MMČR Q

 Zpět

CTl 171616
Datum 24.08.2017
Dní 4
Místo konání Nechranice
Pořadatel Yacht Club Nechranice
Zúčastněné třídy Q-12mr

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Jurečka Šimon
20
24 303
2
Nevelöš Adam
22
20 691
3
Krsička Michal
27
18 578
4
Mlejnek Tomáš
29
17 079
5
Nevelöš Tibor
31
15 916
6
Kraus Lukáš
34
14 966
7
Chalupníková Kristýna
35
14 162
8
Šindelka Ondřej
44
13 466
9
Wehrenberg Lukáš
44
12 852
10
Krsička Lukáš
48
12 303
11
Kraus Tobiáš
65
11 807
12
Kučera Matěj
68
11 353
13
Himmelová Klára
68
10 936
14
Piňosová Kristýna
74
10 550
15
Kališová Marketa
76
10 190
16
Rek Adam
85
9 854
17
Jaroš Adam
86
9 538
18
Halouzka Michal
94
9 240
19
Teubnerová Anna
96
8 958
20
Valenová Barbora
98
8 691
21
Tlapák Vojtěch
105
8 437
22
Kršňák Jan
115
8 194
23
Rais Michal
116
7 963
24
Himmel Jiří
123
7 741
25
Popov Adam
127
7 528
26
Licková Nikola
142
7 324
27
Ptáčník Ondřej
145
7 127
28
Viták František
149
6 937
29
Rabasová Adéla
152
6 755
30
Lokajíčková Lucie
153
6 578
31
Štěpánková Markéta
153
6 407
32
Ptáčník Matěj
159
6 242
33
Ráža Matyáš
161
6 081
34
Mašková Michaela
163
5 926
35
Flosmanová Kristýna
166
5 775
36
Plch Jiří
169
5 628
37
Povolný Adam
172
5 485
38
Lojková Karolína
176
5 346
39
Ivanovic Lara
179
5 211
40
Konopík Tomáš
181
5 079
41
Tlapáková Zuzana
192
4 950
42
Dokoupilová Linda
192
4 824
43
Ivanovic Miona
196
4 702
44
Nahodil Alexander
201
4 582
45
Valenta Jan
207
4 465
46
Medek Pavel
209
4 350
47
Kaláb Jindřich
210
4 238
48
Buchar Petr
211
4 128
49
Klíma Ondřej
214
4 021
50
Lederer Tomáš
215
3 916
51
Paigerová Vanda
216
3 813
52
Hasman Radim
219
3 711
53
Flídr Jaromír
225
3 612
54
Zbořil Matyáš
227
3 515
55
Sušil Jan
228
3 419
56
Dokoupilová Beáta
230
3 325
57
Fanfrlová Eliška
240
3 233
58
Klíma Vojtěch
241
3 142
59
Janota Jonáš
241
3 053
60
Hatle Maria Stella
242
2 966
61
Hartig Bartoloměj
253
2 879
62
Pelikán Aleš
277
2 795
63
Novák Vojtěch
284
2 711
64
Chlumský Tomáš
291
2 629
65
Dostál Tomáš
291
2 548
66
Hanton Josef
293
2 469
67
Bělunková Tatiana
313
2 390
68
Štafa Patrick
314
2 313
69
Motlíková Pavlína
319
2 237
70
Kříž Jan
321
2 162
71
Rezek Richard
331
2 088
72
Hanka Vojtěch
343
2 015
73
Podrábská Adéla
345
1 943
74
Hýža Vít
346
1 873
75
Kučerová Michaela
348
1 803
76
Baudyšová Klára
359
1 734
77
Lokajíčková Kateřina
361
1 665
78
Šulc David
365
1 598
79
Procházková Tereza
1 532
80
Semerád Sebastian
371
1 466
81
Regetskiy Artem
376
1 402
82
Juha Jan
378
1 338
83
Hýžová Helena
384
1 274
84
Novák Adam
389
1 212
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ