HOP Regata

 Zpět

CTl 141608
Datum 31.05.2014
Dní 2
Místo konání Nechranice
Pořadatel Yacht Club Nechranice
Zúčastněné třídy Fb-4P,Las-4P,RsF-4P,420-4P,Fd-3C

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Pinďák Josef
6
2 400
Pinďáková Monika
2 400
2
Zanker Zbyněk
8
1 497
Kotek Kamil
1 497
3
Novotný Karel
12
969
Kleiner Otakar
969
4
Hajn Ladislav
15
594
Záluský Kamil
594
5
Adamcová Jiřina
21
303
Lehečka Zdeněk
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Novotný Štěpán
4
4 404
2
Hrubý Karel
10
3 200
3
Vaidišová Kateřina
14
2 496
4
Steiner Michal
16
1 996
5
Vaidiš Tomáš
18
1 608
6
Dymák Jiří
20
1 291
7
Podzimek Antonín
21
1 024
8
Valdhansová Klára
24
792
9
Netopilík Zdeněk
32
587
10
Liška Matěj
34
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Vlach Martin
5
3 517
Vlachová Veronika
3 517
2
Jaroměřská Tereza
7
2 312
Štruncová Michaela
2 312
3
Jebavá Markéta
10
1 608
Jebavý Vít
1 608
4
Synková Anna
13
1 108
Štursová Jana
1 108
5
Cíglerová Jana
24
721
Chmelová Lucie
721
6
Bryxová Pavla
24
404
Štrunc Jan
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Preibischová Michaela
5
5 851
Hájek Milan
5 851
2
Roček Roman
12
4 647
Kubový Martin
4 647
3
Winkler Pavel
17
3 942
Verner Jaroslav
3 942
4
Procházka Filip
17
3 443
Čáp Milan
3 443
5
Will Jan
26
3 055
Čechura Jiří
3 055
6
Záruba Vladimír
28
2 738
Kacálek Zdeněk
2 738
7
Kvasnik Milan
29
2 471
Kořan Petr
2 471
8
Košvica Jakub
31
2 239
Parůžek Jiří
2 239
9
Mika Radek
32
2 034
Stránská Lucie
2 034
10
Krátký Jan
37
1 851
Janderová Klára
1 851
11
Lambl Vojtěch
38
1 685
Jeništa Milan
1 685
12
Beneš Vlastimil
45
1 534
Průcha Alexandr
1 534
13
Nápravník Jakub
46
1 395
Kořanová Michaela
1 395
14
Žáková Petra
47
1 266
Žáková Martina
1 266
15
Cikrt Tomáš
48
1 147
Procházka Libor
1 147
16
Šedivák Kryštof
48
1 034
Šnajdr Milan
1 034
17
Burdová Michaela
49
929
Nápravníková Barbora
929
18
Škoda Michal
49
830
Jedlička Jan
830
19
Šindýlek Michal
63
736
Myslík Vladimír
736
20
Vít Ladislav
69
647
Vít Jaroslav
647
21
Jindřichová Markéta
72
562
Matoušková Eva
562
22
Lašová Zuzana
84
481
Horák Miroslav
481
23
Fiala Eduard
86
404
Fiala Michal
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Holá Magdaléna
7
4 989
Dobrý Jakub
4 989
2
Vymazalová Agáta
11
3 784
Maršálková Blanka
3 784
3
Tupý Petr
13
3 080
Hakl David
3 080
4
Houšková Klára
16
2 580
Milerová Anna
2 580
5
Hanton Josef
22
2 193
Čechura Přemysl
2 193
6
Čechura Ladislav
25
1 876
Čechurová Veronika
1 876
7
Smrčka Jiří
27
1 608
Hlaváček Matouš
1 608
8
Vítová Anna
28
1 376
Šindelář Vojtěch
1 376
9
Maršík František
29
1 172
Jarošová Natálie
1 172
10
Huk Vítězslav
30
989
Žák Michal
989
11
Šilhan Matyáš
33
823
Šilhan Šimon
823
12
Pourová Barbora
36
672
Brož Vojtěch
672
13
Klimešová Tereza
43
533
Černý Ondřej
533
14
Klas Tomáš
48
404
Žůrek Adam
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ