Velká cena Optimist

 Zpět

CTl 172122
Datum 27.05.2017
Dní 2
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy Q-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Nevelöš Tibor
14
14 177
2
Mlejnek Tomáš
18
12 070
3
Jurečka Šimon
24
10 837
4
Himmelová Klára
25
9 963
5
Wehrenberg Lukáš
27
9 284
6
Krsička Michal
28
8 730
7
Hála Petr
34
8 261
8
Šindelka Ondřej
42
7 855
9
Viták František
47
7 497
10
Teubnerová Anna
52
7 177
11
Rek Adam
53
6 887
12
Hála Jan
56
6 623
13
Kučera Matěj
58
6 379
14
Kraus Tobiáš
60
6 154
15
Krsička Lukáš
60
5 944
16
Piňosová Kristýna
61
5 748
17
Szitás Ondrej
62
5 564
18
Kališová Marketa
69
5 390
19
Chalupníková Kristýna
71
5 226
20
Kraus Lukáš
78
5 070
21
Halouzka Michal
79
4 921
22
Hrušková Sára
81
4 780
23
Malina Alex Zdeněk
83
4 645
24
Ráža Matyáš
83
4 515
25
Nevelöš Adam
91
4 391
26
Tlapák Vojtěch
92
4 272
27
Himmel Jiří
92
4 157
28
Švíková Bára
96
4 047
29
Brestovský Oliver
99
3 940
30
Pačinová Michaela
105
3 837
31
Ptáčník Matěj
110
3 737
32
Jaroš Adam
111
3 641
33
Licková Nikola
113
3 547
34
Rais Michal
113
3 457
35
Lokajíčková Lucie
114
3 368
36
Janota Jonáš
116
3 283
37
Altmannová Kateřina
118
3 200
38
Popov Adam
126
3 118
39
Štěpánková Markéta
132
3 040
40
Krivosudský Oliver
134
2 963
41
Hasman Radim
138
2 887
42
Konopík Tomáš
141
2 814
43
Nahodil Alexander
142
2 743
44
Klíma Vojtěch
157
2 673
45
Oršula Jakub
163
2 604
46
Valenová Barbora
165
2 538
47
Stolárik Ladislav
167
2 472
48
Lackó Peter Dominik
176
2 408
49
Šebková Kristýna
180
2 346
50
Paigerová Vanda
181
2 284
51
Rabasová Adéla
186
2 224
52
Dostál Tomáš
189
2 165
53
Slosiar Leo
194
2 107
54
Hanka Vojtěch
195
2 050
55
Pribylka Jakub
198
1 994
56
Hálová Anna
199
1 940
57
Fanfrlová Eliška
209
1 886
58
Meliš Marek
210
1 833
59
Ptáčník Ondřej
215
1 781
60
Simonová Karolína Sarah
218
1 730
61
Klíma Ondřej
220
1 680
62
Hartig Bartoloměj
222
1 630
63
Dokoupilová Linda
228
1 582
64
Semerád Sebastian
229
1 534
65
Brestovská Tamara
232
1 487
66
Dokoupilová Beáta
245
1 440
67
Kolářová Terezie
256
1 394
68
Lokajíčková Kateřina
257
1 349
69
Hýža Vít
263
1 305
70
Kříž Jan
267
1 261
71
Hruška Silvester
269
1 218
72
Novák Vojtěch
270
1 176
73
Novák Adam
272
1 134
74
Podrábská Adéla
278
1 092
75
Beerová Anežka
284
1 052
76
Holub Adam
286
1 011
77
Baudyšová Klára
293
972
78
Procházková Tereza
932
79
Bělunková Tatiana
296
894
80
Hála Jakub
300
855
81
Hanák Jakub
305
818
82
Chalupníková Klára
313
780
83
Kučerová Michaela
314
743
84
Zajíček Krištof
324
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ