Tomáš Zíta

 Zpět

Datum narození: 1999
Adresa
Praha

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: TJ Císařská louka - yachting, z.s.
ověřená licence domácího klubu
1103-0011 08.01.2018 - 31.03.2019
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
184124 24.10.2018 29er Eurocup 2018 Riva del Garda 29r 10 103 2 054
182171 06.10.2018 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada 29r 3 4 1 032
181139 28.09.2018 MČR - Nechranický skluz Nechranice 29r 12 6 5 242
181626 15.09.2018 VT project EXTREME CUP nechranice 29r 7 5 2 814
181317 05.07.2018 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 29r 7 4 3 493
182118 26.05.2018 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny 29r 0 0
181304 05.05.2018 Decathlon Regatta Lipno - Černá v Pošumaví 29r 7 4 2 814
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171303 29.04.2017 Velký cena YC Lipna Lipno - Lipno nad Vltavou 29r 7 5 1 261
171104 06.05.2017 Skiffmania Nechranice 29r 7 7 1 113
172118 13.05.2017 Pavlovská regata Nové Mlýny 29r 1 7 159
171315 01.07.2017 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 29r 7 7 707
171316 05.07.2017 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 29r 7 6 707
171151 16.09.2017 Skiffmania II. Nechranice 29r 0 0 0
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161303 23.04.2016 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno nad Vltavou RsF 2 6 1 369
161305 07.05.2016 jaRní Svezení Lipno - Černá v Pošumaví RsF 7 11 3 953
161306 13.05.2016 ME RS FEVA Lipno - Černá v Pošumaví RsF 18 32 8 371
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151321 20.06.2015 Plynovody Praha - The Crown cup Lipno - Černá v Poš. RsF 12 7 9 449
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141105 12.04.2014 Mem. Rösslera Ořovského Praha - Vltava Q 2 3 1 156
141710 26.04.2014 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 7 2 811
141801 10.05.2014 Jarní Premiéra I. Rozkoš Q 4 19 2 541
142001 17.05.2014 Májový pohár Velké Dářko Q 3 15 1 644
142122 24.05.2014 Velká cena YC Dyje I. Nové Mlýny Q 4 23 2 457
141314 31.05.2014 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 4 2 188
141318 14.06.2014 O pohár starosty Lipno - Lipno n/Vlt. Q 3 15 860
142006 05.07.2014 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 9 2 995
142007 12.07.2014 Bambusová regata Velké Dářko Q 3 12 1 621
141135 16.08.2014 Závod nadějí II. Lipno - Černá v Pošumaví Q 1 14 446
141332 21.08.2014 MČR - Optimistická hvězdička Lipno - Černá v Pošumaví Q 6 30 3 096
142176 20.09.2014 Modrý Hrozen II. Nové Mlýny Q 4 5 3 682
141628 27.09.2014 Český pohár www.najachtu.cz Nechranice Q 4 21 2 340
141127 18.10.2014 Primátorský štít 70. ročník Vltava Q 1 19 299
141131 08.11.2014 MČR Praha - Vltava TRQ 6 4 2 994
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131129 06.04.2013 Memoriál Dr. Štěpána Vltava Q 2 5 713
131228 13.04.2013 Jarní závod II. Turyňský rybník Q 2 10 713
131105 20.04.2013 Mem.R.Ořovského - závod k 120 let ČYK Vltava - Praha Q 2 9 851
131307 27.04.2013 Velká cena YC Lipna Lipno nad Vltavou Q 4 20 2 478
131308 04.05.2013 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 2 2 637
131802 11.05.2013 Jarní premiéra I. Rozkoš Q 4 16 2 611
132114 25.05.2013 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 14 2 903
131315 15.06.2013 O pohár starosty Lipna Lipno nad Vltavou Q 3 8 1 734
131718 22.06.2013 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 6 2 637
132007 06.07.2013 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 9 3 383
132008 13.07.2013 Bambusová regata Velké Dářko Q 3 10 2 008
131326 10.08.2013 Optík regata Orlík Radava Q 2 5 1 265
132136 22.08.2013 Mistrovství ČR, závod olympijských naděj Nové Mlýny Q 6 10 5 786
131331 30.08.2013 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Q 4 23 1 276
131333 07.09.2013 Borůvková regata Lipno nad Vltavou Q 3 11 1 773
131623 14.09.2013 Český pohár www.najachtu.cz Nechranice Q 4 17 2 536
131514 21.09.2013 Švestková regata Jesenice Q 3 13 1 255
131625 28.09.2013 2nd COOC Pohár YachtClubu Štětí Nechranice Q 4 15 2 564
131120 05.10.2013 Memoriál A. Bürgermeistera Vltava pod Vyšehradem Q 2 8 906
131123 12.10.2013 69. Primátorský Štít Vltava pod Vyšehradem Q 4 17 1 142
131124 19.10.2013 Modrá stuha Vltavy Vltava - Praha Q 2 9 702
131126 02.11.2013 MČR Vltava - Praha TRQ 6 2 4 525
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121102 14.04.2012 Memoriál Dr. Štěpána - Regata mládeže Vltava- Praha Q 2 5 1 212
121601 16.04.2012 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 4 6 1 608
121307 28.04.2012 Velká cena YC Lipno Lipno nad Vltavou Q 4 15 2 273
122107 05.05.2012 Znojemský pohár Vranovská přehrada Q 3 9 1 343
121808 12.05.2012 Jarní vánek - Velká cena YC CSA Rozkoš - Surfcentrum Q 4 15 1 972
121309 19.05.2012 Jihočeský pohár - Grand Prix Dvořiště Q 3 1 3 541
122113 26.05.2012 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 20 1 888
121316 09.06.2012 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Q 4 10 2 530
121320 16.06.2012 O pohár starosty Lipna Lipno nad Vltavou Q 3 7 1 734
121321 23.06.2012 Bali Cup Bezdrev Q 3 4 2 582
121212 25.06.2012 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír Q 4 5 2 629
122006 07.07.2012 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 6 3 865
122007 14.07.2012 Bambusová regata Velké Dářko Q 4 11 2 999
121333 11.08.2012 Optík regata Orlík-YCPK Radava Q 2 4 1 459
121334 16.08.2012 Mezinárodní MČR + Eurocup Lipno - Černá v Pošumaví Q 6 7 6 569
121112 01.09.2012 Memoriál Rösslera ?Ořovského Vltava- Praha Q 2 2 1 290
121344 08.09.2012 Borůvková regata Lipno nad Vltavou Q 3 9 2 213
121806 15.09.2012 Fair Play Rozkoš Q 4 21 2 256
121514 22.09.2012 Švestková regata Jesenice Q 3 7 1 908
121807 27.09.2012 Czech Open Optimist Cup Rozkoš Q 1 6 645
121226 06.10.2012 Pohár 150 let Sokola Vranská přehrada Q 1 3 578
121116 06.10.2012 Modrá stuha Vranské přehrady Vranská přehrada Q 2 3 1 156
121118 13.10.2012 Primátorský štít Vltava- Praha Q 4 4 3 588
121119 20.10.2012 Modrá stuha Vltavy Vltava- Praha Q 2 4 1 081
121121 03.11.2012 MČR Vltava pod Vyšehradem TRQ 6 1 6 854
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111602 23.04.2011 Zlatá plachta Barbory + KP Barbora - Oldřichov Q 4 4 1 996
111303 30.04.2011 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. Q 4 17 1 658
111801 14.05.2011 Jarní premiéra I. Rozkoš Q 4 19 1 078
111306 21.05.2011 Jihočeský pohár - Grand Prix Dvořiště Q 3 4 2 109
112117 28.05.2011 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 30 768
111309 11.06.2011 Cena Šumavy I. Lipno - Černá v Pošumaví Q 4 15 1 147
111311 18.06.2011 O pohár starosty Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. Q 3 8 1 679
111313 25.06.2011 Bali Cup Bezdrev - malý Q 3 4 1 206
112008 09.07.2011 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 8 2 580
112009 16.07.2011 Bambusová regata Velké Dářko Q 4 17 1 658
111324 13.08.2011 Optík regata - Grand Prix Orlík-YCPK Radava Q 2 5 1 362
111907 20.08.2011 Modrá vlajka Seče Seč Q 4 3 2 108
111113 27.08.2011 Memoriál Rösslera-Ořovského Vltava - Praha Q 2 3 938
111331 03.09.2011 Lipenský drak Lipno - Lipno n/Vlt. Q 4 15 2 064
111516 17.09.2011 Švestková regata Jesenice Q 3 7 2 199
112147 23.09.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 6 28 2 219
111119 08.10.2011 Modrá stuha Vranské přehrady Vranská přehrada Q 1 3 665
111222 09.10.2011 Pohár ČOS Vranská přehrada Q 1 3 665
111120 15.10.2011 Primátorský štít Vltava - Praha Q 4 5 3 629
111121 22.10.2011 Modrá stuha Vltavy Vltava - Praha Q 2 5 1 032
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101204 01.05.2010 Pohár SOSIOS Vranská přehrada Q 1 2 499
101103 01.05.2010 Cena Spartaku Vranská přehrada Q 2 1 1 600
101105 08.05.2010 Memoriál A.Bürgermeistera Vltava pod Vyšehradem Q 2 8 396
101107 15.05.2010 Regata mládeže Vltava pod Vyšehradem Q 1 4 402
101304 22.05.2010 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 13 988
101307 05.06.2010 Pohár Hluboké Bezdrev Q 3 15 387
101339 12.06.2010 O pohár starosty Lipna n/Vlt. Lipno Q 3 14 768
101208 26.06.2010 9.Memoriál Josefa Šenkýře Orlík Q 2 8 479
101209 28.06.2010 Přebor středočes. Kraje Orlík Q 1 5 402
102008 17.07.2010 Bambusová regata Velké Dářko Q 4 34 771
101322 07.08.2010 Optík regata Orlík-YCPK Radava Q 1 5 782
102121 26.08.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 6 39 1 036
101333 04.09.2010 Lipenský drak Lipno - Lipno n/Vlt. Q 4 17 1 271
101335 11.09.2010 Borůvková regata Lipno - Lipno n/Vlt. Q 3 17 1 418
101512 17.09.2010 Švestková regata Jesenice Q 3 11 1 373
101114 25.09.2010 Cena Modřan Vranská přehrada Q 2 3 938
101220 25.09.2010 Mem. J. Sosnovce-veterán regata Vranská přehrada Q 1 2 645
102134 09.10.2010 Pohárový závod Nové Mlýny Q 4 21 1 523
101118 16.10.2010 Primátorský štít Vltava pod Vyšehradem Q 4 9 1 291
101119 23.10.2010 Modrá stuha Vltavy Vltava pod Vyšehradem Q 2 5 1 032
102203 28.10.2010 Olomoucká regata Chomoutov Q 4 6 1 876
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091117 17.10.2009 Primátorský štít Vltava pod Vyšehradem Q 4 13 870
091119 24.10.2009 Modrá stuha Vltavy Vltava pod Vyšehradem Q 2 11 202

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ