MČR Bic, Vítr z vinohradů/Czech Supercup

 Zpět

CTl 172156
Datum 01.09.2017
Dní 3
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy Bic-12mr,Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Kučera Petr jun.
12
11 243
2
Pollák Patrik
17
9 136
3
Kamenský Radim
21
7 903
4
Skřepek Jan
48
7 029
5
Potucký Martin
122
6 350
6
Čarný Oliver
54
5 796
7
Beránek Karol
67
5 327
8
Král Jiří
68
4 921
9
Buren Pierre
69
4 563
10
Heško Marcel
122
4 243
11
Pospíšil Martin
84
3 953
12
Čech Petr
99
3 689
13
Kamenský Pavel
117
3 445
14
Ventrin Viviane
120
3 220
15
Slíva Martin
132
3 010
16
Kubín Róbert
135
2 814
17
Beránek Peter
140
2 630
18
Himmel Jiří
144
2 456
19
Hrubý Pavel
151
2 292
20
Kučera Petr sen.
166
2 136
21
Slívová Jana
170
1 988
22
Duchnovský Milan
175
1 846
23
Nagy-Pál Levente
191
1 711
24
Haubold Petr
194
1 582
25
Jaš Ján
204
1 457
26
Gilicze Tamas
227
1 338
27
Mielec Lubomír
235
1 224
28
Funk Peter
241
1 113
29
Gilicze Noémi
247
1 006
30
Hrubý Roman
248
903
31
Hrubá Dagmar
249
804
32
Štrambach Ladislav
271
707
poř.
jméno
body
l.body
1
Sladký Martin
12
7 029
2
Zíma Jakub
17
4 921
3
Neumann Lukáš
31
3 689
4
Loužek Karel
45
2 814
5
Netík Pavel
51
2 136
6
Hrdina Patrik
51
1 582
7
Zidková Nadine
69
1 113
8
Raška Marek
95
707
9
Toth Martin
100
0
poř.
jméno
body
l.body
1
Beránková Karolína
8
21 051
2
Morvai Bálint
11
17 438
3
Beránková Lenka
28
15 325
4
Pálinkáš Tamás
29
13 826
5
Mikulec Martin
42
12 663
6
Müller Ondřej
46
11 713
7
Štěpánek Jan
62
10 909
8
Nevelöš Tibor
63
10 213
9
Kubín Róbert
66
9 600
10
Horáček Jonáš
66
9 051
11
Morvai Anna
68
8 554
12
Fábry Ivan
77
8 100
13
Švíková Kateřina
85
7 683
14
Chalupníková Kristýna
93
7 297
15
Himmelová Klára
95
6 937
16
Negyeliczky Brúnó
98
6 601
17
Štěpánský Adam
98
6 285
18
Nevelöš Adam
104
5 987
19
Drda David
113
5 706
20
Sadílek Adam
121
5 438
21
Diviš Lukáš
127
5 184
22
Říčanová Nicol
130
4 941
23
Altmannová Kateřina
144
4 710
24
Himmel Jiří
150
4 488
25
Sadílková Nela
156
4 275
26
Švíková Bára
163
4 071
27
Parchomenko Ondřej
163
3 874
28
Netík Pavel
175
3 685
29
Štěpánková Markéta
175
3 502
30
Piňosová Kristýna
178
3 325
31
Skřepek Šimon
208
3 154
32
Samcová Klára
221
2 989
33
Neckařová Martina
224
2 828
34
Komendová Kateřina
227
2 673
35
Jaš Peter
237
2 522
36
Lojínová Alexandra
241
2 375
37
Tlapák Vojtěch
242
2 232
38
Šeliga Teodor
245
2 093
39
Richterová Ludmila
246
1 958
40
Tlapáková Zuzana
251
1 826
41
Rais Michal
275
1 697
42
Wagner David
281
1 572
43
Zemanová Nicole
293
1 449
44
Kříž Jan
339
1 329
45
Slíva Matěj
343
0
45
Chalupník Miloslav
343
0
45
Hrdina Pavel
343
1 212
45
Ševčík Filip
343
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ