Jarní Premiéra I.

 Zpět

CTl 141801
Datum 10.05.2014
Dní 2
Místo konání Rozkoš
Pořadatel TJ Slávia - jachting Česká Skalice
Zúčastněné třídy Evr-4P,Q-4P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Koštýř Michal
8
7 656
2
Keblová Lucie
16
6 452
3
Jurečka Matěj
23
5 747
4
Vaszi Mikuláš
25
5 247
5
Müller Ondřej
39
4 860
6
Hudáková Tereza
45
4 543
7
Teubnerová Anna
45
4 275
8
Krsička Michal
56
4 043
9
Plodek Adam
60
3 839
10
Doležal Tomáš
62
3 656
11
Burska Zosia
63
3 490
12
Páleníčková Aneta
75
3 339
13
Kališová Lenka
76
3 200
14
Mlejnek Tomáš
80
3 071
15
Krsička Lukáš
84
2 951
16
Himmelová Klára
88
2 839
17
Wehrenberg Lukáš
90
2 734
18
Pavlíková Barbora
95
2 635
19
Zita Tomáš
99
2 541
20
Nevelöš Adam
106
2 452
21
Ott Adam
110
2 367
22
Nevelöš Tibor
122
2 286
23
Louda Martin Simon
124
2 209
24
Horáček Jonáš
125
2 135
25
Altmannová Kateřina
131
2 064
26
Šulc David
133
1 996
27
Himmel Jiří
136
1 930
28
Wehrenbergová Anna
137
1 867
29
Mann Štěpán
139
1 806
30
Mannel Dominik
146
1 747
31
Krsička Martin
149
1 690
32
Lawson Andrew
151
1 635
33
Sušil Jan
159
1 582
34
Dybal Zdeněk
174
1 530
35
Páleníček Matyáš
185
1 479
36
Nahodil Alexander
186
1 430
37
Konopík Matěj
187
1 383
38
Jurečka Šimon
192
1 337
39
Vítovec Matěj
197
1 291
40
Beerová Eliška
200
1 247
41
Cvach Matěj
202
1 205
42
Novohradský Filip
204
1 163
43
Polášek Tomáš
221
1 122
44
Václavík Jakub
226
1 082
45
Kališová Marketa
246
1 043
46
Voženílek Jan
249
1 005
47
Zankerová Aneta
252
967
48
Vacula Jiří
256
931
49
Lokajíčková Lucie
256
895
50
Šindelka Jakub
279
860
51
Bureš Martin
282
825
52
Kysilka Jindřich ml.
292
792
53
Lukaščuk Ivan
300
759
54
Dybal Vojtěch
307
726
55
Kučera Matěj
307
694
56
Blažek Martin
327
663
57
Klimeš Max
339
632
58
Kraus Tobiáš
364
602
59
Říčanová Nicol
372
572
60
Dostál Tomáš
391
543
61
Kraus Lukáš
402
0
61
Hasman Radim
402
459
61
Kysilka Tomáš
402
459
61
Kysilka Ondřej
402
459
61
Šindelka Ondřej
402
459
61
Polášková Tereza
402
459
poř.
jméno
body
l.body
1
Směšný Marek
7
5 425
2
Škoda Jan
19
4 221
3
Kafka Roman
23
3 517
4
Škráčková Vendula
23
3 017
5
Chlup Zdeněk
28
2 629
6
Soukal ml. Miloslav
32
2 312
7
Žáček Jiří
36
2 045
8
Lejhanec David
42
1 813
9
Ondíková Petra
45
1 608
10
Chlupová Kateřina
47
1 425
11
Čudek Radim
48
1 260
12
Kafka Richard
54
1 108
13
Šmakalová Pavlína
59
969
14
Kilarová Marie
77
841
15
Kučerová Lucie
84
721
16
Sobotová Kristýna
95
609
17
Hodačová Veronika
97
503
18
Vrzal Libor
106
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ