Velká cena YC Dyje I.

 Zpět

CTl 142122
Datum 24.05.2014
Dní 2
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy Q-4P,Cad-3C

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Holá Magdaléna
6
2 400
Štursová Pavla
2 400
2
Bryxová Lucie
11
1 497
Štursová Lucie
1 497
3
Postránecký František
16
969
Hrnčířová Vendula
969
4
Žalud František
24
594
Postránecká Klára
594
5
Cvikrová Michaela
36
303
Holubová Tereza
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Koštýř Michal
13
7 904
2
Doležal Tomáš
24
6 700
3
Jurečka Matěj
26
5 996
4
Vaszi Mikuláš
26
5 496
5
Keblová Lucie
26
5 108
6
Burska Zosia
31
4 792
7
Hála Petr
40
4 524
8
Krsička Michal
44
4 292
9
Pavlíková Barbora
44
4 087
10
Moučka ml. Vítězslav
45
3 904
11
Müller Ondřej
45
3 739
12
Kališová Lenka
71
3 588
13
Teubnerová Anna
80
3 448
14
Mlejnek Tomáš
81
3 320
15
Páleníčková Aneta
83
3 200
16
Krsička Lukáš
85
3 088
17
Ott Adam
86
2 982
18
Nevelöš Tibor
87
2 883
19
Švíková Kateřina
93
2 789
20
Nevelöš Adam
107
2 700
21
Lawson Andrew
109
2 615
22
Mann Štěpán
115
2 535
23
Zita Tomáš
116
2 457
24
Wehrenberg Lukáš
123
2 383
25
Sušil Jan
124
2 312
26
Himmel Jiří
124
2 244
27
Wehrenbergová Anna
127
2 179
28
Nahodil Alexander
130
2 116
29
Mlčoch Matěj
131
2 055
30
Himmelová Klára
133
1 996
31
Dobrá Tereza
137
1 939
32
Viták František
138
1 884
33
Plodek Adam
142
1 830
34
Horáček Jonáš
158
1 778
35
Konopík Matěj
160
1 728
36
Klimešová Tereza
169
1 679
37
Hudáková Tereza
179
1 631
38
Václavík Jakub
187
1 585
39
Cvach Matěj
190
1 540
40
Beerová Eliška
191
1 496
41
Voženílek Jan
192
1 453
42
Krsička Martin
193
1 411
43
Dobrý Jakub
195
1 370
44
Kučera Matěj
199
1 330
45
Zankerová Aneta
201
1 291
46
Kališová Marketa
205
1 253
47
Mannel Dominik
206
1 216
48
Chalupníková Kristýna
208
1 179
49
Vítovec Matěj
208
1 143
50
Kubík Martin
211
1 108
51
Bureš Martin
229
1 074
52
Hála Jan
229
1 040
53
Melišová Janka
236
1 007
54
Altmannová Kateřina
249
975
55
Vacula Jiří
253
943
56
Provazníková Barbora
254
911
57
Bartoň David
255
881
58
Komendová Kateřina
257
851
59
Polášek Tomáš
257
821
60
Švíková Bára
260
792
61
Bauerová Markéta
264
763
62
Samec Marek
279
735
63
Voženílek Adam
298
707
64
Lukaščuk Ivan
303
680
65
Provazník Samuel
306
653
66
Šindelář Jan
310
626
67
Lokajíčková Lucie
310
600
68
Pelikán Aleš
314
574
69
Páleníček Matyáš
315
549
70
Rosík Alex
315
524
71
Dostál Tomáš
323
499
72
Hasman Radim
325
475
73
Dvořák Ondřej
363
451
74
Šebková Kristýna
364
427
75
Kysilka Tomáš
378
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ