MČR - Vítr a slunce

 Zpět

CTl 171316
Datum 05.07.2017
Dní 5
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy Cad-12mr,29r-7P,420-7P,Fb-7P,Fd-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Houdek Roman
3
7 387
Hrubý Jiří
7 387
2
Palkovský Tomáš
6
5 279
Storch Petr
5 279
3
Zanker Zbyněk
10
4 047
Šimek Karel
4 047
4
Pinďák Josef
10
3 172
Pinďáková Monika
3 172
5
König Václav
15
2 494
Pavlíček Zdeněk
2 494
6
Neužil Pavel
20
1 940
Rada Filip
1 940
7
Suchomel Ondřej
21
1 471
Suchomel Jiří
1 471
8
Ročejdl Marek
25
1 065
Devera Tomáš
1 065
9
Ach-Hübner Otakar
28
707
Lehečka Zdeněk
707
poř.
jméno
body
l.body
1
Winkler Adam
16
17 079
Vychová Eliška
17 079
2
Holá Magdaléna
17
13 466
Vychová Zuzana
13 466
3
Kramplová Annamaria
17
11 353
Štursová Lucie
11 353
4
Pfeifer Matyáš
25
9 854
Hrnčířová Vendula
9 854
5
Hudec Adam
38
8 691
Stejskal Max
8 691
6
Winklerová Anna
50
7 741
Hálová Lucie
7 741
7
Riedel Mara
60
6 937
Wegner-Repke Dorothea
6 937
8
Reinhardt Anni
61
6 242
Grapentin Niclas
6 242
9
Postránecký František
64
5 628
Postránecká Klára
5 628
10
Žalud František
72
5 079
Cvikrová Michaela
5 079
11
Roepcke Wilhelmine
75
4 582
Zielinzki Maxi
4 582
12
Málek Mateo
96
4 128
Holubová Tereza
4 128
13
Bruening Emily
102
3 711
Wegner-Repke Nora
3 711
14
Roček Matyáš
105
3 325
Tkadlec Tadeáš
3 325
15
Goll Lilly
105
2 966
Zielinzki Jette
2 966
16
Ronovský Jonáš
115
2 629
Motal Filip
2 629
17
Kruth Theodor
121
2 313
Lange Ben
2 313
18
Dítětová Tereza
140
2 015
Hrnčíř Matyáš
2 015
19
Valík Jiří
152
1 734
Pačanda David
1 734
20
Dvořáková Nela
160
1 466
Holubová Kristýna
1 466
21
Pačanda Roman
176
1 212
Motal Adam
1 212
poř.
jméno
body
l.body
1
Vlach Martin
8
1 156
Vlachová Veronika
1 156
2
Synková Anna
16
554
Štursová Jana
554
3
Nový Marek
23
202
Štursová Pavla
202
poř.
jméno
body
l.body
1
Košvica Jakub
28
10 612
Parůžek Jiří
10 612
2
Winkler Pavel
33
8 505
Verner Jaroslav
8 505
3
Roček Roman
36
7 272
Kubový Martin
7 272
4
Záruba Vladimír
37
6 397
Kacálek Zdeněk
6 397
5
Procházka Filip
38
5 719
Čáp Milan
5 719
6
Hájek Milan
46
5 165
Brabec Václav
5 165
7
Šnajdr Matěj
53
4 696
Šnajdr Milan
4 696
8
Nápravník Jakub
54
4 290
Nápravníková Kořanov Johana
4 290
9
Štrunc Jan
61
3 932
Jedlička Jan
3 932
10
Mrzílková Lenka
61
3 612
Kořanová Michaela
3 612
11
Gemperle Jiří
79
3 322
Vomáčko Ladislav
3 322
12
Cikrt Tomáš
101
3 058
Procházka Libor
3 058
13
Škoda Michal
109
2 814
Štruncová Michaela
2 814
14
Beneš Vlastimil
116
2 589
Průcha Alexandr
2 589
15
Bidlová Jitka
127
2 379
Janderová Klára
2 379
16
Lambl Vojtěch
134
2 183
Krátký Jan
2 183
17
Šindýlek Michal
135
1 999
Myslík Vladimír
1 999
18
Tkadlec Viktor
139
1 825
Skořepová Eva
1 825
19
Svoboda Lukáš
150
1 661
Havel Filip
1 661
20
Skála Petr
156
1 505
Skála David
1 505
21
Vít Ladislav
157
1 356
Dragoun Dominik
1 356
22
Lašová Zuzana
178
1 215
Horák Miroslav
1 215
23
Čechura Přemysl
193
1 080
Dragoun Vítek
1 080
24
Fiala Eduard
201
950
Fiala Michal
950
25
Pečková Markéta
204
826
Chodora Miroslav
826
26
Pišťáček Jan
210
707
Šindýlek Jiří
707
poř.
jméno
body
l.body
1
Svoboda Jan
9
6 154
Mareček Šimon
6 154
2
Košťál Petr
20
4 047
Čermák Jaroslav
4 047
3
Muzikář David
28
2 814
Ott Adam
2 814
4
Pokorný Jan
32
1 940
Pavlíková Barbara
1 940
5
Houšková Klára
33
1 261
Milerová Anna
1 261
6
Zíta Tomáš
42
707
Jurečka Matěj
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ