M.B Keramika Pálavská regata

 Zpět  Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 192107
Datum 03.05.2019
Dní 3
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy Evr-8mz,Fin-8mz,Lar-8mz,Las-8mz,Evr-7P,Fin-7P,Lar-7P,Las-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0466 Hýža Jiří
1
2
5*
DNC*
4
1
2
2
1
13
10612
2
1703-0160 Cintl Václav
2
3
6*
1
2
3
3
5
6*
19
8505
3
2408-0002 Hyrš Ladislav
4
6*
1
3
10*
5
4
3
2
22
7272
4
2103-0771 Čajčík Jan
7*
7
UFD*
5
1
2
5
7
3
30
6397
5
1203-0170 Jochovič Josef
11*
4
3
4
8
6
13*
6
5
36
5719
6
9901-0010 Mosný Peter
5
1
UFD*
6
3
15
16*
4
4
38
5165
7
1504-0010 Gebhart Zdeněk
9
8
2
8
6
4
6
DNC*
13*
43
4696
8
2103-0437 Lidařík Rudolf
3
5
UFD*
DNC*
5
12
1
1
UFD
54
4290
9
1214-0017 Plecitý Martin
13*
14*
7
2
11
9
7
9
10
55
3932
10
9901-0014 Loukota Milan
15*
15*
14
10
9
8
10
12
8
71
3612
11
1702-0039 Vacula Martin
16
DNF*
8
DNC*
12
7
12
10
11
76
3322
12
1219-0006 Skalický Vladimír
14*
10
11
12
13
13
14*
8
9
76
3058
13
2405-0118 Ščerba Patrik
18*
16*
12
13
14
11
11
11
7
79
2814
14
9901-0007 Mihalík Tomáš
8
13
4
11
7
14
DNC*
DNC*
DNC
84
2589
15
1214-0086 Outrata Jiří
12
11
9
15
19*
17
8
13
DNC*
85
2379
16
2405-0099 Ščerba Kamil
17*
9
17
7
15
10
15
15
DNC*
88
2183
17
2203-0112 Červenka Matouš
10
17
13
14
16
16
DNC*
DNC*
DNF
113
1999
18
1901-0009 Kmoníček Jiří
24*
21*
10
18
20
18
20
17
12
115
1825
19
9901-0013 Hladný Roman
21*
18
19
20
21*
20
9
16
15
117
1661
20
2404-0426 Dybal Zdeněk
19
20*
16
19
17
19
18
14
DNC*
122
1505
21
9901-0011 Holák Andrej
6
12
15
9
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
123
1356
22
1130-1197 Kaloš Martin
20
19
18
16
23*
24*
19
18
14
124
1215
23
2203-0134 Heneš David
23*
22
20
17
18
22
17
19
DNC*
135
1080
24
1902-0211 Nalezenec Vojtěch
22
23
22
DNC*
24
21
21
DNC*
DNC
160
950
25
1213-0141 Ručka Tomáš
25
25
21
DNC*
22
23
DNC*
DNC
DNC
170
826
26
1702-0184 Zbořil Vladimír
26
24
23
DNC*
25
25
DNC*
DNC
DNC
177
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0571 Teplý Viktor
1
1
1
1
1
1
2*
2*
1
7
10239
2
2116-0004 Halouzka Jakub
2
4
11*
2
4
6*
1
1
3
17
8132
3
1504-0086 Novotný Štěpán
4
3
3
5*
3
3
3
5
RET*
24
6899
4
2101-0577 Audy Dan
3
6
2
3
2
7*
9*
3
6
25
6025
5
2101-0453 Hrubý Karel
9
2
7
10
11*
2
15*
4
2
36
5346
6
2116-0003 Halouzka Jiří
6
7
10*
4
6
15*
4
6
5
38
4792
7
2301-0099 Přikryl Benjamín
11*
13*
8
7
10
4
5
11
4
49
4323
8
2001-0214 Moučka Vítězslav
10
10
5
6
12*
5
11
7
UFD*
54
3917
9
9901-0009 Andel Michal
5
11
12*
9
7
16*
6
12
7
57
3559
10
1508-0150 Vaidiš Tomáš
17*
8
4
15*
5
9
10
13
10
59
3239
11
1504-0055 Drahorád Petr
8
5
13
11
8
12
14*
17*
8
65
2949
12
2101-0375 Pospíšil Martin
14*
16*
6
13
9
10
13
8
9
68
2685
13
2101-0761 Hlavsa Tomáš
13
21*
9
14
13
20*
8
9
11
77
2441
14
1130-0279 Kašpar Antonín
7
9
19*
12
14
18
7
20*
13
80
2216
15
1508-0171 Vainert Kateřina
15*
14
UFD*
8
15
13
12
10
12
84
2006
16
2101-0473 Blatecký David
12
12
17
17
21*
11
18
18
DNC*
105
1810
17
1402-0361 Nuc Mario
22*
19
UFD*
16
18
8
16
15
18
110
1626
18
2101-0581 Sláma Eduard
16
15
16
22*
20
17
17
14
DNC*
115
1452
19
1607-0162 Solfronk Antonín
18
22*
15
19
16
14
22*
21
15
118
1288
20
1508-0151 Netopilík Zdeněk
21*
20*
14
18
17
19
19
19
14
120
1132
21
1508-0231 Liška Matěj
20
17
18
21*
19
21*
20
16
17
127
984
22
1508-0172 Král Karel
19
18
20
20
22*
22*
21
22
16
136
842
23
9904-0001 Styblo Petr
23
DNF*
DNC*
DNS
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
167
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1301-0231 Sivý Štěpán
1
1
1
1
1
2*
2*
1
1
7
10612
2
2201-0011 Směšný Marek
2
20*
2
5
2
10*
1
7
2
21
8505
3
2404-0379 Bobek Pavel
4
5
7*
4
6*
3
4
4
5
29
7272
4
1203-0364 Soukal Miloslav
8
14*
3
7
3
22*
5
3
3
32
6397
5
2001-0154 Kafka Richard
13*
10*
4
2
5
4
7
6
RDG
34.3
5719
6
2404-0454 Žáček Jiří
12*
4
6
6
12
14*
6
2
4
40
5165
7
9909-0003 Zugna Francesco
7
11
5
3
4
11
3
DSQ*
BFD*
44
4696
8
1526-0025 Krejza Tomáš
3
2
9
8
11
21*
11
11
DNC*
55
4290
9
2101-0543 Audyová Markéta
6
3
15
9
7
7
8
DNC*
DNC*
55
3932
10
2001-0172 Ondíková Petra
5
8
16
12
14
1
20*
17*
8
64
3612
11
9909-0002 Ayala Dario
11
17*
13
10
10
6
12
5
BFD*
67
3322
12
1504-0085 Bobková Michaela
20*
13
11
13
9
13
14*
9
7
75
3058
13
1606-0265 Kršňák Jan
14
22*
8
11
13
19*
10
8
12
76
2814
14
1301-0230 Matoušek Ondřej
10
12
14*
14
18*
12
13
10
9
80
2589
15
2101-0766 Chlupová Kateřina
15
15
19*
17
8
18*
9
13
6
83
2379
16
2201-0019 Kováčová Tereza
17*
16
10
16
15
17*
16
14
10
97
2183
17
1145-0079 Staniek Štěpán
9
6
12
20
UFD*
8
DNC*
DNC
DNC
109
1999
18
1301-0233 Žíla Jiří
16
19
22*
22*
22
5
19
16
14
111
1825
19
2101-0507 Hübnerová Karolina
23*
23
17
18
16
24*
18
12
13
117
1661
20
1213-0193 Mojdlová Kateřina
18
24*
20
23*
17
23
17
15
11
121
1505
21
2104-0186 Švancarová Martina
19
9
23
21
20
15
DNC*
DNC*
DNC
134
1356
22
1901-0134 Lejhanec David
21
18
18
15
19
16
DNC*
DNC*
DNC
134
1215
23
9909-0001 Travaglio Alan
22
7
DNC*
DNC*
23
9
DNC
DNC
DNC
142
1080
24
1213-0191 Mojdl Martin
25*
25*
24
24
24
25
15
18
15
145
950
25
2404-0404 Kilarová Marie
24
21
21
19
21
20
DNC*
DNC*
DNC
153
826
26
1206-0338 Pačanda David
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNF
DNF
DNC
189
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1702-0147 Lawson Andrew
DSQ*
2
1
3*
3
2
1
1
1
11
11850
2
2111-0001 Bezděková Martina
1
1
2
4*
2
3
2
2
DNC*
13
9441
3
2101-0509 Chlup Zdeněk
6
7*
6
1
6
17*
3
3
2
27
8033
4
1609-0248 Vaszi Mikuláš
7*
5
5
6*
1
6
4
6
4
31
7033
5
9901-0006 Malina Alex Zdenek
5
9*
3
5
5
13*
8
5
3
34
6258
6
2101-0608 Kmenta Martin
2
17*
4
7
7
12*
5
8
8
41
5624
7
1101-0219 Valdhansová Klára
9
8
10*
8
9
5
9
10*
7
55
5089
8
9901-0001 Miškov Alexander
12
6
8
9
11
16*
7
4
UFD*
57
4625
9
9901-0012 Baran Maroš
3
4
14
2
4
9
DNC*
DNC*
DNC
61
4216
10
1607-0166 Himmelová Klára
8
3
15*
13
15*
4
15
12
9
64
3850
11
9901-0008 Kecskésová Michaela
4
11
16
12
12
1
18*
14
DNC*
70
3519
12
1702-0146 Vysloužil Zdeněk
11
14*
12
10
13
14*
11
9
6
72
3216
13
1702-0145 Vacula Jiří
16
15
13
17*
8
19*
6
11
5
74
2938
14
1607-0165 Himmel Jiří
13
12
9
11
18*
18*
12
13
10
80
2681
15
2101-0637 Kališová Lenka
10
10
11
14
14
7
DNC*
DNC*
DNC
91
2441
16
9901-0003 Vyoral Dominik
15
18
7
15
DNC*
23
10
7
DNC*
95
2217
17
9901-0005 Melišová Janka
18*
13
18*
16
17
10
16
16
11
99
2006
18
9901-0002 Pačinová Michaela
14
16
17
19*
19
15
13
15
DNC*
109
1808
19
2101-0653 Kališová Markéta
19
19
20
18
16
11
DNC*
DNC*
DNC
128
1620
20
9901-0004 Simonová Karolína Sarah
20
21
21
20
22
21
17
DNC*
DNC*
142
1441
21
2101-0258 Štěpán David
DNC*
DNC*
DNC
DNC
10
20
14
DNC
DNC
144
1272
22
2419-0033 Mikula Luboš
17
20
19
DNC*
20
22
DNC*
DNC
DNC
148
1110
23
1402-0468 Klimešová Tereza
DNC*
DNC
DNC*
DNC
21
8
DNC
DNC
DNC
154
956
24
2101-0447 Hýža Vít
DNF*
DNF*
DNC
DNC
23
24
DNC
DNC
DNC
172
808
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ