MČR - Optimistická hvězdička

 Zpět

CTl 141332
Datum 21.08.2014
Dní 4
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy Q-6mr,Lar-4P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Koštýř Michal
11
11 959
2
Keblová Lucie
21
10 152
3
Doležal Tomáš
24
9 096
4
Jurečka Matěj
31
8 346
5
Hála Petr
34
7 765
6
Müller Ondřej
59
7 290
7
Vaszi Mikuláš
60
6 888
8
Burska Zosia
63
6 540
9
Švíková Kateřina
71
6 233
10
Kališová Lenka
71
5 959
11
Nevelöš Adam
77
5 710
12
Viták František
98
5 483
13
Pavlíková Barbora
99
5 275
14
Krsička Michal
99
5 082
15
Moučka ml. Vítězslav
101
4 902
16
Páleníčková Aneta
102
4 734
17
Ott Adam
109
4 576
18
Krsička Lukáš
117
4 427
19
Nahodil Alexander
118
4 286
20
Teubnerová Anna
126
4 152
21
Wehrenberg Lukáš
131
4 025
22
Hudáková Tereza
152
3 904
23
Nevelöš Tibor
156
3 788
24
Dobrá Tereza
156
3 677
25
Himmelová Klára
160
3 571
26
Plodek Adam
161
3 469
27
Mlejnek Tomáš
161
3 370
28
Mann Štěpán
169
3 276
29
Vacula Jiří
178
3 184
30
Zita Tomáš
184
3 096
31
Himmel Jiří
185
3 010
32
Klimešová Tereza
194
2 928
33
Wehrenbergová Anna
196
2 847
34
Sušil Jan
197
2 770
35
Šulc David
208
2 694
36
Páleníček Matyáš
232
2 621
37
Vítovec Matěj
241
2 549
38
Cvach Matěj
245
2 480
39
Voženílek Jan
247
2 412
40
Altmannová Kateřina
249
2 346
41
Kaiser Ondřej
251
2 282
42
Jurečka Šimon
254
2 219
43
Mannel Dominik
256
2 158
44
Václavík Jakub
266
2 098
45
Beerová Eliška
273
2 039
46
Konopík Matěj
280
1 982
47
Bauerová Markéta
285
1 926
48
Švíková Bára
285
1 871
49
Krsička Martin
297
1 817
50
Horáček Jonáš
300
1 765
51
Korecký Adam
304
1 713
52
Hála Jan
309
1 663
53
Voženílek Adam
317
1 613
54
Chalupníková Kristýna
332
1 564
55
Polášek Tomáš
336
1 516
56
Lokajíčková Lucie
366
1 469
57
Kališová Marketa
369
1 423
58
Komendová Kateřina
370
1 378
59
Zankerová Aneta
376
1 333
60
Šindelář Jan
395
1 290
61
Sedláček Michal
396
1 247
62
Bartoň David
396
1 204
63
Říčanová Nicol
400
1 163
64
Vysloužil Zdeněk
408
1 121
65
Kučera Matěj
416
1 081
66
Šebková Kristýna
423
1 041
67
Kolář Jakub
427
1 002
68
Kraus Tobiáš
428
964
69
Kysilka Tomáš
430
925
70
Čech Martin
436
888
71
Pelikán Aleš
439
851
72
Hasman Radim
451
815
73
Dostál Tomáš
466
779
74
Rosík Alex
482
743
75
Štěpánková Markéta
501
708
76
Kraus Lukáš
509
674
77
Kuthan Jiří
511
640
78
Muzikář David
513
606
poř.
jméno
body
l.body
1
Halouzka Jiří
7
5 608
2
Halouzka Jakub
12
4 404
3
Vachel Ondřej
23
3 700
4
Janča Jean-Baptiste
29
3 200
5
Demleitner Christian
31
2 812
6
Pospíšil Martin
34
2 496
7
Bezděk David
35
2 228
8
Nuc Mario
42
1 996
9
Sopoušek Radek
50
1 791
10
Cvachová Adéla
55
1 608
11
Vachelová Barbora
60
1 443
12
Valdhansová Klára
61
1 291
13
Seykora Matěj
62
1 152
14
Šebek Martin
67
1 024
15
Nevelöš Jan
72
904
16
Hájek Tomáš
73
792
17
Dostálová Vlasta
90
686
18
Moučková Hana
95
587
19
Bartůněk Jan
105
493
20
Michalička Matěj
113
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ