Nikol Staňková

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: YC Lipno nad Vltavou
Ověřená licence domácího klubu
1312-0001 11.08.2015 - 31.03.2020
Hostující člen ČSJ s licenci : YACHT CLUB CERE, z.s.
povolené hostování po celou sezónu 2019 lodní třída Jachtařská liga
1130-1193 06.05.2019 - 31.12.2019
Trenér 3. třídy
jazyk: AJ,NJ
0498 24.09.2017 - 24.09.2027
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
191313 04.07.2019 MMČR CADET - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 19 1 886
191120 11.05.2019 Česká jachtařská liga II. Vltava - Praha Lig 7 6 2 550
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
162159 10.09.2016 Moravia skiff regatta Nové Mlýny 29r 0 0 0
161113 30.09.2016 MCR - Skiffmania I. Nechranice 29r 12 3 8 437
164319 27.10.2016 29-er 2016 Eurocup Italy Riva del Garda 29r 10 41 4 425
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
154215 28.03.2015 Easter regatta Circolo Vela Arco, Garda 29r 8 5 6 536
152125 16.05.2015 Věstonická Venuše RS Nové Mlýny 29r 7 1 7 029
151324 04.07.2015 MČR Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 29r 12 1 13 709
151325 10.07.2015 O krále Šumavy Lipno - Černá v Poš. 29r 7 2 5 600
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141310 26.04.2014 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. RsF 4 1 5 608
141312 10.05.2014 Skif mánia Lipno - Lipno n/Vlt. RsO 4 1 4 221
143101 29.05.2014 European Championship RS Feva Holland, Aquavitesse RsF 8 3 10 441
141318 14.06.2014 O pohár starosty Lipno - Lipno n/Vlt. RsF 3 1 3 831
141321 21.06.2014 The Crown Cup Lipno - Lipno n/Vlt. RsF 5 3 5 020
144306 21.06.2014 Kieler Woche 2014 Kiel Germany 29r 5 50 1 579
141322 28.06.2014 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 29r 4 1 4 570
141324 03.07.2014 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 29r 4 1 4 570
143142 27.07.2014 RS Feva World Championship Carnac, France RsF 10 3 18 887
144312 19.09.2014 Erocup Slovenia Slovenia, Portoroz 29r 3 8 1 122
141628 27.09.2014 Český pohár www.najachtu.cz Nechranice 29r 4 2 2 580
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
134216 23.03.2013 XV. Torbole Europa Meeting Torbole, Itálie Evr 5 69 1 176
131307 27.04.2013 Velká cena YC Lipna Lipno nad Vltavou RsF 4 2 4 122
132106 03.05.2013 Pálavská regata - 120 let jachtingu v ČR Nové Mlýny Evr 4 12 2 406
131317 22.06.2013 The Crown Cup RS Reva Lipno nad Vltavou RsF 5 8 2 495
133208 19.07.2013 MS RS Feva Marina di Grosseto RsF 10 20 10 330
131329 23.08.2013 Grand prix - MČR Lipno nad Vltavou RsF 6 2 6 733
131331 30.08.2013 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 7 2 393
131333 07.09.2013 Borůvková regata Lipno nad Vltavou RsF 4 1 5 774
132149 27.09.2013 MČR Nové Mlýny Evr 6 8 4 597
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
124211 23.03.2012 KOPER CUP Koper Q 5 40 2 406
124217 05.04.2012 XXX Lake Garda Meeting Optimist Class Riva del Garda Q 5 48 6 622
124226 13.04.2012 CARNEVAL CUP Opatija, Chorvatsko Q 5 17 5 083
121307 28.04.2012 Velká cena YC Lipno Lipno nad Vltavou Q 4 1 6 978
124231 05.05.2012 28. SPÄNGLER CUP Wolfgangsee, Rakousko Q 3 2 4 573
121808 12.05.2012 Jarní vánek - Velká cena YC CSA Rozkoš - Surfcentrum Q 4 1 6 677
124238 19.05.2012 Trofeo 4 Laghi Ammersee, Německo Q 4 1 5 693
122113 26.05.2012 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 1 7 092
121316 09.06.2012 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Q 4 1 6 530
121320 16.06.2012 O pohár starosty Lipna Lipno nad Vltavou Q 3 1 4 270
123113 30.06.2012 MEJ_OPT_Ž ITA Q 8 25 5 827
124265 04.08.2012 TROFEO 4 LAGHI Torbole, Italy Q 5 5 6 327
124264 06.08.2012 Ora Cup Ora Riva del Garda, Italy Q 5 25 5 020
121334 16.08.2012 Mezinárodní MČR + Eurocup Lipno - Černá v Pošumaví Q 6 5 7 445
121341 31.08.2012 Lipno regata 2012 Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 3 4 345
121623 08.09.2012 Cena YC Nechranice Nechranice Evr 4 9 1 291
121345 15.09.2012 Jihočeská žába Bezdrev Evr 3 2 3 012
122139 27.09.2012 MČR Nové Mlýny Evr 6 9 4 857
124292 13.10.2012 Herbstpokal Schwerin, Germany Evr 5 33 1 874
124294 20.10.2012 Trofeo Torboli Lago di Garda Q 5 7 6 467
121120 27.10.2012 MČR Vltava pod Vyšehradem TR 6 8 1 663
121916 10.11.2012 Evropa Cup Seč Evr 1 10 0
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
114211 02.04.2011 Trofej mesta Piran Piran, Slovenija Q 5 3 8 031
114212 08.04.2011 Memorijal Branko Tudor Jedriličarski klub PLAV Krk Q 2 76 970
114218 21.04.2011 XXIX Lake Garda Meeting Optimist Class Lago di Garda, Italie Q 5 50 6 027
111303 30.04.2011 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. Q 4 2 5 376
111801 14.05.2011 Jarní premiéra I. Rozkoš Q 4 1 6 193
114235 20.05.2011 Memorijal Antolic-Cešic 2011 Pula Q 2 19 1 852
112117 28.05.2011 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 2 5 473
111309 11.06.2011 Cena Šumavy I. Lipno - Černá v Pošumaví Q 4 2 4 647
111311 18.06.2011 O pohár starosty Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. Q 3 1 4 388
114239 20.06.2011 Dutch Youth Regatta Workum , NL Q 6 32 6 438
113136 02.07.2011 IODA EUROPEAN CHAMPIONSHIP Portugal, Tavira Q 8 4 11 813
112009 16.07.2011 Bambusová regata Velké Dářko Q 4 1 6 580
114002 23.07.2011 Velká cena Slovenska SVK Q 3 1 3 994
114253 28.07.2011 Olympic hopes regata 2011 Orava, Slovakia Q 4 1 5 693
114254 06.08.2011 4 LAGHI Lago di Garda Q 5 1 9 909
114257 08.08.2011 Ora cup Ora Italy, Riva del Garda Q 5 4 8 595
114016 18.08.2011 Hungary National championship 2011 Balatonfuhred, Madarsko Q 6 3 9 440
114017 22.08.2011 Austria National championship 2011 Neusiedel am See, Rakousko Q 6 1 12 302
111331 03.09.2011 Lipenský drak Lipno - Lipno n/Vlt. Q 4 1 6 768
112147 23.09.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 6 2 9 096
114295 01.10.2011 Jesenski Pokal Koper, Slovenia Q 5 4 5 087
114283 22.10.2011 TROFEO TORBOLI Riva del Garda, ITALY Q 5 1 9 937
111122 28.10.2011 MČR - Velká cena Prahy Vltava - Praha TR 6 5 2 887
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
104207 18.02.2010 Carneval cup 2010 opatija Q 5 28 3 247
104209 05.03.2010 SPRING MEETING SLOVENIA Q 5 49 2 339
104216 13.03.2010 Spomladanski pokal Slovinsko Q 5 27 2 345
104214 01.04.2010 28th Lake Garda optimeeting Lake Garda Q 5 205 3 287
104222 17.04.2010 Opti Trophy 2010 Ammersee Q 5 8 5 120
104226 24.04.2010 Opti Trophy A Starnberger See Q 5 8 4 880
101303 01.05.2010 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. Q 4 1 6 193
104232 08.05.2010 Opti-Krokodil regata Chiemsee Q 4 3 4 621
101801 15.05.2010 Jarní premiéra I. Rozkoš Q 4 28 404
101304 22.05.2010 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 1 4 330
102109 29.05.2010 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 1 7 200
104246 05.06.2010 Seeshaupter Opti-Preiss Německo Q 3 5 3 166
101339 12.06.2010 O pohár starosty Lipna n/Vlt. Lipno Q 3 1 4 206
104249 19.06.2010 Trofeo 4 Laghi Opti Rakousko, Achensee Q 5 4 6 870
103110 02.07.2010 NIVEA IODA EUROPEAN CHAMPIONSHIP KAMIEN POMORSKI, Polsko Q 8 32 4 801
102008 17.07.2010 Bambusová regata Velké Dářko Q 4 1 6 897
102413 23.07.2010 48.Beskydská regata-Mem.B.Hrubého Žermanice Q 5 1 8 287
104271 30.07.2010 Intercup Námestovo, slovensko Q 5 1 8 162
104285 07.08.2010 4 LAGHI 2010 -IV TAPPA Lago di Garda Q 5 9 5 481
104292 09.08.2010 ORA CUP ORA 2010 Lago di Garda Q 5 43 3 743
104001 20.08.2010 Velká cena Slovenska Králová - SVK Q 3 1 4 548
102121 26.08.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 6 1 10 583
101333 04.09.2010 Lipenský drak Lipno - Lipno n/Vlt. Q 4 1 6 193
101335 11.09.2010 Borůvková regata Lipno - Lipno n/Vlt. Q 3 1 5 109
101512 17.09.2010 Švestková regata Jesenice Q 3 1 4 497
102134 09.10.2010 Pohárový závod Nové Mlýny Q 4 1 6 812
104312 15.10.2010 Puchar Rybnika - Interpuchar 2010 Rybnik-Polsko Q 5 2 8 130
104318 23.10.2010 TROFEO TORBOLI - Juniores Riva del Garda, Itálie Q 5 6 6 337
104330 02.12.2010 St. Nicholas Race 2010 Chorvatsko, Pula Q 5 56 4 303
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
094205 28.02.2009 Memorijal Z.Pecenkovic Pula Q 5 12 4 036
094206 06.03.2009 Crikvenička regata Crikvenica Q 3 32 1 576
094207 27.03.2009 Memorial Branko Tudor Chorvatsko Q 4 68 1 255
094212 10.04.2009 Velikonočna regata 2009 Portorož Q 5 180 2 058
091303 01.05.2009 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt Q 4 12 2 108
094240 09.05.2009 Memorial Mario Klun Portoroz Q 4 18 1 457
091801 16.05.2009 Jarní Premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 5 3 682
092117 30.05.2009 Velká cena YC Dyje - o pohár starosty Hu Nové Mlýny Q 4 10 2 723
091609 20.06.2009 Cena Damet Nechranice Q 4 4 3 443
093110 04.07.2009 ME -Optimist Piran -Slovinsko Q 8 83 1 455
094274 14.08.2009 Simone Lombardi Trophy Malcesine Q 5 87 1 960
091330 27.08.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. Q 6 3 7 008
091382 04.09.2009 Lipno Regata 2009 Lipno - Jestřábí Q 4 6 2 312
091337 12.09.2009 Borůvková regata Lipno - Lipno n/Vlt Q 3 2 3 645
092145 26.09.2009 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 4 9 3 038
094296 03.10.2009 Zwetschegenmännla-Regatta Brombachersee-de Q 3 8 2 494
091117 17.10.2009 Primátorský štít Vltava pod Vyšehradem Q 4 1 5 326
094316 24.10.2009 Trofeo Torbole Lago di Garda Q 5 15 4 167
094326 03.12.2009 Saint Nikolas Pula Q 5 95 2 217
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
084247 03.05.2008 Opti krokodil regatta Chimsee Q 3 52 400
081801 10.05.2008 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 21 1 804
082110 24.05.2008 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 2 42 452
084246 31.05.2008 UYC Wg Spanglercup Wolfgangsee Q 4 53 1 265
081309 07.06.2008 Bohemia Cup Dvořiště Q 3 10 741
084250 14.06.2008 4-Laghi Achensee,Rakousko Q 4 63 1 494
081312 21.06.2008 Bali Cup Bezdrev Q 4 26 1 152
084256 28.06.2008 Popey-race Wolgangsee Rakousko Q 3 3 3 012
084259 12.07.2008 Atterseewerkstaettencup 2008 Optimist Attersee Q 3 5 2 593
084268 09.08.2008 Trofeo 4 Laghi Lago gi Garda Q 5 15 2 406
084273 11.08.2008 Ora cup Ora Garda Q 5 35 2 673
081327 16.08.2008 Lipenská vlna Lipno Q 4 14 1 608
082128 23.08.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny TRQ 6 4 1 663
082129 28.08.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 6 20 3 096
081382 05.09.2008 LIPNO Regatta - okruh BRAVO Lipno - hotel Jestřábí Q 1 19 354
081335 13.09.2008 Borůvková regata Lipno Q 3 7 1 853
081514 20.09.2008 Švestková regata Jesenice Q 3 4 2 884
082138 26.09.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 4 15 2 193
084297 04.10.2008 Frankonia Cup Brombachsee Q 4 35 1 369
081117 18.10.2008 Primátorský štít Vltava Praha Q 4 3 4 016
084311 25.10.2008 Trofeo Torboli Lago di Garda Q 5 24 3 008
084330 04.12.2008 St.Nikolas 2008 Pula Q 5 44 2 394
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071307 09.06.2007 Cena Šumavy Lipno Q 1 54 124
071309 16.06.2007 Bohemia Cup Dvořiště Q 3 23 412
071318 14.07.2007 Prázdninový závod Bezdrev Q 2 10 0
071330 27.08.2007 Mistrovství ČR - TMR Q Lipno TR 6 14 606
071381 30.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Alfa) Lipno - Černá v Pošumaví Q 6 53 885
071512 15.09.2007 Stříbrná plachetnice Jesenice Q 4 34 551
071117 13.10.2007 Primátorský štít + KP Vltava Praha Q 4 18 1 043

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ