Primátorský štít 70. ročník

 Zpět

CTl 141127
Datum 18.10.2014
Dní 2
Místo konání Vltava
Pořadatel Český Yacht Klub
Zúčastněné třídy Cad-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Spl-3C,RsF-3C,RsF-2,420-3C,420-3M,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Cad-2

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Hudec Adam
1
946
Stejskal Max
946
2
Postránecký František
2
645
Hrnčířová Vendula
645
3
Červenka Timotei
3
469
Štursová Pavla
469
4
Holubová Kristýna
4
344
Štursová Lucie
344
5
Vychová Eliška
8
172
5
Cvikrová Michaela
8
172
5
Hrnčíř Matyáš
8
172
Postránecká Klára
172
5
Holubová Tereza
172
5
Hálová Lucie
172
poř.
jméno
body
l.body
1
Burska Zosia
1
1 578
2
Wehrenberg Lukáš
2
1 277
3
Jobertová Ingrid
3
1 101
4
Jurečka Matěj
4
976
5
Kraus Tobiáš
5
879
6
Kraus Lukáš
6
800
7
Dobrá Tereza
7
733
8
Klimešová Tereza
8
675
9
Sušil Jan
9
624
10
Nahodil Alexander
10
578
11
Doležal Tomáš
11
537
12
Jurečka Šimon
12
499
13
Lokajíčková Lucie
13
464
14
Voženílek Jan
14
432
15
Krsička Michal
15
402
16
Himmel Jiří
16
374
17
Voženílek Adam
17
348
18
Pavlíková Barbora
18
323
19
Zita Tomáš
19
299
20
Kaiser Ondřej
20
277
21
Viták František
21
256
22
Bauerová Markéta
22
236
23
Krsička Martin
23
216
24
Dostál Tomáš
24
198
25
Kuthan Jiří
34
0
25
Urbanec Maxim
34
140
25
Koštýř Michal
34
140
25
Janota Jonáš
34
140
25
Semerád Sebastian
34
140
25
Rek Adam
34
0
25
Hasman Radim
34
0
25
Hanka Vojtěch
34
140
25
Pýcha David
34
140
poř.
jméno
body
l.body
1
Kleinová Jana
5
1 406
Culek Jindřich
1 406
2
Dostálová Barbora
10
804
Löwit Harry
804
3
Bícha Václav
17
452
Papenbrock Simona
452
4
Podlenová Šárka
19
202
poř.
jméno
body
l.body
1
Dvořák Ota
3
2 110
2
Valdhansová Klára
4
1 508
3
Nuc Mario
5
1 156
4
Ptáčník Jan
9
906
5
Petřík Martin
10
713
6
Valeš Jáchym
13
554
7
Rozlivková Johana
15
420
8
Divácký Daniel
15
304
9
Cákoci Marek
19
202
poř.
jméno
body
l.body
1
Wehrenbergová Anna
1
879
2
Valdhansová Aneta
2
578
3
Pokorný Vojtěch
3
402
4
Vítovec Matěj
4
277
5
Kulhánková Klára
5
180
6
Skála Filip
6
101
poř.
jméno
body
l.body
1
Košťál Petr
1
1 101
Čermák Jaroslav
1 101
2
Klimeš Max
2
800
Červinka Sebastián
800
3
Smrčka Jiří
3
624
Hlaváček Matouš
624
4
Hanton Josef
4
499
Červený Martin
499
5
Čechura Ladislav
5
402
Čechurová Veronika
402
6
Holá Magdaléna
6
323
Dobrý Jakub
323
7
Klas Tomáš
7
256
Pourová Barbora
256
8
Švantner Michal
8
198
Čechura Přemysl
198
9
Milerová Anna
9
147
Houšková Klára
147
10
Maršík František
10
101
Vítová Anna
101
11
Majchrák Kristian
12
0
Jarošová Natálie
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ