Mistrovství ČR - One-Design

 Zpět

CTl 141119
Datum 20.09.2014
Dní 8
Místo konání Kaštela (CRO)
Pořadatel Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
Zúčastněné třídy Nj-6mr,Nj-5ip

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Švík František
8 138
Švihlík Martin
8 138
Kolář Petr
7
8 138
Musil Tomáš
8 138
Neumann Lukáš
8 138
Kulík Martin
8 138
Trčka Martin
8 138
2
Šikmer Jiří
6 331
Vika Tomáš
9
6 331
Janouch Ondřej
6 331
Krajčovič Milan
6 331
Taschner Karel
6 331
Zeman Jan
6 331
Zgraja Martin
6 331
Fiala Petr
6 331
3
Przybylak Jacek
5 275
Motýl Jindřich
5 275
Mück František
13
5 275
Rzounek Přemysl
5 275
Korneszczuk Michal
5 275
Harasimowicz Piotr
5 275
Blazejak Mateusz
5 275
Růžička Martin
5 275
4
Kraus Petr
4 525
Liška Jakub
4 525
Fikáček Albert
4 525
Zima Tomáš
18
4 525
Hirnšal Jan
4 525
5
Kanka Pavel
3 944
Čech Ladislav
3 944
Kurej Luboš
3 944
Čunderlík Ján
3 944
Baran Miro
3 944
Repko Martin
18
3 944
Csuday Zdenek
3 944
6
Zahradný Michal
3 469
Maťovič Marcel
3 469
Nemček Martin
3 469
Urbánek Ján
3 469
Botka Jozef
3 469
Prříkazký Antonín
3 469
Viestl Peter
21
3 469
Hnilica Jozef
3 469
7
Kollar Michal
3 067
Čižík Peter
3 067
Rozsypal Alexander
3 067
Macura Tomáš
22
3 067
Hrubý Michal
3 067
Kriš Daniel
3 067
8
Ihnaťo Marek
2 719
Horák Andrej
2 719
Kordoš Lubomír
2 719
Staňkovič Tomáš
2 719
Meštrovič Tomo
2 719
Malenica Mário
28
2 719
Malatisnký Tomáš
2 719
9
Dunaj Matúš
30
2 412
Chrapčiak Tomáš
2 412
Psalman Boris
2 412
Kočvara Radovan
2 412
Hasák Radovan
2 412
Kaňuj Jakub
2 412
10
Pexa Tomáš
2 138
Brožek Pavel
2 138
Lux Vlastimil
2 138
Holík Jiří
2 138
Brožek Tomáš
2 138
Blažek Vojtěch
37
2 138
Vojtíšek Tomáš
2 138
11
Hamarová Lubica
1 889
Hanniker Lednická
44
1 889
Szomolányiová Zora
1 889
Uríčková Daniela
1 889
Kunicová Alena
1 889
Znášiková Jana
1 889
Sadílek Ilja
1 889
12
Babjak Marian
1 663
Machovec Dezider
1 663
Luštík Jozef
1 663
Luštík Michal
1 663
Šimko Gabriel
45
1 663
Varga Ján
1 663
13
Šimurda Miroslav
46
1 454
Fořt Jiří
1 454
Půr Ivo
1 454
Koubovský David
1 454
Horáček Jiří
1 454
Koláčný Rudolf
1 454
14
Stoklasa Milan
1 261
Ďurina Dušan
1 261
Huljak Ivan
50
1 261
Pištělák Jiří
1 261
Mikšovič Peter
1 261
Bílková-Martínková .
1 261
Palmaj Peter
1 261
15
Straka, ml. Milan
1 081
Psalman Miroslav
1 081
Straka Robert
1 081
Fianteková Mária
1 081
Bahleda Bronislav
53
1 081
Straka Milan
1 081
16
Duda Marcel
913
Benko Marián
913
Žucha Andrej
913
Hegyi Jozef
913
Marčák Štefan
58
913
Králík Jozef
913
17
Svoboda Václav
755
Vřešťál Rudolf
755
Bělehrad Pavel
755
Havelka Tomáš
755
Jaroubek Martin
59
755
Hvězda Martin
755
18
Koreň Juraj
606
Koreň Matúš
606
Koreňová Tereza
76
606
Pletikosič Ivan
606
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ