Kalendář závodů

Covid-19 aktuálně

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
171206 03.06.2017 Župní přebor
pozor změna termínu !!!!
Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
171625 21.10.2017 Zlatá sekyrka
změna termínu
Fin-1 Labe Roudnice YCR Jachting Roudnice n/Labem
171602 15.04.2017 Zlatá plachta Barbory 47. ročník Evr-3C,Spl-3C,L47-2,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
171222 30.09.2017 Zhasnutý kahan Fin-4K Turynský rybník Yacht Club Kladno
AR
172005 08.07.2017 Závod mladých nadějí Bic-7P,Evr-4K,Q-4K,L47-4K,L47-3C,L47-3M,Q-3M,Q-3C,Bic-3M,Evr-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
174257 03.06.2017 Young Europeans Sailing L47-8iz Kiel, Německo KYC
174253 03.06.2017 YES - Young Europeans Sailing Las-8iz Kiel-Schilksee Kieler Yacht-Club
174223 21.04.2017 XXVII ŚLĄSKI PUCHAR OPTIMISTA 2017 Q-7iz Rybník Śląski Okręgowy Związek Żeglarski
184116 06.12.2017 XIX SEMANA OLIMPICA CANARIA DE VELA
pořadatel: RCNGC
Las Gran Canaria 9927 - esp - spain
174325 07.10.2017 XIX SEMANA OLIMPICA CANARIA DE VELA Las-8iz Las Palmas de Gran Canaria Club Náutico de Gran Canaria
174006 25.02.2017 XII. AOW + Mistrovství Španělska LaR Lar-12mm Cádiz Federacion Andaluza de Vela
174201 27.01.2017 X TROFEO INTERNATIONAL OPTIMIST TROPHY Q-10iz Torrevieja, Španělsko Reál Club Náutico Torrevieja
173247 17.06.2017 Worlds disabled OT-36ms Kiel- Schilksee World sailing - Kiel Schilksee
174207 10.03.2017 WINNER SAN SIMON CUP Q-10iz IZOLA, SLOVINSKO Jadralni klub Ljubljan
171107 17.06.2017 Windy point regata Rs7-7P,RsA-7P Černá v Pošumaví YC Lískovec, z.s.
AR AH
174252 04.07.2017 Warnemunde woche Las-10iz Warnemunde Warnemunde yacht club
171112 07.10.2017 Vytrvalostní závod Kaj-2 Vltava Praha Český Yacht Klub
AR
172135 24.06.2017 Voltax regata Vau-3M,Kaj-1,Sta-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR
171220 30.09.2017 Veteránská regata-mem J. Sosnovce
změna termínu
Evr-2,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
172009 23.06.2017 Veteran Cup Finn Fin-3R Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
172136 24.06.2017 Veterán Cup Rac-3M,Bic-3M Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
AR
172120 20.05.2017 Věstonická Venuše Rac-7P,Fun-7P,Rsx-7P,Bic-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
171303 29.04.2017 Velký cena YC Lipna 29r-7P,Rs5-7P,Rs7-7P,RsA-7P Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR AH
172123 27.05.2017 Velká cena YC Dyje L47-7P,Lar-7P,Vau-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
174002 15.09.2017 Velká cena Slovenska MMSR - okruhový jachting 420-12mm,470-12mm,Bic-12mm,Evr-12mm,Fin-12mm,Lar-12mm,Q-12mm,Rac-12mm,Vau-12mm,Vau-6ip Liptovská Mara SVK - Slovak Republic
174001 01.09.2017 Velká cena Slovenska MMSR - kajutové lodě Kaj-12mm Liptovská Mara SVK - Slovak Republic
171115 27.10.2017 Velká cena Prahy TMR-12mr Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
172405 27.05.2017 Velká cena Ostravy 420-4K,Evr-4K,Fb-4K,420-3C,420-3M,420-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Q-2 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
AR AH
172122 27.05.2017 Velká cena Optimist Q-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
177006 28.01.2017 Velká Cena DN DN-7P,DN-2 Nejlepší Led ALT Lední jachty
174295 01.04.2017 Velikonoční regata Nj-8iz Chorvatsko Murter JK-ZAL
172130 17.06.2017 Veletržní regata
závod zrušen - kolize termínů
Lar-3M,Las-3M,Q-3M,Lar-2,L47-1,Fin-1,Vau-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
173213 22.07.2017 Vaurien World Championships Vau-36ms Lubie Lake - Poland Yacht Club Jermak
174288 13.10.2017 V.Interpohar - Puchar Rybnika Q-10iz Rybník TS KUŹNIA RYBNIK
174243 29.04.2017 United 4 sailing Medemblik - Eurocup #2 RsF-10iz Medemblik United 4 Sailing
172208 16.09.2017 Tvarůžková regata
pozor změna termínu !!!!
Rac-3M Moravičany Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice
AR
174226 09.03.2017 trophy.arenaltrainingcamps Las-10iz Arenal Palma de Mallorca CNARENAL
171716 09.09.2017 Trojúhelník Pepy Jurka
VPOZ
Rac-1,OT-1 Kristýna Jachetní klub Kristýna Hrádek nad Nisou, z.s.
174294 03.06.2017 TROFEO MARINAS Orc-4iz Monfalcone; Italy YCH-YachtClubHannibal
174256 03.06.2017 Trofeo Marinas Orc-7iz Monfalcone; Italy YCH-YachtClubHannibal
174301 05.01.2017 Trofeo Marcello Campobasso 2017 Q-10iz Neapol - Itálie RYCC Savoia Neapol
174287 21.10.2017 Trofeo Ezio Torboli Q-10iz Riva del Garda - Italy F R A G L I A V E L A R I V A
174286 14.10.2017 Trichter regatta Evr-8iz Großer Brombachsee Yacht-Club Noris e. V.
171203 22.04.2017 Toušeňský pohár
přesun koef. Fb-3C ze závodu 17-1401
Fb-3C,420-3C,Cad-3C,Fb-3R,RsA-1 Jezero Poděbrady Jachtklub Toušeň, z.s.
AR
174273 23.09.2017 Tornado regatta Tor-7iz Arco - Garda - ITA Circolo Vela Arco
172106 22.04.2017 To je celá, to je půl
závod se neuskutečnil
Fb-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
172114 06.05.2017 To je celá to je půl RsT-7P,RsF-7P,RsV-7P,RsO-7P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
171325 17.08.2017 The Crown Cup - ME+MČR Rs7-24me,Rs5-12mr,RsF-12mr,Rs7-12mr,RsA-8vc,Rs5-8mz,RsF-8mz,RsA-7P,RsF-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
172403 29.04.2017 Těrlická regata Rac-4K Těrlicko - KJT HTJ Odra Ostrava, z.s.
AR AH
171511 23.09.2017 Švestková regata L47-7P,Las-7P,Evr-3C,Fin-1,Q-1,Fin-3C Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR
171218 09.09.2017 Štít města Poděbrad 420-3C,420-3M,Cad-2,Fb-2,Q-2,Evr-1,Pir-1 Jezero Poděbrady Jachtklub Toušeň, z.s.
AR
171405 06.05.2017 Štít města Plzně Q-4K,Bic-3C,Pir-3C,Pir-2 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
171906 12.08.2017 Štít města Pardubic Q-4K,Fin-3C,Evr-2 Sec Yachtclub Pardubice
AR AH
171605 10.06.2017 Štít města Litoměřic Evr-2,Kaj-2,470-1 Labe-Křešice JO Slavoj Litoměřice, z.s.
AR
172161 13.09.2017 Štatl Cup III
závod se neodjel z povětrnostních důvodů
Lar-2,Las-1,L47-1,Fin-1,Vau-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
172132 21.06.2017 Štatl Cup II Lar-2,Las-1,L47-1,Fin-1,Vau-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
172104 19.04.2017 Štatl Cup I Lar-2,Las-1,L47-1,Fin-1,Vau-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
179909 18.03.2017 Školení rozhodčích KSJ 24 R2, R3 Soběšovice, Hotel Maják, Žermanická přeh KSJ kraj Moravskoslezský
AR
179906 18.03.2017 Školení rozhodčích KSJ 18+19 R2,R3 Hradec Králové KSJ kraj Královéhradecký
AR
179904 10.03.2017 Školení rozhodčích KSJ 16+17 R3,R2 Duchcov Valná hromada
AR
179905 04.03.2017 Školení rozhodčích KSJ 14+15 R3, R2 Plzeň KSJ kraj Plzeňský
AR
179908 01.04.2017 Školení rozhodčích KSJ 11+12 R2,R3,J2,U2 Praha - Strahov Valná hromada
AR
179903 04.03.2017 Školení rozhodčích - KSJ21 R2,R3 Pavlov KSJ Jmk, z.s.
AR
179901 18.02.2017 Školení rozhodčích - KSJ20,21,22,23 R2, R3 LS Brno KSJ Jmk, z.s.
AR
179907 18.03.2017 Školení rozhodčích - KSJ13 R2, R3 České Budějovice Krajský svaz jachtingu Jihočeského kraje
AR
179902 25.02.2017 Školení národních rozhodčích R1,J1,U1 Vlašim Valná hromada
AR
172004 01.07.2017 Šilhánkův memoriál Evr-7P,Lar-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
174019 18.05.2017 Swiss Nationals 2017 Fb-12mm Mammern Segler-Vereinigung Mammern
171221 28.09.2017 Svatováclavský závan Fin-3V,Q-2,Spl-2 Turynský rybník Yacht Club Kladno
AR
172171 28.09.2017 Sváteční pohár RsT-3M,RsV-7P,RsO-7P, RsF-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
174245 10.06.2017 Super CUP Balaton Bic-8iz,Rac-8iz Balaton Laguna Yacht Club MSZA
174225 06.05.2017 Super Cup Rac-8iz,Bic-8iz Domaša - SVK ATU Košice
171504 10.06.2017 Stříbrná plachetnice Lar-3C,Las-3C Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR
174303 14.09.2017 Stavební regatta 2017 Nj-1 Biograd na Moru, Chorvatsko Hollidays sailing
177027 09.09.2017 Stauseepokal Cad-3C Bautzen Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
174203 17.02.2017 State Victoria Champion ship 2017 Fin-7iz Melbourne BRYC
172124 27.05.2017 Starobrno Cup a Krajský přebor Rac-3M,Bic-3M, Rac-4K,Bic-4K Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
AR
177031 21.10.2017 STAR finále Sta-7P Máchovo Jezero ALT Star
AR
174259 04.08.2017 Srebrny Żagiel Optimista Q-7iz Poznaň-Kiekrz Jacht Klub Wielkopolski
174238 03.06.2017 Spring Cup 2017 420 Neusiedl am See, AUT UYCNs
172111 29.04.2017 Spring Cup 420-7P,Fb-7P,Lar-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
174229 29.04.2017 Split 1700 Q-7iz Split JK Split
174299 15.10.2017 SP Gamagori Las-16iz Gamagori, JPN Gamagori, JPN
179802 05.08.2017 Soustředění optimist ČYK Q Lipno - Černá v Pošumaví Český Yacht Klub
AH
179801 01.07.2017 Soustředění Optimist - JK Brno Q Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AH
172421 31.07.2017 Soustředění Olešná
VPOZ
Q-1 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
AR AH
174030 17.06.2017 Slovenian Open Championship, Portoroz &# Ssc-12mm Marina Portoroz - monocup Marina Portorz
171301 08.04.2017 Slavoj Cup Pir-3C,Evr-2,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
171215 12.08.2017 Slapská 24 hodinovka
VPOZ
Kaj-1 Slapy Měřín Jachtklub Královská, z.s.
AR
171503 27.05.2017 SKP Plzeňského a Karlovarského Kraje 420-4K,Fb-4K,RsF-4K,Fb-3C Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
AR
171720 30.09.2017 Skiregata Bic-4K,Bic-3C,Rac-2,OT-1,Q-1,Vau-1 Jablonec TJ Delfín Jablonec
AR
171151 16.09.2017 Skiffmania II.
přesun ze závodu 172164
Rs7-7P,29r-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
171104 06.05.2017 Skiffmania 29r-7P,Rs7-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
177012 25.02.2017 Severní vítr DN-3C,DN-2 Nejlepší Led ALT Lední jachty
171507 12.08.2017 Senior Cup Bic-3C,Rac-3C,CaO-2,Q-2,Ok-2 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
173246 16.10.2017 SeaScape Cup–european championship Ssc-24me Lago di Garda - malcesine stickl
171707 20.05.2017 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Fin-4K,Pir-4K,Fb-4K Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR
171506 22.07.2017 Sdružený krajský přebor Rac-4K,Rac-3C,CaO-2,Q-1,Ok-2 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
174285 07.08.2017 Sailing World Championships Test event Rsx-10iz Aarhus, DEN World Sailing
174213 14.04.2017 Sailing Point Easter Regatta 2017 Q-10iz Portorož Jadralni klub Pirat Portorož
174317 03.06.2017 Saar-Lor-Lux Regatta- Mistrovství Sárska T24-8iz Bostalsee Yacht Club Saarbrucken
174234 07.04.2017 RYBNICKIE REGATY ŻEGLARSKIE Q-4iz Rybník TS KUŹNIA RYBNIK
173204 06.05.2017 RSX European Championships Rsx-24me Marseille, FRA FF Voile
173235 23.09.2017 RS:X WINDSURFING WORLD CHAMPIONSHIP 2017 Rsx-36ms Enoshima, JPN JPN
173208 21.07.2017 RS Feva World Championships RsF-24ms Ijsselmeer - Medemblik RYCH + IRSFCA
AR
173226 23.07.2017 ROOSTER RS AERO WORLD CHAMPIONSHIP 2017 RsA-24ms Carnac, France YC Carnac, France
174307 18.10.2017 Rolex Middle Sea Race - Coastal Race Nj-16iz Malta RMYC
174308 21.10.2017 Rolex Middle Sea Race Orc-16iz Malta RMYC
177025 25.08.2017 Rofi pokal Fin-7P Attersee "ALT FINN z.s."
174011 03.06.2017 Rip Curl Kupa 2017- Mistrovstvi Madarska Rsx-4mm Alsoors, HUN Alpesi Club
174321 06.06.2017 Regata Trend Nj-4iz Murter Chorvatska JK ZAL
174224 04.05.2017 Regata Sv. Dujma 2017 Q-8iz Split JK Mornar Split
171614 19.08.2017 Regata Petra Zouhara Evr-2,470-1,Fin-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
171201 04.06.2017 Regata Neumann institut
změna termínu !!!
Evr-2,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
171607 17.06.2017 Regata Lovosice + KP Kaj-4K Žernoseky Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
AR
171109 02.09.2017 Regata Laguna
VPOZ
Kaj- 1 Slapy TJ Císařská louka - yachting, z.s.
AR
174235 12.08.2017 Regata Fatranu Vau-6ip Litovská Mara SVK - Slovak Republic
171327 26.08.2017 Radavský pohár
VPOZ
Kaj-1 Orlík "Yacht Club Písek,z.s."
171314 24.06.2017 Radavská regata
VPOZ
Kaj-1 Orlík "Yacht Club Písek,z.s."
AR
174255 10.06.2017 R egaty Trzy Mola 2017 OT-7iz Sopot, Polsko UKS Navigo
174228 11.05.2017 Puchar YKP Gdynia Q-7iz Gdynia YKP Gdynia
174323 15.09.2017 PUCHAR WÓJTA GMINY CHEŁM ŚLĄSKI Lar-2iz Chelm Slaski UKS SILESIA CHEŁM ŚLĄSKI
174236 19.05.2017 Puchar Polskiego Zwią zku Żeglarskiego OT-4iz Krynica Morska
174248 17.06.2017 PUCHAR POLSKI POŁUDNIOWO-ZACHODNIEJ Q-4iz Mietkow UKS ŻEGLARZ WROCŁAW
174233 20.05.2017 PUCHAR NYSY Q-7iz Nysa Klub Żeglarski „Nysa”
174247 09.06.2017 PUCHAR BURMISTRZA PSZCZYNY Q-4iz Pszczyna Moris Pszczyna
174260 09.06.2017 PUCHAR BURMISTRZA PSZCZYNY Lar-1iz Pszczyna Moris Pszczyna
174269 01.09.2017 PUCHAR BESKIDÓW - INTERPUCHAR Q-8iz Žywiec UKS WIKING
171211 28.06.2017 Přebor ČOS - dálková plavba Cad-3D,Evr-3D,Fb-3D,Fin-3D,Q-3D Orlík - Radava T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
177001 07.01.2017 První led DN-3C,DN-2 Nejlepší Led ALT Lední jachty
174268 03.08.2017 Promotion Cad-10iz Bruinisee, Nizozemí The Dutch Cadet Class Association (DCCA)
171113 14.10.2017 Primátorský Štít Cad-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K,RsF-4K,Cad-3C,420-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,RsF-3C Vltava Praha Český Yacht Klub
AR AH
172177 15.10.2017 Prigl rejs XXVI
závod se neuskutečnil
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
172170 27.09.2017 Prigl rejs XXV
závod se neodjel z povětrnostních důvodů
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
172166 20.09.2017 Prigl rejs XXIV
závod se neuskutečnil
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
172162 13.09.2017 Prigl rejs XXIII
VPOZ
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
172157 06.09.2017 Prigl rejs XXII
závod se neuskutečnil
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
172155 30.08.2017 Prigl rejs XXI
VPOZ
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
172151 23.08.2017 Prigl rejs XX
VPOZ
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
172148 09.08.2017 Prigl rejs XVIII
závod se neodjel z povětrnostních důvodů
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
172144 02.08.2017 Prigl rejs XVII
závod se neuskutečnil
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
172143 26.07.2017 Prigl rejs XVI
VPOZ
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
172141 19.07.2017 Prigl rejs XV
VPOZ
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
172150 16.08.2017 Prigl rejs XIX
závod se neodjel z povětrnostních důvodů
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
172139 12.07.2017 Prigl rejs XIV
závod se neodjel z povětrnostních důvodů
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
172138 28.06.2017 Prigl rejs XIII
závod se neuskutečnil
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
172133 21.06.2017 Prigl rejs XII
VPOZ
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
172129 14.06.2017 Prigl rejs XI
VPOZ
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
172127 07.06.2017 Prigl rejs X
VPOZ
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
172125 28.05.2017 Prigl rejs VIII RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
172121 24.05.2017 Prigl rejs VII
VPOZ
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
172119 17.05.2017 Prigl rejs VI
VPOZ
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
172117 10.05.2017 Prigl rejs V
závod se neuskutečnil
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
172126 31.05.2017 Prigl rejs IX
závod se neodjel z povětrnostních důvodů
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
172113 03.05.2017 Prigl rejs IV
závod zrušen z povětrnostních důvodů
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
172109 26.04.2017 Prigl rejs III
závod zrušen z povětrnostních důvodů
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
172105 19.04.2017 Prigl rejs II
závod zrušen z povětrnostních důvodů
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
172102 12.04.2017 Prigl rejs I
závod zrušen z povětrnostních důvodů
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
174319 21.09.2017 Prien City Cup T24-8iz Chiemsee Segelclub Prien Chiemsee
171143 27.09.2017 Pražský točák XXVI.
závod se neodjel - bezvětří
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
171142 20.09.2017 Pražský točák XXV.
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
171141 13.09.2017 Pražský točák XXIV.
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
171140 06.09.2017 Pražský točák XXIII.
závod se neodjel - bezvětří
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
171139 30.08.2017 Pražský točák XXII.
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
171138 23.08.2017 Pražský točák XXI.
závod se neodjel - bezvětří
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
171137 16.08.2017 Pražský točák XX.
závod se neodjel - bezvětří
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
171135 02.08.2017 Pražský točák XVIII.
závod se neodjel - bezvětří
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
171134 26.07.2017 Pražský točák XVII.
závod se neodjel - bezvětří
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
171133 19.07.2017 Pražský točák XVI.
závod se neodjel - bezvětří
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
171132 12.07.2017 Pražský točák XV.
závod se neodjel - bezvětří
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
171136 09.08.2017 Pražský točák XIX.
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
171131 05.07.2017 Pražský točák XIV.
závod se neodjel - bezvětří
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
171130 28.06.2017 Pražský točák XIII.
závod se neodjel - bezvětří
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
171129 21.06.2017 Pražský točák XII.
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
171128 14.06.2017 Pražský točák XI.
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
171127 07.06.2017 Pražský točák X.
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
171125 24.05.2017 Pražský točák VIII.
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
171124 17.05.2017 Pražský točák VII.
závod se neodjel - bezvětří
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
171123 10.05.2017 Pražský točák VI.
závod se neodjel - bezvětří
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
171122 03.05.2017 Pražský točák V.
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
171126 31.05.2017 Pražský točák IX.
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
171121 26.04.2017 Pražský točák IV.
závod se neodjel - bezvětří
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
171120 19.04.2017 Pražský točák III.
bezvětří - závod se neodjel
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
171119 12.04.2017 Pražský točák II.
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
171118 05.04.2017 Pražský točák I.
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
171212 28.07.2017 Prázdniny v půli Fin-2,Q-2,Spl-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
172419 15.07.2017 Prázdninový závod II.
VPOZ
Fb-1,L47-1,Lar-1,Las-1,Q-1,Evr-1,Fin-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AH
172411 15.07.2017 Prázdninový závod
závod se neuskutečnil
Fb-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-2,Evr-1,Fin-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
172140 15.07.2017 Prázdninovej rejs Fin-3M,RsT-3M,RsF-3M,RsV-3M,RsO-3M,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
171908 02.09.2017 Prázdninová regata Spl-4K,Q-2 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
AR
172418 17.06.2017 PRAJZSKA RACE
nově vložený závod - VPOZ
Q-1,Fin-1 Štěrkovna Hlučín Valná hromada
AR AH
171108 14.07.2017 Prague Sail Open MR-12mr Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
172175 07.10.2017 Poslední vítr
závod zrušen bez náhrady
Fb-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
172179 28.10.2017 Poslední sváteční pohár
závod se neuskutečnil
RsT-3M,RsV-3M,RsO-3M, RsF-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
171505 08.07.2017 Porcelán Cup Las-3C Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
172173 28.09.2017 Pohárový závod
420-7P přesunuto na nový závod 17-1343
Cad-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
171207 20.05.2017 Pohár YC Kladno Fin-2 Turynský rybník Yacht Club Kladno
AR
172002 17.06.2017 Pohár Vysočiny Bic-7P,Rac-7P,RsX-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
177009 11.02.2017 Pohár Václava Hudce DN-3C,DN-2 Nejlepší Led ALT Lední jachty
171205 06.05.2017 Pohár SOSIOS Evr-2,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
174292 14.10.2017 Pohár Slovana Fin-4iz Senec Slovan
174230 18.03.2017 Pohár Ruska Dn-10iz jezero Bajkal RUS
171803 03.06.2017 Pohár Rozkoše Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P,Bic-7P Rozkoš Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
AR
171701 01.04.2017 Pohár Noprosu Fin-3C,Fin-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
171343 30.09.2017 Pohár Nikose Drougkase
nově vložený závod místo závodu CTL 17-2173
420-7P Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
171219 16.09.2017 Pohár města Neratovic 420-2,Cad-2,Fb-2 Jezero Poděbrady YC Neratovice
AR
177002 08.01.2017 Pohár Máchova Jezera DN-7P,DN-2 Nejlepší Led ALT Lední jachty
172303 14.10.2017 Pohár Kroměříže Evr-2,L47-2,Lar-2,Q-2 štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR
172183 04.10.2017 Pohár JMK 4 Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
172182 28.06.2017 Pohár JMK 3 Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
172181 17.05.2017 Pohár JMK 2 Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
172180 12.04.2017 Pohár JMK 1 Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
171310 10.06.2017 Pohár Hluboké Pir-7P,Evr-3C,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
171702 08.04.2017 Pohár Haas+Sohn
změna termínu !!!
Fin-7P,Fin-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
171304 13.05.2017 Pohár D.I.M. Rac-3C,Bic-3C Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR
171204 29.04.2017 Pohár Bohemia 420-2,Cad-2,Fb-2,Evr-1,Q-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
174232 17.03.2017 Pohár Asie Dn-10iz jezero Bajkal RUS
177007 29.01.2017 Pohár 311. Perutě DN-7P,DN-2 Nejlepší Led ALT Lední jachty
171223 14.10.2017 Pohár 155 let Sokola
změna termínu
Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
172209 09.09.2017 Podzimní sokolská regata Vau-7P,Vau-6ip,Q-2 Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
AR
171621 07.10.2017 Podzimní regata Václava Vacka 21. ročník Evr-3C,Spl-3C,Evr-2,Q-2 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
171214 05.08.2017 Poděbradský TEAM RACE TR-7P Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR AH
171407 17.06.2017 Pětadvacet Evr-1,Fb-2,420-1,Fin-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
172118 13.05.2017 Pavlovská regata 29r-7P,L47-7P,Las-7P,RsF-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
174298 01.01.2017 Palamos Christmas Race Las-10iz Palamos Palamos
171150 09.09.2017 OYC regatta II. RsT-3R Vltava - Praha Orthodocks Yacht Club o.s.
AR
171147 17.06.2017 OYC regatta RsT-7P Vltava - Praha Orthodocks Yacht Club o.s.
AR
174326 24.08.2017 ÖSTM Pirat Rosenwindpokal OÖLM Pir-8iz Weyreg SVWYS
174320 24.08.2017 ÖSTM Pirat Rosenwindpokal Pir-4iz Attersee SVW-YS
173207 01.07.2017 ORC Worlds Trieste 2017 Orc_36ms Italy, Trieste Valná hromada
171417 21.10.2017 Optimistrace OT-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
171703 22.04.2017 Optimistický Mácháč
Spolu s JK Česká Lípa
L47-4K,L47-3C,Q-3C Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR AH
171324 12.08.2017 Optík regata Evr-2,Q-2 Orlík "Yacht Club Písek,z.s."
AR AH
174265 19.08.2017 Opti PM 2017 Davos Swiss Optimist Punkt Q-10iz Davos Valná hromada
174026 09.09.2017 Open Belgium Championship Evr-12mm Ostende Royal North Sea Yacht Club
173234 22.07.2017 Open 420 European Championships 420-24me Athény, GRE NOTK
172414 19.08.2017 Olešná regata
POZOR změna místa konání
Fb-3M,Evr-2,Fin-2,Q-2,Fin-3M Petrův rybník TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
AR AH
172306 25.03.2017 Okolo sněhuláků
Závod se neodjel – nízký stav hladiny
RsF-2 štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
171805 10.06.2017 Odysseův pohár II.
VPOZ
Evr-1,Fin-1,Kaj-1,Q-1,Vau-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
171804 09.06.2017 Odysseův pohár I.
VPOZ, noční
Kaj-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
174272 29.07.2017 Oberland Pütz Seeshaupt Fin-2iz Starnberger See Deutsche Finnsegler-Vereinigung e.V.
171103 22.04.2017 O vorařskou houžev Kaj-1 Vltava Praha Český Yacht Klub
AR
171601 01.04.2017 O Pohár YachtClubu Štětí L47-2,Q-2 Labe YachtClub SK Štětí
AR
172153 26.08.2017 O pohár Vranova Vau-7P,Kaj-1,Sta-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR
171624 14.10.2017 O pohár města Štětí Q-2,L47-2 Labe YachtClub SK Štětí
AR
171904 17.06.2017 O perníkovou chaloupku
Las-3C a Lar-3C nebylo v návrhu CTL od ALT
L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Evr-2,Q-2,Fin-1,RsF-1 Seč Yachtclub Pardubice
AR AH
172210 21.10.2017 O kuře na rožni
závod zrušen bez náhrady
Evr-2,Fin-1,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
171315 01.07.2017 O krále Šumavy 29r-7P,420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Fd-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
172310 08.10.2017 O hanáckó klobáso 2 Q-1 štěrkoviště Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR
172302 02.09.2017 O Hanáckó Klobáso
závod zrušen ztechnických důvodů - nízká hladina
Evr-4K,L47-4K,Lar-4K,Q-2,Evr-2,L47-2,Lar-2 štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
171626 15.10.2017 O Excalibur krále Arthura L47-2,Q-1 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
AR
171403 22.04.2017 O Cenu Plzeňské teplárenské Evr-2,Fb-2,RsF-2,Fin-1,Pir-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
174204 24.02.2017 NSW Finn State Championships 2017 Fin-8iz Sydney Valná hromada
174318 02.12.2017 Nikolausregatta 2017 Pir-4iz Postdam PSCW
171905 24.06.2017 Neptunova regata Q-2,Spl-1 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
AR
171615 19.08.2017 Nechranická buchta Rac-7P,Rsx-7P,Fun-7P,Bic-7P,Rac-4K,Bic-2 Nechranice Sportklub Lomazice
AR AH
174316 11.09.2017 Nebel-Beil Pir-4iz Güstrow VVG
173236 24.07.2017 MS RS500 Rs5-36ms Gravedona Como IT AVAL-CDV Gravedona
173202 07.05.2017 MS masters 2017 Rac-24ms Gyžyce PL tř.Raceboard JO Gyžycko
173245 01.08.2017 MS Laser Las-36ms Split JK Mornar
173217 21.08.2017 MS LaR ženy Lar-36ms Medemblik, Nizozemsko Regatta Center Medemblik
171409 05.07.2017 MS Hracholusek Evr-3D,Fin-3D,Q-3D Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
AR
173242 24.05.2017 MS (D One Rooster Gold Cup) De1-36ms Lake Balaton, Hungary Balatonfüredi Yacht Club
172163 16.09.2017 Moravia skiff regatta
závod z důvodu nízké hladiny vody ZRUŠEN
29r-12mr Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
172164 16.09.2017 Moravia skiff regata
závod z důvodu nízké hladiny vody ZRUŠEN
Rs5-7P,Rs7-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
172142 22.07.2017 Moravia Cup
závod zrušen z důvodu nízkého stavu vody
Sta-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
172206 22.07.2017 Mohelnická regata Evr-3M,Fin-2,Q-1 Moravičany Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice
AR
172168 23.09.2017 Modrý hrozen Q Q-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
172169 23.09.2017 Modrý Hrozen 420-7P,Fb-7P,Fd-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
171907 19.08.2017 Modrá vlajka Seče Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Q-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
AR AH
171715 09.09.2017 Modrá vlajka Máchova jezera Fb-3C,Pir-2,Sta-2,Q-1,L47-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
171213 30.07.2017 Modrá stuha YC Kladno
bezvětří - závod se neodjel
Fin-2,Q-2,Spl-2 Turynský rybník Yacht Club Kladno
171114 21.10.2017 Modrá stuha Vltavy Cad-3C, Q-2, L47-2, Lar-2,RsF-2, Kaj-2 Vltava Praha Český Yacht Klub
AR AH
171208 10.06.2017 Modrá stuha Slap
VPOZ
Kaj-1 Slapy Měřín Jachtklub Královská, z.s.
AR
171313 24.06.2017 Modrá stuha pojišťovny Pir-7P,Spl-7P,Q-2 Svět TJ Jiskra Třeboň
AR AH
172205 29.07.2017 Modrá stuha Plumlova Evr-3M,L47-3M,Las-3M,Vau-3M,Q-2 Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
AR
171318 22.07.2017 Modrá stuha Lipna 52.roč.
VPOZ
Kaj-1 Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
171622 07.10.2017 Modrá stuha Labe Kaj-2 Labe - Ústí nad Labem TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
AR AH
171508 19.08.2017 Modrá stuha Jesenice Fin-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-2 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR
171411 29.07.2017 Modrá stuha Hnačova Fin-2,Evr-1,Q-1 Hnačov Jachetní Klub Tělovýchovná jednota Klatovy , z.s.
AR
171339 19.08.2017 Modrá stuha Dvořiště
VPOZ
Pir-1,Q-1,Evr-1 Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
172408 17.06.2017 Modrá stuha Českého Těšína
závod zrušen bez náhrady (technické problémy)
Fin-4K,Evr-2,Fb-2,Q-1 Těrlicko TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl
171416 07.10.2017 Modrá stuha Boleváku Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2,RsF-2,Evr-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
171302 22.04.2017 Modrá stuha Bezdreva Pir-7P,Evr-3C,Spl-3C,Q-1 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
172178 21.10.2017 Modrá stuha
závod z technických důvodů zrušen
RsT-1,Rs-F-1,RsV-1,RsO-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1,Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
174003 07.10.2017 MMSR - námořní jachting Nj-12mm Chorvatsko - Kremik SVK - Slovak Republic
171116 03.11.2017 MMČR Teamracing Q TmQ-12mr Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
171616 24.08.2017 MMČR Q Q-12mr Nechranice Yacht Club Nechranice
AR AH
171618 08.09.2017 MMČR Fd-12mr Nechranice Yacht Club Nechranice
AR AH
174284 15.09.2017 MM Otwarte PSKO Q-12iz Dziwnow, Polsko Valná hromada
172407 10.06.2017 Mladý vítr Evr-3M,Fb-3M,Fin-3M,420-2,Q-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
177008 04.02.2017 MITROPA TROPHY DN-8mz Nejlepší Led ALT Lední jachty
174025 01.09.2017 Mistrzostwa Polski Rsx-12mm Puck, POL PYA
172301 20.05.2017 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané Q-4K,L47-3M,Lar-3M,Evr-2,Lar-2,L47-2,Q-2 štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR
174013 15.07.2017 Mistrovství Švýcarska, Dervio Tor-12mm Dervio, Lake Como Centro Vela Dervio + SUI Tornado
173218 28.08.2017 Mistrovství světa Tornád 2017 Tor-36ms Thessaloniki - Greece Tornado Class
173214 06.07.2017 Mistrovství světa LT Evropa Evr-36ms Costa Brava,Blanes,Španělsko Club Vela Blanes
173232 22.09.2017 Mistrovství světa FD Fd-36ms Marina di Scarlino Club nautico Scarlino
173238 21.10.2017 Mistrovství světa Bic Techno293 Bic-24ms Salou, Tarragona, Španělsko Club Nautic Salou
173228 19.08.2017 Mistrovství světa A CAT 2017 OT-36ms Sopot, Polsko UKS Navigo
173221 03.08.2017 Mistrovství světa Cad-24ms Bruinisee, Nizozemí The Dutch Cadet Class Associaton (DCCA)
174017 25.08.2017 Mistrovství Řecka 2017 - Tornado Tor-12mm Thessaloniki - Greece Nautical Club
174010 25.05.2017 Mistrovství Rakouska Tornado Tor-12mm Attersesee - Rakousko Unionyachtclub Attersee
174020 08.09.2017 Mistrovství Rakouska T24-12ms Traunsee UYC Traunsee
174022 15.08.2017 Mistrovství Polska A CAT 2017 OT-12mm Sopot, Polsko UKS Navigo
174027 30.09.2017 Mistrovství Německa A-Cat 2017 OT-12mm Campione Univela Garda
174007 15.04.2017 Mistrovství Itálie - Vele Pasqua Tor-12mm Cesenatico - Italy Congrega Velisti
174031 03.11.2017 Mistrovství Chorvatska Orc-12mm Sibenik JK VAL
173209 20.07.2017 Mistrovství Evropy Tornádo Tor-24me Dervio, Lake Como Centro Vela Dervio
173227 04.09.2017 Mistrovství Evropy Raceboard 2017 Rac-24me Balatonfüred, Maďarsko Hungarian Windsurfing Association
172154 26.08.2017 Mistrovství ČR Rac Rac-12mr,Fun-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
171328 01.09.2017 Mistrovství ČR De1-12mr,De1-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
AR AH
171710 22.07.2017 Mistrovství české flotily Sta-7P,L47-2,Q-2,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
173239 26.10.2017 Mistrovství Belgie - Antwerp City Cup T24-12mm Galgenweel Lake Royal Yacht Club van België
171909 13.09.2017 Miniregata 02 Q-1 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
AR
171903 14.06.2017 Miniregata 01 Q-1 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
174008 29.04.2017 Mezinárodní mistrovství Rakouska - Silbe Fd-12mm Neusiedler See UYCNs
174009 07.02.2017 Mezinárodní mistrovství Polska Dn-12mm Jezero Wielimie, Polsko Polsko
174016 25.08.2017 Mezinárodní mistrovství Polska Fd-12mm Otmuchóv TJ Lanškroun - Vodní sporty
174014 27.07.2017 Mezinárodní mistrovství německa Fd-12mm Robel/ Muritz Röbeler Segler-Verein
174015 24.07.2017 Mezinárodní mistrovství Maďarska Pir-7mm Neusiedelrsee Fertő Tavi Vitorlás Szövetség együttműkö
174283 22.09.2017 Mezinárodní mistrovství Bavorska T24-10iz Prien SCPC
174023 25.08.2017 Mezin. mistr. Rakouska Pir-12mm Atersee SV Weireg, Rakousko
172307 01.04.2017 Mezi kry II.
Závod se neodjel – nízký stav hladiny
RsF-1 štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
172304 11.03.2017 Mezi kry I. RsF-1 štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR
171102 08.04.2017 Memoriál Rösslera-Ořovského Cad-3C,Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava Praha Český Yacht Klub
AR AH
177010 12.02.2017 Memoriál Pavla Harcuby DN-3C,DN-2 Nejlepší Led ALT Lední jachty
171329 02.09.2017 Memorial Karla Smetany
VPOZ
Kaj-1 Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
171209 24.06.2017 Memorial Josefa Šenkýře Cad-4K,Q-4K,Cad-3C,Fb-3C,Fin-3C,420-2,Evr-2 Orlík - Velký Vír YC Neratovice
AR
177005 22.01.2017 Memoriál J. Novotného DN-7P,DN-2 Nejlepší Led ALT Lední jachty
171101 01.04.2017 Memoriál Dr. Štěpána L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava Praha Český Yacht Klub
AR AH
171111 07.10.2017 Memoriál A. Bürgermeistra
změna termínu
Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava Praha Český Yacht Klub
AR AH
171901 13.05.2017 Mem. T.Dymáka Pir-7P,Evr-2,Q-2,Fb-1,Fin-1,Las-1 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
AR AH
171712 05.08.2017 Mem. Oldy Vintišky Sta-7P,Sta-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
172167 23.09.2017 Mem. Miloše Alexy Vau-7P,RsT-7P,RsF-3M,RsV-7P,RsO-7P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
172201 22.04.2017 Mem. M.Kouřila Q-4K,Fin-3M,Evr-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR AH
172174 07.10.2017 Mem. Jana Sedláka
koef. Lar-3M přesun ze závodu 17-2130
Las-3M,Q-3M,Lar-3M,Lar-2,L47-1,Fin-1,Vau-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
171704 29.04.2017 Mem. Ing. Böhma Cad-7P,Pir-3C,Fin-2,Pir-2,Q-1,L47-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
172107 22.04.2017 Mem. Hynka Švédy
závod zrušen z technických důvodů
Evr-3M,Las-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
172145 05.08.2017 Mem. Dušana Vaculky
VPOZ
RsF-1,Lar-1,Las-1,L47-1,OT-1,Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
171706 13.05.2017 Mem. Bruno Hámy Pir-2 ,Fin-2,Q-2 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR
173230 11.09.2017 ME Pirát Pir-24me Německo, Róbel, Múritz YC Róbel, Německo
173237 05.05.2017 ME Marseille Fin-24me Marseille, FRA
173244 08.10.2017 ME Laser Las-24me Barcelona BArcelona
173222 24.08.2017 ME Fireball Fb-24me Lyme Regis GBR LRSC
173233 22.07.2017 ME BIC Techno 2017 Bic-18me Francie Lorient IWA
173243 21.09.2017 ME (Campionato Europeo Classe D-One) De1-24me Alassio, Italy Circolo Nautico “Al Mare” -
177032 13.08.2017 MČR vyhodnocení série Jachtařské ligy Lig-12ms Valná hromada
171713 11.08.2017 MČR Star Sta-12mr,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
177022 17.07.2017 MČR FUN SLALOM Fus-12mr Viganj Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
AR
177122 17.07.2017 MČR FUN - Course Fun-12mr Viganj Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
AR
172156 01.09.2017 MČR Bic, Vítr z vinohradů/Czech Supercup Bic-12mr,Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
171110 28.09.2017 MČR + Eurocup
koef. Fb-7P přesunut ze závodu 171802
Fb-12mr,29r-12mr,29r-7P,Fb-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
171316 05.07.2017 MČR - Vítr a slunce
FD pouze 2 dny 8/7-9/7
Cad-12mr,29r-7P,420-7P,Fb-7P,Fd-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
171309 09.06.2017 MČR - Mulda Cup Tor-12mr,De1-7P,Tor-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
AR AH
171117 04.11.2017 MČR - Champagne Race Orc-12mr,Nj-7P Chorvatsko - Vodice YACHT CLUB SaS, z.s.
AR AH
171306 27.05.2017 MČR - Compotech Catamaran Open CaO-12mr,CaO-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
AR AH
171317 06.07.2017 MČR Pir-12mr Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR
172003 30.06.2017 MČR Vau-12mr,Vau-6ip Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
172152 26.08.2017 MČR RsV-12mr,RsT-8vc,RsO-8vc Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
172158 08.09.2017 MČR Fin-12mr Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
172172 28.09.2017 MČR Evr-12mr,L47-12mr,Las-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
177003 14.01.2017 MČR DN-12mr Nejlepší Led ALT Lední jachty
172202 13.05.2017 Májový závod
bezvětří - závod se neodjel
Fin-4K,Evr-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR AH
172001 13.05.2017 Májový pohár Evr-7P,Spl-7P,L47-3M,Q-3C,Q-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
177021 15.07.2017 Maier Star Cup Sta-7P Máchovo Jezero ALT Star
AR
171708 27.05.2017 Mácháčský zápich Rs5-7P,Rs7-7P,RsA-7P,RsO-1,L47-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
171719 30.09.2017 Mácháčské finále RsF-7P Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Lar-12mr,De1-7P,Evr-7P,Fin-7P,Lar-7P,Las-7P,Evr-8mz,Fin-8mz,Las-8mz Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
174021 14.09.2017 M Polska jun. a sen. Evr-12mm Gdaňsk - Gorki Zachodnie POL
171501 22.04.2017 Lucky regata 2017 CaO-7P,Rac-2,Ok-2, Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
171326 25.08.2017 Lipno regata Spl-12mr,Las-12mr,Evr-7P,Lar-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
171308 03.06.2017 Lipno marathon CaO-7P,Tor-7P Lipno - Lipno nad Vltavou Yachtclub Lipno
AR
171338 03.06.2017 Lipno marathon
VPOZ
Kaj-1 Lipno - Lipno nad Vltavou Yachtclub Lipno
AR
171322 05.08.2017 Lipenský vítr
VPOZ
Kaj-1 Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
171335 07.10.2017 Lipenský kotrmelec Rs5-7P,Rs7-7P,RsA-7P Lipno - Lipno nad Vltavou Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
174251 21.07.2017 LIMAR Cup - Interpohár Q-6ip,Evr-6ip,Lar-6ip,L47-6ip Liptovská Mara SVK - Slovak Republic
171717 23.09.2017 Lighthouse Cup Pir-7P,Spl-7P,Sta-7P,Sta-4K,Pir-2,Fin-1,Q-1 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR
171412 12.08.2017 Letní závod Evr-2,Pir-2,Fb-1,Fin-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
171410 15.07.2017 Letní Hracholusky Evr-2,Fin-2,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
AR
171320 29.07.2017 Lázeňská regata Fb-3C Svět TJ Jiskra Třeboň
AR AH
174219 01.04.2017 LASER YOUTH EASTER MEETING L47-10iz Lago di Garda Fraglia Vela Malcesine
174221 12.04.2017 Laser Youth Easter Meeting Lar-10iz Malcesine, Itálie Fraglia Vela Malcesine
173223 28.07.2017 Laser Standard Men Under-21 World Champ. Las-24ms Nieuwpoort ILCA
173241 01.09.2017 Laser Standard Men European Championship Lar-24me Barcelona, Spain Vela Federacio Catalana (Catalan Sailing
173216 06.07.2017 Laser Radial Youth European Championship Lar-18me Gdynia Polsko PZZ
177023 12.08.2017 Laser Grandprix Lar-7P,Las-7P Wolfgansee - AUT Asociace lodní třídy Laser, z. s.
171910 07.10.2017 Lanškrounská regata 420-4K,420-3C,420-3M,Q-2 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
AR
171617 26.08.2017 Labský pohár Kaj-2 Labe - Ústí nad Labem TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
AR AH
171217 09.09.2017 Královská regata
závod zrušen pro nedostatečný počet účastníků
Kaj-1 Slapy Měřín Jachtklub Královská, z.s.
172116 08.05.2017 Krajský přebor RS
závod se neuskutečnil
RsT-4K,RsF-4K,RsV-4K,RsO-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
171210 26.06.2017 Krajský přebor 420-4K,Evr-4K,Fb-4K,Cad-2,Fin-2,Q-2 Orlík - Velký Vír YC Neratovice
AR
171305 27.05.2017 Krajský přebor Cad-7P,Evr-4K,Fd-4K,Pir-4K,Q-4K Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR
171502 20.05.2017 Krajský přebor Fin-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Las-3C Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR AH
172103 08.04.2017 Krajský přebor
změna termínu
L47-3M,Lar-3M,Las-3M,Q-3M, Q-4K,Lar-2,Lar-4K,Fin-1,Vau-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
174270 30.04.2017 Kornati Cup 2017 Orc-8iz Biograd na moru YC Kornati
171613 17.08.2017 Kontrolní závod II Evr-2,Q-1,470-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
171611 14.08.2017 Kontrolní závod I Evr-2,470-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
171413 02.09.2017 Konec na Hrachách Evr-2,Fin-1,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
AR
172305 17.03.2017 Kolem sněhuláků
Závod se neodjel – nízký stav hladiny
RsF-2 štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
172165 17.09.2017 Kiss my RS III.
závod zrušen z povětrnostních důvodů
RsT-7P,RsV-7P,RsO-7P, RsF-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
172137 24.06.2017 Kiss my RS II. RsT-7P,RsF-3M,RsV-7P,RsO-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
172110 29.04.2017 Kiss my RS I. RsT-7P,RsF-3M,RsV-7P,RsO-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
174249 17.06.2017 Kieler Woche 2017 29er 29r-10iz,Lar-14-iz,Lar-10iz,ERvr-10iz,Fd-8iz,L47-10iz,Las-14iz Německo Valná hromada
174282 22.06.2017 Kieler Woche 2017 420-10iz Kiel - Schilksee Kieler Yacht-Club e.V.
174291 20.06.2017 Kieler woche Fin-10iz Kiel, GER
174314 17.11.2017 Johny Kohler Cup Dn-8iz Ranua, Finsko Finsko
172108 22.04.2017 JJEETTYY Regata
závod zrušen z technických důvodů
Vau-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
171312 17.06.2017 Jihočeský pohár Spl-7P,Q-3C Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
AR AH
171334 30.09.2017 Jihočeská žába Pir-3C,Q-2 Svět TJ Jiskra Třeboň
AR AH
171336 07.10.2017 Jestřábí Cup CaO-7P,Tor-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
AR AH
171510 16.09.2017 Jesenický pohár Q Q-3C Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
171512 30.09.2017 Jesenický marathon Catamaran Open CaO-7P,Q-3D,Rac-2,Ok-2 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
172146 05.08.2017 Jedovnický kapr
závod z technických důvodů zrušen
Vau-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
171202 13.05.2017 Jarní závod
změna termínu
Fin-2,Q-2,Spl-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
171902 20.05.2017 Jarní závod Vau-7P,RsF-3C,RsF-1,Fin-2 Seč Yachtclub Pardubice
AR AH
172128 10.06.2017 Jarní závod
VPOZ
Kaj-1,Vau-1,Sta-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR
172401 08.04.2017 Jarní závod
změna termínu
L47-2,Lar-2,Las-2,Evr-1,Fb-1,Fin-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR AH
172203 03.06.2017 Jarní sokolská regata Vau-4K,Vau-3M,Q-2 Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
AR
171801 29.04.2017 Jarní premiéra Q-7P,Spl-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR AH
171802 13.05.2017 Jarní fireballistická Rozkoš
Závod se neodjel - bezvětří
Fb-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
171604 27.05.2017 Jarní cena Labe - Církvice Kaj-2,OT-1 Labe-Církvice Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
171337 11.08.2017 Jachtařská liga III. Lig-7P Lipno Melges 24 z.s.
AR AH
172131 17.06.2017 Jachtařská liga II. Lig-7P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
171144 29.04.2017 Jachtařská liga I. Lig-7P Vltava YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
174302 12.09.2017 IT regatta 2017 Nj-1 Biograd na Moru, Chorvatsko YFA
172413 11.08.2017 Interpohár 2017 Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Slezská Harta KSJ kraj Moravskoslezský
AR AH
174212 08.04.2017 Internationale Trapezregatta FD Fd-10iz Steinhuder Meer Hannoverscher Yacht-Club e.V
174264 12.08.2017 International Laser Grand Prix Lar-7iz Wolfgangsee - Rakousko UYCWg
174024 15.09.2017 International Championship of the Polish Q-12mm Dziwnow PSKQ
174296 29.09.2017 International Finn Cup Fin-10iz Lago di Garda Fraglia Vela Malcesine
174004 16.01.2017 international Australia Finn Championshi Fin-12mm Brokem Bay RMYC
174214 07.04.2017 Int. Spring Optimist Cup 2017. Q-10iz Opatija JEDRILIČARSKI KLUB OPATIJA
174290 30.09.2017 Chiemsee-Insel-Marathon Rac-1 Chiemsee Regatta Surfclub Chiemsee
174018 13.07.2017 Championnat de France Finn Fin-12mm La Rochelle Valná hromada
171216 02.09.2017 Hurá do školy 420-2,Cad-2,Fb-2,Evr-1,Q-1,Pir-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
172134 25.06.2017 Hry VIII. LODM Q-10R,RsF-10R Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
172404 20.05.2017 Hornický kahan 420-7P,Fb-3M,Fin-3M,420-2,Evr-2,L47-2,Lar-2,Q-2 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
AR AH
172415 02.09.2017 Hornická regata Q-4K,Evr-3M,Fb-3M,420-2,Fin-2 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
AR AH
171608 17.06.2017 Hop Regata Cad-7P,Fd-7P Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
172417 21.10.2017 Hlučínská regata
změna termínu, přesun pro E+F ze závodu 172402
Lar-4K,Evr-3M,Fin-3M,L47-3M,Lar-3M,Fb-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-2,Evr-2,Fin-2 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR AH
173225 09.08.2017 Hempel Sailing World Championships Test Las-36ms Aarhus World sailing
172420 26.07.2017 Hawaii race
nově vložený závod
Q-2,RsF-1,Evr-1 Petrův Rybník Yacht Club Krnov
AR AH
172184 16.09.2017 Grand Prix NJ 2017
VPOZ
Nj-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
171714 02.09.2017 Grand Prix Bohemia Pir-7P,Sta-7P,Evr-3C,Pir-2,Q-2,L47-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
171330 02.09.2017 Frymburský pohár Fin-7P Lipno - Kovářov Yacht Club Kovářov
AR AH
174277 18.05.2017 Foiling Bay OT-16iz La Baule Francie La Baule Voile
174278 29.06.2017 Flying Phantom Extreme Sailing Series OT-16iz Madeira, POR OC Sport
174279 20.07.2017 Flying Phantom Extreme Sailing Series OT-16iz Barcelona ESP OC Sport
174280 10.08.2017 Flying Phantom Extreme Sailing Series OT-16iz Hamburg GER OC Sport
174281 25.08.2017 Flying Phantom Extreme Sailing Series OT-16iz Cardiff GBR OC Sport
172416 16.09.2017 FLEXIMONT Cup Lar-4K,Evr-2,Fb-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-2 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AH
174250 06.06.2017 FinnMasters EURO CUP Fin-10iz Balaton Tihany Tihanyi-Hajós-Egylet
172149 12.08.2017 Finnlandia Cup
závod z technických důvodů zrušen
Evr-1,Fin-1 Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
173220 05.06.2017 Finn World masters 2017 Barbados Fin-24ms Barbados Barbados Yacht Club (BYC)
174274 26.08.2017 Finn Trophy Fin-7iz Attersee UYCAS
177013 15.04.2017 Finn premiera L47-3C,Fin-3C,L47-2 Máchovo jezero ALT Flying Dutchman, z.s.
AR
173248 01.09.2017 Finn Gold Cup 2017 Fin-36ms Balatonföldvár Spartacus Sailing Club
174275 10.06.2017 Finn Dinghy Fin-7iz Traunsee Segelclub Traunkirchen
174271 22.07.2017 Finn Bayern Cup 2017 Fin-8iz Tegernsee YC Bad Wiessee
171105 10.06.2017 FIFE Cup Fb-7P,Rs5-7P,RsF-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
172147 05.08.2017 Fidorkap
závod z technických důvodů zrušen
Q-1,Evr-1 Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
171509 26.08.2017 Femina regata 420-2,Evr-2,Rac-2,Q-1 Regent Yacht Club Regent
AR
177024 18.08.2017 FD cup Achensee Fd-7P Achensee ALT Flying Dutchman, z.s.
174237 25.05.2017 FD - Eurocup Fd-10iz Diessen am Ammersee Diessner-Segel-Club e.V
171722 11.11.2017 Evropa Cup
VPOZ
Evr-1 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR
173203 03.06.2017 European championship - Eurocup #4 RsF-18me Versoix, Švýcarsko CN de Versoix
AR
177011 19.02.2017 EUROPEAN DN CHAMPONSHIP DN-24me Nejlepší Led ALT Lední jachty
173231 11.08.2017 Europe class youth european championship Evr-18me Biscarosse- Francie C.N Biscarosse Olympique
174222 08.04.2017 EUROPA CUP LASER 2017 Lar-10iz Hyeres COYCH
174267 25.08.2017 Europa cup - POL L47-8iz Poland-Dziwów Eurilca
171711 22.07.2017 Euroimmun OT-1,Vau-1,CaO-1,Q-1,Bic-2,Rac-2 Berzdorfersee TJ Delfín Jablonec
174209 10.03.2017 Eurocup Slovenia, Koper Las-7iz Koper, Slovinsko JK JadroKoper
174266 20.08.2017 Eurocap/Karwendelcup Fd-8iz Achensee TWV Achensee
174206 27.02.2017 Euro Cup Dn-10iz Balaton Czech Republic
173215 31.07.2017 Eurepean Optimist Championship 2017 Q-18me Burgas, Bulgaria Yacht Club Port Bourgas
174306 21.05.2017 ERSTE PREMIER TROPHY Nj-1 Biograd na Moru, Chorvatsko YFA
174322 12.11.2017 Eisregatta - YARDSTIC Las-4iz Mittersheim, Lac vert, Francie Yacht Club Saarbrucken
174310 18.07.2017 EGYC Annual Regatta Nj-4iz USA East Greenwich Yacht Club
174240 01.06.2017 Dziwnow Cup 2017 Q-10iz Dziwnów - Polsko PSKO
171148 22.04.2017 Dubnová rozcvička Q-1,L47-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
172308 08.04.2017 Dokola sněhuláků
Závod se neodjel – nízký stav hladiny
RsF-2 štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
174005 08.01.2017 DN Hungarian Open Championship Dn-12mm Tisza-to Hungary
174313 09.08.2017 Diplomatic regatta 2017 Nj-4iz Izola Jadrani club veter
174242 23.05.2017 Delta Lloyd Regatta Lar-10iz Medemblik, Nizozemsko Regatta Center Medemblik
171612 16.08.2017 Dálková plavba 470-3D,Evr-3D,Fin-3D,Q-3D Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
172160 09.09.2017 Dálková plavba
VPOZ
Kaj-1,Vau-1,Sta-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR
177029 22.09.2017 ČP Slalom VI. Fus-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
172159 08.09.2017 ČP Slalom V. Fus-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
177018 09.06.2017 ČP Slalom IV. Fus-7P Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
AR
177016 28.04.2017 ČP Slalom III. Fus-7P Nechranice/Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
AR
177015 21.04.2017 ČP Slalom II.
závod zrušen z povětrnostních důvodů
Fus-7P Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
177014 14.04.2017 ČP Slalom I. Fus-7P Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
AR
171609 24.06.2017 Česká brána Kaj-3D,Kaj-2,OT-1 Labe JO Slavoj Litoměřice, z.s.
AR
172204 17.06.2017 Červnový závod
závod zrušen bez náhrady (technické problémy)
Evr-2,Fin-1,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
171404 29.04.2017 Cena Ziosu Fb-2,Fun-2,Q-2,Rac-2,RsF-2,Evr-1,Fin-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
171620 23.09.2017 Cena YCN
pozor změna termínu !!!!
Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P,Bic-2,Rac-2 Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
171307 03.06.2017 Cena Šumavy 420-8vc,Evr-7P,L47-7P,Las-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
171146 23.09.2017 Cena Spartaku
závod zrušen porušení SŘ ČSJ - příloha K
Q-2,Fin-1,Evr-1 Vrané nad Vltavou Tělovýchovná jednota SPARTAK MODŘANY, spolek - jachetní oddíl
171623 21.10.2017 Cena Roudnice
změna termínu
Fin-2,Q-1,L47-1 Labe Roudnice YCR Jachting Roudnice n/Labem
171415 30.09.2017 Cena Primátora Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2, Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
171408 01.07.2017 Cena Prazdroje Evr-2,Fin-2,Q-2 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
AR
171619 09.09.2017 Cena Povodí Labe - Církvice Kaj-2,OT-1 Labe-Církvice Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
172402 22.04.2017 Cena Olešné
závod zrušen bez náhrady (technické problémy)
Evr-2,Fin-2,Q-1 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
177004 21.01.2017 Cena Oldy Vintišky DN-7P,DN-2 Nejlepší Led ALT Lední jachty
171603 20.05.2017 Cena Oldřichova 30. ročník+KP Evr-4K,Q-4K Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
171606 10.06.2017 Cena Nechranic L47-7P,Q-7P Nechranice Yacht Club Nechranice
AR AH
171145 06.05.2017 Cena Modřan Q-2,Fin-1,Evr-1 Vrané nad Vltavou Tělovýchovná jednota SPARTAK MODŘANY, spolek - jachetní oddíl
AR
171414 16.09.2017 Cena Lokomotivy Fb-2,Pir-2,RsF-2,Evr-1,Fin-1,Q-1, Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
171610 12.08.2017 Cena Duchcova Evr-2,Q-2,470-1,Fin-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
171106 17.06.2017 Cena CERE Fin-7P,Lar-7P,Las-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
177017 12.05.2017 CECC POL Cad-6ip Zalew Zegrziňski Asociace lodní třídy Laser, z. s.
177019 10.06.2017 CECC GER Cad-6ip Geierswaldersee Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
172185 22.09.2017 CECC CZE Cad-6ip Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
174239 26.05.2017 Campione Univela Trophy-Four Nations Cup 420-10iz Campione, Lago di Garda, ITA Univela Sailing + FIV
174208 04.04.2017 Campionato Zonale 2017 29r-4iz Malcesine, VR, Italy Fraglia Vela Malcesine & Zona XiV FIV
174028 08.09.2017 Campionato Nazionale (ITA) Fb-12mm Punta Ala C.V. Punta Ala
173206 20.06.2017 Campionato Italiano Assoluto Altura 2017 Orc_12mm Italy, Monfalcone Valná hromada
172101 09.04.2017 Brněnský Rstart RsT-3M,RsF-3M,RsV-3M,RsO-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
172176 14.10.2017 Brněnskej mač II. TR-7P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
172112 01.05.2017 Brněnskej mač I.
závod se neuskutečnil
TR-7P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
171331 02.09.2017 Borůvková regata Cad-7P,Rs5-7P,RsA-7P,RsF-7P,Q-3C Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR AH
171406 03.06.2017 Bolevácká štafeta
závod se neuskutečnil - bez závodníků
Fb-3D Bolevák TJ Prazdroj Plzeň, JO
171401 08.04.2017 Bohemia Sekt Regata Fb-3C Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
171402 15.04.2017 Bohemia Cup RsF-3C Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
171709 03.06.2017 Bohemia Cup Pir-3C,Pir-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
174261 12.08.2017 Bodovací závod Achensee Tor-7iz Achensee-Rakousko SCTWV Achensee
172406 03.06.2017 Bobova regata Fin-2 Petrův rybník Yacht Club Krnov
AR AH
172211 24.06.2017 Bleděmodrá stuha Plumlova
Fin-4K přesun koef. ze závodu 17-2202
Fin-4K,Fin-2,Evr-2,Q-2 Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
AR
171332 09.09.2017 Bezdrevský vítr Spl-7P,RsF-3C Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR
171319 29.07.2017 Bezdrevský maraton Pir-3D,Evr-3D,Fd-3D Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR
171321 05.08.2017 Bezdrevský kapr Fd-7P,Fb-3C Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR
171342 20.08.2017 Bezdrev Cup III.
VPOZ
Evr-1,Q-1,Pir-1 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
171341 10.07.2017 Bezdrev Cup II.
VPOZ
Q-1,Evr-1,Pir-1 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
171340 02.07.2017 Bezdrev Cup I.
VPOZ
Q,Evr-1,Pir-1 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
172410 08.07.2017 Bermuda CUP - O pohár Slezské Harty
VPOZ
OT-1 Slezská Harta YACHT CLUB RAZOVÁ z. s.
AR AH
172409 08.07.2017 Bermuda CUP
Fin-4K přesun koef. ze závodu 17-2408
Fin-4K,Fin-3M,Lar-3M,Evr-2,Fb-2,Evr-3M,Fb-3M Slezská Harta YACHT CLUB RAZOVÁ z. s.
AR AH
174258 05.05.2017 Berlin Cup T24-4iz Müggelsee YCBG
172006 15.07.2017 Bambusová regata L47-7P,Q-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
171311 17.06.2017 Bali Cup Vau-7P,Pir-3C,Evr-2,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
174231 23.03.2017 Bajkal Cup Dn-10iz Jezero Bajkal
171333 09.09.2017 Babí léto Q-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
171721 07.10.2017 Baban Cup Fin-7P,Fin-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
177020 16.06.2017 Austria National De1-7P Wolfgansee - AUT D-One
177026 08.09.2017 Attersee Trophy De1-7P Attessee D-One
174311 03.09.2017 Around the Island Race Nj-8iz USA Conanicut Yacht Club
174304 09.03.2017 Arenal Training Camp Regatta Las-10iz Arenal, Malorka CNA
171705 06.05.2017 Ansegeln 2017 OT-1,Vau-1,CaO-1,Q-1,Rac-2 Berzdorfersee TJ Delfín Jablonec
174012 24.02.2017 Andalusian Olympic Week- Mistrovstvi ESP Rsx-12mm Cadiz, ESP FAV
174315 18.11.2017 All Saints Regatta Dn-8iz Ranua, Finsko
171718 23.09.2017 Absegeln 2017 OT-1,Vau-1,CaO-1,Q-1,Bic-2,Rac-2 Berzdorfersee TJ Delfín Jablonec
174263 08.08.2017 Aarhus Sailing Week 2017 Lar-10iz Aarhus, Dánsko Ega Marina
174305 09.09.2017 67th Centomiglia OT-10iz Lago di Garda Circolo Vela Gargnano
174324 15.06.2017 67. Langstreckenregatta Rund um den Bode Kaj-10iz Bodensee Lindauer Segler-Club e.V.
174309 02.09.2017 51st TROFEO RICCARDO GORLA OT-4iz Lago di Garda Circolo Vela Gargnano
177028 18.09.2017 5. Offshore Cup ČANY Nj-7P Německo - Balt Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
AR
174289 29.10.2017 5 Halloween Cup Optimist Q-10iz Garda - Italy Circolo Vela Torbole
173219 30.07.2017 49er/49erFX/Nacra 17 Europeans 2017 49r-24me Olympia Zentrum Kiel-Schilksee Kieler Yacht-Club e.V.
174227 24.03.2017 48.trofeo S.A.R.Princesa Sofia Las-10iz Palma de Malllorca ESP ISAF
174262 12.08.2017 42. Betinska regata Q-4iz Chorvatsko, Murter JK ŽAL Betina
171806 29.07.2017 4 hodiny Rozkoše
VPOZ, náhr. termín 30.7.
Evr-1,Fin-1,Kaj-1,Q-1,Vau-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
174216 13.04.2017 35 Lake Garda Meeting Optimist Class Q-10iz Lago di Garda Fraglia vela Riva
174254 25.05.2017 3 EuroCup 29er (DYR) 29r-10iz Workum, The Nederlands DYR, 29er Class Ass.
174220 22.04.2017 2nd Regata Selezione Nazionale 29er 29r-4iz Lago di Garda, Campione s.G. (BS), Italy Circolo Vela Gargnano & Ass. Classe 29er
174244 14.04.2017 2nd Easter meeting - Eurocup #1 RsF-8iz Lago di Garda - Gargnano CV Gargnano
173240 20.08.2017 29er European Championship 29r-18me Quiberon, France France
174205 16.02.2017 29er EuroCup 2017 - I. 29r-10iz Sant Andreu de Llavaneres, Spain Club Nautico El Balis
174218 14.04.2017 29er EuroCup 2017 29r-10iz Cavalaire-sur-Mer, France Yacht Club de Cavalaire, 29er Class
174293 26.10.2017 29er Eurocup - Italy 29r-10iz Riva del Garda Fraglia Vela Riva
174217 08.04.2017 29er Easter Regatta 29r-8iz Lago di Garda, Arco (TN), Italy Circolo Vela Arco
174276 01.07.2017 25. Brandenburgische Meisterschaft Schwi Fin-8iz Schwielochsee Seglergemeinschaft Schwielochsee e.V.
172007 29.07.2017 24 hodin Dářka Rac-3D Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
177030 14.10.2017 21. Česká námořní rally Nj-12mr,Nj-7P Chorvatsko Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
AR AH
173210 11.07.2017 2017 Optimist World Championships Q-24ms Thajsko - Pattaya Royal Varuna Yacht Club
173211 16.07.2017 2017 LASER 4.7 YOUTH WORLD CHAMPIONSHIPS L47-24ms Nieuwpoort, Belgie KYCN
173201 15.04.2017 2017 LASER 4.7 EUROPEAN CHAMPIONSHIP L47-18me Los Alcazares Mar Menor
173229 11.08.2017 2017 ILCA Laser Radial Youth World Champ Lar-24ms Medemblik Royal Yacht Club Hollandia
174312 05.08.2017 2017 Block Island Race Nj-1iz USA Twenty Hundred Club
173212 01.07.2017 2.4mR Worlds 2017/ MS T24-36ms Sneekermeer,Netherlands třída 2,4mR
174210 11.03.2017 1st Regata Selezione Nazionale 29er 29r-10iz Ostia (Roma), Italy Nauticlub Castelfusano & FIV
174215 08.04.2017 19th Torbole Europe Meeting Evr-10iz Garda, Itálie Circolo Vela Torbole
174202 10.11.2017 15. Jabuka Nj-7P Chorvatsko - Vodice CRO - Croatia
174211 04.03.2017 11. Memorijal Zlatana Pecenkovica Q-10iz PULA, CHORVATSKO JK VEGA PULA
173205 03.06.2017 YES - Young Europeans Sailing 2017 Lar-18me Kiel-Schilksee Valná hromada
173224 21.08.2017 Laser Radial Worlds Lar-36ms Medemblik ILCA

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ