MČR

 Zpět

CTl 172172
Datum 28.09.2017
Dní 4
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy Evr-12mr,L47-12mr,Las-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Steiner Michal
14
8 730
2
Hrubý Karel
33
6 623
3
Drahorád Petr
39
5 390
4
Vaidiš Tomáš
46
4 515
5
Andel Michal
49
3 837
6
Blatecký David
60
3 283
7
Vaidišová Kateřina
60
2 814
8
Pospíšil Martin
61
2 408
9
Hlavsa Tomáš
75
2 050
10
Kmenta Martin
80
1 730
11
Baran Maroš
98
1 440
12
Audy Dan
104
1 176
13
Ptáčník Jan
105
932
14
Stýblo Petr
130
707
poř.
jméno
body
l.body
1
Směšný Marek
22
20 169
2
Sivý Štěpán
29
16 557
3
Škráčková Vendula
43
14 444
4
Žáček Jiří
46
12 945
5
Soukal ml. Miloslav
70
11 782
6
Bobek Pavel
75
10 832
7
Chlup Zdeněk
92
10 028
8
Kováčová Tereza
94
9 332
9
Kubík Michal
104
8 718
10
Zárubová Michaela
106
8 169
11
Šmídová Petra
118
7 673
12
Kršňák Jakub
129
7 219
13
Ondíková Petra
132
6 802
14
Kafka Roman
139
6 416
15
Kala Roman
139
6 056
16
Kafka Richard
141
5 720
17
Plodek Adam
143
5 404
18
Matoušek Ondřej
146
5 106
19
Sivý Filip
158
4 824
20
Čudek Radim
171
4 557
21
Mlejnek Tomáš
184
4 303
22
Matoušek Matěj
191
4 060
23
Tichánek Michael
196
3 829
24
Pelar David
205
3 607
25
Kučerová Lucie
217
3 394
26
Wehrenbergová Anna
221
3 190
27
Švancarová Martina
232
2 993
28
Pokoš Radim
236
2 804
29
Kubík Martin
264
2 621
30
Balzer Robert
264
2 444
31
Chlupová Kateřina
273
2 273
32
Mojdl Ondřej
278
2 108
33
Kršňák Jan
298
1 947
34
Lejhanec David
302
1 792
35
Mojdlová Kateřina
303
1 641
36
Valdhans Vít
315
1 494
37
Kaiser Ondřej
326
1 351
38
Dušek Josef
363
1 212
poř.
jméno
body
l.body
1
Moučka ml. Vítězslav
39
17 553
2
Kališová Lenka
43
13 940
3
Burska Zosia
45
11 827
4
Himmelová Klára
61
10 328
5
Lawson Andrew
61
9 165
6
Mikula Josef
77
8 215
7
Dybal Zdeněk
77
7 412
8
Švíková Kateřina
79
6 716
9
Melišová Janka
90
6 102
10
Miškov Alexander
91
5 553
11
Vyoral Dominik
95
5 056
12
Bauerová Markéta
97
4 603
13
Malina Alex Zdenek
107
4 185
14
Moučková Hana
107
3 799
15
Himmel Jiří
118
3 440
16
Švíková Bára
121
3 103
17
Vacula Jiří
124
2 787
18
Hudáková Tereza
135
2 489
19
Vysloužil Zdeněk
150
2 208
20
Pačinová Michaela
152
1 940
21
Halouzka Michal
167
1 686
22
Rosík Alex
187
1 444
23
Komendová Kateřina
215
1 212
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ