Jiří Šindýlek

 Zpět

Datum narození: 1955
Adresa
Poděbrady

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
ověřená licence domácího klubu
1206-0033 11.08.2015 - 31.03.2020
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
191201 06.04.2019 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 3 13 653
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181220 06.10.2018 Pohár města Neratovice Jezero Poděbrady FB 2 4 804
181215 08.09.2018 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady FB 2 1 1 156
181214 01.09.2018 Hurá do školy Jezero Poděbrady FB 0 0
181213 04.08.2018 TEAM RACING PODĚBRADY Jezero Poděbrady TR 7 6 707
181317 05.07.2018 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 12 34 1 363
181202 21.04.2018 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 2 554
181201 14.04.2018 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 3 12 504
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171203 22.04.2017 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 3 17 448
171204 29.04.2017 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 4 396
171707 20.05.2017 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero FB 2 3 202
171209 24.06.2017 Memorial Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 15 303
171210 26.06.2017 Krajský přebor Orlík - Velký Vír FB 4 5 404
171211 28.06.2017 Přebor ČOS - dálková plavba Orlík - Radava FB 2 1 804
171315 01.07.2017 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 24 1 282
171316 05.07.2017 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 26 707
171320 29.07.2017 Lázeňská regata Svět FB 3 16 303
171321 05.08.2017 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 3 8 831
171907 19.08.2017 Modrá vlajka Seče Seč FB 0 1 0
171216 02.09.2017 Hurá do školy Jezero Poděbrady FB 2 5 202
171218 09.09.2017 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady FB 2 4 202
171219 16.09.2017 Pohár města Neratovic Jezero Poděbrady FB 2 9 202
172169 22.09.2017 Modrý Hrozen Nové Mlýny FB 7 27 1 027
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161201 09.04.2016 Toušeňský pohár Poděbrady FB 3 11 707
161202 16.04.2016 Pohár Bohemia Poděbrady FB 2 15 258
162112 30.04.2016 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 7 28 0
161209 25.06.2016 Mem. Josefa Šenkýře a kraj přebor F a Q Orlík - Velký Vír FB 3 17 448
161210 27.06.2016 Krajský Přebor Stř.Kraje Orlík - Velký Vír FB 4 4 792
161324 02.07.2016 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 12 39 1 344
161325 09.07.2016 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 30 807
161214 13.08.2016 Poděbradský TEAM RACE Poděbrady TR 3 4 1 032
161909 20.08.2016 Modrá vlajka Seče Seč FB 2 2 804
161215 03.09.2016 Hurá do školy Poděbrady FB 2 5 610
161216 10.09.2016 Štít města Poděbrad Poděbrady FB 1 2 402
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151201 11.04.2015 Toušeňský pohár Poděbrady FB 2 14 371
151202 18.04.2015 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 14 202
151802 16.05.2015 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 7 27 1 027
151109 06.06.2015 FiFe Cup Nechranice FB 7 23 707
151209 27.06.2015 14.Mem. J. Šenkýře a kraj přebor tř. F a Orlík - Velký Vír FB 3 15 541
151210 29.06.2015 Krajský přebor Orlík - Velký Vír FB 4 5 989
151211 01.07.2015 Přebor ČOS -Dálková plavba Orlík - Velký Vír FB 3 2 831
151324 04.07.2015 MČR Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 29 707
151325 10.07.2015 O krále Šumavy Lipno - Černá v Poš. FB 7 23 1 194
151326 25.07.2015 Lázeňská regata Svět FB 3 13 489
151328 01.08.2015 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 2 9 294
151214 29.08.2015 Hurá do školy Jezero Poděbrady FB 2 4 906
151215 12.09.2015 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady FB 2 1 1 156
152181 25.09.2015 MČR + CECC Nové Mlýny FB 12 32 2 752
151219 05.10.2015 Pohár města Neratovice Pískovna Tišice FB 2 4 688
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141201 12.04.2014 Toušenský pohár Poděbrady FB 3 15 541
141203 26.04.2014 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 5 494
142115 10.05.2014 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 26 470
141715 24.05.2014 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero FB 4 10 404
141805 14.06.2014 Fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 4 22 404
141210 21.06.2014 13.Mem. J. Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 15 387
141211 21.06.2014 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír FB 1 4 453
141324 03.07.2014 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 45 719
141326 26.07.2014 Lázeňská regata Svět FB 3 12 504
141214 09.08.2014 Jubilejní Matchrace Jezero Poděbrady Mr 1 11 101
141215 30.08.2014 Hurá do školy Jezero Poděbrady FB 2 2 998
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131202 20.04.2013 Toušeňský pohár Poděbrady FB 3 15 541
131203 27.04.2013 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 10 360
131213 22.06.2013 12. Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 14 303
131214 24.06.2013 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír FB 4 4 404
131319 29.06.2013 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 27 404
131321 04.07.2013 Mistrovství ČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 35 751
131323 27.07.2013 Lázeňská regata Svět FB 3 11 416
131219 17.08.2013 Poděbradská Padesátka Jezero Poděbrady Mr 3 2 2 400
131913 24.08.2013 Modrá vlajka Seče Seč FB 4 6 672
131220 31.08.2013 Hurá do Školy Jezero Poděbrady FB 2 4 906
131224 21.09.2013 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady FB 2 5 610
132150 27.09.2013 Pohár Fireball a CECC Nové Mlýny FB 4 23 746
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121204 21.04.2012 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 2 12 646
121201 28.04.2012 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 9 586
121718 26.05.2012 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero FB 4 13 404
121606 02.06.2012 Hop regata Nechranice FB 4 22 555
121608 09.06.2012 Cena Damet Nechranice FB 4 25 472
121211 23.06.2012 Memoriál J.Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 11 870
121212 25.06.2012 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír FB 4 6 672
121324 30.06.2012 Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 23 683
121326 05.07.2012 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 24 733
121332 11.08.2012 Lázeňská regata Svět FB 3 15 541
121913 25.08.2012 Modrá vlajka Seče Seč FB 4 5 1 220
121219 01.09.2012 Hurá do školy Jezero Poděbrady FB 2 4 554
121221 15.09.2012 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady FB 2 6 646
122137 22.09.2012 Modrý hrozen B Nové Mlýny FB 4 32 404
122139 27.09.2012 MČR Nové Mlýny FB 6 29 1 169
121227 06.10.2012 Pohár města Neratovice Pískovna Tišice FB 2 8 202
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111201 16.04.2011 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 1 5 516
111718 28.05.2011 Sdružený krajský přebor Máchovo jezero FB 4 11 555
111607 04.06.2011 Hop Regata Nechranice FB 4 27 644
111609 11.06.2011 Cena Damet Nechranice FB 4 24 672
111208 25.06.2011 Memoriál J.Šenkýře Orlík FB 3 14 630
111209 27.06.2011 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír FB 2 5 494
111316 01.07.2011 MČR - O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 39 672
111317 08.07.2011 Lipenský pohár + CECC CZE Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 23 923
111321 06.08.2011 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 3 8 718
111907 20.08.2011 Modrá vlajka Seče Seč FB 2 1 1 406
111213 27.08.2011 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady FB 2 4 804
111215 03.09.2011 Hurá do školy Jezero Poděbrady FB 2 8 688
111219 17.09.2011 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady FB 1 4 499
112149 01.10.2011 Poslední vítr Brněnská přehrada FB 3 16 657
111221 08.10.2011 Pohár města Neratovice Jezero Poděbrady FB 2 7 202
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101201 17.04.2010 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 2 11 580
101202 24.04.2010 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 6 646
102107 15.05.2010 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 18 753
101802 22.05.2010 Jarní premiéra II. Rozkoš FB 4 21 636
101605 05.06.2010 Hop regata Nechranice FB 2 16 438
101607 12.06.2010 Cena Damet Nechranice FB 4 26 594
101312 03.07.2010 MČR - Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 28 1 112
101316 09.07.2010 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 19 949
102128 18.09.2010 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 24 792
102130 25.09.2010 ME Fireball Nové Mlýny FB 10 43 1 577
101223 09.10.2010 Pohár města Neratovic Jezero Poděbrady FB 2 9 452
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091201 18.04.2009 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 2 13 266
091103 09.05.2009 Cena Avie Jezero Poděbrady FB 1 6 168
092112 16.05.2009 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 26 470
091722 30.05.2009 Sdružený krajský přebor Máchovo jezero FB 4 11 555
091903 06.06.2009 O perníkovou chaloupku Seč FB 1 1 402
091211 22.06.2009 Přebor středočes. Kraje Orlík - Velký Vír FB 4 4 1 376
091212 23.06.2009 Přebor ČOS-Dálková plavba Orlík FB 3 3 303
091313 27.06.2009 Král Šumavy Lipno - Černá v Poš. FB 4 21 636
091316 03.07.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. FB 6 32 764
091410 18.07.2009 Cena Lokomotivy Bolevák FB 2 4 396
091411 25.07.2009 Letní Vánoční regata Bolevák FB 2 9 376
091906 15.08.2009 Modrá vlajka Seče Seč FB 2 1 1 758
091214 22.08.2009 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady FB 1 7 101
091381 04.09.2009 MČR - Lipno regata 2009 Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 22 555
092143 19.09.2009 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 21 707
091220 26.09.2009 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady FB 2 4 688
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
081203 19.04.2008 Toušenský pohár Poděbrady FB 2 12 396
081206 03.05.2008 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 4 554
082107 10.05.2008 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 1 19 144
081605 07.06.2008 Hop regata Nechranice FB 4 23 617
081607 14.06.2008 Cena Damet Nechranice FB 1 20 180
081210 21.06.2008 7. Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 12 504
081315 28.06.2008 O krále Šumavy - MČR Lipno FB 6 23 1 024
081411 19.07.2008 Cena Lokomotivy Bolevák FB 2 4 202
081412 26.07.2008 Letní Vánoční regata Bolevák FB 2 13 266
081906 23.08.2008 Modrá vlajka Seče Seč FB 2 1 1 156
081381 05.09.2008 LIPNO Regatta - okruh ALFA Lipno - Černá v Pošumaví FB 1 16 127
081221 13.09.2008 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady FB 2 4 554
081121 27.09.2008 Cena Avie Poděbrady FB 1 2 277
081226 11.10.2008 Cena Tišic Tišice FB 2 2 1 290
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071201 21.04.2007 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 2 12 202
071203 28.04.2007 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 12 237
072108 12.05.2007 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 18 672
071605 09.06.2007 Hop regata Nechranice FB 0 0 0
071607 16.06.2007 Cena Damet Nechranice FB 4 21 562
071214 25.08.2007 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady FB 1 4 277
071218 01.09.2007 Hurá do školy Jezero Poděbrady FB 2 6 452
071219 08.09.2007 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady FB 2 4 554
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
061202 22.04.2006 Toušeňský pohár Poděbrady - Jezero FB 2 12 268
061204 06.05.2006 Pohár Bohemia Poděbrady - Jezero FB 2 3 804
061720 27.05.2006 Sdružený krajský přebor Máchovo jezero FB 4 6 904
061608 10.06.2006 Hop regata Nechranice FB 4 22 404
061610 17.06.2006 Cena Damet Nechranice FB 4 17 404
061209 24.06.2006 Mem. Josefa Šenkýře Orlík FB 3 12 504
061210 26.06.2006 Přebor středočeského kraje Orlík FB 4 7 404
061317 01.07.2006 MČR - O krále Šumavy Lipno FB 4 26 404
061318 06.07.2006 MČR - Grand Nationals Lipno FB 8 32 1 217
061217 26.08.2006 Hurá do školy Poděbrady - Jezero FB 2 2 1 156
061219 02.09.2006 Štít města Poděbrad Poděbrady - Jezero FB 2 9 294
062133 16.09.2006 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 21 562
062134 23.09.2006 Poslední vítr Brněnská přehrada FB 3 4 594
061128 07.10.2006 Cena Avie - Šéfův BUS Jezero Poděbrady FB 2 5 360
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
052137 Poslední vítr Brněnská přehrada FB 3 5 915
051225 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady FB 4 8 957
051118 Cena Avie Jezero Poděbrady FB 2 6 554
051320 Cena Domanína Svět - Třeboň FB 3 11 617
051212 4.memoriál Josefa Šenkýře Orlík FB 3 14 393
051411 Letní Vánoční regata Bolevák FB 2 3 938
051316 Mistrovství ČR Lipno FB 6 23 823
051220 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady FB 1 2 499
051229 Pohár města Neratovic Tišice FB 2 10 202
051904 Modrá vlajka Seče Seč FB 4 1 2 812
052136 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 24 404
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
041116 Cena Avie Vltava (Poděbrady) FB 2 4 554
041909 Modrá vlajka Seče + Krajký přebor KSJ 19 Seč FB 4 2 1 108
041206 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 6 452
041720 Krajský přebor sdružený KSJ 16+17 Máchovo jezero FB 4 5 404
041320 Cena Domanína Třeboň - Svět FB 3 15 387
041219 Hurá do školy Jezero Poděbrady FB 1 5 101
041315 Mezinárodní MČR Lipno FB 6 32 1 054
041222 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady FB 2 8 202
041202 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 3 12 303
041313 Král Šumavy Lipno FB 4 23 683
041210 3.memoriál Josefa Šenkýře Orlík FB 3 15 387
041611 Pohár elektráren + přebor KSJ 11 Nechranice FB 4 19 578
041211 Přebor Stč.kraje Orlík FB 4 6 404
041216 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady FB 2 6 336
041212 Cená Kožlí - dálkový závod Orlík FB 3 4 303
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
031204 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 6 336
031208 43. Cena Spolany Neratovice-MemoriálJose Orlík - Velký vír FB 3 11 416
031211 Memoriál Vlast. Šindýlka Jezero Poděbrady FB 2 5 202
031210 Cena Kožlí, dálkový závod Orlík - Velký vír FB 3 4 303
031209 Přebor stč kraje Orlík - Velký vír FB 4 7 841
031216 Štít města Poděbrady Jezero Poděbrady FB 1 2 277
031212 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady FB 2 9 202
031318 MR Lipno FB 6 31 606
031317 Pohárový závod Lipno FB 4 17 686
031334 Jubilejní regata110 let jachtingu v Čech Lipno FB 3 11 303
031412 Cena Lokomotivy Bolevák FB 2 3 452
031609 Pohár elektráren Nechranice FB 0 0 0
031610 Cena RIVETEC Nechranice FB 2 15 535
031706 Memoriál Bruno Hámy Máchovo jezero FB 4 11 823
032128 Kutálkův memoriál Nové Mlýny FB 4 21 485
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
021610 Pohár elektráren Nechranice FB 4 16 509
021706 Memoriál Bruno Hámy Máchovo jezero FB 3 10 427
021907 Pohár EOP Seč FB 2 1 1 600
022127 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 20 570
021415 Štít města Plzně Bolevák FB 1 2 101
021413 Cena Lokomotivy + KP (přebor PL&KV kraj Bolevák FB 4 6 904
021318 Mistrovství ČR 2002 Lipno FB 6 31 606
021228 Pohár města Neratovic přeloženo: Poděbrady FB 4 13 765
021223 Štít města Poděbrady Jezero Poděbrady FB 1 1 402
021222 Hurá do školy Jezero Poděbrady FB 2 7 420
021220 Táborová regata I Jezero Poděbrady FB 1 4 101
021219 Letní závod mládeže Poděbrady FB 2 3 938
021217 Memoriál Vlastimila Šindýlka Jezero Poděbrady FB 1 3 101
021203 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 7 202

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ