Kalendář závodů

Covid-19 aktuálně

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
141301 01.01.2014 Lipno Cup Dn-5mz Lipno - Černá v Pošumaví ALT Lední jachty
AR
144001 01.01.2014 Austrian DN Championship 2013 Dn-6mm Lipno - Černá v Pošumaví ALT Lední jachty
AR
144005 01.01.2014 2013 29er USA National Championship 29r-6mm Miami, FL, USA Coconut Grove Sailing Club
144204 01.01.2014 Internationale regatte de Noël Evr-4P Cannes, Francie CN CROISETTE
144205 01.01.2014 37th International New years Q-5iz Chorvatsko, Hvar JK Zvir Hvar
144206 01.01.2014 Open Orange Bowl Regatta 29r-4iz Miami, FL, USA Coconut Grove Sailing Club
144207 01.01.2014 Orange Bowl Internatonal Youth Regatta Q-5iz Miami, FL, USA Coral Reef Yacht Club
144202 02.01.2014 Memoriál Zdenko Roič Q-1iz Chorvatsko, Hvar JK Zvir Hvar
144203 02.01.2014 International Grand Prix Vila de Blanes Evr-5iz Blanes, Španělsko Club de Vela Blanes
141701 04.01.2014 První led
závod se neuskutečnil - nebyl led
Dn-4K,Dn-3C,Dn-2 Máchovo Jezero ALT Lední jachty
141101 05.01.2014 Lipno Cup II.
závod se neuskutečnil - bez výsledků
Dn-4P Lipno - Černá v Pošumaví Mulda Klub
141702 11.01.2014 Cena Oldy Vintišky
závod se neodjel - nebyl led
Dn-4P,Dn-2 Máchovo Jezero ALT Lední jachty
141703 12.01.2014 Memoriál Pavla Škopa
závod se neodjel - nebyl led
Dn-4P,Dn-2 Máchovo Jezero ALT Lední jachty
141302 25.01.2014 Memoriál J. Novotného
závod se neodjel - nebyl led
Dn-4P,Dn-2 Lipno ALT Lední jachty
141303 26.01.2014 Pohár 311. Perutě
závod se neodjel - nebyl led
Dn-4P,Dn-2 Lipno ALT Lední jachty
143218 29.01.2014 Melges24 worlds 2014 M24-12ms Geelong AUS AUS
141304 01.02.2014 Velká Cena DN
závod se neodjel - nebyl led
Dn-4P,Dn-2 Svět ALT Lední jachty
141704 01.02.2014 MČR
změna termínu
Dn-6mr Máchovo Jezero ALT Lední jachty
AR
141305 02.02.2014 Pohár Václava Hudce
závod se neodjel - nebyl led
Dn-3C,Dn-2 Svět ALT Lední jachty
144004 02.02.2014 Austrian DN Championship 2014 Dn-6mm Lipno - Černá v Pošumaví Mulda Klub
AR
141307 08.02.2014 MITROPA TROPHY Dn-5mz Lipno ALT Lední jachty
AR
144301 10.02.2014 Cannes finn week GRADE 2 Fin-7iz CANNES YC CANNES
144002 15.02.2014 Polish National Championship Dn-6mm Mazurian Lakes ALT Lední jachty
141705 22.02.2014 Memoriál Pavla Harcuby
závod se neodjel - nebyl led
Dn-3C,Dn-2 Máchovo Jezero ALT Lední jachty
141706 23.02.2014 Severní vítr
závod se neodjel - nebyl led
Dn-3C,Dn-2 Máchovo Jezero ALT Lední jachty
144232 26.02.2014 Andalusian Olympic Week Rsx-5iz Cadiz, ESP FAV
144287 28.02.2014 Andalusian Olympic Week 470-5iz Cadiz, Spain Federacion Andaluza de Vela
143201 01.03.2014 WORLD DN CHAMPIONSHIP Dn-12ms Mazurian Lakes ALT Lední jachty
143202 05.03.2014 EUROPEAN DN CHAMPONSHIP Dn-10me Mazurian Lakes ALT Lední jachty
144208 06.03.2014 Winter series 5 melges 20 M24-3iz Monaco Yacht club de Monaco
144209 07.03.2014 SPOMLADANSI OPTIMIST MITING Q-5iz Slovinsko Portorož ŠD PIRAN
149901 08.03.2014 Školení národních rozhodčích R1,J1,U1 Vlašim Valná hromada
AR
141102 15.03.2014 Jarní RS svezení RsO-4P,RsF-2 Praha - Vltava Český Yacht Klub
AR
141103 15.03.2014 Cere Matchrace I. Mr-4P Praha - Vltava YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
144210 21.03.2014 KOPER CUP 2014 Q-5iz Koper JK Jadro Koper
149902 22.03.2014 Školení rozhodčích KSJ 11 - PRAHA R2,R3 Praha Valná hromada
AR
149903 22.03.2014 Školení krajských rozhodčích KSJ 16+17 R3 Valná hromada
AR
144027 27.03.2014 Open Slovenian National Championship M24-6mm Portorož, Slovinsko Yachting Club Portoroz
144211 28.03.2014 Esser Ruhr City - Středoevropský pohár T24-4iz Baldeneysee WSB1919
144228 29.03.2014 45 Trofeo S.A.R. Princesa Sofía Worldcup Lar-8iz Palma de Mallorca Club Marítimo San Antonio de la Playa
144218 03.04.2014 Asia Cup 2014 Dn-4iz Bajkal Novossibirsk DN Ice Club
144212 04.04.2014 Europa Cup Slovenia Las-4iz,L47-5iz,Lar-5iz Koper JK Jadro Koper
141104 05.04.2014 Mem. Dr. Štěpána Cad-3C,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Praha - Vltava Český Yacht Klub
AR
141401 05.04.2014 Bohemia regata Cup RsF-3C,Fb-3C Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
141707 05.04.2014 Pohár NOPROSU Fin-3C,Fin-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
142301 05.04.2014 Jarní rozcvička L47-2,Q-2 JNS. Otrokovice SK Lodní sporty Zlín
AR
142401 05.04.2014 Jarní závod Evr-2,Fb-2,Fin-1,L47-2,Lar-2,Q-2 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR
144006 05.04.2014 Mistrovtví Ruska DN 2014 Dn-6mm Bajkal Moskva DN Club
144213 05.04.2014 Munster Cup 2.4 T24-3iz Aasee Segel Club Munster
142101 06.04.2014 Prígl Rejs I RsF-2, RsV-2, RsO-2,Rs7-2 Fb-2, RsT-2, OT-2, Cad-2, 420-2 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
144219 10.04.2014 Bajkal DN Cup 2014 Dn-5iz Bajkal Valná hromada
144310 10.04.2014 Europacup France L47-5iz Marseille YCPR
144215 11.04.2014 Trofej mesta Piran Q-5 Portorož Valná hromada
141105 12.04.2014 Mem. Rösslera Ořovského RsF-2,Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2 Praha - Vltava Český Yacht Klub
AR
141201 12.04.2014 Toušenský pohár 420-3C,Cad-3C,Fb-3R Poděbrady Jachtklub Toušeň, z.s.
AR
141308 12.04.2014 Slavoj Cup Pir-3C, Evr-2, Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
141402 12.04.2014 O pohár Motokáry Papírna Evr-1,Fin-1,Fb-1,Q-2,RsF-2, Lar-2,Las-2,L47-2 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
141601 12.04.2014 Pohár YC Štětí Q-2 Labe YachtClub SK Štětí
AR
141708 12.04.2014 Pohár Haas-Soon Fin-4P,Fin-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
142102 12.04.2014 Brněnský RStart RsF-3M,RsO-3M,RsV-3M,420-3C,420-3M,Rs7-2,RsT-2 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
144214 12.04.2014 Pohár mládeže Q-3iz Senec Slovensko Tatran Bratislava a SSJ
144216 12.04.2014 Internationale Trapezregatta, FD und 470 Fd-5iz Steinhuder Meer Hannoverscher Yacht-Club
144217 12.04.2014 16 Torbole Europe Meeting Evr-5iz Torbole, Italy Circolo Vela Torbole
144226 12.04.2014 29er Easter Regatta 29r-4iz Lago di Garda, Arco, Italy Circolo Vela Trentino
144269 12.04.2014 Europacup France Lar-5iz Marseille, France YCPR Marseille
144220 17.04.2014 32 Garda meeting Cadetti Q-5iz Riva del Garda Fraglia Vela Riva
144222 17.04.2014 32 Garda meeting Juniores Q-5iz Riva del Garda Fraglia Vela Riva
144242 17.04.2014 Circuito Espaňol Fus-5iz El Ajido CW Mar Azur
144221 18.04.2014 EASTER REGATTA 2014 Q-5iz Slovinsko, Portorož JK Pirat
144223 18.04.2014 SaarLorLux Regatta T24-3iz Bostalsee, Germany Yacht Club Saarbrucken
144225 18.04.2014 EUROPA CUP SWITZERLAND L47-5iz Lugano,Švýcarsko CIRCOLO VELICO LAGO DI LUGANO
141202 19.04.2014 Jarní závod Optimistů
z tech.dův.závod zrušen - nový termín bude oznámen
Q-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
147016 19.04.2014 Offshore Sailing Week Nj-5ip Chorvatsko Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
141106 19.04.2014 Cere Matchrace II.
závod zrušen pro malý počet přihlášených závodníků
Mr-4P Praha - Vltava YACHT CLUB CERE, z.s.
141602 19.04.2014 Pohár Roudnice Fin-3C,Fin-2 Máchovo jezero YCR Jachting Roudnice n/Labem
AR
141603 19.04.2014 Zlatá plachta Barbory Q-4K,Evr-3C,Spl-3C,Fb-3C Oldřichov - Barbora Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
142103 19.04.2014 Krajský přebor Q-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Fin-4K,De1-4K,L47-3M,Lar-3M,Las-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
142104 19.04.2014 Český pohár Kit-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
142201 19.04.2014 Jarní závod Fin-3M,Evr-3M,Fin-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR
144007 19.04.2014 Mistrovství Itálie - Vele di Pasqua Tor-6mm Cesenatico - Itálie Congregavelisti
144224 19.04.2014 France open skiff Rs7-5iz Lac du Der chantecoq UFOLEP,BREIZHSKIFF
144227 19.04.2014 Coupe Internationale de Printemps Q-5iz Cannes, France Yacht Club de Caannes
144231 19.04.2014 ISAF Sailing World Cup Hyeres Rsx-8iz Hyeres, FRA SOF
142105 23.04.2014 Závod 1 Q-1,Cad-1,L47-1,Lar-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
144229 24.04.2014 Europa Cup Italy Lar-7iz Lago di Garda Fraglia Vela Malcesine
141137 26.04.2014 14. Májová regata
VPOZ - výsledky nezaslány, bez info
Nj-1 Sukošan, Chorvatsko Valná hromada
141107 26.04.2014 O vorařskou houžev
VPOZ
Kaj-1 Vltava Český Yacht Klub
AR
141203 26.04.2014 Pohár Bohemia 420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Q-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
141309 26.04.2014 Modrá stuha Bezdreva Pir-4P, Evr-3C Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
141310 26.04.2014 Velká cena YC Lipna Cad-4P,Lar-4P,RsF-4P,Spl-4P Lipno - Lipno n/Vlt. YC Lipno nad Vltavou
AR
141501 26.04.2014 Luky regata CaO-4P,Fun-3C, Rac-3C Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
141710 26.04.2014 Optimistický Mácháč T24-4P,Q-3C,Fin-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
142106 26.04.2014 Mem. Hynka Švédy Evr-3M,Vau-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
AR
142124 26.04.2014 Český pohár
změna termínu
Kit-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
142402 26.04.2014 Cena Olešné
změna místa
Q-3M,Evr-2,Fin-2 Štěrkovna Hlučín TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
AR
144236 26.04.2014 Swiss-Cup Fb-2iz Mammern, Švýcarsko SM
147017 26.04.2014 Slovak Sailing Week Nj-5ip Chorvatsko Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
144238 27.04.2014 Kornati cup 2014 Orc-5iz Murter YC Kornati
142418 28.04.2014 Kontrolní závod I. Evr-1,Lar-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR
142107 30.04.2014 Prígl Rejs II
VPOZ
RsF-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,RsT-1,OT-1,420-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
144234 30.04.2014 Palma Vela 2014 Orc-3iz Mallorca RCNP
142108 01.05.2014 Sváteční pohár I.
Závod se neodjel bezvětří
RsT-3M,RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
142109 01.05.2014 Sváteční pohár I
Závod se neodjel bezvětří
RsF-2, RsO-2,Rs7-2 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
141204 01.05.2014 Regata Neumann Institut Evr-1,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
143106 01.05.2014 MELGES 24 EURO CHAMPION 2014 M24-10me Balaton, Hungary MKB BANK SAILING CLUB
144233 01.05.2014 Energa sailing cup Q-5iz Polsko Puck Puck
144288 01.05.2014 IDM 2014 Fin-4iz Wismar, Německo Yachtclub Wismar 1961e.v
147021 02.05.2014 Mistrovství Evropy Melges 24 M24-10me,M24-4P Balaton Melges 24 z.s.
142110 02.05.2014 Pálavská regata
Fin+Las+Lar-W = ISAF GRADE 50
De1-5mz,Fin-5mz,Evr-5mz,Lar-5mz,Las-5mz,De1-4P,Fin-4P,Evr-4P,Lar-4P,Las-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
143104 02.05.2014 Finn Europeans 2014 Fin-10me La Rochelle, Francie FFVOILE
144241 02.05.2014 Berlin Cup T24-3iz Muggelsee, Berlin YCBG
141108 03.05.2014 Cena Orionu L47-2,Lar-2,Q-2,Fin-1 Vranská přehrada Tělovýchovná jednota SPARTAK MODŘANY, spolek - jachetní oddíl
AR
141132 03.05.2014 Květnový závod Q-1 Lipno - Černá v Pošumaví Mulda Klub
AR
141205 03.05.2014 Pohár SOSIOS Evr-2,Fin-2,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
141403 03.05.2014 Štít města Plzně Pir-2, Fb-2, RsF-1,Q-2 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
141502 03.05.2014 Jesenický pohár Fun-3C, Rac-3C Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
141711 03.05.2014 Mem. Ing. Böhma Pir-3C,Pir-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
142111 03.05.2014 To je celá, to je půl RsO-4P,Vau-4K,Fb-3M,RsF-3M,RsT-3M,RsV-3M,420-3C,420-3M,Rs7-2 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
142403 03.05.2014 Moravský pohár I Rac-4K,Rac-3M Těrlicko - KJT TJ Baník Karviná, o.s.
AR
144235 03.05.2014 Prvomajska regata Q-5iz Koper JC Jadro Koper
144276 03.05.2014 Goldener FD Fd-3iz Plauen SCH Plauen
142112 05.05.2014 Brněnskej Mač
Závod se neuskutečnil
MR-4K Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
144286 07.05.2014 Garda Trentino Olympic week 470-7iz Riva del Garda Fraglia Vela Riva
141206 08.05.2014 Jarní závod
koef. Q-2, přesun z CTL 141202
Fin-1,Q-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
142114 08.05.2014 Krajský přebor RS RsF-4K, RsV-4K, RsO-4K,Rs7-4K, RsT-4K, Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
141604 09.05.2014 ČP Slalom I Fus-4P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
AR
144237 09.05.2014 SEEOOC 2014 IODA Q-5iz Palic, Serbia JK Palic
144281 09.05.2014 Europa Cup Netherlands Lar-5iz Hoorn, Holandsko WSV Hoorn
147001 09.05.2014 CECC POL Cad-5ip Kiekrz Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
141712 10.05.2014 Mistrovství české flotily
závod bez účasti závodníků
Sta-4P,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
141713 10.05.2014 Příšovický trojúhelník VPOZ
bez účasti závodníků
Cad-1,Fin-1,OT-1,Pir-1,Q-1 Písečák Jachetní klub Příšovice
141207 10.05.2014 Župní přebor Evr-2,Fin-2,Fb-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
141311 10.05.2014 Pohár D.I.M. Fun-3C, Rac-3C Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR
141312 10.05.2014 Skif mánia RsO-4P Lipno - Lipno n/Vlt. YC Lipno nad Vltavou
AR
141404 10.05.2014 O cenu Plzeňské Teplárenské Evr-1,Fin-1,Fb-1,Q-1,RsF-2,Lar-2,Las-2,L47-2 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
141801 10.05.2014 Jarní Premiéra I. Evr-4P,Q-4P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
141901 10.05.2014 Jarní závod Vau-4P,RsF-3C,Cad-2,Fin-2,Q-1 Seč Yachtclub Pardubice
AR
142115 10.05.2014 Pavlovská regata Fb-4P,L47-4P,Las-4P,420-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
142419 12.05.2014 Kontrolní závod II. Evr-1,Lar-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR
141136 14.05.2014 Colins Yacht Match Race
VPOZ
Mr-1 Vltava - CERE YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
142116 14.05.2014 Prígl Rejs IV
VPOZ
RsF-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,RsT-1,OT-1,420-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
141109 17.05.2014 První vítr Slap Kaj-2 Slapy Jachtklub Královská
AR
141208 17.05.2014 Pohár YC Kladno Fin-3C,Q-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
141405 17.05.2014 Cena Lokomotivy (SKP)
závod se neodjel - bezvětří
Pir-4K, Fb-4K,Q-4K,RsF-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
141503 17.05.2014 Stříbrná Plachetnice Lar-4P, Evr-3C, Las-3C, L47-3C, Lar-2,Las-2,L47-2 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR
141714 17.05.2014 Mem. Bruno Hámy Sta-4P,T24-4P,Fd-3C,Pir-2,Sta-2,Fin-1,Q-1 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR
142001 17.05.2014 Májový pohár RsF-4P,Spl-4P,L47-3M,Q-3C,Q-3M, Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
142117 17.05.2014 Věstonická Venuše WS Rac-4P,Rsx-4P,Fun-4P,Fun-3M Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
142118 17.05.2014 Věstonická Venuše RS Rs7-4P,RsV-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
144239 17.05.2014 United4 RsF-3iz Workum
144240 17.05.2014 Ostseecup Cad-3iz Warnemünde MYCR
144297 17.05.2014 Krišťalový pohár Fin-3iz SENEC,SLOVENSKO SLOVAN BRATISLAVA
144245 20.05.2014 EUROSAF Champions Cup-DeltaLloydRegatta T24-4iz Medemblik International Sailing Center Medemblik
144319 20.05.2014 Delta Lloyd Regatta LaR-7iz Medemblik, Holandsko
141902 21.05.2014 Miniregata 01 Q-1 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
AR
142119 21.05.2014 Závod 2 Q-1,Cad-1,L47-1,Lar-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
142120 21.05.2014 Prígl Rejs V
VPOZ
RsF-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,RsT-1,OT-1,420-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
144243 22.05.2014 Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego Cad-5iz Puck, Polsko MOKSiR Puck
144244 22.05.2014 Trofeo Conde de Godo ORC, J-80 Barcelona, Španělsko RCNB
141605 23.05.2014 ČP Slalom II Fus-4P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
AR
142123 23.05.2014 Velká cena YC Dyje II.
pro De1 a L47 pouze 2 dny 24/5 - 25/5
Lar-6mr,De1-4P,L47-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
141110 24.05.2014 O pirátský šátek Kaj-2 Slapy Jachtklub Královská
AR
141111 24.05.2014 MČR - Comtech Catamaran Open CaO-6mr,CaO-4P Lipno - Černá v Pošumaví Mulda Klub
AR
141504 24.05.2014 Krajský Přebor Las-3C, Lar-3C, L47-3C, Fin-4K, Evr-4K, Las-4K, Lar-4K, L47-4K, Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR
141606 24.05.2014 Cena Oldřichova 25.ročník Evr-4K,Q-1 Oldřichov - Barbora Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
141715 24.05.2014 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Fin-4K,Fb-4K,Pir-4K,Sta-2 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR
141903 24.05.2014 Memoriál Tomáše Dymáka Cad-2,Evr-2,Fin-2,Las-2,Pir-2,Q-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
AR
142122 24.05.2014 Velká cena YC Dyje I. Q-4P,Cad-3C Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
142125 24.05.2014 Moravský pohár II Rac-4K,Rac-3M Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
AR
142404 24.05.2014 Hornický kahan Fb-4K,Fb-3M,420-3C,420-3M,420-2,Evr-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Q-2 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
AR
144248 24.05.2014 Puchar Nysy Q-5iz Glebinow Polsko YC Nysa
141313 25.05.2014 Krajský přebor Evr-4K,Pir-4K, Svět TJ Jiskra Třeboň
AR
142126 25.05.2014 Kiss my Rs I. RsV-4P,RsF-3M,RsO-3M,RsT-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
142121 28.05.2014 Prígl Rejs VI
VPOZ
RsF-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,RsT-1,OT-1,420-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
144008 28.05.2014 Mezinárodní mistrovství Rakouska Pir-6mm Traunsee YC Ebensee
144009 28.05.2014 Mezinárodní Mistrovství Německa T24-6mm Edersee, Německo SSGE
144250 28.05.2014 PWA Costa Brava Fus-5iz Costra Brava PWA
143101 29.05.2014 European Championship RS Feva RsF-8me Holland, Aquavitesse NED
144010 29.05.2014 Dutch Youth Regatta (Championship) Q-6mm Workum, Netherlands Foundation Dutch Youth Regatta
144246 29.05.2014 FD-Cup 2014 Fd-5iz Ammersee Diessner-Segel-Club e.V.
147022 29.05.2014 Mistrovství Rakouska M24-6mm,M24-4P Attersee Melges 24 z.s.
144247 30.05.2014 ENERGA Sailing Cup Puchar Mariny Kamien Q-5iz Kamień Pomorski, Polsko Mlodziezowy Klub Zeglarski Opti
141209 31.05.2014 YC Kladno RACE Fin-5mz,Fin-4P,Q-4K Jesenice Yacht Club Kladno
AR
141314 31.05.2014 Jihočeský pohár Q-3C,Spl-3C,Evr-2 Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
AR
141315 31.05.2014 Lipno maraton
VPOZ
Kaj-1 Lipno - Lipno n/Vlt. Yachtclub Lipno
AR
141316 31.05.2014 Lipno maraton Cao-4P,Tor-4P,SSc-3R Lipno - Lipno n/Vlt. Yachtclub Lipno
AR
141607 31.05.2014 Jarní cena Labe Kaj-2,OT-1 Labe-Církvice Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
141608 31.05.2014 HOP Regata Fb-4P,Las-4P,RsF-4P,420-4P,Fd-3C Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
141802 31.05.2014 Pohár Rozkoše Fun-4P,Rac-4P,Fun-3M,Rsx-4P Rozkoš Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
AR
142113 31.05.2014 Prígl Rejs III
změna termínu
RsF-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,RsT-1,OT-1,420-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
142202 31.05.2014 Jarní sokolská regata Vau-4P,Q-2 Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
AR
142302 31.05.2014 O Hanáckó klobáso Evr-4K,L47-4K,Q-2,Evr-2 štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR
142405 31.05.2014 Velká cena Ostravy Evr-4K,Q-4K,420-2,Fb-2,Fin-2,L47-2,Lar-2 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
AR
144249 31.05.2014 Melges 20 AUDI series ACT3 melges20 Talamone yacht club Talamone
147002 31.05.2014 Pohárový závod Cad-4P Agárd Maďarsko Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
144307 01.06.2014 Awaza PWA Turkmenistán Fus-5iz Turmenistán PWA
141904 04.06.2014 Miniregata 02 Q-1 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
AR
141803 06.06.2014 Odysseův pohár I.
VPOZ, noční
Kaj-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
142129 07.06.2014 Český pohár
závod zrušen z technických důvodů
Kit-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
141112 07.06.2014 Compotech Cup
závod se neodjel - bezvětří
De1-4P,Rs7-4P,RsF-4P Lipno - Černá v Pošumaví Mulda Klub
AR
141317 07.06.2014 Cena Šumavy
závod se neodjel - bezvětří
L47-4P,Las-4P,Evr-4P,Q-4P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
141610 07.06.2014 Cena Damet
závod se neodjel - bezvětří
Fb-4P,Fd-4P Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
141609 07.06.2014 Štít města Litoměřic Kaj-2, 470-2, Evr-2, Fin-1 Labe-Křešice JO Slavoj Litoměřice, z.s.
AR
141716 07.06.2014 Bohemia Cup Pir-4P,T24-4P,Pir-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
141804 07.06.2014 Odysseův pohár II.
závod se neodjel - bezvětří
Kaj-1, Q-1, Vau-1, Fin-1, Evr-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
142002 07.06.2014 Pohár Vysočiny Rac-4P,Rsx-4P,Rac-3C,Fun-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
142128 07.06.2014 Jarní závod Kaj-2,Sta-2,Vau-2,Q-2 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR
142406 07.06.2014 Bobova regata Fin-2 Petrův rybník Yacht Club Krnov
AR
143109 07.06.2014 European Laser Senior Championships 2014 Lar-10me Split CRO ILCA
144011 07.06.2014 Mistrovství Rakouska Tor-6mm Bodensee - AUT YC Rheindelta
143110 09.06.2014 ME LaR ženy Split Lar-10me Split, Chorvatsko J.K. SPLIT
143204 09.06.2014 Finn MS Masters Fin-10ms Sopoty Hestia KŽ SOPOT
142130 11.06.2014 Prígl Rejs VIII
závod se neodjel - bezvětří
RsF-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,RsT-1,OT-1,420-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
141611 13.06.2014 ČP Slalom III
závod se neodjel bezvětří
Fus-4P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
143205 13.06.2014 RS700 European Championship 2014 Rs7-10me Bruinisee, Holandsko Aquavitesse
141613 14.06.2014 O pohár města Štětí
závod zrušen
Q-1 Labe YachtClub SK Štětí
141318 14.06.2014 O pohár starosty RsV-4P,Q-3C,RsF-3C,Spl-4P Lipno - Lipno n/Vlt. YC Lipno nad Vltavou
AR
141406 14.06.2014 Cena Ziosu Evr-1,Fin-1,Fb-2,Q-1,Fun-1,Rac-1,Rsx-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
141612 14.06.2014 Regata Lovosice Kaj-2 Žernoseky Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
AR
141805 14.06.2014 Fireballistická Rozkoš Fb-4P,Fd-4P Rozkoš Český Fireball, z.s.
AR
142003 14.06.2014 Dragon board cup Velké Dářko Rac-4K,Rac-3M,Fun-3M Velké Dářko Windsurf Club Velké Dářko
AR
142407 14.06.2014 Mladý vítr Evr-3M,Fin-3M,420-2,Fb-2,Q Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR
144254 14.06.2014 65. Stralsunder Segelwoche Q-3iz Stralsund YC Stralsund
144313 14.06.2014 SSC Open Slovenian Championship Ssc-3iz Portorož, Slovinsko Slovinsko
147003 14.06.2014 Rosewind Pokal Pir-4P Atersee Asociace lodní třídy Pirát, z. s.
147004 14.06.2014 Parzival Cup Cad-4P Ruppiner See Německo Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
143111 16.06.2014 Mistrovství Evropy Raceboard 2014 Rac-10me Sopoty, Polsko Sopocki Klub Žeglarski
144023 17.06.2014 Eurilca MVM FLEET CHAMPIONSHIP LAR, L4.7 Balatonfured balatonfüredi yacht club
141905 18.06.2014 Miniregata 03 Q-1 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
AR
142131 18.06.2014 Závod 3 Q-1,Cad-1,L47-1,Lar-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
142132 18.06.2014 Prígl Rejs IX
VPOZ
RsF-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,RsT-1,OT-1,420-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
141717 20.06.2014 Finn Masters Fin-3R Máchovo Jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
144251 20.06.2014 MAX CUP 2014 Q-4iz IZOLA YC BURIN
144252 20.06.2014 REGATA ZLATO SIDRO 2014 Q-5iz IZOLA JK OPIMPIC
144253 20.06.2014 Choco Cup Q-5iz Balatonfoldvár, Hungary Spartacus
141210 21.06.2014 13.Mem. J. Šenkýře
Koef. Fin-3 přesunut na Švestkovou regatu
Cad-3C,Fb-3C,Fin-1,420-2,Evr-2,Q-2 Orlík - Velký Vír YC Neratovice
AR
141319 21.06.2014 Bali Cup Pir-3C,Spl-3C,Evr-2,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
141320 21.06.2014 24 hodin nonstop 33.ročník
VPOZ
Kaj-1 Lipno-Hrdoňov Yachtclub Lipno
AR
141321 21.06.2014 The Crown Cup
RsF-4P přesun z neodjetého 14-1112
RsF-5mz,RsF-4P Lipno - Lipno n/Vlt. YC Lipno nad Vltavou
AR
141614 21.06.2014 Česká brána Kaj-3D,OT-3D Labe YCR Jachting Roudnice n/Labem
AR
141906 21.06.2014 O perníkovou chaloupku Cad-2,Evr-2,Fin-2,Lar-2,Q-2 Seč Yachtclub Pardubice
AR
142133 21.06.2014 Veletržní regata L47-3M,Lar-3M,Las-3M,Q-3M,Vau-2,Cad-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
142135 21.06.2014 Moravia Cup Vau-3M,Sta-2,Q-2,Kaj-2 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR
142203 21.06.2014 Červnový závod Fin-4K,Fin-2,Evr-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR
144255 21.06.2014 Kieler Woche Fin-7iz,470-7iz,49r-7iz,Las-7iz,Lar-7iz,Rsx-7iz Kiel, Německo KYC
144259 21.06.2014 Round the Island Race Nj-1iz Solent, UK Island Sailing Club
144270 21.06.2014 Puchar Burmistrza Pszczyny Q-3iz Pszczyna UKŻ MORiS Pszczyna
144306 21.06.2014 Kieler Woche 2014 M24-4iz Kiel Germany Kieler Yacht-Club
141211 23.06.2014 Přebor středočeského kraje 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Q-2 Orlík - Velký Vír YC Neratovice
AR
142420 23.06.2014 Kontrolní závod III. Evr-1,Lar-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR
142136 25.06.2014 Prígl Rejs X
závod se neodjel - bezvětří
RsF-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,RsT-1,OT-1,420-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
141212 25.06.2014 Přebor ČOS - Dálková plavba 420-3D,Cad-3D,Evr-3D,Fb-3D,Fin-3D,Q-3D Orlík - Radava T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
144013 25.06.2014 Dutch Catamaran Open CaO-6mm Texel, Netherland
143107 26.06.2014 ME D-One De1-10me BrightlingSea, GBR BrightlingSea Sailing Club
143117 26.06.2014 Laser Radial Youth European championship Lar-8me Ega, Dánsko YC Ega
144012 26.06.2014 Mistrovství Rakouska FINN Finn Wolfgangsee Union Yacht-Club Wolfgangsee e.V.
142004 27.06.2014 MČR Vau-6mr,Vau-5ip Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
141322 28.06.2014 O krále Šumavy
FB pouze so+ne (2 denní)
420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fd-4P,29r-4P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
141323 28.06.2014 Radavská regata Kaj-1VPOZ Orlík-Radava "Yacht Club Písek,z.s."
AR
141407 28.06.2014 Cena Prazdroje Q-2,Evr-2,Fin-2 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
AR
141615 28.06.2014 Optimist veterán cup VPOZ Q-1 Žernoseky JO Slavoj Litoměřice, z.s.
AR
141718 28.06.2014 Mistrovství ČR Pir-6mr Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
142005 28.06.2014 Šilhánkův memoriál Evr-4P,Lar-4P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
142137 28.06.2014 Veterán Cup Rac-3M Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
AR
143123 28.06.2014 ME RSX Rsx-10me Cesme, TUR Valná hromada
144256 28.06.2014 Round Texel 2014 CaO-5iz Texel, Netherland
144257 28.06.2014 III TAPPA CIRCUITO NAZIONALE OPEN BIC OT-3iz Lago di Garda, Arco, Italy Circolo Vela Arco, Italy
144258 28.06.2014 Kacper Sailor - Poraj Q-3iz Poraj, Polsko YC
144271 28.06.2014 Regaty Poraj Optimist,Laser 4,7,Laser radial Poraj Yacht Club Zefir-Drakkar
142138 29.06.2014 Prígl Rejs XI
závod se neodjel - bezvětří
RsF-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,RsT-1,OT-1,420-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
143108 30.06.2014 Mistrovství Evropy LT 2.4mR 2.4mR Sneek Nizozemská asociace LT 2.4mR
143206 01.07.2014 ORC European Championship 2014 ORC Valencie, Španělsko RCNV
141324 03.07.2014 MČR - Vítr a slunce
FD -čt,pá,so (3 denní)
420-4P,Cad-6mr,Fb-6mr,Fd-4P,29r-4P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
147023 03.07.2014 Melges week M24-4P Riva del Garda Melges 24 z.s.
143214 04.07.2014 Finn silver cup Fin-5iz Hoorn Hoorn
144260 05.07.2014 77. WARNEMÜNDER WOCHE Lar-7iz,Las-7iz Warnemunde, Německo Warnemünder Segel-Club e. V.
141325 05.07.2014 Pohár Hluboké Pir-4P,Vau-4P,Evr-3C Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
141408 05.07.2014 Modrá Stuha Hracholusek Q-3D, Evr-3D, Fin-3D Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
AR
142006 05.07.2014 Závod mladých nadějí L47-4P,Evr-4K,L47-4K,Q-4K Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
142408 05.07.2014 Modrá stuha Českého Těšína Fin-4K,Evr-2,Q-2 Těrlicko TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl
AR
144261 05.07.2014 Alpen Cup 2014 Tor-3iz Forgensee SC Fussen
144262 05.07.2014 Offene Brandenburgische Meisterschaft Fin-3iz Schwielochsee Seglergemeinschaft Schwielochsee e.V.
144264 05.07.2014 Europa Cup Germany las, lar, L4,7 Warnemuende
142139 06.07.2014 Prígl Rejs XII
závod se neodjel bezvětří
RsF-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,RsT-1,OT-1,420-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
142422 08.07.2014 Open Week Slezská Harta
nově vložený závod
Evr-1,Lar-1 Slezská Harta Yacht Club Slezská Harta o.s.
AR
142127 10.07.2014 Prígl Rejs VII
přesun z 4/6 na 10/7 pro bezvětří v původním term.
RsF-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,RsT-1,OT-1,420-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
143122 11.07.2014 FD World Championships 2014 Fd-12ms Largs Skotland GB Largs Sailing Club
144263 11.07.2014 Europa Cup Poland Las-5iz,Lar-5iz,L47-5iz Dziwnów POL
141506 12.07.2014 Porcelán Cup
závod se neodjel - bez závodníků
Evr-2, L47-2,Las-2,Q-1,Lar2 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
AR
141134 12.07.2014 Závod nadějí I. Q-1 Lipno - Černá v Pošumaví Mulda Klub
AR
141907 12.07.2014 Setkání Finnařů na Seči
VPOZ
Fin-1 Seč Yachtclub Pardubice
AR
142007 12.07.2014 Bambusová regata Q-3C,Q-3M,Spl-3C Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
142140 12.07.2014 Prázdninovej rejs RsF-3M,RsV-3M,RsO-3M,RsT-4P,Rs7-2 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
142409 12.07.2014 Bermuda CUP
FB-3M přesun ze závodu 14-2407
Lar-4K,Evr-3M,Fin-3M,Lar-3M,Fb-3M,L47-2,Lar-2 Slezská Harta Yacht Club BER Slezská Harta o.s.
AR
142410 12.07.2014 Bermuda CUP - O pohár Slezské Harty
VPOZ
Kaj-1,Pir-1 Slezská Harta Yacht Club BER Slezská Harta o.s.
AR
143114 12.07.2014 ISAF Youth Worlds Lar-10ms Tavira Portugal ISAF
143131 12.07.2014 IODA European Championship Q-8me Dún Laoghaire, Ireland Royal st. George Yacht Club
143119 14.07.2014 ME LaR U21 Lar-8me Garda, Itálie Circolo Vela Torbole
144273 14.07.2014 Europe open week Evr-5iz La Rochelle Société des Régates Rochelaises
141719 18.07.2014 Mistrovství ČR T24-6mr,T24-4P Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
143126 18.07.2014 Europe Class World Championship 2014 Evr-10me La Rochelle, Francie Valná hromada
144016 18.07.2014 2. IDJM Open BIC 2014 (championship) OT-6mm Surendorf (Kiel), Germany Deutscher Segler Verband
141410 19.07.2014 Letní Vánoční regata
změna termínu
Q-4K,Pir-2,Fb-2,RsF-2,Q-2,Evr-1,Fin-1,Las-2,Lar-2,L47-2 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
142204 19.07.2014 Modrá stuha Plumlova Evr-3M,L47-3M,Las-3M,Q-3M,Vau-3M, Evr-4K,Evr-2 Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
AR
143216 19.07.2014 2014 SPLASH World Championship Spl-10ms Puck, Polsko SCIA
144298 19.07.2014 2014 Eurocup Splash Red Fla-3iz Puck, Polsko SCIA
142142 20.07.2014 Prígl Rejs XIII
VPOZ
RsF-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,RsT-1,OT-1,420-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
144015 20.07.2014 Mezinárodní Mistrovství Maďarska Pir-6mm Valence Hungary
143207 22.07.2014 Open BIC Worlds 2014 - U 19 OT-10ms Travemünde, Germany LYC, NRV, HSC & IOBA
143208 22.07.2014 Open BIC Worlds 2014 - U 13 OT-10ms Travemünde, Germany LYC, NRV, HSC & IOBA
147005 23.07.2014 ME TOR Tor-10me Travemünde Asociace lodní třídy Tornado z.s.
144014 24.07.2014 Shetland national championships Fb-6mm Lerwick Lerwick boating club
142143 26.07.2014 Brno prázdninové
závod zrušen - omylem zapsán do CTL
RsF-3M,RsO-3M,RsV-3M,RsT-3M,420-3C,420-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
141326 26.07.2014 Lázeňská regata Fb-3C Svět TJ Jiskra Třeboň
AR
141409 26.07.2014 Modrá Stuha Hnačova Q-1,Evr-2,Fin-2 Bolevecký rybník Jachetní Klub Tělovýchovná jednota Klatovy , z.s.
AR
141507 26.07.2014 Femina Regata
změna termínu
Q-1, Evr-1, Rac-1 Regent Yacht Club Regent
AR
141806 26.07.2014 4 hodiny Rozkoše
VPOZ, náhr. termín 27.7.
Kaj-1, Q-1, Vau-1, Fin-1, Evr-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
141908 26.07.2014 Prázdninová regata 420-2,Evr-2,Q-2 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
AR
142141 26.07.2014 Fidorkap
změna termínu
Q-2 Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
AR
142145 26.07.2014 Finlandia Cup
VPOZ
Fin-1,Evr-1,Q-1 Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
AR
143116 26.07.2014 Homecoming Scotland Europeans Day 5 Fb-10me Lerwick Lerwick boating club
143121 26.07.2014 Laser Radial Youth World Championships Lar-10ms Dziwnów ILCA
143142 27.07.2014 RS Feva World Championship RsF-10ms Carnac, France YC Carnac
143210 30.07.2014 MASTER EUROPEAN CHAMPIONSHIP 2014 Evr-8me Nieuwpoort Belgie KYCN
143140 01.08.2014 YOUTH EUROPEAN CHAMPIONSHIP 2014 Evr-8me Nieuwpoort Belgie KYCN
147006 01.08.2014 Interpuchar Q-5ip,Evr-5ip,L47-5ip,Lar-5ip Orava Asociace Lodní Třídy Optimist z.s.
141213 02.08.2014 Prázdniny v půli Fin-2,Q-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
141327 02.08.2014 Bezdrevský marathon Evr-3D,Pir-3D Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR
141328 02.08.2014 Modrá stuha Lipna - 49. ročník
VPOZ
Kaj-1 Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
141411 02.08.2014 Cena Primátora Evr-2,Fin-2,Fb-2,Q-2,RsF-2,RS7-2,Pir-2,Lar-2,Las- 2,L47-2 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
141909 02.08.2014 Regata kapitána Nemá 420-2,Evr-2,Q-2 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
AR
142008 02.08.2014 24 hodin Dářka Fun-3D,Rac-3D Velké Dářko Windsurf Club Velké Dářko
AR
143209 02.08.2014 ORC World Championship 2014 Orc-12ms Kiel, Německo KYC
142144 03.08.2014 Prígl Rejs XIV
závod se neodjel - silná bouřka
RsF-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,RsT-1,OT-1,420-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
143212 03.08.2014 MEJ-Pirát Pir-8me GER-Elbe Múhlenberger-Segel-Club
143128 05.08.2014 European Championship 470 470-10me Athens, Greece ISAF
144268 07.08.2014 Trofeo Marina Preis FD (ITA) Fd-4iz Lago di Garda Circolo vela torbole
141346 08.08.2014 Táborová regata I. RsF-1 Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR
143134 08.08.2014 MS Karatsu L47-10ms Karatsu, Japonsko Japan Sailing Association
147024 08.08.2014 Velká cena ALT Melges 24 M24-4P Kovářov - Lipno Melges 24 z.s.
AR
141113 09.08.2014 Slapská 24 Kaj-1 Slapy Jachtklub Královská
AR
141214 09.08.2014 Jubilejní Matchrace Mr-3R Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
141329 09.08.2014 Bezdrevský kapr Fd-4P,Fb-3C Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR
141412 09.08.2014 Letní Závod Evr-1,Fin-1,Fb-1,Q-1,RsF-1,RS7-1,Pir-2 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
141508 09.08.2014 Sdružený krajský přebor Fun-3C,Rac-3C,Fun-4K,Rac-4K Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
141720 09.08.2014 Memoriál Oldy Vintišky Sta-4P,Sta-2,Q-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
141910 09.08.2014 O štít města Pardubic Q-4K,Fin-3C,Lar-2,Evr-2 Seč Yachtclub Pardubice
AR
142411 09.08.2014 Beskydská regata Fin-5mz,L47-3M,Lar-3M,Las-3M Žermanice Jacht club Frýdek Místek
AR
144230 09.08.2014 Limar Cup Vau-5ip Liptovská Mara Valná hromada
144265 09.08.2014 Limar Cup Q-3iz Liptovská Mara YC Limar
142146 10.08.2014 Prígl Rejs XV
VPOZ
RsF-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,RsT-1,OT-1,420-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
144266 13.08.2014 Trofeo 4 Laghi Q-5iz,420-5iz,OT-5iz Lago di Garda Circolo Vela Arco
143144 14.08.2014 Mistrovství světa Cad-10ms Weymouth WPNSA and United Kingdom Cadet Class
144019 14.08.2014 Mistrzostwa Polski klas przygotowawczych Lar-6mm Gdynia POL pya.org.pl
141347 15.08.2014 Táborová regata II. RsF-1 Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR
141721 15.08.2014 MČR Sta-6mr,Sta-4P Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
142412 15.08.2014 Interpohar Evr-5ip,L47-5ip,Lar-5ip,Q-5ip Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
AR
143132 15.08.2014 Mistrovství světa Handicapovaných T24-12ms Halifax IFDS, RNSYS
144267 15.08.2014 Ora CUP Q-5iz Lago di Garda Circolo Vela Arco
144274 15.08.2014 Puchar Trenerów 2014 Q-5iz Gdynia POL pya.org.pl
141330 16.08.2014 Modrá stuha Dvořiště
závod se neodjel = bez účasti závodníků
Evr-1,Pir-2,Q-1 Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
142147 16.08.2014 Memoriál Dušana Vaculky
závod zrušen, sloučeno s 142177
Kaj-1, OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
141135 16.08.2014 Závod nadějí II. Q-1 Lipno - Černá v Pošumaví Mulda Klub
AR
141306 16.08.2014 Najdi si svého soupeře !
nově vložený závod, změna termínu
RsF-3R,RsO-3R Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR
141331 16.08.2014 Optík regata Q-2,Evr-2 Orlík-Radava "Yacht Club Písek,z.s."
AR
141413 16.08.2014 Modrá stuha Boleváku Pir-2,Fb-2,RsF-1,Q-1,Evr-1,Fin-1,Las-1,Lar-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
141509 16.08.2014 Senior Cup Fun-3C,Rac-3C Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
141616 16.08.2014 Cena Duchcova Evr-2,Q-2,Fin-1,470-1 Oldřichov - Barbora Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
142177 16.08.2014 70. výročí založení klubu YC Brno
VPOZ
OT-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
142206 16.08.2014 Tovačovskéma zátokama Q-4K Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
AR
143136 16.08.2014 MS LaR U21 Lar-10ms Douarnenez, Francie Douarnenez Voile
142148 17.08.2014 Prígl Rejs XVI
závod zrušen bez závodníků
RsF-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,RsT-1,OT-1,420-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
144017 17.08.2014 Mistrovství AUT FD Eurocup SCTWV Fd-6mm AUT Achensee SCTWV
141617 18.08.2014 Kontrolní závod I Evr-2,Q-1,470-1 Oldřichov - Barbora Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
141618 20.08.2014 Dálková plavba Evr-3V,Q-3V,Fin-3V,470-3V Oldřichov - Barbora Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
144018 20.08.2014 Schweizermeisterschaft Fireball Fb-6mm Brunnen, SUI Regattaverein Brunnen
141333 21.08.2014 Grand Prix RsO-5vc Lipno - Lipno n/Vlt. YC Lipno nad Vltavou
141332 21.08.2014 MČR - Optimistická hvězdička
pro Lar pouze 2 dny 23/8-24/8
Q-6mr,Lar-4P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
141619 21.08.2014 Kontrolní závod II Evr-2,Q-1,470-1 Oldřichov - Barbora Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
144272 21.08.2014 RS700 Volvo Noble Marine National Champi Rs7-3iz Plymouth Mount batten SC
141334 22.08.2014 MČR RsF-6mr Lipno - Lipno n/Vlt. YC Lipno nad Vltavou
AR
141335 23.08.2014 Grand Prix RS700 Rs7-4P,RsV-5vc Lipno - Lipno n/Vlt. YC Lipno nad Vltavou
AR
141620 23.08.2014 Regata Petra Zouhara Evr-2,Q-1,Fin-1,470-1 Oldřichov - Barbora Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
141621 23.08.2014 Nechranická buchta Rac-4P,Rsx-4P, Fun-3C,Rac-4K,Fun-4K Nechranice Sportklub Lomazice
AR
141911 23.08.2014 Modrá vlajka Seče Cad-4K,Evr-4K,Fin-4K,Fb-4K,Pir-4K,Las-4K,Q-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
AR
142149 23.08.2014 O pohár Vranova Vau-4P Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR
142205 23.08.2014 Veřejný závod
změna termínu
Evr-1,Fin-1,Q-1,Lar-1 Moravičany JACHT KLUB Prostějov, spolek
AR
142413 23.08.2014 Olešná regata Fb-3M,Fin-3M,Evr-2,Fb-2,Q-1 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
AR
141510 24.08.2014 Modrá stuha Jesenice Evr-2, L47-2,Las-2,Q-2,F-2,Lar-2 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
AR
144296 24.08.2014 ROFI POKAL Fin-5iz ATERSEE RAKOUSKO UNION YACHT CLUB
143211 25.08.2014 Mistrovství světa Melges 20 M24-12ms Riva del Garda
144275 25.08.2014 BMW Youth Sailing Week, Int. Österreisch Q-5iz St.Gilgen, Rakousko UYC Wolfgangsee
144280 25.08.2014 Campionato Nazionale Open BIC OT-3iz Roma, Italy Tognazzi Marine Village
144024 26.08.2014 YOUTH NATIONAL CHAMPIONSHIPS L4.7 AND LR Lar-3iz Balatonfured BYC Balatonfured, Hungary
144279 26.08.2014 Campionati Nazionali Giovanili 2014 29r-3iz Formia, Italy Federatzione Italiana Vela
144308 26.08.2014 PWA Alacati Fus-5iz Alacati PWA
141115 28.08.2014 MČR
POZOR změna časového plánu !!! viz vypsání
De1-6mr,Fin-6mr Lipno - Černá v Pošumaví Mulda Klub
AR
141622 28.08.2014 Mistrovství ČR Rac-6mr,Fun-4P,Rac-4P,Rsx-4P Nechranice Sportklub Lomazice
AR
141336 29.08.2014 MČR Lipno regata Spl-6mr,L47-4P,Las-4P,Evr-4P,Spl-4P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
141337 29.08.2014 MČR Rs7-6mr,Rs7-4P Lipno - Hrdoňov YC Lipno nad Vltavou
AR
144003 29.08.2014 Mezinárodní mistrovství SR Q-6mm,Vau-6mm,420-6mm,470-6mm,Evr-6mm,Fin-6mm,L47-6mm,Lar-6mm,Rac-6mm Domača SZJ
144282 29.08.2014 Coppa delle Dune 2014 OT-3iz Roma, Italy Tognazzi Marine Villagio
141722 30.08.2014 Grand Prix Bohemia
závod se neodjel - bezvětří
Pir-4P,T24-4P,Q-2,Pir-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
141215 30.08.2014 Hurá do školy 420-2,Cad-2,Fb-2,Evr-1,Q-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
141338 30.08.2014 Radavský pohár
VPOZ
Kaj-1 Orlík-Radava "Yacht Club Písek,z.s."
AR
141414 30.08.2014 Konec na Hrachách Q-1, Evr-2 Fin-2 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
AR
141623 30.08.2014 Labský pohár Kaj-2 Žernoseky TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
AR
142151 30.08.2014 Cukrovarská dálková plavba Kaj-3D,Vau-3D,Sta-3D Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR
142152 31.08.2014 Prígl Rejs XVII
VPOZ
RsF-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,RsT-1,OT-1,420-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
143217 02.09.2014 2014 Formula Windsurfing European Champ Fun-10me Viganj, Chorvatsko Club Bofor & Sailing club Peliška jedra
142153 03.09.2014 Prígl Rejs XVIII
VPOZ
RsF-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,RsT-1,OT-1,420-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
144278 04.09.2014 Europa Cup Austria Lar-5iz Attersee, Austria Union Yacht Club Attersee
141116 05.09.2014 MČR
závod se neodjel - bezvětří
Tor-6mr,Tor-4P Lipno - Černá v Pošumaví Mulda Klub
AR
144020 05.09.2014 Austrian Opened Devoti One Championship De1-6mm Wolfgangsee, Rakousko UYC Wolfgangsee
147007 05.09.2014 Mistrovství Polska Fd-6mm,Fd-4P Otmuchóv - POL ALT Flying Dutchman, z.s.
147008 05.09.2014 Puchar Beskidów Q-5ip,Evr-5ip,L47-5ip,Lar-5ip Tresna Asociace Lodní Třídy Optimist z.s.
141724 06.09.2014 Cena Příšovic
závod se neodjel pro bezvětří
Cad-1,Fin-1,OT-1,Pir-1,Q-1 Písečák Jachetní klub Příšovice
142207 06.09.2014 Podzimní sokolská regata
závod se neodjel - bezvětří
Vau-4K,Vau-3M,Q-1 Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
141339 06.09.2014 Borůvková regata
závod se neodjel - bezvětří
420-4P,Cad-4P,Q-4P,RsF-4P,RsF-3C Lipno - Lipno n/Vlt. YC Lipno nad Vltavou
AR
141624 06.09.2014 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17
závod se neodjel - bezvětří
Kaj-4K Žernoseky TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
AR
141723 06.09.2014 Modrá vlajka Máchova jezera
závod se neodjel - bezvětří
T24-4P,Sta-4P,Fb-3C,Pir-3C,Pir-2,Sta-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
141117 06.09.2014 Regata Laguna
bezvětří
Kaj-2 Slapy TJ Císařská louka - yachting, z.s.
AR
142154 06.09.2014 Vítr z vinohradů Fun-4P,Rac-4P,Rsx-4P,Fun-3M Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
142414 06.09.2014 Hornická regata Fb-3M,420-2,Fb-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Q-2,Evr-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
AR
143149 08.09.2014 ISAF Sailing World Championships Lar-12ms Santander, Španělsko ISAF
144316 09.09.2014 IT regatta 2014 Nj-1iz Biograd na Moru, Chorvatsko YFA
142155 10.09.2014 Prígl Rejs XIX
závod se neodjel - bezvětří
RsF-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,RsT-1,OT-1,420-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
141912 10.09.2014 Miniregata 04 Q-1 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
AR
143213 10.09.2014 FINN MASTERS EUROPEAN CUP Fin-8me Tihany Yachting Union of Tihany
144277 11.09.2014 2.4mR Pre-Worlds T24-5iz Halifax Valná hromada
142156 12.09.2014 Český pohár - slalom IV
závod zrušen - předpověď na nedostatek větru
Fus-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
141625 12.09.2014 Mezinárodní mistrovství ČR Fd-6mr Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
143145 12.09.2014 SANTANDER MS FINN GOLD CUP Fin-12ms SANTANDER ISAF
143146 12.09.2014 2014 ISAF SAILING WORLD CHAMPIONSHIPS Rsx-12ms Santander, ESP ISAF, EFV
143148 12.09.2014 MS LAS - Santander Las-12ms Santander ISAF
147009 12.09.2014 CECC GER Cad-5ip Bautzener Talsperre Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
147010 12.09.2014 Puchar Wójta Gminy Chełm Śląski Q-5ip,Evr-5ip,L47-5ip,Lar-5ip Chełm Śląski Asociace Lodní Třídy Optimist z.s.
142150 13.09.2014 Jedovnický kapr
závod z technických důvodů zrušen
Vau-3M,Vau-2,Q-2,Evr-1 Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
141216 13.09.2014 Štít města Poděbrad
závod se neodjel - bezvětří
420-2,Cad-2,Fb-2,Evr-1,Q-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
141725 13.09.2014 Trojúhelník Pepy Jurka Rac-1,Q-1 Kristýna Jachetní klub Kristýna Hrádek nad Nisou, z.s.
AR
141913 13.09.2014 Opatovický pohár Evr-2,Fin-2,Lar-2,RsF-2,Q-1,L47-2 Seč Yachtclub Pardubice
AR
142157 13.09.2014 RS Moravia Regatta
bezvětří a technické důvody pro předčasné ukončení
29r-4P,RsO-4P,RsV-4P,RsF-4P,Rs7-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
142208 13.09.2014 Burčáková regata
závod se neodjel - bezvětří
Fin-3M,Fin-2,Evr-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR
142209 13.09.2014 Tvarůžková regata
závod se neodjel - bezvětří
Rac-4K,Rac-3M Mohelnice Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice
AR
141118 13.09.2014 Modrá stuha Slap Kaj-1 Slapy Jachtklub Královská
AR
141340 13.09.2014 Modrá stuha Pojišťovny Pir-4P,Evr-2,Las-2,Q-2 Svět TJ Jiskra Třeboň
AR
141341 13.09.2014 Memorial K.Smetany
VPOZ
Kaj-1 Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
141511 13.09.2014 Švestková regata I.
Fin-3C přesunut ze závodu Mem. J. Šenkýře
Fin-4K,Q-4K,L47-3C,Las-3C,Q-3C,Fin-2,Fin-3C Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR
141626 13.09.2014 Cena povodí Labe Kaj-2,OT-1 Labe-Církvice Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
141627 13.09.2014 Cena YC Nechranice Evr-4P,Lar-4P Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
144293 13.09.2014 Stausee Pokal Bautzen Q-3iz Bautzen Bautzner Segel Club
143147 14.09.2014 2014 Isaf Sailing World Championship 470-12ms Santander, Spain ISAF
142421 15.09.2014 Kontrolní závod IV. Evr-1,Lar-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
142158 17.09.2014 Závod 4 Q-1,Cad-1,L47-1,Lar-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
142159 17.09.2014 Prígl Rejs XX
VPOZ
RsF-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,RsT-1,OT-1,420-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
144022 18.09.2014 Otevřené mistrovství Bavorska T24-3mm Chiemsee SCPC
144021 19.09.2014 Polish Open Optimist Championship Q-6mm Kamień Pomorski, Polsko MKZ Opti
144283 19.09.2014 Europa Cup Hungary Lar-5iz Balatonfured-Balaton YC Balatonfured
144312 19.09.2014 Erocup Slovenia 29r-3iz Slovenia, Portoroz YC Pirat
141727 20.09.2014 SKI regata
závod se neodjel
Fun-1,Rac-1 Jablonec.přehrada TJ Delfín Jablonec
142160 20.09.2014 Kiss my ?s II.
závod se neodjel - bezvětří
RsV-4P,RsF-3M,RsO-3M,RsT-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
141119 20.09.2014 Mistrovství ČR - One-Design Nj-6mr,Nj-5ip Kaštela (CRO) Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
AR
141512 20.09.2014 Švestková Regata II RsF-4K,Evr-4K,Las-4K,L47-4K,RsF-3C, Las-4P, L47-4P, Evr-3C,Fin-1 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR
141726 20.09.2014 Lighthouse Cup Spl-4P,Sta-4K,Sta-4P,Pir-3C,Spl-3C,Pir-2,Fin-1,Q-1 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR
142161 20.09.2014 Modrý Hrozen I. Fb-4P,Vau-4P,Fd-3C,420-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
142176 20.09.2014 Modrý Hrozen II. Q-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
142415 20.09.2014 FLEXIMONT Cup Evr-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Q-2,Fb-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR
143137 22.09.2014 Raceboard Worlds 2014 Rac-12ms Blanes, ESP Valná hromada
143215 22.09.2014 Raceboard Worlds 2014 - Women Rac-12ms Blanes, Španělsko Club de Vela Blanes
147018 22.09.2014 Offshore Cup ČANY Nj-5ip Německo, Balt Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
AR
141914 24.09.2014 Miniregata 05 Q-1 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
AR
142162 24.09.2014 Prígl Rejs XXI
VPOZ
RsF-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,RsT-1,OT-1,420-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
142163 26.09.2014 MČR - CECC CZE Cad-5ip,420-6mr,Cad-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
142164 26.09.2014 MČR
pro LT Finn pouze 2 dny 27.-28.9.2014
Evr-6mr,L47-6mr,Las-6mr,Fin-5mz,Fin-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
144309 26.09.2014 PWA Sylt Fus-5iz Sylt PWA
141120 27.09.2014 Poslední vítr Slap Kaj-2 Slapy Jachtklub Královská
AR
141121 27.09.2014 Modrá stuha Vranské přehrady L47-2,Lar-2,Q-2,Fin-1 Vranská přehrada Tělovýchovná jednota SPARTAK MODŘANY, spolek - jachetní oddíl
AR
141138 27.09.2014 MMČR TOR
přesun ze závodu 14-1116 - potvrzeno VV ČSJ
Tor-6mr,Tor-4P Lipno - Jestřábí kemp I. Mulda Klub
AR
141217 27.09.2014 Zhasnutý kahan
změna termínu, koef. Fin-4K přesun z 141211
Fin-4K,Fin-2,Q-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
141218 27.09.2014 Veteránská regata-mem. J. Sosnovce Evr-2,Fin-2,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
141513 27.09.2014 Jesenický maraton Fun-3D,Rac-3D, CaO-3D Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
141628 27.09.2014 Český pohár www.najachtu.cz 29r-4P,Q-4P Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
142134 27.09.2014 Grand prix námořního jachtingu Brno 2014
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada Námořní jachting Brno,a.s.
AR
142166 28.09.2014 Sváteční pohár II
závod se neodjel - bezvětří
RsV-3M,RsT-3M,RsF-2,RsO-2,Rs7-2 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
144315 30.09.2014 Pokal VAL Navtika 2014 Ssc-3iz Izola, Slovinsko SLO
141915 01.10.2014 Miniregata 06
závod se neodjel - bezvětří
Q-1 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
142167 01.10.2014 Prígl Rejs XXII
závod se neodjel - bezvětří
RsF-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,RsT-1,OT-1,420-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
144025 03.10.2014 Mezinárodní Mistrovství Německa Cad-6mm Neuruppin Deutscher Segler-Verband e.V. (DSV) + Re
144285 03.10.2014 Indeland O´pen BIC Cup OT-4iz Blausteinsee, Eschweiler, Germany Segelclub Eschweiler See e. V.
144292 03.10.2014 Bavarian Masters Rac-4iz Chiemsee Regatta Surfclub Chiemsee
144294 03.10.2014 International Finn Cup Fin-5iz Malcesine, Lago di Garda Fraglia Vela Malcesine
142416 04.10.2014 O hlučínský řízek
závod se neodjel bezvětří
Evr-3M,Fin-3M,L47-3M,Lar-3M,Las-3M,Q-3M Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR
141122 04.10.2014 Mem. Bürgermeistera Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Praha - Vltava Český Yacht Klub
AR
141123 04.10.2014 Vytrvalostní závod kajutových lodí
VPOZ
Kaj-1 Vltava Český Yacht Klub
AR
141124 04.10.2014 Jestřábí Cup 2014 Tor-4P,CaO-4P Lipno - Černá v Pošumaví Mulda Klub
AR
141219 04.10.2014 Pohár města Neratovice 420-2,Cad-2,Fb-2 Pískovna Tišice YC Neratovice
AR
141342 04.10.2014 Jihočeská žába Pir-3C,Evr-2,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
141415 04.10.2014 Konec v Plzni Fb-4K,Las-3C,Lar-3C,L47-3C,Evr-3C,Pir-1,Fb-1,RsF-2,Q-2,Fin-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
141629 04.10.2014 Modrá stuha Labe
přesun Kaj-4K ze závodu 14-1624
Kaj-4K,Kaj-2 Labe-Ústí TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
AR
141630 04.10.2014 Regata V.Vacka Spl-4P,Evr-2,Q-2 Oldřichov - Barbora Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
142168 04.10.2014 Poslední vítr RsV-4P,Fb-3M,RsF-3M,RsO-3M,Vau-5ip,Vau-4P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
144284 04.10.2014 Mistrovství Berlína - Nebelpokal Fd-5iz Großer Müggelsee - Berlín Yachtclub Berlin-Grünau e. V.
144291 04.10.2014 Chiemsee Inselmarathon Rac-5iz Chiemsee, Německo Ragatta Surfclub Chiemsee
147019 04.10.2014 18. Česká námořní rally Nj-5ip Chorvatsko Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
AR
142169 08.10.2014 Prígl Rejs XXIII
závod se neodjel - bezvětří
RsF-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,RsT-1,OT-1,420-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
147011 10.10.2014 CECC HUN Cad-5ip Balaton Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
141114 11.10.2014 MČR Cere Match race III.
závod se neodjel - bezvětří
Mr-6mr,Mr-4P Vltava YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
141416 11.10.2014 Poslední Vítr
závod se neodjel - bezvětří
Pir-4K,Evr-2,Fin-2,Fb-2,Q-2,RsF-2,Rs7-2,Pir-2,Lar-1,Las-1,L47-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
142210 11.10.2014 O kuře na rožni
závod se neodjel - bezvětří
Fin-3M,Fin-2,Evr-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR
141220 11.10.2014 Pohár 152 let Sokola Evr-2,Fin-2,Fb-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
141343 11.10.2014 Lipenský kotrmelec
změna termínu RsO přesun ze závodu 141333
RsO-5vc,RsO-4P,Rs7-4P Lipno - Lipno n/Vlt. YC Lipno nad Vltavou
AR
141728 11.10.2014 Baban cup Fin-4P,Fin-3C,Fin-2,Q-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
141916 11.10.2014 Neptunova regata 420-2,Evr-2,Q-2, Spl-1 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
AR
142170 11.10.2014 Memoriál Jana Sedláka
přesun koef. RsF-3M a RsT-3M ze závodu 14-2160
RsF-3M,RsT-3M,Lar-3M,Las-3M,Q-2,Vau-2,L47-1,Cad-1,Fin-1,420-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
143152 16.10.2014 D1 Gold Cup, World CHampionship De1-12ms Alassio, Italy CNAM Alassio
144026 17.10.2014 Fireball Open Slovenian Chapionship Fb-3mm Portorož GoSAILING
141344 18.10.2014 Czech Longtze Grand prix Lon-5vc Lipno - Lipno n/Vlt. YC Lipno nad Vltavou
141345 18.10.2014 Pirátské retro Pir-3 Svět Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
142172 18.10.2014 Český pohár
závod se neodjel - bezvětří
Kit-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
141127 18.10.2014 Primátorský štít 70. ročník
Přebor KSJ-11 neodjet, přesun 4K na 14-1128
Cad-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Spl-3C,RsF-3C,RsF-2,420-3C,420-3M,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Cad-2 Vltava Český Yacht Klub
AR
141631 18.10.2014 Zlatá sekyrka Fin-2 Labe-Roudnice YCR Jachting Roudnice n/Labem
AR
142171 18.10.2014 Modrá stuha
VPOZ
RsF-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,RsT-1,OT-1,420-1,Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
142303 18.10.2014 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané Q-4K,Evr-2,L47-2 štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR
144289 18.10.2014 3rd GoSailing Cup Fb-5iz Portorož GoSAILING
144290 18.10.2014 Trofeo Torboli Q-5iz Riva del Garda Fragllia Della Vella Riva
144295 18.10.2014 Pohár Slovana Fin-3iz SENEC,SLOVENSKO SLOVAN BRATISLAVA
144302 18.10.2014 ISAF Rolex MiddleSeaRace Nj-5iz Malta Royal Malta Yacht Club
144314 18.10.2014 Monocup Final Event Ssc-3iz Portorož, Slovinsko SLO
142173 19.10.2014 Prígl Rejs XXIV
závod se neodjel - bezvětří
RsF-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,RsT-1,OT-1,420-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
144299 23.10.2014 R.Y.C.B. Antwerp City Cup 2.4 mR T24-4iz R.Y.C.B. Antwerp R.Y.C.B. Antwerp
142417 25.10.2014 FB Party
změna termínu
Fb-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
141729 25.10.2014 Star Cup
závod z tech.důvodů zrušen - nízký stav vody
Sta-4P,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
141128 25.10.2014 Modrá stuha Vltavy
Koef. 4K přesun ze závodu 14-1127
Cad-4K,LaR-4K,Q-4K,RsF-4K,Cad-3C,Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,RsF-2,Q-2 Vltava Český Yacht Klub
AR
142211 25.10.2014 Konec sezóny
závod se neodjel - bezvětří
Fin-2,Evr-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR
141417 25.10.2014 Optimist Race
VPOZ
OT-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
143301 25.10.2014 3rd Halloween Regatta Q-5iz Portoroz Slovenia JK Pirat Portoroz
142174 26.10.2014 Prígl Rejs XXV
závod se neodjel - bezvětří
RsF-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,RsT-1,OT-1,420-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
142304 28.10.2014 Poslední réčko
závod zrušen z tech.důvodů
L47-2,Q-2,Evr-2 JNS. Otrokovice SK Lodní sporty Zlín
142165 28.10.2014 Poslední sváteční pohár
závod se neodjel - bezvětří
RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
141632 31.10.2014 O Excalibur krála Arthura Q-1 Igrane-Chorvatsko YachtClub SK Štětí
AR
144303 31.10.2014 OPTIMIST JUNIORES HALLOWEEN CUP 2014 Q-5iz Lago di Garda Circolo Vela Torbole
144304 31.10.2014 Halloween Cup 2014 Q-5iz Lago di Garda Circolo Vela Torbole
141129 01.11.2014 MČR TMR 420
závod se neodjel - bezvětří
Tmr-6mr,Tmr-4P Vltava YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
144311 01.11.2014 Sail Parade 2014 OT-2iz Lago di Garda, Peschiera, Italy Fraglia Vela Peschiera
141131 08.11.2014 MČR TrQ-6mr Praha - Vltava YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
141133 08.11.2014 CHAMPAGNE RACE - MČR v ORC 2014 Orc-6mr Kremik (CRO) ALT ORC
AR
141348 08.11.2014 Evropa Cup
VPOZ
Evr-1 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
141198 13.11.2014 Colins regata Nj-1 Marina Kremik Valná hromada
AR
147020 13.11.2014 Jabuka Nj-5ip Chorvatsko Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
144029 14.11.2014 Melges24 US nationals 2014 M24-6mm Tampa bay, USA USA
144305 15.11.2014 Kup Svetog Krševana Q-5iz Zadar, Chorvatsko JK Uskok
144318 26.11.2014 ISAF World Cup Final LaR-8iz Abu Dhabi, Spojené Arabské Emiráty ISAF
144317 04.12.2014 St.Nicholas Regatta 2014 Q-5iz,L47-5iz,Lar-5iz Pula JK Vega Pula
143203 28.12.2014 MS TOR Tor-12ms Perth Asociace lodní třídy Tornado z.s.
147012 31.12.2014 Trofeo P. Neirotti Fun-4P Lago di Garda Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
147013 31.12.2014 MČR - Course racing Fun-6mr Viganj-Chorvatsko Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
147014 31.12.2014 MČR - Course racing Fus-4P Viganj-Chorvatsko Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
147015 31.12.2014 Mistrovství ČR - Slalom Fus-6mr Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ