,Q-1 | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
171222 | 30.09.2017 | Zhasnutý kahan | Fin-4K | Turynský rybník | Yacht Club Kladno | |
172005 | 08.07.2017 | Závod mladých nadějí | Bic-7P,Evr-4K,Q-4K,L47-4K,L47-3C,L47-3M,Q-3M,Q-3C,Bic-3M,Evr-3M | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
174257 | 03.06.2017 | Young Europeans Sailing | L47-8iz | Kiel, Německo | KYC | |
174253 | 03.06.2017 | YES - Young Europeans Sailing | Las-8iz | Kiel-Schilksee | Kieler Yacht-Club | |
174223 | 21.04.2017 | XXVII ŚLĄSKI PUCHAR OPTIMISTA 2017 | Q-7iz | Rybník | Śląski Okręgowy Związek Żeglarski | |
184116 | 06.12.2017 | XIX SEMANA OLIMPICA CANARIA DE VELA
pořadatel: RCNGC |
Las | Gran Canaria | 9927 - esp - spain | |
174325 | 07.10.2017 | XIX SEMANA OLIMPICA CANARIA DE VELA | Las-8iz | Las Palmas de Gran Canaria | Club Náutico de Gran Canaria | |
174006 | 25.02.2017 | XII. AOW + Mistrovství Španělska LaR | Lar-12mm | Cádiz | Federacion Andaluza de Vela | |
174201 | 27.01.2017 | X TROFEO INTERNATIONAL OPTIMIST TROPHY | Q-10iz | Torrevieja, Španělsko | Reál Club Náutico Torrevieja | |
173247 | 17.06.2017 | Worlds disabled | OT-36ms | Kiel- Schilksee | World sailing - Kiel Schilksee | |
174207 | 10.03.2017 | WINNER SAN SIMON CUP | Q-10iz | IZOLA, SLOVINSKO | Jadralni klub Ljubljan | |
171107 | 17.06.2017 | Windy point regata | Rs7-7P,RsA-7P | Černá v Pošumaví | YC Lískovec, z.s. | |
174252 | 04.07.2017 | Warnemunde woche | Las-10iz | Warnemunde | Warnemunde yacht club | |
171112 | 07.10.2017 | Vytrvalostní závod | Kaj-2 | Vltava Praha | Český Yacht Klub | |
172135 | 24.06.2017 | Voltax regata | Vau-3M,Kaj-1,Sta-1 | Vranovská přehrada | Yacht club Znojmo, z.s. | |
171220 | 30.09.2017 | Veteránská regata-mem J. Sosnovce
změna termínu |
Evr-2,Fin-1,Q-1 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
172009 | 23.06.2017 | Veteran Cup Finn | Fin-3R | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
172136 | 24.06.2017 | Veterán Cup | Rac-3M,Bic-3M | Brněnská přehrada | Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s. | |
172120 | 20.05.2017 | Věstonická Venuše | Rac-7P,Fun-7P,Rsx-7P,Bic-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
171303 | 29.04.2017 | Velký cena YC Lipna | 29r-7P,Rs5-7P,Rs7-7P,RsA-7P | Lipno - Lipno nad Vltavou | YC Lipno nad Vltavou | |
172123 | 27.05.2017 | Velká cena YC Dyje | L47-7P,Lar-7P,Vau-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
174002 | 15.09.2017 | Velká cena Slovenska MMSR - okruhový jachting | 420-12mm,470-12mm,Bic-12mm,Evr-12mm,Fin-12mm,Lar-12mm,Q-12mm,Rac-12mm,Vau-12mm,Vau-6ip | Liptovská Mara | SVK - Slovak Republic | |
174001 | 01.09.2017 | Velká cena Slovenska MMSR - kajutové lodě | Kaj-12mm | Liptovská Mara | SVK - Slovak Republic | |
171115 | 27.10.2017 | Velká cena Prahy | TMR-12mr | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
172405 | 27.05.2017 | Velká cena Ostravy | 420-4K,Evr-4K,Fb-4K,420-3C,420-3M,420-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Q-2 | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
172122 | 27.05.2017 | Velká cena Optimist | Q-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
177006 | 28.01.2017 | Velká Cena DN | DN-7P,DN-2 | Nejlepší Led | ALT Lední jachty | |
174295 | 01.04.2017 | Velikonoční regata | Nj-8iz | Chorvatsko Murter | JK-ZAL | |
172130 | 17.06.2017 | Veletržní regata
závod zrušen - kolize termínů |
Lar-3M,Las-3M,Q-3M,Lar-2,L47-1,Fin-1,Vau-1 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
173213 | 22.07.2017 | Vaurien World Championships | Vau-36ms | Lubie Lake - Poland | Yacht Club Jermak | |
174288 | 13.10.2017 | V.Interpohar - Puchar Rybnika | Q-10iz | Rybník | TS KUŹNIA RYBNIK | |
174243 | 29.04.2017 | United 4 sailing Medemblik - Eurocup #2 | RsF-10iz | Medemblik | United 4 Sailing | |
172208 | 16.09.2017 | Tvarůžková regata
pozor změna termínu !!!! |
Rac-3M | Moravičany | Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice | |
174226 | 09.03.2017 | trophy.arenaltrainingcamps | Las-10iz | Arenal Palma de Mallorca | CNARENAL | |
171716 | 09.09.2017 | Trojúhelník Pepy Jurka
VPOZ |
Rac-1,OT-1 | Kristýna | Jachetní klub Kristýna Hrádek nad Nisou, z.s. | |
174294 | 03.06.2017 | TROFEO MARINAS | Orc-4iz | Monfalcone; Italy | YCH-YachtClubHannibal | |
174256 | 03.06.2017 | Trofeo Marinas | Orc-7iz | Monfalcone; Italy | YCH-YachtClubHannibal | |
174301 | 05.01.2017 | Trofeo Marcello Campobasso 2017 | Q-10iz | Neapol - Itálie | RYCC Savoia Neapol | |
174287 | 21.10.2017 | Trofeo Ezio Torboli | Q-10iz | Riva del Garda - Italy | F R A G L I A V E L A R I V A | |
174286 | 14.10.2017 | Trichter regatta | Evr-8iz | Großer Brombachsee | Yacht-Club Noris e. V. | |
171203 | 22.04.2017 | Toušeňský pohár
přesun koef. Fb-3C ze závodu 17-1401 |
Fb-3C,420-3C,Cad-3C,Fb-3R,RsA-1 | Jezero Poděbrady | Jachtklub Toušeň, z.s. | |
174273 | 23.09.2017 | Tornado regatta | Tor-7iz | Arco - Garda - ITA | Circolo Vela Arco | |
172106 | 22.04.2017 | To je celá, to je půl
závod se neuskutečnil |
Fb-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
172114 | 06.05.2017 | To je celá to je půl | RsT-7P,RsF-7P,RsV-7P,RsO-7P | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
171325 | 17.08.2017 | The Crown Cup - ME+MČR | Rs7-24me,Rs5-12mr,RsF-12mr,Rs7-12mr,RsA-8vc,Rs5-8mz,RsF-8mz,RsA-7P,RsF-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
172403 | 29.04.2017 | Těrlická regata | Rac-4K | Těrlicko - KJT | HTJ Odra Ostrava, z.s. | |
171511 | 23.09.2017 | Švestková regata | L47-7P,Las-7P,Evr-3C,Fin-1,Q-1,Fin-3C | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
171218 | 09.09.2017 | Štít města Poděbrad | 420-3C,420-3M,Cad-2,Fb-2,Q-2,Evr-1,Pir-1 | Jezero Poděbrady | Jachtklub Toušeň, z.s. | |
171405 | 06.05.2017 | Štít města Plzně | Q-4K,Bic-3C,Pir-3C,Pir-2 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
171906 | 12.08.2017 | Štít města Pardubic | Q-4K,Fin-3C,Evr-2 | Sec | Yachtclub Pardubice, z.s. | |
171605 | 10.06.2017 | Štít města Litoměřic | Evr-2,Kaj-2,470-1 | Labe-Křešice | JO Slavoj Litoměřice, z.s. | |
172161 | 13.09.2017 | Štatl Cup III
závod se neodjel z povětrnostních důvodů |
Lar-2,Las-1,L47-1,Fin-1,Vau-1 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
172132 | 21.06.2017 | Štatl Cup II | Lar-2,Las-1,L47-1,Fin-1,Vau-1 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
172104 | 19.04.2017 | Štatl Cup I | Lar-2,Las-1,L47-1,Fin-1,Vau-1 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
179909 | 18.03.2017 | Školení rozhodčích KSJ 24 | R2, R3 | Soběšovice, Hotel Maják, Žermanická přeh | KSJ kraj Moravskoslezský | |
179906 | 18.03.2017 | Školení rozhodčích KSJ 18+19 | R2,R3 | Hradec Králové | KSJ kraj Královéhradecký | |
179904 | 10.03.2017 | Školení rozhodčích KSJ 16+17 | R3,R2 | Duchcov | Valná hromada | |
179905 | 04.03.2017 | Školení rozhodčích KSJ 14+15 | R3, R2 | Plzeň | KSJ kraj Plzeňský | |
179908 | 01.04.2017 | Školení rozhodčích KSJ 11+12 | R2,R3,J2,U2 | Praha - Strahov | Valná hromada | |
179903 | 04.03.2017 | Školení rozhodčích - KSJ21 | R2,R3 | Pavlov | KSJ Jmk, z.s. | |
179901 | 18.02.2017 | Školení rozhodčích - KSJ20,21,22,23 | R2, R3 | LS Brno | KSJ Jmk, z.s. | |
179907 | 18.03.2017 | Školení rozhodčích - KSJ13 | R2, R3 | České Budějovice | Krajský svaz jachtingu Jihočeského kraje | |
179902 | 25.02.2017 | Školení národních rozhodčích | R1,J1,U1 | Vlašim | Valná hromada | |
172004 | 01.07.2017 | Šilhánkův memoriál | Evr-7P,Lar-7P | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
174019 | 18.05.2017 | Swiss Nationals 2017 | Fb-12mm | Mammern | Segler-Vereinigung Mammern | |
171221 | 28.09.2017 | Svatováclavský závan | Fin-3V,Q-2,Spl-2 | Turynský rybník | Yacht Club Kladno | |
172171 | 28.09.2017 | Sváteční pohár | RsT-3M,RsV-7P,RsO-7P, RsF-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
174245 | 10.06.2017 | Super CUP Balaton | Bic-8iz,Rac-8iz | Balaton Laguna Yacht Club | MSZA | |
174225 | 06.05.2017 | Super Cup | Rac-8iz,Bic-8iz | Domaša - SVK | ATU Košice | |
171504 | 10.06.2017 | Stříbrná plachetnice | Lar-3C,Las-3C | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
174303 | 14.09.2017 | Stavební regatta 2017 | Nj-1 | Biograd na Moru, Chorvatsko | Hollidays sailing | |
177027 | 09.09.2017 | Stauseepokal | Cad-3C | Bautzen | Asociace lodní třídy Cadet, z.s. | |
174203 | 17.02.2017 | State Victoria Champion ship 2017 | Fin-7iz | Melbourne | BRYC | |
172124 | 27.05.2017 | Starobrno Cup a Krajský přebor | Rac-3M,Bic-3M, Rac-4K,Bic-4K | Brněnská přehrada | Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s. | |
177031 | 21.10.2017 | STAR finále | Sta-7P | Máchovo Jezero | ALT Star z.s. | |
174259 | 04.08.2017 | Srebrny Żagiel Optimista | Q-7iz | Poznaň-Kiekrz | Jacht Klub Wielkopolski | |
174238 | 03.06.2017 | Spring Cup 2017 | 420 | Neusiedl am See, AUT | UYCNs | |
172111 | 29.04.2017 | Spring Cup | 420-7P,Fb-7P,Lar-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
174229 | 29.04.2017 | Split 1700 | Q-7iz | Split | JK Split | |
174299 | 15.10.2017 | SP Gamagori | Las-16iz | Gamagori, JPN | Gamagori, JPN | |
179802 | 05.08.2017 | Soustředění optimist ČYK | Q | Lipno - Černá v Pošumaví | Český Yacht Klub | |
179801 | 01.07.2017 | Soustředění Optimist - JK Brno | Q | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
172421 | 31.07.2017 | Soustředění Olešná
VPOZ |
Q-1 | Olešná | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
174030 | 17.06.2017 | Slovenian Open Championship, Portoroz &# | Ssc-12mm | Marina Portoroz - monocup | Marina Portorz | |
171301 | 08.04.2017 | Slavoj Cup | Pir-3C,Evr-2,Q-2 | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
171215 | 12.08.2017 | Slapská 24 hodinovka
VPOZ |
Kaj-1 | Slapy Měřín | Jachtklub Královská, z.s. | |
171503 | 27.05.2017 | SKP Plzeňského a Karlovarského Kraje | 420-4K,Fb-4K,RsF-4K,Fb-3C | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
171720 | 30.09.2017 | Skiregata | Bic-4K,Bic-3C,Rac-2,OT-1,Q-1,Vau-1 | Jablonec | TJ Delfín Jablonec | |
171151 | 16.09.2017 | Skiffmania II.
přesun ze závodu 172164 |
Rs7-7P,29r-7P | Nechranice | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
171104 | 06.05.2017 | Skiffmania | 29r-7P,Rs7-7P | Nechranice | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
177012 | 25.02.2017 | Severní vítr | DN-3C,DN-2 | Nejlepší Led | ALT Lední jachty | |
171507 | 12.08.2017 | Senior Cup | Bic-3C,Rac-3C,CaO-2,Q-2,Ok-2 | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
173246 | 16.10.2017 | SeaScape Cup–european championship | Ssc-24me | Lago di Garda - malcesine | stickl | |
171707 | 20.05.2017 | Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 | Fin-4K,Pir-4K,Fb-4K | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
171506 | 22.07.2017 | Sdružený krajský přebor | Rac-4K,Rac-3C,CaO-2,Q-1,Ok-2 | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
174285 | 07.08.2017 | Sailing World Championships Test event | Rsx-10iz | Aarhus, DEN | World Sailing | |
174213 | 14.04.2017 | Sailing Point Easter Regatta 2017 | Q-10iz | Portorož | Jadralni klub Pirat Portorož | |
174317 | 03.06.2017 | Saar-Lor-Lux Regatta- Mistrovství Sárska | T24-8iz | Bostalsee | Yacht Club Saarbrucken | |
174234 | 07.04.2017 | RYBNICKIE REGATY ŻEGLARSKIE | Q-4iz | Rybník | TS KUŹNIA RYBNIK | |
173204 | 06.05.2017 | RSX European Championships | Rsx-24me | Marseille, FRA | FF Voile | |
173235 | 23.09.2017 | RS:X WINDSURFING WORLD CHAMPIONSHIP 2017 | Rsx-36ms | Enoshima, JPN | JPN | |
173208 | 21.07.2017 | RS Feva World Championships | RsF-24ms | Ijsselmeer - Medemblik | RYCH + IRSFCA | |
173226 | 23.07.2017 | ROOSTER RS AERO WORLD CHAMPIONSHIP 2017 | RsA-24ms | Carnac, France | YC Carnac, France | |
174307 | 18.10.2017 | Rolex Middle Sea Race - Coastal Race | Nj-16iz | Malta | RMYC | |
174308 | 21.10.2017 | Rolex Middle Sea Race | Orc-16iz | Malta | RMYC | |
177025 | 25.08.2017 | Rofi pokal | Fin-7P | Attersee | "ALT FINN z.s." | |
174011 | 03.06.2017 | Rip Curl Kupa 2017- Mistrovstvi Madarska | Rsx-4mm | Alsoors, HUN | Alpesi Club | |
174321 | 06.06.2017 | Regata Trend | Nj-4iz | Murter Chorvatska | JK ZAL | |
174224 | 04.05.2017 | Regata Sv. Dujma 2017 | Q-8iz | Split | JK Mornar Split | |
171614 | 19.08.2017 | Regata Petra Zouhara | Evr-2,470-1,Fin-1,Q-1 | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
171201 | 04.06.2017 | Regata Neumann institut
změna termínu !!! |
Evr-2,Fin-1,Q-1 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
171607 | 17.06.2017 | Regata Lovosice + KP | Kaj-4K | Žernoseky | Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl | |
171109 | 02.09.2017 | Regata Laguna
VPOZ |
Kaj- 1 | Slapy | TJ Císařská louka - yachting, z.s. | |
174235 | 12.08.2017 | Regata Fatranu | Vau-6ip | Litovská Mara | SVK - Slovak Republic | |
171327 | 26.08.2017 | Radavský pohár
VPOZ |
Kaj-1 | Orlík | Yacht Club Písek,z.s. | |
171314 | 24.06.2017 | Radavská regata
VPOZ |
Kaj-1 | Orlík | Yacht Club Písek,z.s. | |
174255 | 10.06.2017 | R egaty Trzy Mola 2017 | OT-7iz | Sopot, Polsko | UKS Navigo | |
174228 | 11.05.2017 | Puchar YKP Gdynia | Q-7iz | Gdynia | YKP Gdynia | |
174323 | 15.09.2017 | PUCHAR WÓJTA GMINY CHEŁM ŚLĄSKI | Lar-2iz | Chelm Slaski | UKS SILESIA CHEŁM ŚLĄSKI | |
174236 | 19.05.2017 | Puchar Polskiego Zwią zku Żeglarskiego | OT-4iz | Krynica Morska | ||
174248 | 17.06.2017 | PUCHAR POLSKI POŁUDNIOWO-ZACHODNIEJ | Q-4iz | Mietkow | UKS ŻEGLARZ WROCŁAW | |
174233 | 20.05.2017 | PUCHAR NYSY | Q-7iz | Nysa | Klub Żeglarski „Nysa” | |
174247 | 09.06.2017 | PUCHAR BURMISTRZA PSZCZYNY | Q-4iz | Pszczyna | Moris Pszczyna | |
174260 | 09.06.2017 | PUCHAR BURMISTRZA PSZCZYNY | Lar-1iz | Pszczyna | Moris Pszczyna | |
174269 | 01.09.2017 | PUCHAR BESKIDÓW - INTERPUCHAR | Q-8iz | Žywiec | UKS WIKING | |
171211 | 28.06.2017 | Přebor ČOS - dálková plavba | Cad-3D,Evr-3D,Fb-3D,Fin-3D,Q-3D | Orlík - Radava | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
177001 | 07.01.2017 | První led | DN-3C,DN-2 | Nejlepší Led | ALT Lední jachty | |
174268 | 03.08.2017 | Promotion | Cad-10iz | Bruinisee, Nizozemí | The Dutch Cadet Class Association (DCCA) | |
171113 | 14.10.2017 | Primátorský Štít | Cad-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K,RsF-4K,Cad-3C,420-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,RsF-3C | Vltava Praha | Český Yacht Klub | |
172177 | 15.10.2017 | Prigl rejs XXVI
závod se neuskutečnil |
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
172170 | 27.09.2017 | Prigl rejs XXV
závod se neodjel z povětrnostních důvodů |
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
172166 | 20.09.2017 | Prigl rejs XXIV
závod se neuskutečnil |
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
172162 | 13.09.2017 | Prigl rejs XXIII
VPOZ |
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
172157 | 06.09.2017 | Prigl rejs XXII
závod se neuskutečnil |
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
172155 | 30.08.2017 | Prigl rejs XXI
VPOZ |
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
172151 | 23.08.2017 | Prigl rejs XX
VPOZ |
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
172148 | 09.08.2017 | Prigl rejs XVIII
závod se neodjel z povětrnostních důvodů |
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
172144 | 02.08.2017 | Prigl rejs XVII
závod se neuskutečnil |
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
172143 | 26.07.2017 | Prigl rejs XVI
VPOZ |
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
172141 | 19.07.2017 | Prigl rejs XV
VPOZ |
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
172150 | 16.08.2017 | Prigl rejs XIX
závod se neodjel z povětrnostních důvodů |
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
172139 | 12.07.2017 | Prigl rejs XIV
závod se neodjel z povětrnostních důvodů |
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
172138 | 28.06.2017 | Prigl rejs XIII
závod se neuskutečnil |
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
172133 | 21.06.2017 | Prigl rejs XII
VPOZ |
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
172129 | 14.06.2017 | Prigl rejs XI
VPOZ |
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
172127 | 07.06.2017 | Prigl rejs X
VPOZ |
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
172125 | 28.05.2017 | Prigl rejs VIII | RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
172121 | 24.05.2017 | Prigl rejs VII
VPOZ |
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
172119 | 17.05.2017 | Prigl rejs VI
VPOZ |
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
172117 | 10.05.2017 | Prigl rejs V
závod se neuskutečnil |
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
172126 | 31.05.2017 | Prigl rejs IX
závod se neodjel z povětrnostních důvodů |
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
172113 | 03.05.2017 | Prigl rejs IV
závod zrušen z povětrnostních důvodů |
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
172109 | 26.04.2017 | Prigl rejs III
závod zrušen z povětrnostních důvodů |
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
172105 | 19.04.2017 | Prigl rejs II
závod zrušen z povětrnostních důvodů |
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
172102 | 12.04.2017 | Prigl rejs I
závod zrušen z povětrnostních důvodů |
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
174319 | 21.09.2017 | Prien City Cup | T24-8iz | Chiemsee | Segelclub Prien Chiemsee | |
171143 | 27.09.2017 | Pražský točák XXVI.
závod se neodjel - bezvětří |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
171142 | 20.09.2017 | Pražský točák XXV.
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
171141 | 13.09.2017 | Pražský točák XXIV.
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
171140 | 06.09.2017 | Pražský točák XXIII.
závod se neodjel - bezvětří |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
171139 | 30.08.2017 | Pražský točák XXII.
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
171138 | 23.08.2017 | Pražský točák XXI.
závod se neodjel - bezvětří |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
171137 | 16.08.2017 | Pražský točák XX.
závod se neodjel - bezvětří |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
171135 | 02.08.2017 | Pražský točák XVIII.
závod se neodjel - bezvětří |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
171134 | 26.07.2017 | Pražský točák XVII.
závod se neodjel - bezvětří |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
171133 | 19.07.2017 | Pražský točák XVI.
závod se neodjel - bezvětří |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
171132 | 12.07.2017 | Pražský točák XV.
závod se neodjel - bezvětří |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
171136 | 09.08.2017 | Pražský točák XIX.
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
171131 | 05.07.2017 | Pražský točák XIV.
závod se neodjel - bezvětří |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
171130 | 28.06.2017 | Pražský točák XIII.
závod se neodjel - bezvětří |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
171129 | 21.06.2017 | Pražský točák XII.
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
171128 | 14.06.2017 | Pražský točák XI.
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
171127 | 07.06.2017 | Pražský točák X.
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
171125 | 24.05.2017 | Pražský točák VIII.
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
171124 | 17.05.2017 | Pražský točák VII.
závod se neodjel - bezvětří |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
171123 | 10.05.2017 | Pražský točák VI.
závod se neodjel - bezvětří |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
171122 | 03.05.2017 | Pražský točák V.
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
171126 | 31.05.2017 | Pražský točák IX.
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
171121 | 26.04.2017 | Pražský točák IV.
závod se neodjel - bezvětří |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
171120 | 19.04.2017 | Pražský točák III.
bezvětří - závod se neodjel |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
171119 | 12.04.2017 | Pražský točák II.
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
171118 | 05.04.2017 | Pražský točák I.
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
171212 | 28.07.2017 | Prázdniny v půli | Fin-2,Q-2,Spl-2 | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
172419 | 15.07.2017 | Prázdninový závod II.
VPOZ |
Fb-1,L47-1,Lar-1,Las-1,Q-1,Evr-1,Fin-1 | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
172411 | 15.07.2017 | Prázdninový závod
závod se neuskutečnil |
Fb-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-2,Evr-1,Fin-1 | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
172140 | 15.07.2017 | Prázdninovej rejs | Fin-3M,RsT-3M,RsF-3M,RsV-3M,RsO-3M,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
171908 | 02.09.2017 | Prázdninová regata | Spl-4K,Q-2 | Dlouhý rybník Lanškroun | TJ Lanškroun - Jachting | |
172418 | 17.06.2017 | PRAJZSKA RACE
nově vložený závod - VPOZ |
Q-1,Fin-1 | Štěrkovna Hlučín | Valná hromada | |
171108 | 14.07.2017 | Prague Sail Open | MR-12mr | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
172175 | 07.10.2017 | Poslední vítr
závod zrušen bez náhrady |
Fb-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
172179 | 28.10.2017 | Poslední sváteční pohár
závod se neuskutečnil |
RsT-3M,RsV-3M,RsO-3M, RsF-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
171505 | 08.07.2017 | Porcelán Cup | Las-3C | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
172173 | 28.09.2017 | Pohárový závod
420-7P přesunuto na nový závod 17-1343 |
Cad-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
171207 | 20.05.2017 | Pohár YC Kladno | Fin-2 | Turynský rybník | Yacht Club Kladno | |
172002 | 17.06.2017 | Pohár Vysočiny | Bic-7P,Rac-7P,RsX-7P | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
177009 | 11.02.2017 | Pohár Václava Hudce | DN-3C,DN-2 | Nejlepší Led | ALT Lední jachty | |
171205 | 06.05.2017 | Pohár SOSIOS | Evr-2,Fin-1,Q-1 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
174292 | 14.10.2017 | Pohár Slovana | Fin-4iz | Senec | Slovan | |
174230 | 18.03.2017 | Pohár Ruska | Dn-10iz | jezero Bajkal | RUS | |
171803 | 03.06.2017 | Pohár Rozkoše | Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P,Bic-7P | Rozkoš | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
171701 | 01.04.2017 | Pohár Noprosu | Fin-3C,Fin-2,Q-1 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
171343 | 30.09.2017 | Pohár Nikose Drougkase
nově vložený závod místo závodu CTL 17-2173 |
420-7P | Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
171219 | 16.09.2017 | Pohár města Neratovic | 420-2,Cad-2,Fb-2 | Jezero Poděbrady | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
177002 | 08.01.2017 | Pohár Máchova Jezera | DN-7P,DN-2 | Nejlepší Led | ALT Lední jachty | |
172303 | 14.10.2017 | Pohár Kroměříže | Evr-2,L47-2,Lar-2,Q-2 | štěrkovna Hráza | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
172183 | 04.10.2017 | Pohár JMK 4 | Q-2 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
172182 | 28.06.2017 | Pohár JMK 3 | Q-2 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
172181 | 17.05.2017 | Pohár JMK 2 | Q-2 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
172180 | 12.04.2017 | Pohár JMK 1 | Q-2 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
171310 | 10.06.2017 | Pohár Hluboké | Pir-7P,Evr-3C,Q-2 | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
171702 | 08.04.2017 | Pohár Haas+Sohn
změna termínu !!! |
Fin-7P,Fin-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
171304 | 13.05.2017 | Pohár D.I.M. | Rac-3C,Bic-3C | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
171204 | 29.04.2017 | Pohár Bohemia | 420-2,Cad-2,Fb-2,Evr-1,Q-1 | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
174232 | 17.03.2017 | Pohár Asie | Dn-10iz | jezero Bajkal | RUS | |
177007 | 29.01.2017 | Pohár 311. Perutě | DN-7P,DN-2 | Nejlepší Led | ALT Lední jachty | |
171223 | 14.10.2017 | Pohár 155 let Sokola
změna termínu |
Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-1 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
172209 | 09.09.2017 | Podzimní sokolská regata | Vau-7P,Vau-6ip,Q-2 | Tovačov | TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu | |
171621 | 07.10.2017 | Podzimní regata Václava Vacka 21. ročník | Evr-3C,Spl-3C,Evr-2,Q-2 | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
171214 | 05.08.2017 | Poděbradský TEAM RACE | TR-7P | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
171407 | 17.06.2017 | Pětadvacet | Evr-1,Fb-2,420-1,Fin-1,Q-1 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
172118 | 13.05.2017 | Pavlovská regata | 29r-7P,L47-7P,Las-7P,RsF-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
174298 | 01.01.2017 | Palamos Christmas Race | Las-10iz | Palamos | Palamos | |
171150 | 09.09.2017 | OYC regatta II. | RsT-3R | Vltava - Praha | Orthodocks Yacht Club o.s. | |
171147 | 17.06.2017 | OYC regatta | RsT-7P | Vltava - Praha | Orthodocks Yacht Club o.s. | |
174326 | 24.08.2017 | ÖSTM Pirat Rosenwindpokal OÖLM | Pir-8iz | Weyreg | SVWYS | |
174320 | 24.08.2017 | ÖSTM Pirat Rosenwindpokal | Pir-4iz | Attersee | SVW-YS | |
173207 | 01.07.2017 | ORC Worlds Trieste 2017 | Orc_36ms | Italy, Trieste | Valná hromada | |
171417 | 21.10.2017 | Optimistrace | OT-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
171703 | 22.04.2017 | Optimistický Mácháč
Spolu s JK Česká Lípa |
L47-4K,L47-3C,Q-3C | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
171324 | 12.08.2017 | Optík regata | Evr-2,Q-2 | Orlík | Yacht Club Písek,z.s. | |
174265 | 19.08.2017 | Opti PM 2017 Davos Swiss Optimist Punkt | Q-10iz | Davos | Valná hromada | |
174026 | 09.09.2017 | Open Belgium Championship | Evr-12mm | Ostende | Royal North Sea Yacht Club | |
173234 | 22.07.2017 | Open 420 European Championships | 420-24me | Athény, GRE | NOTK | |
172414 | 19.08.2017 | Olešná regata
POZOR změna místa konání |
Fb-3M,Evr-2,Fin-2,Q-2,Fin-3M | Petrův rybník | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
172306 | 25.03.2017 | Okolo sněhuláků
Závod se neodjel – nízký stav hladiny |
RsF-2 | štěrkovna Hráza | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
171805 | 10.06.2017 | Odysseův pohár II.
VPOZ |
Evr-1,Fin-1,Kaj-1,Q-1,Vau-1 | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
171804 | 09.06.2017 | Odysseův pohár I.
VPOZ, noční |
Kaj-1 | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
174272 | 29.07.2017 | Oberland Pütz Seeshaupt | Fin-2iz | Starnberger See | Deutsche Finnsegler-Vereinigung e.V. | |
171103 | 22.04.2017 | O vorařskou houžev | Kaj-1 | Vltava Praha | Český Yacht Klub | |
171601 | 01.04.2017 | O Pohár YachtClubu Štětí | L47-2,Q-2 | Labe | SK Štětí, z.s. | |
172153 | 26.08.2017 | O pohár Vranova | Vau-7P,Kaj-1,Sta-1 | Vranovská přehrada | Yacht club Znojmo, z.s. | |
171624 | 14.10.2017 | O pohár města Štětí | Q-2,L47-2 | Labe | SK Štětí, z.s. | |
171904 | 17.06.2017 | O perníkovou chaloupku
Las-3C a Lar-3C nebylo v návrhu CTL od ALT |
L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Evr-2,Q-2,Fin-1,RsF-1 | Seč | Yachtclub Pardubice, z.s. | |
172210 | 21.10.2017 | O kuře na rožni
závod zrušen bez náhrady |
Evr-2,Fin-1,Q-1 | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
171315 | 01.07.2017 | O krále Šumavy | 29r-7P,420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Fd-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
172310 | 08.10.2017 | O hanáckó klobáso 2 | Q-1 | štěrkoviště Hráza | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
172302 | 02.09.2017 | O Hanáckó Klobáso
závod zrušen ztechnických důvodů - nízká hladina |
Evr-4K,L47-4K,Lar-4K,Q-2,Evr-2,L47-2,Lar-2 | štěrkovna Hráza | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
171626 | 15.10.2017 | O Excalibur krále Arthura | L47-2,Q-1 | Labe - Štětí | SK Štětí, z.s. | |
171403 | 22.04.2017 | O Cenu Plzeňské teplárenské | Evr-2,Fb-2,RsF-2,Fin-1,Pir-1,Q-1 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
174204 | 24.02.2017 | NSW Finn State Championships 2017 | Fin-8iz | Sydney | Valná hromada | |
174318 | 02.12.2017 | Nikolausregatta 2017 | Pir-4iz | Postdam | PSCW | |
171905 | 24.06.2017 | Neptunova regata | Q-2,Spl-1 | Dlouhý rybník Lanškroun | TJ Lanškroun - Jachting | |
171615 | 19.08.2017 | Nechranická buchta | Rac-7P,Rsx-7P,Fun-7P,Bic-7P,Rac-4K,Bic-2 | Nechranice | Sportklub Lomazice | |
174316 | 11.09.2017 | Nebel-Beil | Pir-4iz | Güstrow | VVG | |
173236 | 24.07.2017 | MS RS500 | Rs5-36ms | Gravedona Como IT | AVAL-CDV Gravedona | |
173202 | 07.05.2017 | MS masters 2017 | Rac-24ms | Gyžyce PL | tř.Raceboard JO Gyžycko | |
173245 | 01.08.2017 | MS Laser | Las-36ms | Split | JK Mornar | |
173217 | 21.08.2017 | MS LaR ženy | Lar-36ms | Medemblik, Nizozemsko | Regatta Center Medemblik | |
171409 | 05.07.2017 | MS Hracholusek | Evr-3D,Fin-3D,Q-3D | Hracholusky | TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO | |
173242 | 24.05.2017 | MS (D One Rooster Gold Cup) | De1-36ms | Lake Balaton, Hungary | Balatonfüredi Yacht Club | |
172163 | 16.09.2017 | Moravia skiff regatta
závod z důvodu nízké hladiny vody ZRUŠEN |
29r-12mr | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
172164 | 16.09.2017 | Moravia skiff regata
závod z důvodu nízké hladiny vody ZRUŠEN |
Rs5-7P,Rs7-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
172142 | 22.07.2017 | Moravia Cup
závod zrušen z důvodu nízkého stavu vody |
Sta-1 | Vranovská přehrada | Yacht club Znojmo, z.s. | |
172206 | 22.07.2017 | Mohelnická regata | Evr-3M,Fin-2,Q-1 | Moravičany | Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice | |
172168 | 23.09.2017 | Modrý hrozen Q | Q-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
172169 | 23.09.2017 | Modrý Hrozen | 420-7P,Fb-7P,Fd-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
171907 | 19.08.2017 | Modrá vlajka Seče | Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Q-2 | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
171715 | 09.09.2017 | Modrá vlajka Máchova jezera | Fb-3C,Pir-2,Sta-2,Q-1,L47-1 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
171213 | 30.07.2017 | Modrá stuha YC Kladno
bezvětří - závod se neodjel |
Fin-2,Q-2,Spl-2 | Turynský rybník | Yacht Club Kladno | |
171114 | 21.10.2017 | Modrá stuha Vltavy | Cad-3C, Q-2, L47-2, Lar-2,RsF-2, Kaj-2 | Vltava Praha | Český Yacht Klub | |
171208 | 10.06.2017 | Modrá stuha Slap
VPOZ |
Kaj-1 | Slapy Měřín | Jachtklub Královská, z.s. | |
171313 | 24.06.2017 | Modrá stuha pojišťovny | Pir-7P,Spl-7P,Q-2 | Svět | TJ Jiskra Třeboň | |
172205 | 29.07.2017 | Modrá stuha Plumlova | Evr-3M,L47-3M,Las-3M,Vau-3M,Q-2 | Plumlov | JACHT KLUB Prostějov, spolek | |
171318 | 22.07.2017 | Modrá stuha Lipna 52.roč.
VPOZ |
Kaj-1 | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
171622 | 07.10.2017 | Modrá stuha Labe | Kaj-2 | Labe - Ústí nad Labem | Yacht club Ústí nad Labem z.s | |
171508 | 19.08.2017 | Modrá stuha Jesenice | Fin-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-2 | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
171411 | 29.07.2017 | Modrá stuha Hnačova | Fin-2,Evr-1,Q-1 | Hnačov | Jachetní Klub Tělovýchovná jednota Klatovy , z.s. | |
171339 | 19.08.2017 | Modrá stuha Dvořiště
VPOZ |
Pir-1,Q-1,Evr-1 | Dvořiště | Yacht Club Dvořiště - Lišov | |
172408 | 17.06.2017 | Modrá stuha Českého Těšína
závod zrušen bez náhrady (technické problémy) |
Fin-4K,Evr-2,Fb-2,Q-1 | Těrlicko | TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl | |
171416 | 07.10.2017 | Modrá stuha Boleváku | Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2,RsF-2,Evr-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
171302 | 22.04.2017 | Modrá stuha Bezdreva | Pir-7P,Evr-3C,Spl-3C,Q-1 | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
172178 | 21.10.2017 | Modrá stuha
závod z technických důvodů zrušen |
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1,Kaj-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
174003 | 07.10.2017 | MMSR - námořní jachting | Nj-12mm | Chorvatsko - Kremik | SVK - Slovak Republic | |
171116 | 03.11.2017 | MMČR Teamracing Q | TmQ-12mr | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
171616 | 24.08.2017 | MMČR Q | Q-12mr | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
171618 | 08.09.2017 | MMČR | Fd-12mr | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
174284 | 15.09.2017 | MM Otwarte PSKO | Q-12iz | Dziwnow, Polsko | Valná hromada | |
172407 | 10.06.2017 | Mladý vítr | Evr-3M,Fb-3M,Fin-3M,420-2,Q-1 | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
177008 | 04.02.2017 | MITROPA TROPHY | DN-8mz | Nejlepší Led | ALT Lední jachty | |
174025 | 01.09.2017 | Mistrzostwa Polski | Rsx-12mm | Puck, POL | PYA | |
172301 | 20.05.2017 | Mistrovství Valašskoslovácka na Hané | Q-4K,L47-3M,Lar-3M,Evr-2,Lar-2,L47-2,Q-2 | štěrkovna Hráza | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
174013 | 15.07.2017 | Mistrovství Švýcarska, Dervio | Tor-12mm | Dervio, Lake Como | Centro Vela Dervio + SUI Tornado | |
173218 | 28.08.2017 | Mistrovství světa Tornád 2017 | Tor-36ms | Thessaloniki - Greece | Tornado Class | |
173214 | 06.07.2017 | Mistrovství světa LT Evropa | Evr-36ms | Costa Brava,Blanes,Španělsko | Club Vela Blanes | |
173232 | 22.09.2017 | Mistrovství světa FD | Fd-36ms | Marina di Scarlino | Club nautico Scarlino | |
173238 | 21.10.2017 | Mistrovství světa Bic Techno293 | Bic-24ms | Salou, Tarragona, Španělsko | Club Nautic Salou | |
173228 | 19.08.2017 | Mistrovství světa A CAT 2017 | OT-36ms | Sopot, Polsko | UKS Navigo | |
173221 | 03.08.2017 | Mistrovství světa | Cad-24ms | Bruinisee, Nizozemí | The Dutch Cadet Class Associaton (DCCA) | |
174017 | 25.08.2017 | Mistrovství Řecka 2017 - Tornado | Tor-12mm | Thessaloniki - Greece | Nautical Club | |
174010 | 25.05.2017 | Mistrovství Rakouska Tornado | Tor-12mm | Attersesee - Rakousko | Unionyachtclub Attersee | |
174020 | 08.09.2017 | Mistrovství Rakouska | T24-12ms | Traunsee | UYC Traunsee | |
174022 | 15.08.2017 | Mistrovství Polska A CAT 2017 | OT-12mm | Sopot, Polsko | UKS Navigo | |
174027 | 30.09.2017 | Mistrovství Německa A-Cat 2017 | OT-12mm | Campione Univela Garda | ||
174007 | 15.04.2017 | Mistrovství Itálie - Vele Pasqua | Tor-12mm | Cesenatico - Italy | Congrega Velisti | |
174031 | 03.11.2017 | Mistrovství Chorvatska | Orc-12mm | Sibenik | JK VAL | |
173209 | 20.07.2017 | Mistrovství Evropy Tornádo | Tor-24me | Dervio, Lake Como | Centro Vela Dervio | |
173227 | 04.09.2017 | Mistrovství Evropy Raceboard 2017 | Rac-24me | Balatonfüred, Maďarsko | Hungarian Windsurfing Association | |
172154 | 26.08.2017 | Mistrovství ČR Rac | Rac-12mr,Fun-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
171328 | 01.09.2017 | Mistrovství ČR | De1-12mr,De1-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Yacht klub Jestřábí, z.s. | |
171710 | 22.07.2017 | Mistrovství české flotily | Sta-7P,L47-2,Q-2,Sta-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
173239 | 26.10.2017 | Mistrovství Belgie - Antwerp City Cup | T24-12mm | Galgenweel Lake | Royal Yacht Club van België | |
171909 | 13.09.2017 | Miniregata 02 | Q-1 | Dlouhý rybník Lanškroun | TJ Lanškroun - Jachting | |
171903 | 14.06.2017 | Miniregata 01 | Q-1 | Dlouhý rybník Lanškroun | TJ Lanškroun - Jachting | |
174008 | 29.04.2017 | Mezinárodní mistrovství Rakouska - Silbe | Fd-12mm | Neusiedler See | UYCNs | |
174009 | 07.02.2017 | Mezinárodní mistrovství Polska | Dn-12mm | Jezero Wielimie, Polsko | Polsko | |
174016 | 25.08.2017 | Mezinárodní mistrovství Polska | Fd-12mm | Otmuchóv | TJ Lanškroun - Vodní sporty | |
174014 | 27.07.2017 | Mezinárodní mistrovství německa | Fd-12mm | Robel/ Muritz | Röbeler Segler-Verein | |
174015 | 24.07.2017 | Mezinárodní mistrovství Maďarska | Pir-7mm | Neusiedelrsee | Fertő Tavi Vitorlás Szövetség együttműkö | |
174283 | 22.09.2017 | Mezinárodní mistrovství Bavorska | T24-10iz | Prien | SCPC | |
174023 | 25.08.2017 | Mezin. mistr. Rakouska | Pir-12mm | Atersee | SV Weireg, Rakousko | |
172307 | 01.04.2017 | Mezi kry II.
Závod se neodjel – nízký stav hladiny |
RsF-1 | štěrkovna Hráza | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
172304 | 11.03.2017 | Mezi kry I. | RsF-1 | štěrkovna Hráza | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
171102 | 08.04.2017 | Memoriál Rösslera-Ořovského | Cad-3C,Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 | Vltava Praha | Český Yacht Klub | |
177010 | 12.02.2017 | Memoriál Pavla Harcuby | DN-3C,DN-2 | Nejlepší Led | ALT Lední jachty | |
171329 | 02.09.2017 | Memorial Karla Smetany
VPOZ |
Kaj-1 | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
171209 | 24.06.2017 | Memorial Josefa Šenkýře | Cad-4K,Q-4K,Cad-3C,Fb-3C,Fin-3C,420-2,Evr-2 | Orlík - Velký Vír | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
177005 | 22.01.2017 | Memoriál J. Novotného | DN-7P,DN-2 | Nejlepší Led | ALT Lední jachty | |
171101 | 01.04.2017 | Memoriál Dr. Štěpána | L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 | Vltava Praha | Český Yacht Klub | |
171111 | 07.10.2017 | Memoriál A. Bürgermeistra
změna termínu |
Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 | Vltava Praha | Český Yacht Klub | |
171901 | 13.05.2017 | Mem. T.Dymáka | Pir-7P,Evr-2,Q-2,Fb-1,Fin-1,Las-1 | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
171712 | 05.08.2017 | Mem. Oldy Vintišky | Sta-7P,Sta-2,Q-1 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
172167 | 23.09.2017 | Mem. Miloše Alexy | Vau-7P,RsT-7P,RsF-3M,RsV-7P,RsO-7P | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
172201 | 22.04.2017 | Mem. M.Kouřila | Q-4K,Fin-3M,Evr-2 | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
172174 | 07.10.2017 | Mem. Jana Sedláka
koef. Lar-3M přesun ze závodu 17-2130 |
Las-3M,Q-3M,Lar-3M,Lar-2,L47-1,Fin-1,Vau-1 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
171704 | 29.04.2017 | Mem. Ing. Böhma | Cad-7P,Pir-3C,Fin-2,Pir-2,Q-1,L47-1 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
172107 | 22.04.2017 | Mem. Hynka Švédy
závod zrušen z technických důvodů |
Evr-3M,Las-3M | Jedovnice | Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s. | |
172145 | 05.08.2017 | Mem. Dušana Vaculky
VPOZ |
RsF-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1,Kaj-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
171706 | 13.05.2017 | Mem. Bruno Hámy | Pir-2 ,Fin-2,Q-2 | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
173230 | 11.09.2017 | ME Pirát | Pir-24me | Německo, Róbel, Múritz | YC Róbel, Německo | |
173237 | 05.05.2017 | ME Marseille | Fin-24me | Marseille, FRA | ||
173244 | 08.10.2017 | ME Laser | Las-24me | Barcelona | BArcelona | |
173222 | 24.08.2017 | ME Fireball | Fb-24me | Lyme Regis GBR | LRSC | |
173233 | 22.07.2017 | ME BIC Techno 2017 | Bic-18me | Francie Lorient | IWA | |
173243 | 21.09.2017 | ME (Campionato Europeo Classe D-One) | De1-24me | Alassio, Italy | Circolo Nautico “Al Mare” - | |
177032 | 13.08.2017 | MČR vyhodnocení série Jachtařské ligy | Lig-12ms | Valná hromada | ||
171713 | 11.08.2017 | MČR Star | Sta-12mr,Sta-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
177022 | 17.07.2017 | MČR FUN SLALOM | Fus-12mr | Viganj | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
177122 | 17.07.2017 | MČR FUN - Course | Fun-12mr | Viganj | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
172156 | 01.09.2017 | MČR Bic, Vítr z vinohradů/Czech Supercup | Bic-12mr,Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
171110 | 28.09.2017 | MČR + Eurocup
koef. Fb-7P přesunut ze závodu 171802 |
Fb-12mr,29r-12mr,29r-7P,Fb-7P | Nechranice | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
171316 | 05.07.2017 | MČR - Vítr a slunce
FD pouze 2 dny 8/7-9/7 |
Cad-12mr,29r-7P,420-7P,Fb-7P,Fd-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
171309 | 09.06.2017 | MČR - Mulda Cup | Tor-12mr,De1-7P,Tor-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Yacht klub Jestřábí, z.s. | |
171117 | 04.11.2017 | MČR - Champagne Race | Orc-12mr,Nj-7P | Chorvatsko - Vodice | YACHT CLUB SaS, z.s. | |
171306 | 27.05.2017 | MČR - Compotech Catamaran Open | CaO-12mr,CaO-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Yacht klub Jestřábí, z.s. | |
171317 | 06.07.2017 | MČR | Pir-12mr | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
172003 | 30.06.2017 | MČR | Vau-12mr,Vau-6ip | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
172152 | 26.08.2017 | MČR | RsV-12mr,RsT-8vc,RsO-8vc | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
172158 | 08.09.2017 | MČR | Fin-12mr | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
172172 | 28.09.2017 | MČR | Evr-12mr,L47-12mr,Las-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
177003 | 14.01.2017 | MČR | DN-12mr | Nejlepší Led | ALT Lední jachty | |
172202 | 13.05.2017 | Májový závod
bezvětří - závod se neodjel |
Fin-4K,Evr-2,Q-2 | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
172001 | 13.05.2017 | Májový pohár | Evr-7P,Spl-7P,L47-3M,Q-3C,Q-3M | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
177021 | 15.07.2017 | Maier Star Cup | Sta-7P | Máchovo Jezero | ALT Star z.s. | |
171708 | 27.05.2017 | Mácháčský zápich | Rs5-7P,Rs7-7P,RsA-7P,RsO-1,L47-1 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
171719 | 30.09.2017 | Mácháčské finále | RsF-7P | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
172115 | 06.05.2017 | M.B. Keramika - Pálavská regata | Lar-12mr,De1-7P,Evr-7P,Fin-7P,Lar-7P,Las-7P,Evr-8mz,Fin-8mz,Las-8mz | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
174021 | 14.09.2017 | M Polska jun. a sen. | Evr-12mm | Gdaňsk - Gorki Zachodnie | POL | |
171501 | 22.04.2017 | Lucky regata 2017 | CaO-7P,Rac-2,Ok-2, | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
171326 | 25.08.2017 | Lipno regata | Spl-12mr,Las-12mr,Evr-7P,Lar-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
171308 | 03.06.2017 | Lipno marathon | CaO-7P,Tor-7P | Lipno - Lipno nad Vltavou | Yachtclub Lipno | |
171338 | 03.06.2017 | Lipno marathon
VPOZ |
Kaj-1 | Lipno - Lipno nad Vltavou | Yachtclub Lipno | |
171322 | 05.08.2017 | Lipenský vítr
VPOZ |
Kaj-1 | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
171335 | 07.10.2017 | Lipenský kotrmelec | Rs5-7P,Rs7-7P,RsA-7P | Lipno - Lipno nad Vltavou | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
174251 | 21.07.2017 | LIMAR Cup - Interpohár | Q-6ip,Evr-6ip,Lar-6ip,L47-6ip | Liptovská Mara | SVK - Slovak Republic | |
171717 | 23.09.2017 | Lighthouse Cup | Pir-7P,Spl-7P,Sta-7P,Sta-4K,Pir-2,Fin-1,Q-1 | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
171412 | 12.08.2017 | Letní závod | Evr-2,Pir-2,Fb-1,Fin-1,Q-1 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
171410 | 15.07.2017 | Letní Hracholusky | Evr-2,Fin-2,Q-1 | Hracholusky | TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO | |
171320 | 29.07.2017 | Lázeňská regata | Fb-3C | Svět | TJ Jiskra Třeboň | |
174219 | 01.04.2017 | LASER YOUTH EASTER MEETING | L47-10iz | Lago di Garda | Fraglia Vela Malcesine | |
174221 | 12.04.2017 | Laser Youth Easter Meeting | Lar-10iz | Malcesine, Itálie | Fraglia Vela Malcesine | |
173223 | 28.07.2017 | Laser Standard Men Under-21 World Champ. | Las-24ms | Nieuwpoort | ILCA | |
173241 | 01.09.2017 | Laser Standard Men European Championship | Lar-24me | Barcelona, Spain | Vela Federacio Catalana (Catalan Sailing | |
173216 | 06.07.2017 | Laser Radial Youth European Championship | Lar-18me | Gdynia Polsko | PZZ | |
177023 | 12.08.2017 | Laser Grandprix | Lar-7P,Las-7P | Wolfgansee - AUT | Asociace lodní třídy Laser, z. s. | |
171910 | 07.10.2017 | Lanškrounská regata | 420-4K,420-3C,420-3M,Q-2 | Dlouhý rybník Lanškroun | TJ Lanškroun - Jachting | |
171617 | 26.08.2017 | Labský pohár | Kaj-2 | Labe - Ústí nad Labem | Yacht club Ústí nad Labem z.s | |
171217 | 09.09.2017 | Královská regata
závod zrušen pro nedostatečný počet účastníků |
Kaj-1 | Slapy Měřín | Jachtklub Královská, z.s. | |
172116 | 08.05.2017 | Krajský přebor RS
závod se neuskutečnil |
RsT-4K,RsF-4K,RsV-4K,RsO-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
171210 | 26.06.2017 | Krajský přebor | 420-4K,Evr-4K,Fb-4K,Cad-2,Fin-2,Q-2 | Orlík - Velký Vír | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
171305 | 27.05.2017 | Krajský přebor | Cad-7P,Evr-4K,Fd-4K,Pir-4K,Q-4K | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
171502 | 20.05.2017 | Krajský přebor | Fin-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Las-3C | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
172103 | 08.04.2017 | Krajský přebor
změna termínu |
L47-3M,Lar-3M,Las-3M,Q-3M, Q-4K,Lar-2,Lar-4K,Fin-1,Vau-1 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
174270 | 30.04.2017 | Kornati Cup 2017 | Orc-8iz | Biograd na moru | YC Kornati | |
171613 | 17.08.2017 | Kontrolní závod II | Evr-2,Q-1,470-1 | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
171611 | 14.08.2017 | Kontrolní závod I | Evr-2,470-1,Q-1 | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
171413 | 02.09.2017 | Konec na Hrachách | Evr-2,Fin-1,Q-1 | Hracholusky | TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO | |
172305 | 17.03.2017 | Kolem sněhuláků
Závod se neodjel – nízký stav hladiny |
RsF-2 | štěrkovna Hráza | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
172165 | 17.09.2017 | Kiss my RS III.
závod zrušen z povětrnostních důvodů |
RsT-7P,RsV-7P,RsO-7P, RsF-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
172137 | 24.06.2017 | Kiss my RS II. | RsT-7P,RsF-3M,RsV-7P,RsO-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
172110 | 29.04.2017 | Kiss my RS I. | RsT-7P,RsF-3M,RsV-7P,RsO-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
174249 | 17.06.2017 | Kieler Woche 2017 29er | 29r-10iz,Lar-14-iz,Lar-10iz,ERvr-10iz,Fd-8iz,L47-10iz,Las-14iz | Německo | Valná hromada | |
174282 | 22.06.2017 | Kieler Woche 2017 | 420-10iz | Kiel - Schilksee | Kieler Yacht-Club e.V. | |
174291 | 20.06.2017 | Kieler woche | Fin-10iz | Kiel, GER | ||
174314 | 17.11.2017 | Johny Kohler Cup | Dn-8iz | Ranua, Finsko | Finsko | |
172108 | 22.04.2017 | JJEETTYY Regata
závod zrušen z technických důvodů |
Vau-3M | Jedovnice | Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s. | |
171312 | 17.06.2017 | Jihočeský pohár | Spl-7P,Q-3C | Dvořiště | Yacht Club Dvořiště - Lišov | |
171334 | 30.09.2017 | Jihočeská žába | Pir-3C,Q-2 | Svět | TJ Jiskra Třeboň | |
171336 | 07.10.2017 | Jestřábí Cup | CaO-7P,Tor-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Yacht klub Jestřábí, z.s. | |
171510 | 16.09.2017 | Jesenický pohár Q | Q-3C | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
171512 | 30.09.2017 | Jesenický marathon Catamaran Open | CaO-7P,Q-3D,Rac-2,Ok-2 | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
172146 | 05.08.2017 | Jedovnický kapr
závod z technických důvodů zrušen |
Vau-3M | Jedovnice | Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s. | |
171202 | 13.05.2017 | Jarní závod
změna termínu |
Fin-2,Q-2,Spl-2 | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
171902 | 20.05.2017 | Jarní závod | Vau-7P,RsF-3C,RsF-1,Fin-2 | Seč | Yachtclub Pardubice, z.s. | |
172128 | 10.06.2017 | Jarní závod
VPOZ |
Kaj-1,Vau-1,Sta-1 | Vranovská přehrada | Yacht club Znojmo, z.s. | |
172401 | 08.04.2017 | Jarní závod
změna termínu |
L47-2,Lar-2,Las-2,Evr-1,Fb-1,Fin-1,Q-1 | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
172203 | 03.06.2017 | Jarní sokolská regata | Vau-4K,Vau-3M,Q-2 | Tovačov | TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu | |
171801 | 29.04.2017 | Jarní premiéra | Q-7P,Spl-7P | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
171802 | 13.05.2017 | Jarní fireballistická Rozkoš
Závod se neodjel - bezvětří |
Fb-7P | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
171604 | 27.05.2017 | Jarní cena Labe - Církvice | Kaj-2,OT-1 | Labe-Církvice | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
171337 | 11.08.2017 | Jachtařská liga III. | Lig-7P | Lipno | Melges 24 z.s. | |
172131 | 17.06.2017 | Jachtařská liga II. | Lig-7P | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
171144 | 29.04.2017 | Jachtařská liga I. | Lig-7P | Vltava | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
174302 | 12.09.2017 | IT regatta 2017 | Nj-1 | Biograd na Moru, Chorvatsko | YFA | |
172413 | 11.08.2017 | Interpohár 2017 | Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip | Slezská Harta | KSJ kraj Moravskoslezský | |
174212 | 08.04.2017 | Internationale Trapezregatta FD | Fd-10iz | Steinhuder Meer | Hannoverscher Yacht-Club e.V | |
174264 | 12.08.2017 | International Laser Grand Prix | Lar-7iz | Wolfgangsee - Rakousko | UYCWg | |
174024 | 15.09.2017 | International Championship of the Polish | Q-12mm | Dziwnow | PSKQ | |
174296 | 29.09.2017 | International Finn Cup | Fin-10iz | Lago di Garda | Fraglia Vela Malcesine | |
174004 | 16.01.2017 | international Australia Finn Championshi | Fin-12mm | Brokem Bay | RMYC | |
174214 | 07.04.2017 | Int. Spring Optimist Cup 2017. | Q-10iz | Opatija | JEDRILIČARSKI KLUB OPATIJA | |
174290 | 30.09.2017 | Chiemsee-Insel-Marathon | Rac-1 | Chiemsee | Regatta Surfclub Chiemsee | |
174018 | 13.07.2017 | Championnat de France Finn | Fin-12mm | La Rochelle | Valná hromada | |
171216 | 02.09.2017 | Hurá do školy | 420-2,Cad-2,Fb-2,Evr-1,Q-1,Pir-1 | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
172134 | 25.06.2017 | Hry VIII. LODM | Q-10R,RsF-10R | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
172404 | 20.05.2017 | Hornický kahan | 420-7P,Fb-3M,Fin-3M,420-2,Evr-2,L47-2,Lar-2,Q-2 | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
172415 | 02.09.2017 | Hornická regata | Q-4K,Evr-3M,Fb-3M,420-2,Fin-2 | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
171608 | 17.06.2017 | Hop Regata | Cad-7P,Fd-7P | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
172417 | 21.10.2017 | Hlučínská regata
změna termínu, přesun pro E+F ze závodu 172402 |
Lar-4K,Evr-3M,Fin-3M,L47-3M,Lar-3M,Fb-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-2,Evr-2,Fin-2 | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
173225 | 09.08.2017 | Hempel Sailing World Championships Test | Las-36ms | Aarhus | World sailing | |
172420 | 26.07.2017 | Hawaii race
nově vložený závod |
Q-2,RsF-1,Evr-1 | Petrův Rybník | Yacht Club Krnov | |
172184 | 16.09.2017 | Grand Prix NJ 2017
VPOZ |
Nj-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
171714 | 02.09.2017 | Grand Prix Bohemia | Pir-7P,Sta-7P,Evr-3C,Pir-2,Q-2,L47-1 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
171330 | 02.09.2017 | Frymburský pohár | Fin-7P | Lipno - Kovářov | Yacht Club Kovářov | |
174277 | 18.05.2017 | Foiling Bay | OT-16iz | La Baule Francie | La Baule Voile | |
174278 | 29.06.2017 | Flying Phantom Extreme Sailing Series | OT-16iz | Madeira, POR | OC Sport | |
174279 | 20.07.2017 | Flying Phantom Extreme Sailing Series | OT-16iz | Barcelona ESP | OC Sport | |
174280 | 10.08.2017 | Flying Phantom Extreme Sailing Series | OT-16iz | Hamburg GER | OC Sport | |
174281 | 25.08.2017 | Flying Phantom Extreme Sailing Series | OT-16iz | Cardiff GBR | OC Sport | |
172416 | 16.09.2017 | FLEXIMONT Cup | Lar-4K,Evr-2,Fb-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-2 | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
174250 | 06.06.2017 | FinnMasters EURO CUP | Fin-10iz | Balaton Tihany | Tihanyi-Hajós-Egylet | |
172149 | 12.08.2017 | Finnlandia Cup
závod z technických důvodů zrušen |
Evr-1,Fin-1 | Jedovnice | Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s. | |
173220 | 05.06.2017 | Finn World masters 2017 Barbados | Fin-24ms | Barbados | Barbados Yacht Club (BYC) | |
174274 | 26.08.2017 | Finn Trophy | Fin-7iz | Attersee | UYCAS | |
177013 | 15.04.2017 | Finn premiera | L47-3C,Fin-3C,L47-2 | Máchovo jezero | ALT Flying Dutchman, z.s. | |
173248 | 01.09.2017 | Finn Gold Cup 2017 | Fin-36ms | Balatonföldvár | Spartacus Sailing Club | |
174275 | 10.06.2017 | Finn Dinghy | Fin-7iz | Traunsee | Segelclub Traunkirchen | |
174271 | 22.07.2017 | Finn Bayern Cup 2017 | Fin-8iz | Tegernsee | YC Bad Wiessee | |
171105 | 10.06.2017 | FIFE Cup | Fb-7P,Rs5-7P,RsF-7P | Nechranice | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
172147 | 05.08.2017 | Fidorkap
závod z technických důvodů zrušen |
Q-1,Evr-1 | Jedovnice | Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s. | |
171509 | 26.08.2017 | Femina regata | 420-2,Evr-2,Rac-2,Q-1 | Regent | Yacht Club Regent | |
177024 | 18.08.2017 | FD cup Achensee | Fd-7P | Achensee | ALT Flying Dutchman, z.s. | |
174237 | 25.05.2017 | FD - Eurocup | Fd-10iz | Diessen am Ammersee | Diessner-Segel-Club e.V | |
171722 | 11.11.2017 | Evropa Cup
VPOZ |
Evr-1 | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
173203 | 03.06.2017 | European championship - Eurocup #4 | RsF-18me | Versoix, Švýcarsko | CN de Versoix | |
177011 | 19.02.2017 | EUROPEAN DN CHAMPONSHIP | DN-24me | Nejlepší Led | ALT Lední jachty | |
173231 | 11.08.2017 | Europe class youth european championship | Evr-18me | Biscarosse- Francie | C.N Biscarosse Olympique | |
174222 | 08.04.2017 | EUROPA CUP LASER 2017 | Lar-10iz | Hyeres | COYCH | |
174267 | 25.08.2017 | Europa cup - POL | L47-8iz | Poland-Dziwów | Eurilca | |
171711 | 22.07.2017 | Euroimmun | OT-1,Vau-1,CaO-1,Q-1,Bic-2,Rac-2 | Berzdorfersee | TJ Delfín Jablonec | |
174209 | 10.03.2017 | Eurocup Slovenia, Koper | Las-7iz | Koper, Slovinsko | JK JadroKoper | |
174266 | 20.08.2017 | Eurocap/Karwendelcup | Fd-8iz | Achensee | TWV Achensee | |
174206 | 27.02.2017 | Euro Cup | Dn-10iz | Balaton | Czech Republic | |
173215 | 31.07.2017 | Eurepean Optimist Championship 2017 | Q-18me | Burgas, Bulgaria | Yacht Club Port Bourgas | |
174306 | 21.05.2017 | ERSTE PREMIER TROPHY | Nj-1 | Biograd na Moru, Chorvatsko | YFA | |
174322 | 12.11.2017 | Eisregatta - YARDSTIC | Las-4iz | Mittersheim, Lac vert, Francie | Yacht Club Saarbrucken | |
174310 | 18.07.2017 | EGYC Annual Regatta | Nj-4iz | USA | East Greenwich Yacht Club | |
174240 | 01.06.2017 | Dziwnow Cup 2017 | Q-10iz | Dziwnów - Polsko | PSKO | |
171148 | 22.04.2017 | Dubnová rozcvička | Q-1,L47-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
172308 | 08.04.2017 | Dokola sněhuláků
Závod se neodjel – nízký stav hladiny |
RsF-2 | štěrkovna Hráza | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
174005 | 08.01.2017 | DN Hungarian Open Championship | Dn-12mm | Tisza-to | Hungary | |
174313 | 09.08.2017 | Diplomatic regatta 2017 | Nj-4iz | Izola | Jadrani club veter | |
174242 | 23.05.2017 | Delta Lloyd Regatta | Lar-10iz | Medemblik, Nizozemsko | Regatta Center Medemblik | |
171612 | 16.08.2017 | Dálková plavba | 470-3D,Evr-3D,Fin-3D,Q-3D | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
172160 | 09.09.2017 | Dálková plavba
VPOZ |
Kaj-1,Vau-1,Sta-1 | Vranovská přehrada | Yacht club Znojmo, z.s. | |
177029 | 22.09.2017 | ČP Slalom VI. | Fus-7P | Nechranice | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
172159 | 08.09.2017 | ČP Slalom V. | Fus-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
177018 | 09.06.2017 | ČP Slalom IV. | Fus-7P | Nové Mlýny | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
177016 | 28.04.2017 | ČP Slalom III. | Fus-7P | Nechranice/Nové Mlýny | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
177015 | 21.04.2017 | ČP Slalom II.
závod zrušen z povětrnostních důvodů |
Fus-7P | Nové Mlýny | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
177014 | 14.04.2017 | ČP Slalom I. | Fus-7P | Nové Mlýny | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
171609 | 24.06.2017 | Česká brána | Kaj-3D,Kaj-2,OT-1 | Labe | JO Slavoj Litoměřice, z.s. | |
172204 | 17.06.2017 | Červnový závod
závod zrušen bez náhrady (technické problémy) |
Evr-2,Fin-1,Q-2 | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
171404 | 29.04.2017 | Cena Ziosu | Fb-2,Fun-2,Q-2,Rac-2,RsF-2,Evr-1,Fin-1 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
171620 | 23.09.2017 | Cena YCN
pozor změna termínu !!!! |
Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P,Bic-2,Rac-2 | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
171307 | 03.06.2017 | Cena Šumavy | 420-8vc,Evr-7P,L47-7P,Las-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
171146 | 23.09.2017 | Cena Spartaku
závod zrušen porušení SŘ ČSJ - příloha K |
Q-2,Fin-1,Evr-1 | Vrané nad Vltavou | Tělovýchovná jednota SPARTAK MODŘANY, spolek - jachetní oddíl | |
171623 | 21.10.2017 | Cena Roudnice
změna termínu |
Fin-2,Q-1,L47-1 | Labe Roudnice | YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s. | |
171415 | 30.09.2017 | Cena Primátora | Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2, | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
171408 | 01.07.2017 | Cena Prazdroje | Evr-2,Fin-2,Q-2 | Hracholusky | TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO | |
171619 | 09.09.2017 | Cena Povodí Labe - Církvice | Kaj-2,OT-1 | Labe-Církvice | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
172402 | 22.04.2017 | Cena Olešné
závod zrušen bez náhrady (technické problémy) |
Evr-2,Fin-2,Q-1 | Olešná | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
177004 | 21.01.2017 | Cena Oldy Vintišky | DN-7P,DN-2 | Nejlepší Led | ALT Lední jachty | |
171603 | 20.05.2017 | Cena Oldřichova 30. ročník+KP | Evr-4K,Q-4K | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
171606 | 10.06.2017 | Cena Nechranic | L47-7P,Q-7P | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
171145 | 06.05.2017 | Cena Modřan | Q-2,Fin-1,Evr-1 | Vrané nad Vltavou | Tělovýchovná jednota SPARTAK MODŘANY, spolek - jachetní oddíl | |
171414 | 16.09.2017 | Cena Lokomotivy | Fb-2,Pir-2,RsF-2,Evr-1,Fin-1,Q-1, | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
171610 | 12.08.2017 | Cena Duchcova | Evr-2,Q-2,470-1,Fin-1 | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
171106 | 17.06.2017 | Cena CERE | Fin-7P,Lar-7P,Las-7P | Nechranice | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
177017 | 12.05.2017 | CECC POL | Cad-6ip | Zalew Zegrziňski | Asociace lodní třídy Laser, z. s. | |
177019 | 10.06.2017 | CECC GER | Cad-6ip | Geierswaldersee | Asociace lodní třídy Cadet, z.s. | |
172185 | 22.09.2017 | CECC CZE | Cad-6ip | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
174239 | 26.05.2017 | Campione Univela Trophy-Four Nations Cup | 420-10iz | Campione, Lago di Garda, ITA | Univela Sailing + FIV | |
174208 | 04.04.2017 | Campionato Zonale 2017 | 29r-4iz | Malcesine, VR, Italy | Fraglia Vela Malcesine & Zona XiV FIV | |
174028 | 08.09.2017 | Campionato Nazionale (ITA) | Fb-12mm | Punta Ala | C.V. Punta Ala | |
173206 | 20.06.2017 | Campionato Italiano Assoluto Altura 2017 | Orc_12mm | Italy, Monfalcone | Valná hromada | |
172101 | 09.04.2017 | Brněnský Rstart | RsT-3M,RsF-3M,RsV-3M,RsO-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
172176 | 14.10.2017 | Brněnskej mač II. | TR-7P | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
172112 | 01.05.2017 | Brněnskej mač I.
závod se neuskutečnil |
TR-7P | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
171331 | 02.09.2017 | Borůvková regata | Cad-7P,Rs5-7P,RsA-7P,RsF-7P,Q-3C | Lipno - Lipno nad Vltavou | YC Lipno nad Vltavou | |
171406 | 03.06.2017 | Bolevácká štafeta
závod se neuskutečnil - bez závodníků |
Fb-3D | Bolevák | TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO | |
171401 | 08.04.2017 | Bohemia Sekt Regata | Fb-3C | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
171402 | 15.04.2017 | Bohemia Cup | RsF-3C | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
171709 | 03.06.2017 | Bohemia Cup | Pir-3C,Pir-2,Q-1 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
174261 | 12.08.2017 | Bodovací závod Achensee | Tor-7iz | Achensee-Rakousko | SCTWV Achensee | |
172406 | 03.06.2017 | Bobova regata | Fin-2 | Petrův rybník | Yacht Club Krnov | |
172211 | 24.06.2017 | Bleděmodrá stuha Plumlova
Fin-4K přesun koef. ze závodu 17-2202 |
Fin-4K,Fin-2,Evr-2,Q-2 | Plumlov | JACHT KLUB Prostějov, spolek | |
171332 | 09.09.2017 | Bezdrevský vítr | Spl-7P,RsF-3C | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
171319 | 29.07.2017 | Bezdrevský maraton | Pir-3D,Evr-3D,Fd-3D | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
171321 | 05.08.2017 | Bezdrevský kapr | Fd-7P,Fb-3C | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
171342 | 20.08.2017 | Bezdrev Cup III.
VPOZ |
Evr-1,Q-1,Pir-1 | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
171341 | 10.07.2017 | Bezdrev Cup II.
VPOZ |
Q-1,Evr-1,Pir-1 | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
171340 | 02.07.2017 | Bezdrev Cup I.
VPOZ |
Q,Evr-1,Pir-1 | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
172410 | 08.07.2017 | Bermuda CUP - O pohár Slezské Harty
VPOZ |
OT-1 | Slezská Harta | YACHT CLUB RAZOVÁ z. s. | |
172409 | 08.07.2017 | Bermuda CUP
Fin-4K přesun koef. ze závodu 17-2408 |
Fin-4K,Fin-3M,Lar-3M,Evr-2,Fb-2,Evr-3M,Fb-3M | Slezská Harta | YACHT CLUB RAZOVÁ z. s. | |
174258 | 05.05.2017 | Berlin Cup | T24-4iz | Müggelsee | YCBG | |
172006 | 15.07.2017 | Bambusová regata | L47-7P,Q-7P | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
171311 | 17.06.2017 | Bali Cup | Vau-7P,Pir-3C,Evr-2,Q-2 | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
174231 | 23.03.2017 | Bajkal Cup | Dn-10iz | Jezero Bajkal | ||
171333 | 09.09.2017 | Babí léto | Q-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
171721 | 07.10.2017 | Baban Cup | Fin-7P,Fin-2,Q-1 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
177020 | 16.06.2017 | Austria National | De1-7P | Wolfgansee - AUT | D-One | |
177026 | 08.09.2017 | Attersee Trophy | De1-7P | Attessee | D-One | |
174311 | 03.09.2017 | Around the Island Race | Nj-8iz | USA | Conanicut Yacht Club | |
174304 | 09.03.2017 | Arenal Training Camp Regatta | Las-10iz | Arenal, Malorka | CNA | |
171705 | 06.05.2017 | Ansegeln 2017 | OT-1,Vau-1,CaO-1,Q-1,Rac-2 | Berzdorfersee | TJ Delfín Jablonec | |
174012 | 24.02.2017 | Andalusian Olympic Week- Mistrovstvi ESP | Rsx-12mm | Cadiz, ESP | FAV | |
174315 | 18.11.2017 | All Saints Regatta | Dn-8iz | Ranua, Finsko | ||
171718 | 23.09.2017 | Absegeln 2017 | OT-1,Vau-1,CaO-1,Q-1,Bic-2,Rac-2 | Berzdorfersee | TJ Delfín Jablonec | |
174263 | 08.08.2017 | Aarhus Sailing Week 2017 | Lar-10iz | Aarhus, Dánsko | Ega Marina | |
174305 | 09.09.2017 | 67th Centomiglia | OT-10iz | Lago di Garda | Circolo Vela Gargnano | |
174324 | 15.06.2017 | 67. Langstreckenregatta Rund um den Bode | Kaj-10iz | Bodensee | Lindauer Segler-Club e.V. | |
174309 | 02.09.2017 | 51st TROFEO RICCARDO GORLA | OT-4iz | Lago di Garda | Circolo Vela Gargnano | |
177028 | 18.09.2017 | 5. Offshore Cup ČANY | Nj-7P | Německo - Balt | Česká asociace námořního yachtingu, z.s. | |
174289 | 29.10.2017 | 5 Halloween Cup Optimist | Q-10iz | Garda - Italy | Circolo Vela Torbole | |
173219 | 30.07.2017 | 49er/49erFX/Nacra 17 Europeans 2017 | 49r-24me | Olympia Zentrum Kiel-Schilksee | Kieler Yacht-Club e.V. | |
174227 | 24.03.2017 | 48.trofeo S.A.R.Princesa Sofia | Las-10iz | Palma de Malllorca ESP | ISAF | |
174262 | 12.08.2017 | 42. Betinska regata | Q-4iz | Chorvatsko, Murter | JK ŽAL Betina | |
171806 | 29.07.2017 | 4 hodiny Rozkoše
VPOZ, náhr. termín 30.7. |
Evr-1,Fin-1,Kaj-1,Q-1,Vau-1 | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
174216 | 13.04.2017 | 35 Lake Garda Meeting Optimist Class | Q-10iz | Lago di Garda | Fraglia vela Riva | |
174254 | 25.05.2017 | 3 EuroCup 29er (DYR) | 29r-10iz | Workum, The Nederlands | DYR, 29er Class Ass. | |
174220 | 22.04.2017 | 2nd Regata Selezione Nazionale 29er | 29r-4iz | Lago di Garda, Campione s.G. (BS), Italy | Circolo Vela Gargnano & Ass. Classe 29er | |
174244 | 14.04.2017 | 2nd Easter meeting - Eurocup #1 | RsF-8iz | Lago di Garda - Gargnano | CV Gargnano | |
173240 | 20.08.2017 | 29er European Championship | 29r-18me | Quiberon, France | France | |
174205 | 16.02.2017 | 29er EuroCup 2017 - I. | 29r-10iz | Sant Andreu de Llavaneres, Spain | Club Nautico El Balis | |
174218 | 14.04.2017 | 29er EuroCup 2017 | 29r-10iz | Cavalaire-sur-Mer, France | Yacht Club de Cavalaire, 29er Class | |
174293 | 26.10.2017 | 29er Eurocup - Italy | 29r-10iz | Riva del Garda | Fraglia Vela Riva | |
174217 | 08.04.2017 | 29er Easter Regatta | 29r-8iz | Lago di Garda, Arco (TN), Italy | Circolo Vela Arco | |
174276 | 01.07.2017 | 25. Brandenburgische Meisterschaft Schwi | Fin-8iz | Schwielochsee | Seglergemeinschaft Schwielochsee e.V. | |
172007 | 29.07.2017 | 24 hodin Dářka | Rac-3D | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
177030 | 14.10.2017 | 21. Česká námořní rally | Nj-12mr,Nj-7P | Chorvatsko | Česká asociace námořního yachtingu, z.s. | |
173210 | 11.07.2017 | 2017 Optimist World Championships | Q-24ms | Thajsko - Pattaya | Royal Varuna Yacht Club | |
173211 | 16.07.2017 | 2017 LASER 4.7 YOUTH WORLD CHAMPIONSHIPS | L47-24ms | Nieuwpoort, Belgie | KYCN | |
173201 | 15.04.2017 | 2017 LASER 4.7 EUROPEAN CHAMPIONSHIP | L47-18me | Los Alcazares | Mar Menor | |
173229 | 11.08.2017 | 2017 ILCA Laser Radial Youth World Champ | Lar-24ms | Medemblik | Royal Yacht Club Hollandia | |
174312 | 05.08.2017 | 2017 Block Island Race | Nj-1iz | USA | Twenty Hundred Club | |
173212 | 01.07.2017 | 2.4mR Worlds 2017/ MS | T24-36ms | Sneekermeer,Netherlands | třída 2,4mR | |
174210 | 11.03.2017 | 1st Regata Selezione Nazionale 29er | 29r-10iz | Ostia (Roma), Italy | Nauticlub Castelfusano & FIV | |
174215 | 08.04.2017 | 19th Torbole Europe Meeting | Evr-10iz | Garda, Itálie | Circolo Vela Torbole | |
174202 | 10.11.2017 | 15. Jabuka | Nj-7P | Chorvatsko - Vodice | CRO - Croatia | |
174211 | 04.03.2017 | 11. Memorijal Zlatana Pecenkovica | Q-10iz | PULA, CHORVATSKO | JK VEGA PULA | |
173205 | 03.06.2017 | YES - Young Europeans Sailing 2017 | Lar-18me | Kiel-Schilksee | Valná hromada | |
173224 | 21.08.2017 | Laser Radial Worlds | Lar-36ms | Medemblik | ILCA |