Bohemia regata Cup

 Zpět

CTl 141401
Datum 05.04.2014
Dní 2
Místo konání Bolevák
Pořadatel TJ Lokomotiva Plzeň, JO
Zúčastněné třídy RsF-3C,Fb-3C

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Preibischová Michaela
5
3 915
Hájek Milan
3 915
2
Kvasnik Milan
13
3 012
Kořan Petr
3 012
3
Krátký Jan
14
2 484
Janderová Klára
2 484
4
Verner Kamil
16
2 109
Verner Jaroslav
2 109
5
Šedivák Kryštof
17
1 818
Mudra Martin
1 818
6
Košvica Jakub
19
1 581
Parůžek Jiří
1 581
7
Gemperle Jiří
20
1 380
Vomáčko Ladislav
1 380
8
Lambl Vojtěch
28
1 206
Jeništa Milan
1 206
9
Nápravník Jakub
1 053
Kořanová Michaela
28
1 053
10
Mika Radek
29
915
Stránská Lucie
915
11
Will Jan
30
791
Čechura Jiří
791
12
Smetana Matěj
32
678
Smetana Karel
678
13
Svoboda Lukáš
35
574
Havel Filip
574
14
Škoda Michal
38
477
Jedlička Jan
477
15
Vít Ladislav
41
387
Vít Jaroslav
387
16
Lašová Zuzana
43
303
Horák Miroslav
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Dobrá Tereza
7
3 645
Dobrý Jakub
3 645
2
Smrčka Jiří
12
2 742
Hlaváček Matouš
2 742
3
Páleníček Matyáš
16
2 213
Viták František
2 213
4
Pourová Barbora
16
1 839
Brož Vojtěch
1 839
5
Červinka Sebastián
18
1 548
Jarošová Natálie
1 548
6
Čechura Ladislav
18
1 310
Čechurová Veronika
1 310
7
Páleníčková Iva
21
1 110
Páleníčková Aneta
1 110
8
Hofmanová Barbora
23
936
Altmannová Kateřina
936
9
Baštář Ondřej
25
782
Holna Matyáš
782
10
Holá Magdaléna
27
645
Červený Martin
645
11
Milerová Anna
27
521
Houšková Klára
521
12
Klas Tomáš
29
407
Žůrek Adam
407
13
Švantner Michal
34
303
Čechura Přemysl
303
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ